Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Michal, 08.06.2007 13:16:28, IP: ***.***.154.47, #9868
Mám strach z toho, že bych mohl dostat rakovinu z počítače. Jestli práce u počítače třeba 3-4 hodiny denně může mít vliv na tvorbu nádoru. Prosím odpovězte. Děkuji.
Martas, 08.06.2007 13:19:43, IP: ***.***.9.65, #9869
Edith: mne ten psychiatr rikal, ze nasadime AD a zkusime to 2 mesice a pak vysadit, nebo mozna i 6 mesicu, ze se uvidi. Pak az se to postupne vysadi tak rikal, ze se to vratit muze, ale i nemusi, takze rekl bych, ze je to asi individualni a asi jak rychle tu "nemoc" podchytis.

Mate nekdo u PP potize s krkanim a plynatosti ? Ja hlavne hodne krkam, asi jak lapu hodne vzduchu, protoze po neurolu najednou se nezklidni jen nervy, ale i to krkani. Ale kdyz si krknu tak je to velka uleva s dechem, ale hned se to zase hromadi a zase musim krknout...ach jo
Robert, 08.06.2007 15:02:16, IP: ***.***.102.229, #9879
Čau Marťas, zbytečně nevyšiluj nic ti není. Já si to samé zažil před půl rokem a naprosto stejně.
Ten psycholog co ti řek o tý invaliditě je asi úplnej magor a akorát tě vybláznil ještě víc.
Je to naprostá blbost. Mě se to stalo úplně stejně non stop pařba spánek minimum k tomu
stres a bylo to. Byl jsem z toho pěkně vykulenej a psal si pomalu závěť.
Dali mi cipralex a taky jsem ho nejdřív nechtěl brát když jsem čet ten děsnej leták,
ale pak mě to donutilo. Takže se antidepresiv neboj, ale moc na ně nespoléhej. Až ty AD
přestaneš brát tak počítej s tím že se ti párkrát zas třeba udělá blbě, ale je to jen absťák a
odezní do měsíce. Na neurol se vykašli, dej si radši pivo když to bude nutný. Dej si ten neurol
třeba do kapsy ale snaž se ho nevzít jen jako pojistku. Tak jsem to dělal já a pomohlo to.
Měl jsem ty prášky jen na tři měsíce a od tý doby neberu nic a jsem v pohodě.
Jen teď jsem trošku hodnější a chodím spát přes týden max v 11.
Je to všechno z fyzickýho a psychickýho vyčerpání. Nic víc.
A ty stavy agrese jsem taky měl, je to od toho že nevíš co se děje a že si myslíš že ses zbláznil.
Takže žádnej blbej stres, víc relaxuj po sportu a najdi si babu. Čus Robert.
Mirka, 08.06.2007 17:33:50, IP: ***.***.237.38, #9885
Bezva a pravdivý příspěvek. /Robert/ . Marťas, vem si ksrdci. Ahoj M
Hanka, 09.06.2007 14:12:32, IP: ***.***.95.42, #9902
Ahoj Světlano! Úplně náhodou jsem se při hledání hesla "tetanické křeče" dostala na tyhle stránky. Včera jsem totiž poprvé zažila tyhle křeče, u mě z nízké hladiny hořčíku. Bylo to souhrou více příčin, celkovým vyčerpáním organismu. Byl to hrozný zážitek, silné bolestivé křeče do celých rukou, v obličeji, stažená ústa, krk, celý hrudník. Nemohla jsem pak už skoro mluvit a hrozně panikařila, že pokud to tak půjde dál, snad se udusím, protože se to pak zhoršovalo už po minutách. O hyperventilaci jsem nic nevěděla, takže jsem si to tím ještě víc zhoršovala. Na pohotovosti jsem ležela tři hodiny na infuzích, hlavně už jsem se ale nebála o život. Tohle je ale diskuse k panické poruše, takže se chci zeptat, patří to k ní, k lékům (beru troje antidepresiva), nebo z čeho to máš? Přímo k nedostatku hořčíku prý přispívá i delší stres. Děkuju moc předem za odpověď, držím palce. Vím, o čem mluvíš, je to strašný pocit. Hanka
Bjarča, 11.06.2007 1:28:14, IP: ***.***.237.124, #9976
ahojky Edit))) jsi ta moje Edit z Lípy?))))
Edith, 11.06.2007 15:54:37, IP: ***.***.166.25, #10000
Ahojky Bjaruško,jo jsem to já celičká.Jsem se sem dostala zcela náhodou,že jsem chtěla vědět něco o práškách co beru a ono na jejich jméně je diskuse.Eda
Edith, 11.06.2007 16:01:16, IP: ***.***.166.25, #10001
Ahojky kluci,upřímně jsem si to vaše písání dnes ráda přečetla.Tak nějak se tím svým stavem dnes zaobýrám a je mi šoufl,každopádně mě potěšilo,že se někdo z toho taky dostal.
Neurol mám tedˇpo kapsách taky,ale jak jsem to vysadila,měla jsem bolehlav jak po opici a ráno se klepala jak když do sebe musím naklopit aspoň tři piva než srovnám hladinku.Je pravda,že je teda těžce navikovej a taky jsem měla problém s krkáním a větry.
Taky mi bylo porazeno atˇsi dám místo prášků radši pivo a celé grilované kuře a bude mi prý fajn.
Nemám tedˇvubec chutˇk jídlu a jím jen že musím.
Tak Čusík Eda
Martas, 12.06.2007 23:23:58, IP: ***.***.109.119, #10095
Edith: a ty jsi ten neurol brala pravidelne ? ja se prave snazil ho brat tak jednou za 3 dny a pak jsem ho bral jen podle potreby, protoze je dost navykovy.Takze ten problem s plynatosti jsi mela taky, zajimavy. No jo ty 3 piva je dobra rada, ale jak to delat kdyz se berou AD ? :-( Nebo ty je neberes ? Ja ted zacinam tak uvidim, ale stve me to, leto je tady, misto abych chodil s chuti ven, tak tu clovek musi resit tyhle veci jak duchodce. Ale my se z toho dostanem ! Urcite se na ten neurol vykasli, a ber ho jen kdyz ti bude spatne, protoze pravidelne ho brat to je moc navykovy.

Edith: Jinak pokud nekdy pujdes na krev, zkus si rict nekdy o test na chlamydii, je to nemoc se kterou prichazime do styku vsichni, prenasi se vzduchem, spousta lidi ma problemy a nevi ze je to z toho. Snizuje totiz serotonin v tele, u kazdyho si vybere neco jinyho, muze napadat nervy, u tech co jsou na to nachylny (citlivejsi lidi a tak), tak si kolikrat rikam, jak jsou ty co se toho nemuzou zbavit, jestli to nedela chlamydie. At uz je to PP, nebo Roztrousena skleroza apod. Rikam to taky proto, ze bracha ted byl psychicky v p**eli, uz se z toho dostal a zjistili mu chlamydie. Taky to mel po chlastani, jakoby se to rozjelo po oslabeni imunity, po vycerpanim fyzickym a psychickym. A najednou jsem zacal ja. Nekdo ma PP nebo RS uz radu let a netusi, ze to muze byt z toho a pak zbytecne uz dlabe tisic neurolu denne a silny AD. Mozna je to treba vsechno blbost, ale za to si rict o jeden krevni test navic nic nedas... Jestli to treba ted vylecim (pevne v to doufam) a casem se mi to zas vrati, tak to svedu na chlamydii pokud testy dopadnou pozitivne, pak kombinaci ATB se to da odstranit z tela uplne, radsi pak budu dlabat ATB jeden rok nez bejt na AD a neurolech celej zivot... Pokud to samozrejme spolu souvisi, u nekoho treba ne, ale to se zjisti u testu... Nerad bych zas nekomu motal hlavu pardon :-) Je to jen spis takova moje uvaha.
Edith, 13.06.2007 8:31:00, IP: ***.***.242.247, #10099
Ahoj vsichni,mam pocit ze jsme se tu setkaky dve Edith,ja tu dlouho nebyla,jelikoz jsem se travila neurolem kvuli chlapovi. --hruza co_? ale uz jsem tady a ready a zcela v poradku. Takze ja jsem Edita z Prahy. chtela bych pozdravit Mirku ktere jsem slibila ze se dam do pohody.

MIRKO uz jsem zcela v poradku,ale musela jsem ztravit 5dni v krizovim centru:RIAPS kde se mi trochu povrtali v hlave psychiatri atd. ozvi se mi prosim,chtela bych ti to vylozit. pa pa
Míša, 13.06.2007 9:20:47, IP: ***.***.209.84, #10101
Martas,možná máš s těma chlamydiema pravdu,mě je zjistili,ale i přesto říkali,že to nic není.Ptala jsem se i na gyndě,tam mi doktorka řekla,že se na ně svádí kdeco,včera psycholožka řekla vlastně totéž.Tak nevím.Možná jiný kraj ..... .
Mirka, 13.06.2007 10:27:07, IP: ***.***.158.226, #10102
Čau Edito, já jsem myslela, že jsi Edita, co píše na Panikářky. Tak to jsem stará popleta.
A co jsi blbla? Na malýho jsi nemyslela? A ještě kvůli chlapovi. Prosím tě , napiš mně, jaké to je trávit se Neurolem a kolik jsi jich snědla? A co v tom krizovém centru, je to tam na něco? Tak zatím páčko a neblbni už!! M
edith, 13.06.2007 16:10:41, IP: ***.***.242.247, #10125
ahoj ja obcas na panikarkach jsem,ale mam pocit ze za me pise nekdo jinej.jsem rada ze jsi tady. no tak travit se neurolem neni nic prijemneho,snedla jsem jich asi 7 bylo to peklo,moc si toho nepamatuju,ale v ramci pudu sebezachovy jsem volala tomu memu klukovi ten to poznal a prijel na stesti mel klice tak mi zavolal sanitku a odvezli me do krce,tam volal meho kamarada bracha kterej je doktor z ikemu,aby me tam nenechavali a pustily me do domaci pece jinak bych frcela do bohnic,pak me tam prej kamos vyzvedl a dovezl me k pritelovy mame,tame hlidala celou noc,a,rano do centra riaps tam me dovez pritel,je to 5denni pobyt hrazenej pojistovnou,tam se na me sesypali doktori,bylo mi zle jak psovi skoro nic si nepamatuju. v tom riapsu probihali skupinove psychoterapie,sezeni s psychiatrem,relaxace a vsechno mozny,jsem moc rada ze jsem tam byla jen se pekne stydim ze jsem si neumela poradit sama,muj pobyt byl od stredy do nedele a od pondeli jsem si nevzala zadnej sklidnujici prasek,neurol jsem nemela od minuleho utery,tam mi davali Tiapridal,ten jsem si nevzala od pondeli11.6 a jsem v pohode,rozhodne vsem doporucuju.
Lada, 13.06.2007 17:38:38, IP: ***.***.64.132, #10132
Ahoj lidi ja mám PP tak asi 3 roky vsechno to začalo když jsem skoro usnul za volantem na dálnici od te doby neřídím auto na delší trasy jsem schopnej řídit jenom po městě když jedu po dálnici přepadne mě strašnej strach začnu mít rozmazaný vidění a motá se mi hlava. Další problém jsou moje záda maám velké problémy s pateří před dvěma roky mi začalo pískat v hlavě tak jsem skončil na neurologii tam mi dali prašky na záda ale taky zoloft bral jsem ho měsíc přestalo mi pískat v uších ale problémi se zádama se zlepšily je min. Loni jsem byl v Afgánistánu na půl roku když jsem tam letěl tak se mi udělalo při přistání strašně zle myslem jsem že jsem na pár sekund stratil vědomí od té doby jsem se bál letět zpátky domů a když se začal blížit odlet domů tak dva měsíce před
LADA, 13.06.2007 17:51:03, IP: ***.***.64.132, #10133
pokr. před odletem jsem začal mít strašný tlaky na hrudi a divný myšlenky po návratu domu jsem začal mít strach s výšek nejsem schopnej vydržet v bytě od čtvrtého patra výš.
před měs. jsem skolaboval ve vlaku brneli mě ruce anohy doktor rekl že to mám od zad takže jdu od příštího měsice na RHB. kolem vánec jsem bral neurol trochu topomohlo
        Předchozí   1 .. 171172173174175176177 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.