Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Edith, 03.06.2007 21:30:03, IP: ***.***.166.25, #9509
Ahojky všem,mé potíže začaly 2dubna a stále to pokračuje.Absolvovala jsem spoustu vyšetření a nakonec to bylo uzavřeno tak,že mám psychosomatickou poruchu.Beru tedy Dalsan a Neurol,pokud tuto kombinaci má někdo vyzkoušenou písněte,budu se těšit.Mám stavy,že se bojím sama sebe,bojím se někam chodit sama,řídit auto a když mě to čapne,buší mi srdce,nohy a ruce mám jak když v tu chvíli nemám svaly, prostě hrůza.
Tak se mějte Ahojky a přeji pevné zdraví a nervy.
Edith, 03.06.2007 21:31:44, IP: ***.***.166.25, #9510
Ahojky všem,mé potíže začaly 2dubna a stále to pokračuje.Absolvovala jsem spoustu vyšetření a nakonec to bylo uzavřeno tak,že mám psychosomatickou poruchu.Beru tedy Dalsan a Neurol,pokud tuto kombinaci má někdo vyzkoušenou písněte,budu se těšit.Mám stavy,že se bojím sama sebe,bojím se někam chodit sama,řídit auto a když mě to čapne,buší mi srdce,nohy a ruce mám jak když v tu chvíli nemám svaly, prostě hrůza.
Tak se mějte Ahojky a přeji pevné zdraví a nervy.
Jana , 03.06.2007 22:26:04, IP: ***.***.28.210, #9518
Ahoj Edith,přesně tohle znám.Mám PP a taky se bojím chodit sama a jetdit sama autem.Jsem na Neurolu a Coaxilu.Já chodím hodnš na "Panikářky" tak tam zkus kuknout,je tam ktoho hodně co se týče PP a holky tam s tím mají hodnš zkušeností,můžeš tam dosat i dobrou radu.


Luci taky ti doporučuji si zajít na "Panikářky".Tohle ani nemusí být PP,ale jenom nízký tlak nebo problém z krční páteří.Byla jsi s tím už u nějakého doktora?Malím,že při tvé víšce vážíš opravdu málo,to mám já při 170cm.
Tak zatím hokly papa
zdenka, 04.06.2007 17:30:00, IP: ***.***.46.70, #9567
Náhodou jsem se dostala na tyto stránky, prosím Vás, všichni, kteří tady popisujete PP, zkusili jste někdy metodu nazývanou Kineziologie? Sama jsem se potýkala s několika fobiemi a panikou a tato metoda mi velmi, opravdu velmi pomohla. Stačí jen najít zkušeného a dobrého kineziologa, něco si o tom přečtěte...Kdybych to nevyzkoušela, nebyla bych schopná dnes jezdit autobusem, zvládat úmorná vedra, zvládat paniku...moc doporučuji najít tu odvahu a hlavně dobrého odborníka na tuto metodu a také věřit, že vám kineziologie pomůže....chce to pochopit vznik bloku v těle a odstranit ho,protože každý psychický blok má svoji příčinu, možná dlouhodobě zasunutou - třeba se vlekoucí i z předchozích generací, není to žádná magie, opravdu mi to velice pomohlo, ráda bych, aby pomohla i někomu z Vás, vůbec jsem nechápala, že člověk může volně a beze strachu třeba cestovat, aniž by celý den jen myslel na návrat, odpočítával minuty a výlet si absolutně neužil z důvodu strachu, že omdlí, budou se na něj lidi koukat atd atd...vždyť to znáte...na kineziologii jsem byla několikrát a je ze mě jiný člověk, dokonce to pomohlo mnoha mým známým a také i dětem...stačí o tom zjistit pár věcí...Mnoho zdaru a zdraví Vám všem...
albína, 04.06.2007 17:53:10, IP: ***.***.4.62, #9569
ahoj ja sem albína z všich příspěvků jsem se dozvěděla že nejsem jediná kdo trpí touto poruchou.Mám ji já i moje matka,trpíme na to rodově.jenže chodíme od lékaře k lékaři anikdo nám nepomůže.Prosím kdyby jste někdo věděl nějakou účinou léčbu,nebo jak mi poct prosím napište mi na email albina.nemcova@centrum.cz
děkuji predem
albínka, 04.06.2007 18:02:15, IP: ***.***.4.62, #9570
prosím kde najdu "panikářky"?
Mirka, 04.06.2007 20:34:56, IP: ***.***.237.38, #9587
Ahoj Zdenko, je to pro nás jistě velice lákavá představa. Můžeš popsat jakým způsobem tě léčí tvůj kinezolog? Mám pocit, že něco podobného se mnou zkouší můj psycholog ale nějak se nám nedaří. Tak pro srovnání. Dík M.
Edith, 04.06.2007 21:47:20, IP: ***.***.166.25, #9597
Ahohky,jsem moc zvědavá co to je za léčení,jestli to jde tak to popiš více a nebo dej kontakt,ráda bych to vyzkoušela.Předem moc děkuji a určitě né jenom já.
Máca, 04.06.2007 22:20:00, IP: ***.***.24.242, #9600
Zdravím všechny,prosím o radu,před pár dny mi lékař řekl že trpím panickou poruchou,k lékaři mě dohnal strach který několikrát během dne přerůstal v paniku,bušení srdce,pocity odcizení atd.Dostala jsem recept na Cipralex a bylo mi řečeno že můžu první dny trpět nevolností což se také dostavilo.Prosím, je zde někdo kdo má zkušenosti s tímto lékem a po jaká době začal cítit úlevu a pokud trpěl nevolností kdy ustoupila.Děkuji moc a přeji všem jen klidné dny bez strachu.
Máca, 04.06.2007 22:40:26, IP: ***.***.24.242, #9602
Dobrý den,má zde někdo prosim zkušenost s lékem Cipralex?Před pár dny mi ho lékař předepsal a zatim po něm trpím nevolností,na což sem byla upozorněna.Může mi někdo poradit po jak dlouhé době cítil úlevu od záchvatů strachu a paniky a vlastně i nevolnosti?Má někdo zkušenosti s tímto lékem?Trpím PP a po přečtení těchto stránek jsem ráda že nejsem sama kdo má tuhle poruchu.Předem moc děkuju za radu.
Máca, 04.06.2007 22:44:53, IP: ***.***.24.242, #9604
Dobrý den,má zde někdo prosim zkušenost s lékem Cipralex?Před pár dny mi ho lékař předepsal a zatim po něm trpím nevolností,na což sem byla upozorněna.Může mi někdo poradit po jak dlouhé době cítil úlevu od záchvatů strachu a paniky a vlastně i nevolnosti?Má někdo zkušenosti s tímto lékem?Trpím PP a po přečtení těchto stránek jsem ráda že nejsem sama kdo má tuhle poruchu.Předem moc děkuju za radu.
edith , maca, 05.06.2007 9:12:37, IP: ***.***.138.203, #9614
ahol Maco,s cipralexem sice zkusenosti nemem, ja beru remood,ale na kazedeho leky pusobi jinak,tak nemej strach je to normalni,ja tri tydny nemohla pozrit ani sousto jakehokoliv jidla,zhubla jsem asi sest kilo a pak se dostavila obrovska uleva,musis vyckat az se vytvori hladinka serotoninu v mozku a pak budes zase normalni,beres jeste neco jineho k tomu? treba neurol,atarax nebo lexarin? pa pa drzim palce a neboj prosli jsme si tim vsichni
zdenka, 05.06.2007 9:36:30, IP: ***.***.69.247, #9616
Ahoj Mirko,dneska jsem Ti odpovídala, ale zřejmě můj příspěvek byl natolik dlouhý, že se neotiskl..to mě - i kvůli ostatním mrzí...Mrkni se zde na PORADNY - Anna Pourová Kineziologie, já osobně tu paní neznám, ale pár lidem tam už radila anebo ti dá kontakt na kineziologa v Tvém okolí...Ráda Ti napíšu vše znova, když mi sdělíš svůj
e-mail, je to opravdu na dlouhé povídání...zkus zajít do knihovny, jestli něco nemají, všude tady se to píše asi jen obecně...moc držím palce a přeji hodně štěstí...Z.
zdenka, 05.06.2007 10:10:54, IP: ***.***.69.247, #9619
Mirko, ještě jsem vyhledala docela dobrý článek - metoda Kineziologie se také nazývá ONE BRAIN, zadej si Kineziologie adresy, poté modrý název OHLASY, článek začíná textem: než položím Monice několik otázek..., tam vše objevíš, zadej si poté hlavně stať ONE BRAIN a dole pod textem o této metodě je nabídka Průběh sezení, tam se dozvíš vše, co potřebuješ vědět..určitě prostuduj i dotazy na té stránce od p. Pourové tady v těch poradnách, jak jsem již psala, taky ti v mnohém napoví a je tam myslím i stránka, kde najdeš adresy kineziologů u nás...tak hezký den Z.
Roman, 06.06.2007 19:10:11, IP: ***.***.29.185, #9741
Ahoj, beru seropram a dám na něj 4 pivka a je to uplně normální, nic mi pak není ale asi to nesmí přehánět.
        Předchozí   1 .. 169170171172173174175 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.