Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Majka, 17.08.2008 11:34:54, IP: ***.***.231.146, #60467
Je to jiné,mám víc radosti,dítě tě povzbudí a ukáže ti zase to štěstí v úsměvu.Je to super.Ale nejdřív se musíš dát dohromady a pak můžeš začít pracovat na mimi.A to že se ti to těhotenstvím vrátí je hloupost.PP není nemoc ale porucha myšlení a sebevědomí.Takže to se ani nedá vyléčit,s tím se musí umět žít.Přirovnám ti to,aby jsi to zprávně pochopila třeba k alkoholismu.To je to stejné.Alkoholik není nikdy vyléčenej.Jen prostě přestane pít,ale když k tomu zase čuchne tak je naten šup tam kde byl a zase se v tom plácá.Todle je to stejné,je to prostě celoživotní boj.A záleží jen ne nás co té PPdovolíme.Vtěhotenství akorát budeš muset kvůli lat.tet.jíst více magnezka.Ale nic jiného.Prášky na uklidnění a pod.i brání početí a hlavně mají vliv na vívoj toho mimi.Tak hlavu vzhůru!!Ty máš krásné plány do budoucna tak se začni radovat a smát se!!A stím včerejším usínáním,to jsi šíkovná,to jsou první krůčky k zlepšování.To znamená,že jsi zapoměla na PPa věnovala se v myšlenkách něčemu jinému.Dobrý,tak užívej krásného dne a chval se,jak jsi dobrá máma,jak jsi šťastná s mužem a jak se těšíš na další mimi a nesmíš ani na minutku zapochybovat a nic špatného si připustit.Je to jen tvůj život a nějaká PPti nůže políbit ....a kolikrát bude chtít ne????Zatím.
Lena, 17.08.2008 18:59:22, IP: ***.***.44.46, #60492
Ajojky, děkuji Ti za odpověď...No když třeba jedu(spíš vyjíždím),tak už na sobě cítím jak mi je.Bud ty křižovatky objedu,a nebo když do ní vjedu a stojím čekám na zelenou,tak se mi zatočí hlava a mám pocit, že ztratím vědomí..Samozřejmě chytnu paniku, beru do ruky telefon a volám přítelovi a povídám si sním..Ted je mi odpátku dobře i v autě, tak uvidíme co dál..Snažím se na to nemysletaříkámsi, že na světě je tak krásně:-).. Jinak já magnezko jím.Nejprve jsem od doktorky měla předepsané takové bílé kapsle,ale pak mi je už nechtěla predepisovat protože prej jsem ho měla v normě.Tak si v lékarně kupuju tablety... Ted v týdnu chci jet ke své doktorcea říct jí o PP, tak zda by mi ho opět nenapsala..Tak uvidíme...pa
Beáta, 17.08.2008 21:25:43, IP: ***.***.150.2, #60502
Chtěla jsem jen ktomu magnezku mluvila jsem o tom s lekařkou i lekařem,protože jsem ho chtěla také předepsat,ale to není jen tak napřed musí udělat testy jestli ho máš nedostatek nebo i naopak.Když ho máš víc tak to škodí take mě říkala,že mám pít magnezku a k tomu si koupit v lékárně šumivé tablety.Jo a já jsem to zkoušela i na psychyatrii a tam mi řekla,že mám brát nanejvíš jednu šumivou tabletu denně vic ne.Jak mám tu latentní tetanii,tak mi chodila pichat megnezko do svalu a k tomu mi ještě dávali i kapačky a asi po 7injekci jsem myslela,že mám poslední hodinku nemohla jsem se hýbat trnulo mě cele tělo jazyk a pak zjistili,že už jsem měla tak vysokou dávku takže jsem byla předavkovana,takže s magnezkem s mirou!Pokud piješ kavu,tak ta snižuje hořčík,tak ja si pak dám v šumivé tabletě ale až tak za půl hoďky ať se mi vyrovná hladina,ale já nesmím kávu nanejvíš jednu slabou kvuli nízkemu tlaku.Neurolog mi také dal dobrou radu,že magnézko neni jen to co potřebujem,ale má prý hodně vliv vitamin D a to je nejlepší rybi tuk jednu lžíci denně.A v tom autě když řídim tak se mi to stává taky někdy nevím jestli mám honem zastavit,ale řeknu si musím,ale až jsem na místě a vysednu,tak jsem pěkně rozklepané,ale to si dělám sama,protože tá moje blba myšlenka co když.V tady tom bych chtěla stratit pamět aspoň bych nevěděla co to je za potvoru PP v hlavě!Měj se hezky
Helča, 17.08.2008 22:04:00, IP: ***.***.40.194, #60504
Ahojky.Přeji Ti k Tvému svátku hodně zdravíčka a štěstíčka.A hlavně co nejvíce dní bez PP.Měj se
Pavla, 18.08.2008 12:26:13, IP: ***.***.165.194, #60528
Ahoj holky, čtu si vaše příspěvky.Myslím si, že mám taky panickou poruchu. Před 2 lety jsem se také lečila - brala jsem APO Parox - ale přibrala jsem po něm 20 kg.
Teď se mi ty úzkostné stavy znovu vrací. Stává se Vám taky, že prostě z ničeho nic dostanete strach, ztuhnou Vám nohy, někdy i ruce a vnitřně se třepete? Zrovna dnes mě to trápí fakt moc, mám úplně tuhé nohy a pomalu nemohu ani chodit. Zítra jdu k lékaři, tak uvidíme, co vymyslí. Nechci zpátky antidpresiva...
Helča, 18.08.2008 12:52:31, IP: ***.***.40.194, #60535
Ahoj.Ptáš se jestli máme někdy ztuhlé nohy?tak to já Ti za sebe můžu napsat,že hnedle pořád.Chodí se mi špatně a navíc se mi stále točí hlava.Sice se to malinko lepší po AD,ale pořád žádná sláva.Tak zítra hodně štěstí.
Beáta, 18.08.2008 19:21:37, IP: ***.***.150.2, #60553
Ahojky to co píšeš,tak mě to záčalo akorat,že jsem neměla žádnou depresi ani úzkost přišlo to z ničeho nic a byla to latentní tetanie a tím jsem si přivolala PP,protože jsem se začala strašně bát,že to byla mrtvička a že jsem nemocna pak to bylo horší a horší je dobře,že jdeš k lékaři čím dřív se to začne lečit tak se to nemusi rozjed až do těch nesnesitelnych záchvatu.Moc ti přeji ať to neni ta potvora v hlavě PP,ale třeba jen z nedostatkem magnezka!
Lena, 18.08.2008 19:54:06, IP: ***.***.44.46, #60557
Ajojky, děkuji za info..Můžu říct, že mi to nenapadlo.Bylo taky řečeno, že hodně hořčíku škodí,ale nějak me to nenapadlo:-(... No půjdu k doktorce, tak ve čtvrtek rovnou na krev auvidím, co mi řeknou výsledky.Ted je mi už čtvrtý den vcelku dobře,tak mám ztoho radost a dobrý pocit.Snbažímse nemyslet na tu zatracenou PP a navíc jsem si napůjčila v půjčovněfilmy, tak mám hezký plám na večer(Jsem totiž sama doma). Ctěla jsem se zeptat přibrala jsi po práškách??? Já jelikož jsem ten celý týden spala(jak jsem psala),tak jsem zhubla 2kg..
Lena, 18.08.2008 20:01:02, IP: ***.***.44.46, #60558
Ahoj Pavlo, četla jsem si co jsi napsala, a můžu říct, že já takové problémy nemám. Já mám takový divný pocit,začne se mi točit hlava a dostanu strach.A jsem pak z toho hodn+ě vyčerpaná. U každého se to zřejmě jiné a těch příznaků je hodně. Zítra přeji hodně štěstíat to není PP.Pak napiš na co jste došly...
Tomas, 18.08.2008 20:10:29, IP: ***.***.41.45, #60560
Ahoj mam trochu problem.Dostal jsem rivotril a nechci jej uzivat,mam pocit,ze je to placebo.Myslim,ze mi pomuze se zapojit do diskuze.
Beáta, 19.08.2008 9:25:59, IP: ***.***.150.2, #60589
Ahojky já beru Coaxil 3krát denně a neurol 2krát denně a za ten měsic jsem spíše zhubla o to 9kilo.Hlavně ať ty testy dobře dopadnou ja jdu příští úterý na CT slinivky břišní,tak jsem taky zvědavá.Mě bylo taky včera dobře,ale měla jsem neurol v sobě,co je u mě pokrok tak to,že si nemusím brát už prášky naspaní.Chci se tě zeptat máš někdy pocit takového brněni i v krku a jazyku?
Beáta, 19.08.2008 9:36:40, IP: ***.***.150.2, #60591
Ahojky klidně se zapoj mě to také pomahá,protože si píšeš stěmi kdo vi,co je to za hrůzu!K tomu leků,kdybych ti měla poradit já,tak ho ber pokud dostáváš křeče ten rivotril se hodně předepisuje je to vlastně něco jak neuroul akorat,že u tady toho léku ti to zabíra aby jsi nešel do křeči.Každy znás snese jiné prášky jinak tak kdyby ti bylo špatně po nich tak to konzultuj s doktorem který ti to předepsal.Ale raději ber léky dřiv než se ti to rozjede jak u mě kdybych totiž šla dři tak jsem nemusela na tom byt tak jak natom jsem!Hlavně nemej strach s leku nic dobrého to nepřináší ja jsem nikdy nebrala to co jsem měla,protože jsem si četla nežádouci učinky,ale teť jsem ráda,že je beru,protože bych to asi nezvladla.
Beáta, 19.08.2008 9:46:32, IP: ***.***.150.2, #60594
To co píšeš,tak jsem na tom byla stejně skončila jsem i na gastru a vše jsem měla v pořádku taky jsem šla na psych.a doctala jsem AD a neurol.Pak to bylo ještě horší nemohla jsem jist jak mi bylo zle klepala jsem se no hrůza pak mi vyměnila AD micto Cipralexu za Coaxil a můžu říct,že pak už jsem se nejedla a teť mi už špatně není,ale ja se cítím tak nějak divně,že nemůžu dýchat a že omdlím,ale cítím změny k lepšímu už ty záchvaty nemám,tak intenzivní.Já byt tebou tak jdu k psychiatrovi a řeknu,že mi to asi nesedí,ža je ti pořad špatně ja to tak udělala a mám klid!Drž se pa
Helča, 19.08.2008 9:51:24, IP: ***.***.40.194, #60597
Ahojky,tak koukám,že píšeš vesele a už spíš bez prášku...Tak pokrok.A jak je jinak?Já pořád nějaký stejný.Asi čekám na zázrak a zatím nikde nic.
Beáta, 19.08.2008 9:57:25, IP: ***.***.150.2, #60599
Ahojky!Jak se ti daří?Už ani tak nepíšeš!Doufám,že ti je už lépe?!Ja válčím doma chvílemi je to na nic,ale dá se to včera jsem dokonce jela autem a k doktorce a zvládla jsem to v pohodě,takže se chci pořadně rozjezdit ať opět můžu jet v poho do německa za bráchou a prace mě propustí kvůli nočním,tak se opět vrátím k mé profesi a budu střihat a zkrášlovat lidi.Nejhorší bylo když jsem dělala trvalou a na mě přišla PP to byl zážitek nevěděla jsem co mám v té chvili udělat jestli pokračovat nebo utéct,ale to nešlo.Tak se ozvi pa pa
        Předchozí   1 .. 203204205206207208209 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.