Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

verca, 07.04.2007 22:14:23, IP: ***.***.157.24, #6025
Běžný život zvládám s mým přítelem cipralexem.Jinak by to asi nešlo. Asi před rokem to bylo horší. Každé ráno jsem vstávala opocená s bušením srdce a jen těžko jsem se dopravila do práce. Tu asi jedinou jsem musela zvládnou t, ale doma to bylo horší.Byla jsem velmi unavená a bylo mězatěžko řešit i ty nejbanálnější věci. Nevím jestli jsem čistá !panička! a nebo jestli je tam i dprese.
Moc o svojich problémech nejsem zvyklá mluvit. Byla jsem překvapená kolik lidí trápí tyto obtíže.Proto jem sebrala odvahu a přídala
jsem se taky.
Mám totiž konečně volnou židli u počítače, jinak ho okupuje moje dcera.
Zatím vás všechny zdravím a určitě se zase ozvu.Jsem z toho tak paf,že mi někdo odpověděl,že ani nevíte jak. Verca.
Andrea, 07.04.2007 23:09:37, IP: ***.***.187.55, #6026
Ahoj Verčo, bud v klidu, když už nikdo, tak ti určitě napíše naše největší spisovatelka Mirka, kvůli které se mi tu sekají stránky.(haha) Je fajn, že ses odhodlala napsat, myslím si, že je potřeba o tom mluvit. A je pravda, že z mého okolí kromě manžela,se nedá taky s nikým mluvit, takže mi holky tady moc pomáhají. Je dobře vědět, že v tom nejsi sama, a jak tě dcera pustí na počítač, tak piš. Tady to nikoho neobtěžuje, ty stránky tu od toho jsou a holky jsou super!!!!!
Alča, 07.04.2007 23:15:41, IP: ***.***.159.48, #6027
Andrejko tak teď jsem zmatená,myslela jsem že echo je sono.No nevím:).Vždycky mám pocit jako vynechání u srdce,v tu chvíli prodechnu-jakoby nemůžu tu chviličku popadnout dech ale to je zlomek vteřiny,ale pozná se to když třeba mluvím,že na chvilku se tak jako přidusím:)No nevím jak to popsat,občas to i trochu zabolí,ale ne moc.Dneska jsem někde četla,že do 700 extrasystol za den je to normální,tak nevím jestli je to nějaká blbost.A to škubání před spaním mívám taky,a myslela jsem že je to přechod mezi bděním a spánkem.no někde jsem to četla,ale už jsem toho četla tolik,že možná plácám blobosti.Jinak vítám nové "členy":))
Mirka, 08.04.2007 7:33:08, IP: ***.***.237.38, #6042
Ahoj Andri,šla jsem si už včera lehnout a vypnula počítač,protože by mi nedalo mé spisovatelské střevo a zase bych strávila se svými bláboly večer u počítače.
Echo jsem dělané neměla ale měla jsem EKG A Holtra,což je celodenní monitorování srdce.A ty extrasystoly se mi tam naštěstí hojně objevily,jinak bych vypadala jako pako. Řekli ale,že jsou komorové ,né síňové a ty prý nejsou škodlivé.Ale stejně mně to s..e.Je to nepříjemné.
jinak znovu musím napsat,že tě obdivuji! Mít ty naše potíže a zvládat 3 děti a z toho ještě takového malého prcka,který začíná chodit,smekám.
Jinak představa plazení se v jeskyni nebo prolézání jakéhokoliv úzkého prostoru patří k mým nočním můrám.Klaustrofobii mám vyvinutou velmi silně.
Jinak dnes jdeme na návštěvu do Bohunic k snašiným rodičům a pak tam půjdeme někam na pivo.I když jsou moc fajn,raději bych jela na kole na celý den na výlet ale už jim to slibujeme moc dlouho,nedá se nic dělat.
Tak spisovatelka se zase moc rozepsala,píšu už rychle jak sekretářka,takže ani mi to nepřijde. Tak pá a hezký den! M
Alča, 08.04.2007 7:42:45, IP: ***.***.237.38, #6043
Ali tak jak to popisuješ,ty extrasystoly,tak to přesně pociťuji já.I když to cítíme jako vynechání pulsu,je to vlastně jedno rychlejší ťuknutí navíc.A když je to moc nahusto,tak ještě začnu kašlat.
Opravdu to muselo být pro tebe stresující,když jsi neviděla o co jde. To by mohlo u někoho vyvolat i PP.
Nevím co mně to teď blbne. Začalo mně to před půl rokem. Měla jsem to jen dva dny. Pak se mně to objevilo koncem ledna asi 14 dní. A pak jsem měla pokoj a myslela jsem ,že navždy. Ale teď mně to asi týden blbne ale naštěstí jen večer.Ajak jsi psala ta zablok. páteř atd. to všechno mám taky a tím to asi bude,už jsem to taky četla.
Tak Ali moc hezký den bez ES!
Zkus všechno rozkousávat na drobno! Mně to pomáhalo,nehltat. M
Mirka, 08.04.2007 7:46:37, IP: ***.***.237.38, #6044
Andri ty pocity před spaním a dýchání u okna jsem mívala taky. Stejně mně není jasný jestli máme ty nervy z těchto všech somatických příznaků nebo ty somatické příznaky z nervů. Neviděla bych to úplně tak jednoznačně,jak se nám snaží říkat. M
Mirka, 08.04.2007 7:54:22, IP: ***.***.237.38, #6045
Ahoj Verčo,vítám tě mezi nás,protože jak to popisuješ,tak sem určitě patříš.
Ty potíže co píšeš jsme měli nebo máme všichni. I když,já když jsem brala AD tak jsem mohla naprosto všechno. Ale zase jsem je nemohla brát dlouho,protože jsem po nich byla depresivní.
A s tou prací s tebou souhlasím. Já i v nejhorších dobách jsem chodila do práce i když jsem tam musela kolikrát chodit po dvoře a rozdýchávat ty stavy.
Tady se jedna druhé svěřujeme,protože jen my tady pochopíme o co jde. Tak ahoj a pěkný den!! M
Mirka, 08.04.2007 7:56:59, IP: ***.***.237.38, #6046
A tak jak to popisuješ,jsi měla asi navíc střední depku. Ono se to někdy přidává u úzkostí,protože člověk už je z toho zdeptaný.
Mirka, 08.04.2007 8:16:34, IP: ***.***.237.38, #6047
Ali,zadej si na seznam na extrasystoly,hned na kraji je diskuse. Ale možná už jsi tam byla.M
Andrea, 08.04.2007 11:50:36, IP: ***.***.187.55, #6050
Ahoj Miry, tak to je škoda, že ses na to nedívala, hrály mi nervy, a to jsem seděla jen u televize, je zvláštní, že ne claustrfobii a arachnofobii AD nezabírají, člověk by řekl fobie jako fobie. Tu návštěvu dnes ti nezávidím, koukám, že jsi pořád v kurzu, to já dnrs mám lenoru, akorát jsme se s Aničkou nabaštili, a zase jsme spolu práskli do postele, a ani nevíš, jak si to užívám!!!!! Takže ti přeji, at to dnes zvládneš a pěkný den!!
Andrea, 08.04.2007 11:57:22, IP: ***.***.187.55, #6051
Ahoj Alčo, doufám, že aspon ty dnes zůstaneš na drátě, Mirka si jde klidně na pivo,a vůbec jí nevadí, že budu celý den postrádat její spisovatelský um. Je vidět, že jsou svátky, nikdo tu není.Jinak mi uniklo, ty máš děti, nebo jsi sama samotinká?
Mirkja, 08.04.2007 12:02:58, IP: ***.***.237.38, #6052
Ahoj Andri,mrkla jsem teď na počítač,tak ti odepisuji. Manžel pořád hudral,že takový krásný den a my budeme někde sedět. T
ak jsme nakonec zvolili kompromis a jedeme na tu návštěvu do Bohunic na kole,zadem jak jezdí troleják. Moc nadšená nejsem,protože tam přijedu upocená jak blázen. Závidím ti,že se můžeš natáhnout a nic nemusíš. To je pro mně vždy největší slast.
Tak sei to užij a večer se ozvu! m
Alča, 08.04.2007 12:24:26, IP: ***.***.159.48, #6054
Ahoj Miri,především si užij to kolo a to pivko:)Já mám ty extrasystoly průběžně už těch pět let,tím to vlastně začalo všechno.Ale mám právě vypozorováno,že když se mi blokne páteř tak je to horší,to jsem taková přidušená pořád,šla bych na masáž,ale má teď pořád obsazeno tak nevím,kdy se tam dostanu.Jinak dneska už jsem si s nima pěkně užila s mrchama ES,asi to mám fakt od té páteře.Nebo když se přejím:)S tím kousáním díky-zkusím:)Já už byla na tolika různých stránkách a diskuzích,že už ani nevím kde všude:)No tak končím nebo ze mě bude druhá spisovatelka:))))Ahojky!
Marta, 08.04.2007 14:57:53, IP: ***.***.139.25, #6055
Uvidíš,jak ti bude,ale zase co slyším od jiných co nejdříve vyhledat pomoc,kdybys to nezvládala aby se to nenahromadilo..
třeba psychoterapii když nesnášíš ad.Krásné velikonoční svátky a zdravíčko.Marta
Marta, 08.04.2007 15:17:18, IP: ***.***.139.25, #6056
Milá Andreo,snad ti nebude vadit ,že se přidám do diskuse..Moje dcera je taky Andrejka.a ještě mám syna Petra.Je to síla kolik lidí prožívá tyhle panický stavy,já je znám moc dobře taky.Mám kámošky kterým v životě nebolela hlava a než jsem nastu povala na karlák tak mi volali,že mají např.bušení srdce,fobie,závratě,nespavost atd ..je to hrůza, co se teď děje a je zvláštní, že většina lidí si na to stěžuje od vánočních svátků.zatím se loučím, dnes je mi lépe přeji to ze srdce i tobě..teď si jdu dát kafe tak zatím Marta.
        Předchozí   1 .. 152153154155156157158 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.