Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Andrea, 07.04.2007 19:26:36, IP: ***.***.187.55, #6006
Ahoj Světlanko Já se léčím přes 7 let, začala jsem deprexem, pak jsem měla serlift a ted mám zoloft.Ten zoloft mi vyměnila z ničeho nic a když jsem se ptala jaký je rozdíl mezi serliftem a zoloftem,jestli to nevadí, že to tak mění, řekla mi, že je to stejný, jen to vyrábí někdo jinej. Jinak mě ten lék seděl 6 let, až ted mám pocit, že mi nezabírá, tak si půjdu nechat napsat něco jinýho. Ty se drž a dej vědět, jak pokračuješ!
Mirka, 07.04.2007 19:31:07, IP: ***.***.237.38, #6008
Ahoj Ali,nevím co je to teď za údobí,že nám to srdce tak blbne. Mně přes den nic a jak se večer najím tak to začne i 6krát do minuty. Dnes jsem se k tomu ještě nedopracovala. Na zádech a na levém boku vůbec pak nemůžu ležet,přestane mně to až si lehnu na pravý bok. Pak to mám během 5 mi. pryč.Tak to asi budu muset řešit,nepříjde mi to od nervů. Tak ahoj!! M
Andrea, 07.04.2007 19:37:11, IP: ***.***.187.55, #6009
Ahoj Jančo já to mám po mamce, a ta po svým tatínkovi, takže je to trochu v genech. Vím, že i mé děti k tomu bohužel mají blíž, než jiné. Seš dobrá, že to zvládáš bez AD, já jsem bez nich neopustila byt!
Mirka, 07.04.2007 19:40:33, IP: ***.***.237.38, #6010
ahoj Mare,jsem ráda,že jsi mi napsala něco o ústavním léčení. Podle toho co jsi mně napsala by to pro mně nemělo význam.Já jsem si to představovala asi velice naivně,že mně tam vyléčí během 6 týdnů jen psychoterapií aniž bych musela užívat antidepresiva.Antidepresivy bych se v případě potřeby mohla léčit i ambulantně.
Teď momentálně jsem docela v pohodě,můj stav my umožňuje i bez prášků běžné fungování. Tak uvidím,jak to bude dál. Takještě jednou ti moc děkuji,že i přesto,že trpíš jsi my napsala.
Vůbec se ti nedivím,že se obracíš k bohu. Jsou to opravdu muka. Moc držím palce,ať se vše v dobré obrátí. Dej o sobě ještě někdy vědět. M
Andrea, 07.04.2007 19:42:05, IP: ***.***.187.55, #6012
Miry a Ali dělali vám ECHO srdce? Pozná se tak nedomíkavost chlopní!!!
andrea, 07.04.2007 19:46:48, IP: ***.***.187.55, #6013
Ahoj Sol, vidíš jaká seš šikulka, příště tozvládneš zase o něco líp.
Andrea, 07.04.2007 19:51:29, IP: ***.***.187.55, #6014
Ahoj Dáši tak jsem četla, jak si to skvěle zvládla, nesnižuješ ten Zoloft moc brzy? Jak jedeš do čech??Letadlem?
Mirka, 07.04.2007 19:56:34, IP: ***.***.237.38, #6015
ahoj Dáši,to je blbý,že to budeš mít hotové za tak dlouho.Ale myslím,že to nebudeš mít,to by ti snad aspoň naznačili, když tu křivku mají přeci hned hotovou.
Já mám ale fakt vážné podezření,že to mám. Ty mé noci to je fakt hrůza. Budím se vždy prudce snad 10krát za noc a ty sny,to je něco. Možná je to ale ten přechod.
Dáši,už se určitě těšíš domů?Já vás všechny obdivuji,že tak můžete cestovat. Já funguji v pohodě ale nesmím moc vybočit ze svých zvyklostí.
Taky ti přeji pěkné svátky a ozvi se.Jak ty by ses mohla krásně mít nebýt té pitomé nemoci. M
mirka, 07.04.2007 20:01:33, IP: ***.***.237.38, #6016
Ahoj Jančo,je to určitě dědičné,má matka měla ve své době taky podobné potíže ale jen krátkodobě,nějak se ji to nerozjelo.
Možná jsi měla zkusit nějaké prášky. Jsou lidi,kteří mají pak už navždy pokoj. Tak ahoj! M
Mirka, 07.04.2007 20:09:16, IP: ***.***.237.38, #6017
Ahoj andri,tak jsem to zvládla ale jsem uskákaná jak chocholouš.Chystám se vysprchovat a zalehnu k televizi a asi usnu. Za celý den jsem se ani na pět minut nezastavila. Ale vždycky mně postaví na nohy,když vidím svoji krásnou milovanou vnučenku.
Kolik měsíců je Aničce? A kdo z prcků měl tu teplotu?
Jsem zvědavá až ta naše začne chodit ale to si počkám,má dva měsíce.
Andri,tak pěkný večer,já jsem ještě nic k več.nezobla ale cítím,že jak to udělám,jsou tady ES. Cítím je už na krajíčku. Tak čau! M
Andrea, 07.04.2007 21:05:19, IP: ***.***.187.55, #6019
Ahoj Miry tu teplotku měla Anička,proto jsme zůstaly doma a kluci jeli sami. Aničce bude ted 21.4. 1rok. Nevím, jestli ses koukala na tu stránku před, dělali ti ECHO srdíčka? Holky ted jsem se dodívala na jedničce na Udělám cokoliv, a lezla tam holka jeskyní, můžu vám říct, že jsem úplně spocená.
Alča, 07.04.2007 21:31:51, IP: ***.***.159.48, #6021
ahojky.Andrejko sono mi tenkrát dělali a myslím,že chlopně jsem měla v pořádku.
Miri dneska jsem četla že ES se mohou zhoršovat když má člověk nějakou zablokovanou páteř,je po viróze nebo taky přejedený.Tak já mám asi všechno dohromady:)Ale můžu ti říct,že dneska mi to dalo zabrat ty ES.A to jsem někdy mívala i několik týdnů,kdy jsem nevěděla co ES jsou.Snad se to zlepší samo.Dobrou noc a hezké sny všem:)
verca, 07.04.2007 21:35:38, IP: ***.***.157.24, #6022
Ahoj lidičky. Na tuto stránku jsem jen tak najela a jsem překvapená jak živá diskuze tady probíhá. Sama mám problémy asi 1 rok a proběhlo u mě veškeré vyšetření o kterých jste se vy všichni zmiňovali. Somatika byla vyloučena, takže problém je v psychice.
Dnes jsem byla umýt auto v myčce a zůstala jsem v něm s manželem sedět. Nikdy to už neudělám. Sice jsem to rozdýchala, ale trvalo to dost dlouho.
Andrea, 07.04.2007 21:45:38, IP: ***.***.187.55, #6023
Ahoj Verčo, tak myčce se zásadně vyhýbám, to seš dobrá, jaké máš jinak problémy? Máš pocit, že trpíš panickou poruchou,zvládáš jinak běžný denní život?
Andrea, 07.04.2007 21:58:47, IP: ***.***.187.55, #6024
Ahoj Alčo já nevím, jestli je sono to stejný co ECHO, ale měla jsem tenkrát podobný příznaky, které popisuješ, a nějakej drobnej nález jsem tam měla. Trápí mě to když usínám, nebo spím, mám takový zvláštní "létavý" pocity, vždycky sebou škubnu, musím se probrat, chviličku dýchat v sedě, pak si znovu lehnu a usnu, ale nemívám to ted tak často, a je to výraznější, když jdu pozdě spát,nebo jsem přepracovaná. Tak nevím,ty nemůžeš popadnout dech a vynechává ti srdíčko?
        Předchozí   1 .. 151152153154155156157 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.