Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Renda , 25.04.2007 13:02:10, IP: ***.***.148.1, #7052
Čau všichni mně se to stalo asi před rokem pracuji u Policie ČR a šichty mám denní noční dva dny volna jenže už dlouhý čas jsem moc nechodil pořádně spát jak třeba před noční tak i po noční a první volno třeba až ve dvě v noci a najednou se mi to stalo o noční bylo to příšerný jeli jsme autem na nějaký oznámení a najednou to přišlo přesně ty pocity co popisujete trvalo to asi tři hodiny v kuse a po tom se to opakovalo asi za tři týdny zase v noci před usnutím doma a od té doby jsem úplně v p**eli bral jsem rivotril a potom zoloft a k tomu si pořád beru neurol a i do práce a pokud si pamatuji tak vloni v létě mi předepsali po vyšetření sertralin a to mně bylo po něm hrozně pálili mě ledviny a celý žaludek i tělo a zase se to jako by horšilo tak jsem ho přestal brát a až na podzim mi vysadili rivotril a dali zoloft , který sice zmírnil ty největší bolesti , ale přetrvávají pořád bolesti krčních svalů a na hlavě jako v místech za ušima a bolest svalů mezi lopatkami , byl na CT a na Magnetické rezonanci aby vyloučili roztroušenou sklérozu , vyšetření bylo dobré , ale problémy přetrvávají a hlavně mi škodí asi ta práce je to často stres pořád někdo okradený přepadený , lidský hádky a problémy a hádky s tzv. rómy a hlavně o noční. Taky mám jít nakonec k psychyatrovi tak snad mi to nějak pomůže už ani nevěřím jestli se toho zbavím a chtěl bych moc , nejlepší to bylo když jsem na podzim byl doma a marodil měsíc a půl a pořád jsem jezdil na ryby to bylo parádní vracel jsem se znovu do života jakoby přestávate vnímat ty bolesti hlavy a bylo to lepší a lepší , ale když jsem se vrátil do práce zase jakoby nic moc a tak nějak vžydcky přetrpím a přeju vám všem aby jste se z toho dostali vím co to je čau
Mirka, 25.04.2007 14:36:34, IP: ***.***.237.38, #7056
čau Rendo, já vím ,že to není jednoduché ale mám pocit,že pokud se nezbavíš své práce,tak se nezbavíš ani PP. Vůbec se ti nedivím, musí to být na nervy veliký záběr.
S tím zoloftem vytrvej, ono to bude lepší.Když tě lapne ataka, tak si pomož Neurolem.
S tím krkem a mezilopatkovými svaly mám problémy taky. Měl by jsi si nechat napsat rehabilitaci a taky každodenně cvičit speciální cviky. Tak přeji hodně zdaru a jinak hlavní diskuse probíhá na diskusi "panikářky" Všichni jsme se tam přemístili. Tak ahoj!! M
OLGA, 27.04.2007 15:46:00, IP: ***.***.37.45, #7172
Ahoj všichni potřebovala bych poradit,před sedmi lety jsem se léčila na agorafobii brala jsem seroxat 20mg 1 tabletu denně snášela jsem ho velmi dobře a dá se říct,že mě vyléčil brala jsem ho 2 roky,ale teď po sedmi letech jsem začala mít úzkostné stavy tak jsem začla chodit k jinému lékaři a ten mi předepsal APO-PAROX 20mg brala jsem 3 dny 1/2tablety denně a ta třetí půlka mě srazila na kolena.Po hodině co jsem si to vzala jsem začala mít šílené návaly do hlavy a ty se opakovaly snad každých 10 minut myslela jsem že zešílím prášky jsem vysadila a ještě tři dny jsem se z těch stavů zpamatovávala. Dnes jsem byla u lékaře a předepsal mi VELAXIN 50 mg 1 tabletu a LEXAURIN 1,5mg má stím někdo skušenosti já už se děsím jenom toho,že si je zas vemu a ty záchvaty se budou zase opakovat.Děkuji
Mirka, 27.04.2007 19:41:42, IP: ***.***.237.38, #7191
Olgo, nech si napsat ten Seroxat, když se ti osvědčil?
Jinak sem už nikdo nechodí. Běž na diskusi "panikářky". M
OLGA, 28.04.2007 14:34:28, IP: ***.***.21.29, #7207
Děkuji Mirko,už tam lezu.
jana, 30.04.2007 12:16:37, IP: ***.***.28.210, #7302
Zadravím všechny s PP.Trpím tíimhle děsným satvem od léta,ale až na podzim to vyvrcholilo a po několika návčtěvách pohotovosti s tím že je mi zle a asi UMÍRÁM,jsem naraila na doktorku,která mi řekla že jsou to panické úzkosti.Doté doby jsem nevěděla co se semnou dějě.Po týdení hispitalizaci na psychiěn(hrůza i když jen na krizovém centru)jsem pochopila,že to není nic naco se umíra,ale vysvětlujte to někomu komu je permanentně zle že?Měla jsem nasazený Esprital+Neurol0,25,po ná vratu domů jsem začala chodit k psychiatrovi a zjištění že mi As.nezabírá mi nasadilTriticco,ale to bylo ještě horší.Ted mám asi od nového roku Coaxil a hodně se to zlepšilo.Už jsem schopná i sama je t někam autem.ouhlasím s tím,že situacím které vyvolávají PP není dobré se vyhýbat,ale naopak.Mě dělá třeba problém jít do obchodu kde je hodně lidí.Ted to mám nasazené od dokrora jako terapii.MUsím na místa ze kterých mám strahc a nauči se tyhle situace zvládat.Snažim se,ale jde to pomalu.Nějakou dobu jsem naprosro v poho a pak to najednou zase přijde.Ale uklidnuje mě fakt,že tohle není napořád,že to jednou přejde.No už aby to bylo.Tak všem přeji at to brzy zvládnou držim palce,protože s tímhle se normálně nená žít.
Machr, 01.05.2007 1:34:18, IP: ***.***.18.30, #7339
hoď si mašli
Kelly, 01.05.2007 19:05:56, IP: ***.***.135.65, #7380
Máte někdo děti ? I kdž máte panické úzkosti.?
Mary, 03.05.2007 15:14:58, IP: ***.***.71.29, #7457
Ano, panické úzkosti přišly sice až po naroze-
ní dětí, ale mám pocit, tyto hrůzy vytryskly po nahromanění se všech negativ v mém životě. Tj. neshody s tchýní, neustálé dohady, hyperaktivní děti. Mí kluci mě viděli, jak mi je, když mě přepadla ta hrozná ataka, tuhnutí za krkem s bolestmi, strašné motání hlavy až na omdlení, vážně jsem myslela, že umírám. Nikdo, kdo tu hrůzu nezažije, neuvěří, že vám opravdu něco je. Můj muž to komentoval slovy, že prý mám nějakou divnou nemoc,kterou asi nikdo nemá.
x, 03.05.2007 19:52:32, IP: ***.***.221.40, #7472
Táhni, DEBILE!!!!!!!! Jenom i**ot si dá přezdívku Machr!!!!!
Danča, 04.05.2007 17:47:59, IP: ***.***.81.158, #7495
Ahoj beru Apo Citalopram 10mg dvakrát denně teda nejdřív jsem brala 1 x denně 10mg a pak po 14 dnech jsem na radu dr. přidala ted je to asi 4 týdny a pořád nevidím žádné změny nevíte kdy to zabere???Díky
Milan, 05.05.2007 18:00:07, IP: ***.***.217.130, #7544
ahoj lidi taky mi je takhle zle a nevím co dělat doktor mi předepsal mirzaten a bojím se ho brát nevím jaky to bude mít učinky jestly lepší nebo horší prosím poradte někdo kdo je uš bral
Milan, 05.05.2007 18:01:45, IP: ***.***.217.130, #7545
ahoj lidi taky mi je takhle zle a nevím co dělat doktor mi předepsal mirzaten a bojím se ho brát nevím jaky to bude mít učinky jestly lepší nebo horší prosím poradte někdo kdo je uš bral
Marta, 07.05.2007 17:41:59, IP: ***.***.139.25, #7684
Není to esprital? Někdy to má jiný název,protože je od jiné firmy.Já beru esprital 15mg jsou to AD a ještě rivotril ten beru už asi 4 roky.Také jsem 1 z těch ,která trpí PP,píšu o tom na stránkách "panikářky".
Katka, 07.05.2007 21:44:12, IP: ***.***.133.8, #7727
Ahoj potřebuju poradit doktor mi napsal cipralex měla jsem obdobné stavy jako jsem četla ve všech příspěcích. Ale mám teď před státnicema a potřebuju se učit beru cipralex týden a jsem z toho strašně otupená a unavená i když mi doktor řekl, že to nemá vliv na myšlení. dnes jsem vynechala dávku a cítím se mnohem lépe. máte s tím někdo podobné zkušenosti? díky za odpověď
        Předchozí   1 .. 161162163164165166167 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.