Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

mix, 05.04.2007 16:17:05, IP: ***.***.180.188, #5906
Jinak Mirko všechno nejlepší k dnešnímu svátku :-)
Andrea, 05.04.2007 17:31:49, IP: ***.***.187.55, #5910
Ahoj všichni, nemůžu na ty stránky dnes vůbec najet, pořád se mi to seká.
alča, 05.04.2007 18:35:14, IP: ***.***.159.48, #5911
Ahoj všem,taky jsem se sem nemohla dostat.Miruš tobě vše nejlepší k svátku.Dáši ty ať to zvládneš v té nemocnici přes noc.Světlanko to jak popisuješ dobře znám měla jsem chvíle kdy jsem na ulici byla jak pitomá.Vlastně i dneska se cítím nejistá-nerada chodím sama do města.Dnes jsem po zhruba devíti měsících opět začala brát ad-apo-moclob 300-půlku ráno,tak snad to bude zase lepší,protože bych nerada aby se to zase rozjelo.Miri s tou rukou nevím,doktor mi na to dal B6 na periferní nervy nebo co,ale mě to tak divně bolí a celkově se mi zdá že mě bolí kolena a kotníky.jestli to dělá to jaro nebo co.nebo rakovina:))))Mějte se krásně všichni!
Mirka, 05.04.2007 19:08:30, IP: ***.***.237.38, #5915
čauAndri,tak ty jsi taky veselá kopa.Já co nepiju,tak jsem se stala závislák na sladkým a máti když k nám přijde,tak přinese manželovi imě čokoládu. Já schlamstnu svoji a pak chodím uždibovat manželovi. Dnes jsme byli vozit malou na Kamenném vrchu /mladí bydlí V NOvém Lískovci/a já jsem neodolala a u stánku jsem si koupila tyčinku Twixi nebo jak se jmenuje .
Jinak nemoci už tam nejsou vyjmenované ale další věci:"K zmírnění mučivých úzkostných stavů,vyvíjejte po dobu jedné minuty palcem nebo ukazováčkem tlak na tzv.antispasmodický bod ležící nad horním rtem,přímo pod nosem."
Tak to hledíš? A máme všichni po panické poruše.
Nebo:"Jestliže vás úzkost přivede až k hyperventilaci,zkuste dýchat zhluboka nosem.Přetrváváli pocit slabosti a závrati,dýchejte skrz spojené dlaně nebo do papírového sáčku,"
Tak a pokračování zítra!M
Mirka, 05.04.2007 19:15:56, IP: ***.***.237.38, #5919
čau Blani, jo,nemáme to lehký.Různě se nám to v té hlavě mele.
Já celý den pohoda,teď jsem něco slupla,sedla k počítači a zase ty podělaný extrasystoly.Nevím,co je to zase za novinku,že mně to každý večer začne.
A to mně ještě čekají velice náročný víkend a svátek. Tak čau! A měj se ! M
Mirka, 05.04.2007 19:26:13, IP: ***.***.237.38, #5921
Ahoj Světlano, ty máš asi jen tu pitomou agorafobii.Ale alespoň víš,že se před ní můžeš schovat domů ale já jsem před mýma stavama neutekla nikam
Jsem docela v pohodě akorát mám období extrasystol.
Tak ať ti to zítr vyjde! M
Mirka, 05.04.2007 19:31:37, IP: ***.***.237.38, #5922
Ahoj Teri,nikam se nenechávej píchat,když ještě nevíš,jestli tam ještě něco máš.
Kdyby se ti chtělo dojíždět z Prahy,tak ti to domluvím u toho mého Dr. Ale to by se ti prodražilo,platit cestu a bylo by trochu blbé jezdit se z Prahy léčit do Brna? Tak snad to už konečně bude lepší ! M
Mirka, 05.04.2007 19:40:38, IP: ***.***.237.38, #5923
Ahoj Dáši,tak to by mně fakt zajímalo,zítra mi prosímtě,napiš jak ti to dopadlo. Na tu spánkovou apnoi už jsem myslela taky,protože chrápu jak doga a často se krátce budím a jak kdybych nemohla popadnout dech. Kvůli tomu máme s manželem oddělená lože,protože on říkal,že s bernardýnem v jedné místnosti spát nebude.
Už jsem přemýšlela,že si to nechám ve spánkovém centru vyšetřit,protože ráno vstávám jak po mladejch. Ale už se mi nikam nechce,mám aversi k doktorům.
Dáši,tak držím palce ať ji máš nebo nemáš? M
Mirka, 05.04.2007 19:43:48, IP: ***.***.237.38, #5924
Ahoj Mixi,díky moc za přání. Je to od tebe hezké i když mi svátky nedržíme.
A co ty? Už bereš AD dost dlouho a měl by jsi být v pohodě? Doufám,že jo. M
Mirka, 05.04.2007 19:47:38, IP: ***.***.237.38, #5925
Mně to taky blbne. Jestli už to nemáme nějaký přehuštěný. Rozumíte někdo tomu? Já né.
Mirka, 05.04.2007 19:53:44, IP: ***.***.237.38, #5927
Ali moc děkuji za přání.
Rakovina to v žádném případě není ale starého sýčka napadá:měla jsi dělané testy na borelie? Ale víš co Ali,můžeš to mít po té chřipce nebo teď na jaře bolí hodně lidí kloby. Tak měj se a buď zdravá!
Ty ES mně už začínají michnout! M
alča, 05.04.2007 20:08:08, IP: ***.***.159.48, #5928
Ahoj Miri,žádné borelie prosím tě,můj doktor je blbec,už má na svědomí nějaký pacienty,u nás na malé městě si moc vybírat nemůžu,jeden horší jak druhý.Nemohla bys mi prosím napsat,jaké příznaky má člověk,když má pozitivní ty borelie?Jinak díky za dobré rady,zkusím si mačkat ten bod po nosem,třeba to pomůže:)Ikdyž já už teď začnu doufat,že zaberou ty ad.Ty ES jsou zvláštní mě taky dneska zase zlobily,je divný,že to máme skoro ve stejné dny,to není jen tak:)
Mirka, 05.04.2007 20:21:44, IP: ***.***.237.38, #5930
Ali,to jsem jen tak plácla.Máš to určitě dozvuky ke chřipce.
Ta Borelioza postihuje nervovou soustavu a má to různé projevy,podle toho jaká forma se vyvine.
Často se to usazuje do kloubů a teď mně napadá,že ty jsi si stěžovala na to brnění v ruce?
Prosím tě ,já už toho s těma mýma diagnozama nechám,víš,že jsem starý hypochondr.
Určitě to bude ještě k té chřipce ale kdyby se to zhoršovalo, tak žádej ať ti udělají testy.
S těma radama to beru více méně ze srandy ale je to tam fakt psaný. Ale už vidím,když mně lapne"kravata"jak si mačkám pod nosem. Ačkoliv jeden neví. Vyzkoušet můžeme všechno. Tak dobrou! Zítra se ozvu. M
alča, 05.04.2007 20:36:02, IP: ***.***.159.48, #5931
ahoj teri,tak to jsi skvělá,to je super,že jsi byla s malou venku.určitě to bude lepší a lepší.:)Jinak já o té borelióze nepřemýšlela,ale když to ta Mirka naťukla:)No uvidíme,mám nějaký vitamín,tak počkám co to se mnou udělá.Hezky se vyspi ať můžeš jít zítra zase ven:)
Alča, 05.04.2007 20:41:43, IP: ***.***.159.48, #5932
No nevím,teď je to asi horší ty klouby,ale ta ruka už mě trochu zlobila před tím,tak nevím.Víš tenhle doktor mi neudělá žádné vyšetření,krev mi vezme na moji žádost jednou za dva roky.A když jsem chtěla zátěžové ekg,tak mi řekl,že by to nikdo nezaplatil,že to nepotřebuju.Takže o nějakých testech na borelie si můžu nechat zdát.Tak dobrou noc!A díky
        Předchozí   1 .. 147148149150151152153 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.