Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Zdenda, 10.04.2007 20:00:08, IP: ***.***.120.179, #6189
Čau Alčo,já byl před dvěma rokama na neurologii ve špitále v Jihlavě.Potom mě poslali k psychiatrovi a tak chodím v Telči k Mudr.Pátkovi.Je výhoda,že tam odskočím z práce.Je docela vstřícný.Když ho hodně přitlačím,tak mě posílá do Jihlavy vedle Tesca.Když už se s tím peru 2,5 roku,tak se mi tam nechce.Navíc teď máme dva měsíce mimino,tak že nikam se nechystám.
Zdenda, 10.04.2007 20:25:37, IP: ***.***.120.179, #6190
Kolego,vítám tě mezi námi.I muži mají své dny.Já si před dvěma roky myslel,že mě "nejvyšší"povolává k sobě.Dostal jsem AD a po třech měsících neschopnosti se vrátil do práce.Nyní se cítím lépe,i když sto pro to není.To ti dávám za pravdu a všem doporučuji pohyb.Kolo,chůze,manuální práce.Jak zůstaneš doma čumět do blba je konec.Začnu zívat,jsem malátný, prostě k nepoužití.
Alča, 10.04.2007 20:40:51, IP: ***.***.159.48, #6192
Ahoj Zdendo.V Tescu jsem doteď pracovala,tak kdo ví,jestli jsem tě někdy nepotkala,třeba jsi tam by nakupovat:)A co ti dělá nejvíc problém,jestli se můžu zeptat?Jinak to mimčo je fajn,to pomáhá ne?:)
Zdenda, 10.04.2007 21:02:53, IP: ***.***.120.179, #6195
Majko,plně s tebou cítím,protože všechno tohle mám za sebou.Začelo to bolestmi nohou v lýtkách,pak přišlo neostré vidění,návaly tepla,šílená únava,pocit na omdlení,sebepozorování,strach,že nevychovám děti atd.Navštívil jsem lékaře,vzali mi krev,byl jsem na očním nikde žádný nález.Potom mi dělali lumbálku a magnetickou rezonanci mozku,aby vyloučili právě roztroušenou sklerozu.Dva měsíce jsem čekal na výsledky.Nikde se naštěstí nic neprokázalo.Vše je od nervů psychického původu.Myslím,že je to i tvůj případ.Nech se vyšetřit,ať se zbytečně netrápíš.Jak nad sebou moc přemýšlíš,točíš spirálou a je ti ještě hůř.Věř mi to.Nervy jsou pěkné svinstvo.Lumbálky se neboj.Vůbec nebolí,akorát musíš 24hodin ležet v posteli a hodně pít.Je pravda,že mě pak asi týden bolela hlava a hučelo v uších.Magnet.rezonance je,že si lehneš,zajedou s tebou do tunelu a 20 minut tam ležíš a slyšíš rachot.Já teď beru antidepresiva a vcelku funguju.Musím.Mám tři děti.Asi mě rozhodil třísměnný provoz a problémy v práci.Víš sama, doba je pro obyčejné lidi na venkově na ho.....Drž se a rád ti kdyžtak zase odpovím.I pro mě je tato diskuse pozbuzením.
Zdenda, 10.04.2007 21:16:48, IP: ***.***.120.179, #6198
Alčo,přečti si prosím mé dnešní příspěvky.Nechce se mi to psát pořád dokola.Do Tesca samozřejmě chodíme tak jednou za měsíc.Nosím černé brýle,protože mě vadí to silné umělé světlo a ostré barvy.Jinak mám tři kluky 10,9 let a teď dva měsíce.Je to radost i starost.
Alča, 10.04.2007 21:27:02, IP: ***.***.159.48, #6199
Už jsem si je četla,máš dobrý že ti udělali všechny ty vyšetření a máš klid.to Tesco je hrůza já tam byla skoro rok a půl,pracovala jsem pro GE-splátkový prodej,a ty zářivky je věc a ta klimatizace tam,no ještě že jdu pryč.tři kluci to je fajn,to vás má manželka tolik chlapů:)mě to všechno jednou teprve čeká:)tak dobrou noc
Majka, 11.04.2007 0:30:11, IP: ***.***.6.181, #6203
Holky,co jste mi odepsaly,dik vam za podporu.Itobě Zdendo,mám přesně ty příznaky,co popisuješ.Ovšem lidičky,mě to trvá od prázdnin,čím dál víc se pozoruju,tím víc se toho na mě sype,ovšem k doktorovi,to teda nehrozí,já z něj mám panickou hrůzu.Raděj scháním informace po internetu,pročítám knížky,dávám si dohromady příznaky různých nemocí a že už se na mě hodí kde co.Ale s největší pravděpodobností je to všechno psychyka.Já totiž sloužím všem jako vrba.na moje problémy se nabalují problémy jiných a já se v tom potom ve všem plácám sama.Nejhorší je že já se fakt k doktorovi děsně bojim a radej se trápím a užírám,ale nemůžu si prostě pomoct.Ale tahle ta debata mě docela pomáhá,ted totiž já můžu sdělit někomu svoje problémy a pocity a nejsu jen ta vrba.Jsem za to moc vděčná a moc vám všem děkuji ještě jednou za podporu
Andrea, 11.04.2007 8:32:57, IP: ***.***.187.55, #6215
Ahoj holky, mám doma manžela, takže dnes se sem už asi nedostanu. Anička má hnisavý zánět spojivek. A já jsem se k doktorce taky doplazila,mám cipralex a lexaurin. Kdo z vás ho bere?
Alča, 11.04.2007 9:01:23, IP: ***.***.23.10, #6220
Ahoj Majko,já vím,že je to těžké ale věř mi,k tomu doktorovi si zajdi a uvidíš,že se ti uleví,když ti dá nějaká AD.Jinak se fakt zblázníš,nejhorší je to co děláš-pozorovat se,hledat si nemoci a určovat si diagnózy,věř i já to znám.A podle různých příznaků bych měla všechny nemoce.Tak to zkus a zajdi tam.Hezký den:)
azby, 11.04.2007 10:32:15, IP: ***.***.31.242, #6232
Čusík LUCI, jsem včera zašel k psichiatrovi a napsal mi nějake homeopatika,na bušení srdce a na noc,tak nevim jestli to zabere,nema s tim nahodou nekdo zkušenosti?
azby, 11.04.2007 10:33:58, IP: ***.***.31.242, #6234
Čusík LUCI, jsem včera zašel k psichiatrovi a napsal mi nějake homeopatika,na bušení srdce a na noc,tak nevim jestli to zabere,nema s tim nahodou nekdo zkušenosti?
Apple, 11.04.2007 12:06:05, IP: ***.***.14.147, #6241
Ahoj, všechny zdravím a přeju krásnej den:-) Četla jsem Vaše příspěvky a asi jsem se mezi Vámi našla, jen nevím jestli je to dobře nebo špatně :-( Už nějakou dobu mi není dobře, začalo to urputnou bolestí hlavy, dál se přidávaly potíže jako úzkost, náhlej strach z " čehosi", bušení srdce, pocit, že nemůžu dýchat, bolest levé ruky ... Obvodní Mudr. mi dala Torecan na migrénu, sama jsem si vyběhala EKG a měření tlaku, nic , v pořádku. Dobrá zpráva, ale co mi tedy hergot je ??? Ještě jdu na EEG, ale jak Vás tu čtu, asi patřím mezi Vás .... Jen nevím co s tím... Bojím se někam jít, abych někde neomdlela ... Máze někdo radu .. pokud jo, budu vděcná .. chci žít a ne přežívat .. na to je ve 40 přeci brzy, ne ? :-))
Apple, 11.04.2007 12:40:20, IP: ***.***.14.147, #6244
Nefunguje to ??
Světlana, 11.04.2007 22:49:20, IP: ***.***.48.245, #6304
Dnes bylo opravdu nádherně, ale je mi jasné, že s těmito problémy to člověk ani nevnímá. Apple, vypadá to, že to pravděpodobně nebu de "jenom" migréna. I když migréna je fakt potvora a pokud s ní nemáš zkušenosti, mohou Tě průvodní znaky dost potrápit (kromě šílené bolesti hlavy). Všechno nasvědčuje tomu, že Tě přepadají PP, je třeba to fakt léčit. Lék na migrénu to nevyřeší! Chce to asi psychiatra, jsou to evidentně úzkostné stavy, ale obvoďáci už mohou také leccos předepsat. Rozhodně s tím musíš něco dělat. Zdraví Světlana.
azby, 12.04.2007 9:04:55, IP: ***.***.31.242, #6317
ahoj,ta ruka te neboli,ale brni a mas v ni neprijemne pocity,pokud ti zacne busit srdce staci jen dychat do sacku,je to tim za se z tve krve vylouci co2 a navaze se tam kyslik a to ti tak rozpumpuje srdicko... opravdu to pomaha,s tou uzkosti,musis delat manualne a vytesnit vsechny destrukcni myslenky a nemyslet na zadnou nemoc,kdyz na to zacnu myslet,zacne mi uzkost...jinak ted zacinam s homeopatiky ale lepsi se to tim ze nemam vubec cas premyslet co mi je... tak se drz!!!
        Předchozí   1 .. 158159160161162163164 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.