Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Mirka, 27.05.2007 12:57:05, IP: ***.***.237.38, #9017
Neurol je silně návykový, musí se pod lékařským dohledem pomalu nasazovat a pak zase pomalu vysazovat. Používá se jako léčba na lehčí onemocnění. Jinak se může brát jen ojediněle jako"první pomoc" při atace nebo měsíc , než zabero nenávyková AD. Záleží jak dlouho a kolik toho bereš? ahoj Mirka
Mirka, 27.05.2007 13:01:19, IP: ***.***.237.38, #9018
MIRKU? NAPSALA JSEM TI NA PANIKáŘKY DELŠí PSANI, TAK MRKNI JESTLI CHCEŠ . M
Katka, 27.05.2007 13:03:27, IP: ***.***.45.158, #9019
ahoj, já jsem tu dnes poprvé.když se tak pročítám Vaše příspěvky, tak mi to připadá jako kdybych t psala Já.mám totiž už nějakou dobu podobné problémy, no teď je to teda už lepší, ale když si jen vzpomenu na ty stavy, když jsem si šla třeba večer lehnout, sa najednou to přišlo......bušení srdce, mravenčení v nohou, prostě pocity na umření, tak mi z toho ještě teď naskakuje husí kůže.nejhorší je, že kdo to nezežil, nemůže nikdy pochopit, jak se člověk cítí.No vy všichni to naopak víte asi moc dobře.Tak všem přeju hodně štěstí v životě a hlavně už žádné panické ataky..........Káťa
Mirka, 27.05.2007 13:06:05, IP: ***.***.237.38, #9020
Peťo. neměj obavy. Jestli je to tak jak píšeš, tak se z toho určitě brzy dostaneš. Šla jsi včas a neměla jsi to rozjeté a ještě jen malé problémy. Ty nevíš co je PP. Tak hodně zdaru. M
Mirka, 27.05.2007 13:07:42, IP: ***.***.237.38, #9022
Peťo. neměj obavy. Jestli je to tak jak píšeš, tak se z toho určitě brzy dostaneš. Šla jsi včas a neměla jsi to rozjeté a ještě jen malé problémy. Ty nevíš co je PP. Tak hodně zdaru. M
Mirka, 27.05.2007 13:14:48, IP: ***.***.237.38, #9023
edfith, zavčas této nešťastné kombinace nech nebo si zaděláš na pěkný průser. Jestli máš problémy, zajdi si za psych. pro pořádná AD a u těch si občas můžeš dát i skleničku. Ale na ionty se teď vybodni. m
Mia, 27.05.2007 13:23:10, IP: ***.***.45.158, #9026
tak si tak přočítám Vaše příspěvky a jen chci řict, já jsem nějakou dobu taky brala rivotril a neurol 0,25.Hlavně třeba ne noc, to jsem měla většinou největší problémy.nejhorší na tom je, že člověk zjistí, že vzít si neurol je fakt kolikrát úplnej nesmysl.Protože máma mi jeden čas vždycky ráno přpravovala prášky a aniž bych to věděla, tak mi místo neurolu podstrkovala ňáký placebo, takže účinek vlastně žádněj, ale já měla pocit, že je to neurol, tak mi vlastně bylo dobře.Šlo vlastně o ten pocit, že jsem si ten prášek vzala.Jo lidská psychika je opravdu zvláštní.No a od tý doby jsem zjistila, že určité situace jdou zvládat i bez neurolu!
Mirka, 27.05.2007 13:41:23, IP: ***.***.237.38, #9028
Ahoj Mio, máš pravdu,že psychika dělá hodně. Já když jsem mívala ataky, tak jsem si vzala Neurol a jak jsem ho polkla, tak se mi hned ulevilo, což je blbost.M
Mia, 27.05.2007 13:48:55, IP: ***.***.45.158, #9030
No právě, ten pocit, že jsem si ho vzala a ve vteřině bylo dobře.Na druhou stranu když už má člověk fakt problémy, tak se léčba dodržovat musí.Já právě brala jen 0,25 takže to je tak minimální dávka,že si říkám, že opravdu, zabíral jen ten pocit, že jsem si něco vzala, než látky účinné v jednom neurolu 0,25.Jinak jsem ráda, že jsem narazila na tyhle stránky, je fajn se podělit o svoje problémy s lidmi,kteří vědí oč vlastně jde a plně chápou problémy a potíže ostatních lidí, co jsem píšou.
Mirek, 27.05.2007 14:09:59, IP: ***.***.60.3, #9034
Ahoj Mio. Ta psychika, že si člověk něco vezme, skutečně funguje. Potvrdila mi to i psychiatrička. Taky to, že Neurol 0,25 je opravdu malá dávka. Je to úplné minimum. I v letáku je minimální dávka při začátku léčby stanovena na 3x0,25 denně. Mnozí mají ale z Neurolu strach jako by to byly ciankály :-) Člověk musí postupně zkoušet, jestli ho skutečně ještě potřebuje. A kolik si může dovolit ho snížit. Já dokonce při snižování i tu 0,25 půlil !! A postupně vysadil. Teď musím brát po 4 letech 4 x 0,25 denně. Ale včera jsem to zkusil už jen 3 x. Ale nebylo to ještě asi dobré. Musím tomu mozku nechat chvíli času, aby si vyrobil vlastní zásobu. Já skolaboval dost v pondělí. Musel jsem Neurol snad 8 x denně. A za 5 dní to zkouším už jen 3 x denně. To je za 5 dní strašně rychlý skok. Musím být více trpělivý...
edfith, 27.05.2007 19:02:11, IP: ***.***.138.203, #9060
pro mirku, ja beru AD remood uz rok, fakt nevim co se semnou deje,vlastne jsem prvni atak mela po jointech, ted po skoro rocni lecbe se mi tak ulevilo ze jsem to zas zkusila a zadny psycha z toho nebyli,ale slibuju ze toho necham,mam desny stresy,mam 4letyho kluka,jsem razvedena,pak jsem si nasla pritele se kterym jsme se rozesli po 2a pul letech,a ted chodim s klukem kteryho znam 8let,ale ma stejnou diagnosu jako ja,tak taky nevim jetli je to dobry,muj psycho rika ze jo,ale on se leci 12let a bere argofan 2krat denne a asi2 az 2a pul neurolu denne proto jsem psala ze mam stach ze zavislosti,kdyz vidim jeho,nechtela bych se v tom placat tak dlouho.fakt slibuju ze se dam dohromady,ty vase vzkazy me docela nakopli jeste jednou diky. Edita
Peťka, 27.05.2007 19:59:31, IP: ***.***.46.120, #9079
Pro Mirka:díky za podporu,snad to bude jak říkáš....paniku zažívám od jedné události v půlce března a za 3 týdny jsem zjistila oč se jedná....v těch 3 týdnech jsem měla ai 4 záchvaty,kdy jsem myslela,že umřu....hodně přičítám tomu,že jsem ted už 5 měsíců znuděná a nemám zaměstnání,nic mě nebaví a na nic nemám ani pořádně chut..ted už je to tedy lepší,takže začnu zase sportovat a chtěla bych zkusit chodit celý den po obchodech....ale samosřejmě postupně....
lubin, 28.05.2007 13:42:36, IP: ***.***.135.229, #9132
Vím,že neurol je návykový.Měl jsem dvoje AD,další podp.léky a NEUROL.To byla moje záchranná brzda.Měl jsem brát tři 1mg,ale bylo mi hůř,šup do sebe neurol,tak nějak6-8 denně.Doktor mi je psal,ani nevěděl kolik.Trvalo to více než rok.Ale už i tak mi bylo blbě,šel jsem do psych.léčebny.Tam mi vysadily neurol naráz.To byly šílený stavy.Hořelo mi celý tělo,jako když vám někdo trhá maso.Hrozně špatně,ztrácení rovnováhy,šlapání do prázdna,prostě děs.Prosil jsem je ať mi něco dají,že radši umřu,prostě nic,musíte to vydržet,to je normální absťák,byla jejich řeč.Trvalo to necelý tři měsíce.Takže s neurolem a pod. opatrně,ale myslím si,že do 2mg by to návykový být nemělo.Zavinil jsem si to sám.Dneska mám taky jeden návykový lék,nevemu si ani dopor.dávku.Mějte se.
Mia, 28.05.2007 20:41:56, IP: ***.***.45.158, #9156
Ahoj Mirku, to jak píšeš, že sis ho i půlil, já to dělala taky, tak můžeš být v klidu:)já mám vždycky takouvou tendenci, že když je mi třeba pár dní dobře, to vysadit úplně,no a to už raději dělat nebudu, protože během pár dní mi pak bylo tak zle, že jsem si nádavala, jak jsem mohla bejt tak hloupá a sama si to vysazovat.No jo holt tohle člověk musí postupně a ne ze dne na den, jak se mu to zrovna hodí.jinak určitě se vyplatí být trpělivý, uvidíš zase bude dobře a kdyby nebylo tak napiš.teď když jsem přišla na tyhle stránky, tak se se určitě každej den mrknu.tak zatím ahoj.Mia
Mirek, 28.05.2007 21:26:19, IP: ***.***.60.3, #9159
Ahoj Mio. Mně bylo celkem dobře. Tak začínám ubírat. Včera o půlnoci jsem si vzal ještě 0,25 ale dneska jsem si vzal až v 16 hodin půlku 0,25. O půlnoci se chystám na celou 0,25. To je dohromady 0,37 za den. To jsem ještě za poslední dva měsíce nevydržel. Ale vypadá to, že si mozek začal vyrábět vlastní zásoby. Ale ještě to nechci zakřiknout. Čekám co to udělá. Bolí mně hlava a oči, cítím nádech prázdnoty, ale není to nejhorší. Při vysazování se to objeví vždycky. Teď jenom do jaké míry. Ta relaxace asi zabrala. Beru o půlku AD Seropramu více, jezdím denně na kole 10 - 30 km, spím na zahradě na vánku, sedám do nafukovacího bazénku venku a shodil jsem ze sebe dost činností. Tak uvidím. Teď mi to ochlazení a déšť ale dost zkazily. Tak teď nevím jak to mám dělat :-(
        Předchozí   1 .. 167168169170171172173 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.