Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Mirka, 09.04.2007 18:41:58, IP: ***.***.237.38, #6109
Andri,tak přestože jsem se za ty tři dny nezastavila,tak jsem byla spokojená.Ale teď bych potřebovala mít tak jeden den jen pro sebe,abych si odpočinula a trochu se dala do pucu. To víš,mně už to trvá trochu dýl,než vám,mladým,pěkným kočkám.
Jinak ti musím říct,že venku byla zima,tak jsme se s mátí pustili do chaty. A jak jsem ti psala,všechno ven a byla jsem úplně vedle,že jsme ani na jednoho tučňáka nenarazily. Akorát jeden urostlý ale mrtvý. Tak buď zdrhli nebo nevím co se letos děje.
Tak čau a taky přeji pěkný týden. A doufám,že Anička je už O:K:a kluci se vrátili v pořádku. M
Alča, 09.04.2007 18:46:09, IP: ***.***.159.48, #6111
Ahoj Miri,no já nevím zdálo se mi že jsem dneska v pohodě,sradna když přišli kluci na pomlázku,od dvou do půl šestý jsem courala po venku s kámoškou,kterou moc nevídám,takže teoreticky to mělo být v pohodě ale nebylo.Přeskakovalo mi tam pořád,ani bych to nespočítala za ten den,už mě to fakt štve,pořád na to musím myslet.
Mirka, 09.04.2007 18:53:30, IP: ***.***.237.38, #6113
Ahoj Lucko,jsem fakt moc ráda,že jsi se tak zlepšila. A bude to čím dál lepší.Já jsem taky v pohodě ale něco ve mně pořád je,protože na to cestování bych si netroufla.
Jestli máš z té odbornice na PP poruchu blbý pocit,že ti nepomáhá,tak se na ni vybodni,i když ona to určitě nemyslela zle s těma chlapama. Já jsem to taky nemyslela rejpavě,když jsem vám s Alčou napsala ten dopis,spíš jsem vás chtěla povzbudit. Ale věřím,že už jsi na ty kecy alergická.
Jinak je moc fajn to tvé cvičení. Jednak musíš mít určitě bezvadnou kostru a určitě ti to pomáhá na psychiku.
Napiš,kde je k vidění ta tvá fotka. Ale jen jestli chceš.
A ještě co se týká těch psychologů,zkouším taky jednoho ale asi na to nejsem ten správný tip. On je úplně někde jinde,než já.
Tak se měj moc hezky a ať ti to pořád všechno tak jde. Závidím ti tu dovolenou. Vlastně hlavně to,že si troufáš. Pá! M
Radmila, 09.04.2007 18:58:59, IP: ***.***.5.100, #6114
Ahoj holky,jsem tu nová ,mám PP a ktomu agorafobii .Dostala jsem zoloft 50mg plus Lexaurin .Máte některá taky takové problémy ?Zaberou Ty prášky ,já teda jsem bojovnice, ale hrozně mně to ubíjí.Děkuji za radu .Radmila
Mirka, 09.04.2007 19:00:52, IP: ***.***.237.38, #6115
Ali,sice většina bab má chlapi doma ale věř,že tak 80%vám s Luckou závidí vaši svobodu a nezávislost a v hodně případech,že nemáte nějakého toho ožralu,proutníka nebo otravu jak oni. Ono všechno má svoje.
A sportovat taky choď. Já jsem se taky bávala jezdit na kole,že mně klepne,když jsem vyjela prudký kopec a vidíš nekleplo. Pá! M
Mirka, 09.04.2007 19:02:13, IP: ***.***.237.38, #6116
Ali,sice většina bab má chlapi doma ale věř,že tak 80%vám s Luckou závidí vaši svobodu a nezávislost a v hodně případech,že nemáte nějakého toho ožralu,proutníka nebo otravu jak oni. Ono všechno má svoje.
A sportovat taky choď. Já jsem se taky bávala jezdit na kole,že mně klepne,když jsem vyjela prudký kopec a vidíš nekleplo. Pá! M
Mirka, 09.04.2007 19:28:46, IP: ***.***.237.38, #6118
Ahoj Radko,můžeš si to zkonzultovat s Pierem,jestli se ti ozve,měl tu stejnou medikaci. A zabrat by ti to mělo. Měj se a brzké uzdravení. M
Zdenda, 09.04.2007 19:31:49, IP: ***.***.120.179, #6119
Alčo,zdravím krajanku.Bydlím kousek od Telče.Ke kterému chodíš doktorovi?Jaké máš zkušenosti s doktorama?
Helena, 09.04.2007 19:37:52, IP: ***.***.24.21, #6120
Ahoj všichni, chci se s vámi podělit o zkušenost, díky které jsem se po 5 měsících nefungování spravila (funguju i večer). Asi před 4 dny jsem začala cvičit sestavu "Pozdrav slunci a 5 tibeťanů" a už včera jsem byla plná energie a dnes to trvá. Je to teda jen chvilka, ale opravdu se cítím mnohem líp. Nevím možná, že mně zabraly teprve antidepresiva, ale zkuste to, třeba vám to taky pomůže. Zdravím Helena
Mirka, 09.04.2007 19:48:40, IP: ***.***.237.38, #6121
Helo,dík za radu,už jsem slyšela,že je to dobré. Ještě vydržet. Už dvakrát jsem začínala. M
Alča, 09.04.2007 20:02:18, IP: ***.***.159.48, #6122
Ahojky,já jezdím za jednou doktorkou do Jindřichova Hradce,ale pracuju v Jihlavě tak nevím jestli by to nebylo pohodlnější tam,ale už jsem na ni zvyklá a nejezdím tam často tak to asi nechám.To je super že je někdo tak blízko.A kam chodíš ty?:)
Blanka, 09.04.2007 21:42:39, IP: ***.***.221.40, #6124
čau Miruš! Tak jsem opět pročetla nové příspěvky a už tady nejsi jediná spisovatelka! Andrejka s Alčou Tě začínají pěkně dohánět!!! Myslím si, Miruš, že ybchom se všichni měli přesunout na tu druhou stránku panické diskuse, tam je úplně malinko příspěvků a nebo založit novou stránku, třeba s názvem panikáři, protože za chvíli se tady asi nevejdeme!! Ale to si nedělám p**el, myslím to fakt vážně!! Já jsem se odpoledne vrátila z chalupy, kde jsme byli celá roďka (švagři, tcháni, moje mamča, apod.) celý víkend. Byla sranda a taky jsme si pěkně mákli - řezali jsme stromy na zahradě, tak jsme dobití jako blázen. Slibovali krásně a byla vcelku kosa, co? Aspoň u nás v Beskydech. U vás na jihu je určo teplejc... A jak jinak, Miruško? Jak jsem četla, tak Tě zlobí ES. To jsem asi mívala taky nebo možná mám, já už to se.u, já už ty kravaty, bolesti hlavy a krku ani příliš nevnímám. Já teď řeším furt hubnutí!!! 2x týdně fitko, do toho jízda na kolečkových bruslích - ve čtvrtek jsme byly se sousedkou dvě hoďky a furt nic dole!Už mám na to nervy, fakt! Přemýšlela jsem už i nad tou Lindaxou či Meridii, ale to se trošku bojím, bo to jde přes hlavu a nerada bych se opět porouchala. Kdysi jsem do sebe kopala Adipex, tak vím, co to s člověkem dělá. No nic, Miruš, jdu pustit ještě jednu pračku a do hajan. Napiš. Papa B.
Světlana, 09.04.2007 22:06:57, IP: ***.***.48.245, #6125
Ahoj Andrejko, tak to už se trápíš také hodně dlouho. Já tu intenzivní léčbu mám už dávno za sebou a teď vlastně je to takové nárazové. Já totiž mám posledních deset let úseky, kdy se cítím docela v pohodě a zase přijdou momenty, kdy se to nedá vydržet. A to pak jdu skuhrat o nějaké léky. Já nesnáším ten počáteční útlum při nasazení, což vždy následuje i u toho serliftu, je mi vždycky hrozně. Jsem zvědava co Ti naordinují, dobrou noc!
Andrea, 09.04.2007 22:09:51, IP: ***.***.187.55, #6126
Ahoj Ali a co myslíš, že já jsem nějaká sportovkyně? Právě na Tai -chi je dobrý, že ty pohyby jsou pomalý, takže se nezadýcháš, srdíčko ti mlátit nebude a na tu páteř by to mohlo zabrat. K doktorce jdu ve středu, tak jsem zvědavá, aspon doufám, že se tam konečně doplazím. Uvidím, co mi řekne. Zatím dobrou noc!
Alča, 09.04.2007 22:13:06, IP: ***.***.159.48, #6127
Ahoj Blani,nechodíš nebo nechodila jsi na diskuzi na doktorce-extrasystoly?je tam taky nějaká Blanka:))
        Předchozí   1 .. 155156157158159160161 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.