Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Mia, 29.05.2007 16:17:52, IP: ***.***.45.158, #9196
Víš je super, že sportuješ, mně když je nejhůř zajdu do posilovny nebo s kámoškou na sqush a to se ti hned z těla začne vyplavovat serotonin - hormon štěstí a hned je líp.Ale když je venku takhle hnusně tak mi taky kolikrát není úplně nejlíp.I když já už mám snad nejhorší za sebou.Vlastně beru jen jeden citalec(to samé co seropram)ráno a pak neurol jen když mi neni dobře,takže už ho naštěstí neberu pravidelně.Ale pak třeba přijde den, kdy si vemu 2 nebo 3, ale to se stává minimálně.Od čtvrtka se má zas oteplovat, vyleze sluníčko, načerpáš energii a pozitivní myšlenky a zase bude líp.
sim ir, 30.05.2007 21:06:44, IP: ***.***.147.47, #9272
ja yiju s panickou poruchou uz dvacet let presne uz dneska vim jak se chovat a jake prasky mit v kabelce
sim ir, 30.05.2007 21:08:22, IP: ***.***.147.47, #9273
ja yiju s panickou poruchou uz dvacet let presne uz dneska vim jak se chovat a jake prasky mit v kabelce
sim ir, 30.05.2007 21:24:52, IP: ***.***.147.47, #9275
ja yiju s panickou poruchou uz dvacet let presne uz dneska vim jak se chovat a jake prasky mit v kabelce
Mirka, 30.05.2007 21:33:49, IP: ***.***.237.38, #9276
Ahoj Editko. Je fajn, že si to uvědomuješ, už to je cesta k úspěchu. A ty musíš být úspěšná, už kvůli svému klučíkovi, když má jen tebe. Nevím, jestli přítel tě spíš nepotáhne dolů. Na můj vkus toho bere nějak moc. Ale to musíš vědět ty.
Já jsem měla taky PP ale teď už jsem v pohodě a nic neberu. Shodou okolnosti jsem brala taky REmood ale jen na nezbytně dlouhou dobu a zbytek jsem doladila vůlí. Neurol jsem brala jen na začátku léčby a po 3 týdnech vysadila.
Tak ti přeji ať to zvládneš a kdyby ne, tak zajdi za odborníkem. Žádné samoléčby!! Pá Mirka
Mirka, 30.05.2007 21:46:53, IP: ***.***.237.38, #9277
Ahoj Lubine,blbej byl ten doktor, že ti to psal a neinstruoval tě jak s tím zacházet, aby se nevytvořil návyk. Ty jako laik jsi to nemohl odhadnout. A v té léčebně to taky nechápu, měli ti to vysazovat postupně. To sis tedy užil.Moc ti přeji, že si se z toho dostal a drž se!! Já razím heslo, když to nezvládáš, nasadit si nenávyková antidepresiva a nezbytnou dobu, než zaberou brát nejnutnější dávku Neurolu- max. 1 mg. denně. A když tak ho brát jen nárazově ve vypjatých situacích. Tak se měj, Mirka
edith, 31.05.2007 21:00:21, IP: ***.***.138.203, #9331
pro MirkuDekuju za podporu jsi moc mila, i ja myslim ze pritel toho bere opravdu dost,ale je pod lekarskym dohledem tak snad vi jak na to,nechapu jak jsi se mohla dostat z PP samovuli ja to nejak nezvladam,ty jsi prosla nejakou terapii? Ja to mam v zivite celkem na pytel,nikdo me nepodpori nebo spis lidi od kterych to potrebuju,rodice na me kaslou ty ani nezajima muj syn,natoz ja pri tom jsem celkem normalni.Ma sestra brala pervitin 8let a 5let byla ve vezeni,ted je venku ma romskou pritelkyni a nase mama se z ni muze zase zblaznit,porad mi pripada ze jsem sama i kdyz mam syna spoustu lidi kolem sebe,myslim ze to hranici se zoufalstvim,nechci te tim zatezovat,ale nekdy to proste musi ven,verim ze chapes pa
edith, 31.05.2007 21:01:50, IP: ***.***.138.203, #9332
pro MirkuDekuju za podporu jsi moc mila, i ja myslim ze pritel toho bere opravdu dost,ale je pod lekarskym dohledem tak snad vi jak na to,nechapu jak jsi se mohla dostat z PP samovuli ja to nejak nezvladam,ty jsi prosla nejakou terapii? Ja to mam v zivite celkem na pytel,nikdo me nepodpori nebo spis lidi od kterych to potrebuju,rodice na me kaslou ty ani nezajima muj syn,natoz ja pri tom jsem celkem normalni.Ma sestra brala pervitin 8let a 5let byla ve vezeni,ted je venku ma romskou pritelkyni a nase mama se z ni muze zase zblaznit,porad mi pripada ze jsem sama i kdyz mam syna spoustu lidi kolem sebe,myslim ze to hranici se zoufalstvim,nechci te tim zatezovat,ale nekdy to proste musi ven,verim ze chapes pa
Mirka, 31.05.2007 21:46:59, IP: ***.***.237.38, #9341
Ahoj Edito, pokud to má přítel naordinované, tak je to v pořádku.
PP u mně vypukla před čtyřmi roky a dlouho jsem nechtěla AD a bylo to dost hustý.Pak už jsem znala jen cestu do práce a domů a to jen pěšky, nemohla jsem jezdit dopr, prostředky.
Nedostala jsem se jen vůlí ale brala jsem AD.
Je blbé, že nemáš podporu. Ale když se budeš léčit AD , určitě to zvládneš, uvidíš. Držím palce. M
gábina, 01.06.2007 10:54:42, IP: ***.***.4.122, #9363
Ahoj všichni,jsem ráda že jsem se dostala na tyto stránky,protože jsem ze začátku myslela,že to není vůbec normální a bžná nemoc.Začalo to před třemi lety,kdy mi bylo 22 a měla jsem po zkouškách na vysoké,brala jsem 3 měsíce deprex a bylo všecko v pohodě a po třech letech(asi před 3 měsíci se to vrátilo a je to nějak horší).Jsem cela roztřesená a nervozní a jen čekám kdy přijde další záchvat,je to strašně omezující.Beru 3 měsíce deprex a neurol.Přeju všem hodně štěstí!
kora, 01.06.2007 15:16:08, IP: ***.***.229.10, #9374
Ahoj,
je to zvláštní, mám tytéž problémy,strach ,že omdlím,že umřu,motání hlavy,nemlhu jezdit dopr.prostředky,všechna vyšetření negativní..snažila jsme se z toho dostat smaa-ale po 3 letech jsem začala citalec.díky tomu jsem po dalších 2 letech na 99%ok,nevím,čím to je.byly problémy s dětmi,s dospělými,ale tehdy jsme nikoho neznala s podobnými problémy.je fajn vědět,že nejsem sama-s tom dobrým slova smyslu.
Apple, 01.06.2007 20:23:04, IP: ***.***.14.147, #9386
Ahoj všem,
já chodím hlavně do Panikářek, ale dneska bych měla dotaz, třeba někdo budete moci . Mám diagnostikovanou depresi s uzkostí a 3 měsíce ještě panickou poruchu. Dnes jsem od svého Mudr. místo AD , která nezabírala , dostala lék zvaný Atarax ...vůbec to nechápu, téměř nikde jsem o něm nic nenašla, informace jsou kusé. Píší sice, že je používán v psychiatrii, ale já mám strach, že po něm budu spavá. Navíc k němu mám brát Lexaurin, 3mg dle potřeby.Pokud by jste někdo měl nějaké info, budu ráda ... všem krásnej večer ...
Milanek, 02.06.2007 9:04:00, IP: ***.***.217.130, #9404
Ahoj lidičky prosím chtěl bych se
zeptat jestly tu má někdo skušenosti s lékem Mirzaten 45mg? byl by moc rád kdyby ste mi něco někdo napsal o jeho užívaní a učincích děkuji
Lucina, 03.06.2007 14:00:11, IP: ***.***.199.211, #9487
Ahojky! Uplně náhodou jsem narazila na tuhle diskuzi a chtěla bych se vás na něco zeptat.... nevím jestli to nějak souvisí s panickou poruchou (ani pořádně nevim co to je), ale pořád se mi točí hlava.... už nevim co s tim mam dělat, je to strašný... v tu chvíli kdy se to stane, mam černo před očima a musim se rychle posadit nebo se něčeho chytnout jinak bych spadla. Je mi teprve 15 a naši mi to nevěří. Žádnou alergii nemam, ani nedržim dietu - vážim 55 a měřim 177 takže je všechno v pohodě.... vůbec mě nenapadá z čeho to může bejt, strašně mě to trápí..... prosím odpovězte mi někdo. Díky moc
m, 03.06.2007 14:23:29, IP: ***.***.209.84, #9488
Lucino ,myslím ,že by jsi měla přibrat .Na tvou výšku je 55 kg opravdu málo.
        Předchozí   1 .. 168169170171172173174 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.