Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Andrea, 08.04.2007 20:43:08, IP: ***.***.187.55, #6084
Ahoj holky! Tak Miry jak se ti šlapalo? Dáši tak to seš dobrá, já bych nevlezla ani do autobusu, ani do vlaku, natož do letadla. To smekám! Ty máš jen PP bez agorafobie? Lucko taky jsem ráda, že je ti fajn,jen se zeptám, co to bereš za AD?
Pier, 08.04.2007 21:14:03, IP: ***.***.4.101, #6085
Ahoj Mirko ,neurol neberu ,dostal jsem lexaurin,ale ten 18 dní neberu .Vzal jsem si ho jen šestkrát když bylo nejhůř.Tak že Zoloft začíná pomalu působit,přeju vám všem hodně pohody a zdravíčka .Pier.
Alča, 08.04.2007 21:55:58, IP: ***.***.159.48, #6088
Ahoj Miri teď jsem si četla jaký jsi měla dneska pěkný den,to je dobře.No mě dneska provázely hlavně ráno ty ES pak jsem si trochu protáhla páteř a od té doby "jen"třikrát tak nevím.Na tu diskuzi jsem koukla a čtu je tam hodně postřehů o ES,ale je to dost stará diskuze,tak trvá než se tím prokoušu.Hodně lidí má ES v souvislosti s prolapsem mitrální chlopně,což já ale myslím nemám.Taky prý existuje nerv který snad spojuje trávicí systém a srdce nebo tak nějak-nechci kecat:).Takže to může být taky díky problémům s trávením nebo tak,no a podle mě ta páteř dělá taky hodně-je to potvora,umí toho hodně,ale co ti budu povídat-tobě zkušenému hypochondrovi:)))Teď mě doufám bereš s rezervou.Já jsem fakt děsně ráda,že sem za váma můžu chodit,protože doma mě nechápou,a myslí si,že čím víc budu na takovéhle stránky chodit,tím na tom budu hůř-což já si nemyslím:)Tak krásnou dobrou noc a užij si zítřek na chatě:)
Alča, 08.04.2007 22:04:45, IP: ***.***.159.48, #6089
Andrejko tak jsem se sem nedostala-taťka pracoval.Ty máš teda zážitky s těma porodama,ale asi je fakt,že člověk když myslí na to aby ty děti byly v pořádku tak nemá čas myslet na sebe,co mu kde přeskakuje nebo kde ho bolí.Ale já když mám tu agorafobii,tak mám strach být někde sama a s malý dítětem si to nedokážu asi představit,že bych byla třeba celý den sama doma,asi bych musela pořád někde courat po městě a po známých:)ale to bych zase doma nic neudělala:)No uvidíme myslím,že se všechno děje z nějakého důvodu a všechno má svůj čas.Jedna paní která se zabývá čakrami a těmahle věcma,tak mi řekla,že jsem zdravá jen mám "divné"myšlenky,ale že nemám mít strach,že ten mě táhne zpět.A že prý již brzo potkám toho pana Pravého:) a s tím se zmírní -nebo odejdou-už nevím-moje strachy a že vidí i těhotenství-tak by to mělo být snad v pohodě:))No člověk takové věci musí brát s rezervou.Tak krásnou dobrou noc a zítra hezké velikonoční pondělí:)
Mirka, 09.04.2007 7:47:07, IP: ***.***.237.38, #6092
Ahoj Ali,s tím nervem máš pravdu. Jmenuje se nervus vagus.Je to asi u nás kombinace všeho. Při najezení je naše bránice tak vysoko,že dráždí ten vagus,který způsobí arytmii. A ochablou ji máme díky špatnému držení těla. Budeme muset fakt cvičit.Včera večer jsem to měla minimálně. Takže možná jsi to neměla proto,že už byla jiná konstalace.
Jinak si mně kdykoliv postěžuj,budu ti dělat náhradní maminku.I když podle psaní máš asi moc hodné rodiče,tohle nikdo nepochopí,kdo neví o co kráčí.S tou náhr.maminkou dělám sam.srandu.
Jinak s těma ženichama se opravdu vůbec nezalamuj,protože jestli mně paměť neklame je ti teprve 25 a to není ještě co v dnešní době řešit.Na děcko máš do 35 taky čas,napřed se dej dohromady.A užívej si to bez chlapa.Až budeš mít náladu tak nějakého určitě bez problému sbalíš.Víš co jsem vám s Luckou psala.
Dnes jedeme na chatu a bude to pro mně zkouška. Jednak půl hodiny v autě na cestě na které jsem se už jednou vyvrátila a pak ta dřina na zahradě. Tak Ali,pěkný den ! a má máti když přijde,tak musím vypnout počítač,protože se s tchyní/jsou velké kamar./usnesli,že když do něho budu čučet,tak zblbnu nadobro. čau! M
Mirka, 09.04.2007 8:01:49, IP: ***.***.237.38, #6093
Ahoj Piere,tak to jsi borec,to já jsem na začátku léčby musela brát zase Neurol každý den asi mtři týdny,ikdyž jsem se tomu bránila ale nešlo to.
Jak to píšeš,že ti i rychle zabírají AD,jsi na dobré cestě se z toho dostat,možná navždy. To bych ti moc přála. Tak si užij mrskání a neožer.To ale s AD raději nezkoušej.Ale mírné napití PRý lze .M
Mirka, 09.04.2007 8:03:43, IP: ***.***.237.38, #6094
To se mi povedlo neožerser. Musela jsem se teď sama smát.
Mirka, 09.04.2007 8:07:31, IP: ***.***.237.38, #6095
ANDRI?Přeji pěkný sváteční den tobě i tvému prckovi. Večer se zastavím,až přijedu z chaty. Pá! M
Ale pěkný den i VŠEM OSTATNíM SPOLUTRPíCíM!!! M
Alča, 09.04.2007 12:13:19, IP: ***.***.159.48, #6098
Ahoj Miri tak jsi teď na chatě:)Já už dostala vymrskáno-tak aspoň neuschnu:)))Jinak díky za informace o tom nevíku-já to mám asi hodně od té páteře-začnu cvičit-ještě musím vymyslet jaké cviky-dneska už mě to zase zlobilo a jednou se jim těm ES povedlo jít několik za sebou-moc hezký zážitek:(Fakt nevím už mě to otravuje-každý den několikrát je hrůza.Naši jsou fajn,ale tohle nechápou-hlavně máma-ta mě má za magora.No tak zase večer páá:)
Andrea, 09.04.2007 12:30:47, IP: ***.***.187.55, #6099
Ahoj Ali, chodím jednou týdně do Tai-chi a myslím si, že mi to pomáhá. Nejsem zpocená jak z aerobiku, ale tělo mám rozhýbaný. Možná by to bylo dobrý na to tvou páteř a je to fajn i na ty nervy. Tak to zkuc, jestli tam máš někde příležitost.Jinak hezký den!
Andrea, 09.04.2007 12:36:31, IP: ***.***.187.55, #6101
Ahoj Miry nezapomen pozdravovat ty chlupatý tučnáky a večer se ozvi!!!
Andrea, 09.04.2007 16:25:36, IP: ***.***.187.55, #6104
Ahoj Luci, to víš, že ten pravej někde čeká, jen to někdy dýl trvá. Jinak je fajn, že už takhle vše zvládáš. Na ten Efectin jsem se ptala proto, že já beru ten zoloft už 6 let, a mám pocit, že už mi moc nezabírá, necítím se už tak jistá, nevím, jak to mám napsat. Holky už jste si někdo vyzvedával recept po 1. dubnu? Já jsem si totiž najela na ministerstvo zdravotnictví, a tam je tabulka, kolik se ted má doplácet, a šla jsem do kolen. Konkrétně na ten Efectin je to za 28tbl. kolem 1100 kč!!! Právě budu chtít napsat něco jinýho,ale četla jsem si u všeho i příbalový letáky, a mám ted hrůzu z toho, co do sebe cpeme. Luci tu tvou tzv. odbornici pošli hodně někam daleko a najdi si někoho jinýho.Musí to být člověk, který ti dodá sebevědomí, a musíš mu důvěřovat, a tahle kometa to určitě nebude, tu pošli na mars!
Alča, 09.04.2007 18:23:22, IP: ***.***.159.48, #6105
Ahoj Luci,moc ti přeju,že ti to tahle zabralo a závidím ti že chodíš sportovat.Já mám strach,hned se mi totiž zvedne tlak a tep mám 200 tak se bojím,že to tam se mnou sekne a přitom bych tak ráda chodila,taky bych to potřebovala:))toho pravýho určitě najdeme,jen to asi nebude hned,teda aspoň u mě ne,zatím nevidím kde bych ho splašila:)Ne že bych ti to přála,ale jsem ráda,že je tu někdo taky sám a svobodnej,ostatní už mají to svoje doma no:))Tak zatím ahoj
Alča, 09.04.2007 18:27:28, IP: ***.***.159.48, #6106
Andrejko já si byla pro léky teď v dubnu a doplácela jsem 30 korun a beru teď ten Apo-Muclob tak snad to bude dobrý.Předtím jsem brala Remood a to jsem nedoplácela nic,nevím kolik by to bylo teď.Jinak s tím Tai chi by to nebylo špatné,musím to prozkoumat.Jinak ze sportů,kde se víc zadýchám mám strach kvůli srdci.Tak zatím ahoj:)
Mirka, 09.04.2007 18:33:14, IP: ***.***.237.38, #6107
čau Ali,tak už jsem zpět a musím ti napsat,že ty ES fakt asi mají něco i s tou psychikou. Já ráno jsem zvládla cestu naprosto v pohodě ale když jsme jeli domů,tak už jsem byla přetažená a vezli jsme ještě máti na opačný konec Brna. A už se mi začalo špatně dýchat ,jeli jsme v koloně a pak mně začaly nahusto ES.Ustála jsem to ale nebylo mně po těle. Kdepak já a jet v autobuse na dlouhou cestu někam do ciziny. To by pro mně nebyla radost ale starost.
Ali,tak se měj a hezký týden M
        Předchozí   1 .. 154155156157158159160 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.