Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Andrea, 08.04.2007 15:20:01, IP: ***.***.187.55, #6057
Ahoj Alčo jo už jsem si vzpoměla.Mně se PP rozjela, když měl první prcek 1 rok, dálší 2 jsem už zvládla během léčby. Myslím si, že se to dá. Akorát jsem měla jedinej problém, měla jsem hodně rychlý porody , bydlela jsem dřív v Brně v Bohunicích, hned pod porodnicí, a u druhýho prcka jsem to málem nestihla. Do porodnice jsem doběhla v 8 a malej byl 8.10 min. na světě. Pak jsme se přestěhovali do Tišnova, takže jsem měla strach, že nedojedu. To mi ke všemu museli píchat magnesium, chtěla na svět už od 28. týdne, ve 30. jsem skončila na kapačkách. Pak jsem podepsala revers, manžel si vzal neplacený volno a hlídal mě. Malá vydržela do 37. týdne, do porodnice jsem nakonec jela se švagrovou a třema děckama v autě, a stihly jsme to. Malá se blbě natočila, lezla celou dobu nějak čelíčkem, jenže se tam tím zasekla.Pak jsem si říkala, jestli tím svým strachem, že nedojedu, jsem tomu nějak nepomohla.Tak to jediný tohle období bylo na PP jak dělaný. Jinak si myslím, že je to jedno, mně naopak děti pomáhají, když jsme v supermarketu odvádějí mi pozornost, nemám pak čas se soustředit na to, jestli mi začíná tlouct srdíčko rychleji, a začínám se potit. Pro mě jsou děti na terapii jak dělaný.
Lucka, 08.04.2007 15:46:35, IP: ***.***.216.192, #6059
Ahoj holky, uz jsem tu chvilku nebyla, tak doufame, ze se vsechny mate lip! Ja rozhodne, od te doby, co mam Efectin se mi to pomalu dari zvladat. Byla jsem i na vysetreni srdce a mam ho zdrave, takze i to mi ulevilo. Jen jsem vas tu chtela vsechny pozdravit a rict, ze drzim palecky :)
Dáša, 08.04.2007 16:36:17, IP: ***.***.124.143, #6065
Ahoj Andri, přeji příjemnou neděli.
Mně ten Zoloft snížil psychiatr kvůli migrénám. Neurolog říkal, že ty léky na PP zvyšují mé migrény...Tak si pak člověk má vybrat. Dnes jsem si vzala první sníženou dávku a zatím celkem OK. Seděla jsem hodinku venku na sluníčko a chystám se teď něco upéct. Do Česka letíme letadlem. To bude...Líbí se mi to, ale vždycky mám strach. Zrovna dneska jsem měla sen, že letíme a že jsme si dávali záchranné vesty :-D. Tak snad to všechno proběhne dobře. Zatím pá. Dáša
Dáša, 08.04.2007 16:38:50, IP: ***.***.124.143, #6066
Ahoj Andri, přeji příjemnou neděli.
Mně ten Zoloft snížil psychiatr kvůli migrénám. Neurolog říkal, že ty léky na PP zvyšují mé migrény...Tak si pak člověk má vybrat. Dnes jsem si vzala první sníženou dávku a zatím celkem OK. Seděla jsem hodinku venku na sluníčko a chystám se teď něco upéct. Do Česka letíme letadlem. To bude...Líbí se mi to, ale vždycky mám strach. Zrovna dneska jsem měla sen, že letíme a že jsme si dávali záchranné vesty :-D. Tak snad to všechno proběhne dobře. Zatím pá. Dáša
Dáša, 08.04.2007 16:43:07, IP: ***.***.124.143, #6067
Miri, tak je fajn, že máš tu náročnou sobotu za sebou. Večer se určitě ozvi, jaké to bylo na kole :-). Miri, já si taky myslím, že apnoí netrpím. Ale opravdu, jak jsi to popisovala, tak tím můžeš trpět. Máš skoro všechny příznaky. A v Brně je spánkové centrum? Myslím, že by tam určitě mělo být. Miri, nech si to udělat. Měla jsem na sobě různé elektrody a je to jen přes jednu noc. Dalo se to zvládnout celkem fakt dobře. Jinak k našim se moc moc moc těším :-). A taky na mé přátele. Akorát asi nebudu moct všechny vidět. Mám rodinu a přátele v Kyjově i v Brně. Ale aspoň někoho určitě uvidím. Miri, tak pěkný zítřejší volný den přeji. Dáša
Dáša, 08.04.2007 16:48:15, IP: ***.***.124.143, #6069
Ahoj Luci, tak to je moc fajn, že jsi se ozvala a že je ti líp. Už jsme si tady dělali trochu starosti, jak se ti vede. Tak se opatruj a ať je ti pořád líp a líp.
Dáša
Pier, 08.04.2007 17:17:30, IP: ***.***.4.101, #6071
Ahoj holky ,přeji vám krásné velikonoce .Já po 26 dnech braní zoloftu konečně úleva .Bolest zad ustupuje ,nervozita a celkové napětí a únava.Konečně se to lepší .Mějte se fajn .Pier
Vera, 08.04.2007 19:38:56, IP: ***.***.109.26, #6074
Ahoj všem, sice nepatřím mezi panikáře,ale můj přítel ano.Asi před rokem mu zjistili úzkostnou poruchu.Byl pořád v práci,žádný odpočinek.Nakonec skončil na psychiatrii, je tam už od začátku prosince.Nevím co bude dál.Cpou do něj léky, pak vysazujou a pak zas nasazujou,pomůže to jen načas.Pomalu se mnou přestává komunikovat.Chtěla bych poprosit jestli má někdo zkušenosti s četnou panickou poruchou s maniodepresními stavy.Děkuji Věra
Mirka, 08.04.2007 20:00:28, IP: ***.***.237.38, #6077
Ahoj Lucko,je to moc fajn,že jsi se ozvala a že je ti dobře. Už jsme si s holkama o tebe dělali starosti.
Už jsem slyšela,že ten Efectin je dobrý. Je to jedno z nejmoder.antidepresiv. Dej o sobě občas vědět jak se daří. Nevíš něco o Hance? Vy jste byly nějak ve styku přes mailTak se měj moc pěkně. M
Mirka, 08.04.2007 20:09:26, IP: ***.***.237.38, #6078
Ahoj Dáši,dnes i včera jsem měla sice náročné ale fajn dny. Akorát mně štvalo,že dnes byla navzdory předpovědi zima.
S tím spánkem budu muset něco dělat. v Brně Bohunicích to monitorování dělá nějaký dr.Moráň. Tak o tom budu muset přemýšlet,že bych zašla.Doufám,že jim to tam nezbořím,tím svým chrápáním,je to až trapné.
Věřím ti,že se moc těšíš domů,i když v té Jižní Francii bych děsně ráda bydlela.
Tak ať je ti moc fajn!!!! M
Mirka, 08.04.2007 20:14:27, IP: ***.***.237.38, #6079
Ahoj Ali,jen jsem ti chtěla oznámit,že mi právě teď začali ES. Aby jsi nemyslela,že jsi v tom sama. Půjdu si lehnout na pravý bok. Je zajímavé,že mně to začne vždycky u počítače,asi jak jsem zkroucená. Tak měj se ! M
Mirka, 08.04.2007 20:17:04, IP: ***.***.237.38, #6080
Marti,dík za přání. I tobě pěkné svátky!!! M
Mirka, 08.04.2007 20:20:33, IP: ***.***.237.38, #6081
Piere,je to fajn. Já jsem ti říkala,že zoloft je dobrý. Neurol už určitě ani nebereš? Zase se někdy ozvi! M
Mirka, 08.04.2007 20:25:45, IP: ***.***.237.38, #6082
Ahoj Vero,s PP poruchou máme zkušenost všichni tady,když si trochu pozpátku přečteš příspěvky. S maniodepresí tady myslím není nikdo. Zkus si zadat na seznam maniodeprese,jestli tam není diskuse. Držím palce aby se z toho přítel dostal,každopádně to s nim nebudeš mít lehké. Měj se ! M
Mirka, 08.04.2007 20:38:33, IP: ***.***.237.38, #6083
Milý Androušku,a tebe jsem si nechala nakonec. Manžela jsem nakonec ukecala,že jsme nejeli na kole,páč když jsme vylezli byla dost velká kosa. Takže jsme si udělali vyhlídkovou jízdu trolejákem ze Žabin,přes Komín,Jundrov,Kohoutky až na švermovou. A to jsme ještě přesedali a z konečné trolej.jsme jeli ještě jednu zastávku šalinou. To ty z toho Tišnova to myslím do Brna nemáš tak daleko. Byli jsme hodinu na cestě. Ale bylo to moc fajn odpoledne,jsou to bezva lidi,taky takový srandisti,jak my. Popili jsme a chlapi šli na chvíli do hospody na čepované. štve mně,že byla taková zima. A zítra jedeme na chatu.
Tobě bylo dobře že? Je to fajn,když člověk může takhle vypnout.I když vypnout s ročním prckem? Když jsem četla ty tvé zážitky,tak se nedivím,že tě to rozhodilo. A ještě zážitky s našemi matičkami,i když ta tvá za to na rozdíl od mé nemohla. Ale oporu jsi taky neměla.
Tak Andri jdu natáhnout brko a dívat se na Kytici,už mně tady řve kotlivec ze svatební košile do ucha"hoj má panenko". Před chvíli jsme teprve dorazili. Tak pá a dobrou! M
        Předchozí   1 .. 153154155156157158159 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.