Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

mix , 04.04.2007 12:31:03, IP: ***.***.90.178, #5844
No jo, já se jí těsně před odletem zbavil a teď jsem z toho nervní, byla tam s náma i doktorka, říkala taky, že je to normální, ale pořád mám strach...Jinak černošky ok, super :-)
Jitka, 04.04.2007 12:50:59, IP: ***.***.165.9, #5846
Mirko, myslela jsem si, že tady jsou samí mladí lidé, ale mě nemoc přepadla taky ve 48 letech a říkají, že je to k přechodu. Ale já nevím, kdy přechod přijde protože mám menstruaci pořád pravidelně. No a už se v tom plácám rok a půl bez valného úspěchu.
Danny, 04.04.2007 12:52:24, IP: ***.***.44.245, #5849
Ahoj Mirko moje doktorka samozřejmě o drogach ví takže ni léčí i závislost ještě se ozvu pa děkuji D
Alča, 04.04.2007 12:58:29, IP: ***.***.159.48, #5850
ahoj všem,tak jelikož mi neschopenka zabránila jet za mojí psychiatričkou,tak jsem ji měla asi 10 minut na telefonu a říkala,že by asi bylo vhodné něco začíž zase brát,že se to takhle vrací no,když je stres,což pro mě bude teď přechod do nové práce.Pošle mi recept na nějaký apo-muclop nebo tak nějak neznám ho,ale prý se po něm nepřibírá tak to bude lepší než remood,budu brá půku ráno a prý by měl rychle zabrat tak uvidiíme.Jinak zdravím Mixe,já sem přišla asi těsně po tom co jsi odletěl-obdivuju tě žes letěl.já byla v dobách horších pp v itálii-v římě a myslela že to nepřežiju ten týden.mirka mi tě dávala za vzor,že sis myslel,že máš nádor v mozku a letěls do afriky...:)No jinak Andrejko třeba ten Jaromír má pravdu,třeba se v tom mozkuu nás s pp děje něco jinak,nebo nám chybí nějaká látka nebo tak.no nevím.mějte se zatím všichni krásně!
mix, 04.04.2007 13:05:16, IP: ***.***.90.178, #5851
občas jo, nejvíc tlaky byly v letadle a před odletem, měl jsem tam taky jednou náznak derealizace, ale nějak to přešlo. Jsem ještě dneska takovej celej rozklepanej a nevím proč, takový křečovitý a třasavý pohyby, hnus. Včera jsem celej den proležel byl jsem unavenej a točila se mi i hlava, v noci taky takovej divnej třes a pořád hnusný sny a probouzení, snad to bude dneska lepší....
Andrea, 04.04.2007 13:20:27, IP: ***.***.187.55, #5852
Ahoj Alčo, jsem zvědavá, jestli se ti uleví.Já to nemyslela špatně,všichni máme nižší hladinu serotoninu v mozku a dodáváme ho tam pomocí AD. Jinak v případě, že trpíš claustrofobií, arachnofobií apod., tak tě ani nenapadne jít na vyšetření mozku, prostě to tak je, víš, že si pavouka jako domácího mazlíčka nekoupíš, a neřešíš to.Je prostě spousta druhů fobií a agorafobie a PP není nic jinýho.Spíš mi možná bylo fajn, kdyby existoval přístroj, na který by tě posadili, změřili ti hladinu serotoninu v mozku, dopumpovali, co tam chybí a mohla by si jít zdravá domů.To by byla paráda.
Alča, 04.04.2007 13:35:13, IP: ***.***.159.48, #5854
Andrejko máš pravdu,ten přístroj by byl fajn,na to dopumpování serotoninu:)Jestli mi ten recept zítra přijde,tak začnu ty léky hned brát a snad to bude lepší.Asi mám toho serotoninu málo a stačí nějakej stres a pp se pomalu přibližuje tak ji musím včas zabrzdit:)Te'd mě naštvala máma,prej jak mě může bavit se pořád babrat v nemocech,ona mě má za magora co si vymýšlí nemoce:( no jo s tím nenadělám nic.krásný den!
teri, 04.04.2007 13:49:27, IP: ***.***.77.228, #5855
mirko dík moc za info, já už nevím komu věřit, ta doktorka mě ujišťovala , že se to musí brát souběžně s antibiotiky , že to zabíjí cystickou formu aby se právě ty mrchy nedostaly do kloubů, tak už vážně nevím
v květnu mám jít na rezonanci tak se modlím, aby tam nic nenašli .. zvlášť když se vrátil mozkostrašák MIX :-)
mixe tímto zdravím , vpomínali jsme na tebe

andrejko motám se stále spíš odpoledne než dopoledne :-(

jinak příznaky napětí v těle a třes už nemám celodenně, a vrátila se mi chuť k jídlu tak aspoň na něco ty AD zabraly

mix, 04.04.2007 14:03:29, IP: ***.***.90.178, #5856
jsem doma taky za magora, taky prej se v nemocech jenom hrabu, hledám, atd.....
mix, 04.04.2007 14:23:15, IP: ***.***.90.178, #5857
Ahoj, taky jsem vzpomínal :-) Omlouvám se velice, jestli jsem tě postrašil.... nechtěl jsem...
Mirka, 04.04.2007 14:44:01, IP: ***.***.158.236, #5858
Teri,to jsi mně fakt rozesmála,jsem úplně mrtvá,prý:"co se vrátil mozkostrašák".To se ti fakt povedlo. On je fakt mozkostrašák. Já jsem zase kravatostrašák. Je to fakt hrozný,když je člověk duševně nabouraný. Kdyby mně někdo řekl,že budu na stará kolena takhle raplit,tak bych ho poslala někam.
Co se týče těch antirevmatik,fakt nevím,čert ví ale tomu doktorovi bych věřila,je uznávaná kapacita. Tak se drž ale věřím,že v tom mozku nic mít nebudeš,že to je jen psychika z té boreliozy,jak u mně z potíží v přechodu.
Tak se drž,dnes mám taky mírný balanc. M
Dáša, 04.04.2007 14:45:18, IP: ***.***.124.143, #5859
Miri, děkuji za zprávu :-). Máš pravdu, neměla bych na tu embolku vůbec myslet. Ale, když já beru horm.antik. a občas mám pocit, že se v těch nohách něco hýbe...tak pak se mi ty myšlenky zhorší, zvlášť, když cítím tlak na hrudi apod. Ten Zoloft ještě beru vyšší dávku, musím zajít do lékárny pro tu nižší. Uvidím, jak to pak bude probíhat.Máš pravdu, že je tady moc krásně a měla bych se zaměřit hlavně na to pěkné a těšit se z každého pěkně prožitého dne. A co manželova hlava? Občas na to vzpomínám, protože mě bolí skoro každý den. Opatruj se. Dáša
Ilona, 04.04.2007 16:16:45, IP: ***.***.25.47, #5860
Ahojky všichni,všechny moc zdravím a jak vidím, opravdu nás přibývá,hlavně vítám mixe a obdivuji ho, že zvládl let a Afriku, seš super ,mixi
Miruš tebe taky moc zdravím a jak tady někdo napsal, je nás čím dál víc ,ale to je v anší situaci povzbuzující, ještě donedávna jsem si myslela, že jsem na světě s tou pi¨tpmpu nemocí sama,je to fajn ,že se to tady tak rozjelo všem krásný den
Miruš,ty se opatruj,nejsme už nejmladší,že jo? já už jsem taky stará garda,je mi 46,ale je mi to fuk pa Ilona
Alča, 04.04.2007 16:18:31, IP: ***.***.159.48, #5861
Tak mi to nějak blbne,že jsem psala a nic.Mixi to je dobrý že v tom nejsem sama:)Ikdyž je to mnohem lepš než na začátku před pěti lety.Miri já mám dneska taky ne úplně fajn den,trošku zlobí extrasystoly a když jsem zůstala sama doma tak jsem byla dost nervózní,ale snažila jsem se to zahnat.Dáši proč máš strach z embolie?Asi jsem nepozorně četla tvé příspěvky.Trombóza způsobená z h.antikoncepce a následná embolie do srdce byly start mých potíží,kdybych tenkrát věděla,že je to od nervů,že jsou to extrasystoly a ne že se mi ucpává srdce,tak by to bylo možná všechno jinak,nevím.Tak krásný den!
Dáša, 04.04.2007 16:35:24, IP: ***.***.124.143, #5862
Ali, u mě se PP rozjela po dvou úmrtích právě na embolii. První byla moje kolegyně z práce, která měla 26 let. Měla sice problémy s žílemi zděděné po tatínkovi, ale taky brala horm.antik. Doteď se neví, co přesně to způsobilo. A druhé úmrtí byla dcera mé velice dobré přítelkyně. Té bylo 12 let. Měla nádor, kus se jí utrhl a ucpal plíce. A po tomto se mi to rozjelo úplně. Strach, že budu mít to samé, do toho projevy PP, ale to jsem taky ještě nevěděla, že je to PP - tlak na hrudi, dušnost apod.Proto mě ta embolka tak straší, kvůli těmto zkušenostem z mého okolí. Ali, přeji co nejdřívější uzdravení, je fajn, že je ti o něco líp. Dáša
        Předchozí   1 .. 144145146147148149150 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.