Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Alča, 06.04.2007 16:55:24, IP: ***.***.159.48, #5954
Ahoj Miri,no tak od chřipky mi líp je ale ta ruka je neposlušná.Jsem teď mluvila s paní,ke které chodím na masáže a ona říkala,že to můžu mít klidně od té krční páteře,že chřipka je vlastně zánětlivý proces v těle,tak se to asi usadilo v lokti,nebo co.No uvidím.Dneska jsem uklízela a te´d jsme s mámou matlaly nějaké ty velikonoční věci a ruka bolí potvora.No tak zatím ahojky:)
Mirka, 06.04.2007 17:02:17, IP: ***.***.237.38, #5955
Ali,ještě ti rychle odpovím a jdu dělat. Já jsem ti taky říkala,že to máš od krč.páteře. Já to znám ,protože jak briousím zuby na vrtačce,tak mám přetíženou pravou stranu a bolí mně paže a loket.Už jsem chodila na rehabilitaci. A když jsem před lety ležela,byla nemocná,tak jsem myslela,že se mi to zlepší a ono se mi to zhoršilo,když jsem ležela. A ta krč.páteř se mně tenkrát taky zhorš.i když přímo ta mně nebolívá.
Bob, 06.04.2007 18:21:04, IP: ***.***.0.175, #5956
Tak jsem vážení byl u homeopata a dostal jsem stramonium - nevíte o tom něco? Co to semnou udělá?
Mirka, 06.04.2007 19:37:56, IP: ***.***.237.38, #5957
ahoj Bobe,s homeopatii nemám žádné zkušenosti ale každopádně se pak ozvi,co to s tebou udělalo. M
Mirka, 06.04.2007 19:44:51, IP: ***.***.237.38, #5958
Ali,náhodou to Teri dobře vymyslele. Kdyby tě opravdu nějak dlouhodobě bolely ty klouby,tak řekni,že jsi měla to klíště. Já taky nemám ráda lhaní ale když to jinak nejde. M
Mirka, 06.04.2007 20:06:04, IP: ***.***.237.38, #5960
KULTURNí VLOžKa
Chceteli zvítězit nad panickými stavy,nebojujte proti ním,ale snažte se s nimi vyrovnat.Čím více se jim snažíte oddolávat a děsíte se jejich příznaků,tím déle budou trvat.Místo abyste si říkali:"Těchto pocitů se musím za každou cenu vyvarovat.",řekněte si:"Chci tyto příznaky vydržet,abych se dozvěděl(a( jak je možné se s nimi vyrovnat."
Další tip
Když vás přepadne úzkost,nechte se unášet svými pocity a čas nechte plynout.Nebuďtenetrpělivý,čím méně se budete snažit zbavit se nepříjemných pocitů,tím rychleji ustoupí.
Tak a pokračování zítra,mám ještě zásobu. M
Mirka, 06.04.2007 20:12:39, IP: ***.***.237.38, #5961
To je pořád citace z té lékařské knihy.
TERI
ty jsi tady taky takový pamětník. Zajímalo by mně co je s Hankou a Luckou. Tebe ne?
Tak se mějte všichni,jdu si číst. M
teri, 06.04.2007 20:23:54, IP: ***.***.77.228, #5963
já se po nich taky už ptala , co vím tak haničce není nějak dobře a o lucce nic nevím :-(
teri, 06.04.2007 20:26:14, IP: ***.***.77.228, #5965
já se po nich taky už ptala , co vím tak haničce není nějak dobře a o lucce nic nevím :-(

tak nevím nechce se mi to vložit ......
Sol, 06.04.2007 21:20:52, IP: ***.***.104.131, #5966
Ahojte všichni porouchánci, přeji Vám krásné a klidné svátky!! Držte se a bojujte, pa I.
Andrea, 06.04.2007 21:43:55, IP: ***.***.187.55, #5967
Ahoj holky tak jsem dnes měla konečně dobrej den. Po obědě jsem zbalila děti a vyrazila do města vyřizovat. Oběhala jsem celej Tišnov, potřebovala jsem do banky, lékárny apod. a dokonce jsem se doplazila za manželem do restaurace na kafčo.( je kuchař) Byli jsme venku asi 4 hod. a konečně jsem neměla ten hnusnej pocit, že už se vidím doma. Akorát až jsme přišli domů, změřila jsem malou a měla 38, takže se budu muset vzdát těch tučných pavouků na chatě, jak jsme o nich mluvili s Mirkou. A to mě opravdu nesmírně mrzí.
Mirka, 06.04.2007 22:03:37, IP: ***.***.237.38, #5969
Andri, to je bezva,že jsi tak fungovalaa blbé,že má malá horečku. Proč nemůžeme být alespoň chvíli úplně v pohodě.
Jinak mě opravdu mrzí,že nemůžeš navštívit své vypasené kamarády,což svědčí o tom,že všechno zlé je pro něco dobré Tak páčko!! M
Alča, 06.04.2007 22:16:01, IP: ***.***.159.48, #5970
andri to je super,žes byla takhle venku,fakt moc fajn.No Miri jak jsi psala,že tam píšou,že je dobré se těmi pocity nechat unášet,to je fakt super,když je mi tak blbě a mám strach,tak se tím nechat unášet:))))No ale někomu to třeba pomáhá.Tak dobrou a těším se na další rady:)
Světlana, 06.04.2007 23:32:11, IP: ***.***.48.245, #5972
Děvčata, jakžtakž to ušlo, ale dnešek byla tragédie. Přepadlo mně to už hned zrána, musela jsem si pomoci, stále jsem oddalovala odchod a to mám opravdu jenom 5 minut ani ne do práce. Ty stavy mně přepadají i v klidu doma a to pak lítám jak lev v kleci z jednoho konce kvartýru na druhý jako bych před tím chtěla utéct. S tím sáčkem na hyperventilaci je to fakt, byly doby, kdy jsem ho měla pořád u sebe,jakou jsem měla hrůzu z těch křečí a rozpustný Calabron, ale ten se už nedělá, bez toho jsem neudělala ani krok. Zažil jste někdo tyhle tetanické křeče? Začíná to mravenčením a slabostí, bušením srdce až do krku....atd. Andri, já nevím, mám za sebou léčbu thioridazinem, on je už asi nahrazen něčím modernějším, neurol jsem také užívala a já už ani za ty roky nevím co jsem brala. S tím serliftem máte někdo zkušenosti? Dobrou, pěkné velikonoce!
marta, 06.04.2007 23:35:09, IP: ***.***.139.25, #5973
Jsem na propustce z ps kliniky,již čtvrtý týden beru esprital kůli stavům které určitě všichni znáte ..Je to síla vůbec jak prožívat tyto stavy a ještě vidět utrpení okolo...
Deprese jsem už dříve měla ale to co prožívám nyní jsou muka.Je mi 37 let mám,
2 děti,hodného muže a vlastně sama přemýšlím kde je u mě příčina.Pan doktor říkal,že mám psychosomatické potíže.Všechny vás chápu a moc vám přeji abyste mohli fungovat jako maminky a manželky.




        Předchozí   1 .. 149150151152153154155 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.