Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Vlasta, 04.04.2007 10:14:27, IP: ***.***.0.254, #5825
Ahoj všichni,
chci vás všechny srdečně pozdravit a popřát krásný den...Už je to dleší doba, co jsem se nepřipojila ny tuto stránku...., ale pokoušela jsem se trochu dát dohromady. První věc co jsem udělala po návštěvě této stránky je, že jsem zašla k psychiatrovi, skoro 2 hodinky jsme si povídali (není to hrůza ---pro všechny, kdo má z návštěvy psychiatra strach, jaký jsem měla já) a poslal mě k psycholožce...Již první návštěva mi velice pomohla a musím říct, že už jsem tak trochu v pohodě...Mé stavy sice přetrvávají, ale už na ně nereaguji tak přehnaně....Chce to čas, ten to spraví... Zatím Vlasta
mix, 04.04.2007 10:17:54, IP: ***.***.90.178, #5826
Ahojte všichni, tak jsem dorazil z Afriky a bylo tam parádně.....až na ten let, byl jsem z něho špatnej a bez Neurolu bych ho asi nezvládl. Jinak si zas myslím, že jsem tam chytnul nějakou tu nemoc :-((. Koukám, že je tu spousta nových porouchaných...... Zdravým....
Mirka, 04.04.2007 10:20:07, IP: ***.***.158.236, #5827
Ahoj Teri,já kdybych měla positivní boreliozu,tak bych žádala doporučení k odborníkovi a neléčila se u obvoďáka,který mi notabene píše léky,které mu já nadiktuji.
Šla jsem se teď zeptat naši internistky a ta mně řekla,že brát antirevmatika,když nejsou žádné potíže s kloubama,že ji to přijde jako blbost. To ,že se bere až na ztlumení případného zánětu a protu bolesti kloubů. Ale řekla,že to není její odbornost,že neví ale,že ji to nedává smysl. Tak jsem si dovolila zavolat tomu vynikajícímu odborníkovi co jsem k němu chodila já,přestože už mně zjistili jen protilátky v krvi. Chodím přesto k němu na kontrolní odběry už tři roky. A on mně řekl,že pokud nemáš žádné potíže s kloubama,i když bys měla aktivní boreliozu,tak je nesmyslné brát antirevmatika jako prevenci akorát si vykoleduješ žaludeční vřed.
Doufám,že to nevezmeš jako nějaké chytračení ale jako snahu pomoci ti v tvé jak píšeš nesnesitelné situaci. Tak zatím! M
Mirka, 04.04.2007 10:29:47, IP: ***.***.158.236, #5828
Ahoooooooj Mixi,vítáme tě z Afriky a jsi dobrý,že jsi zvládl let,to já bych asi nepřežila. Napiš něco víc,jak to tam bylo a prosím tě,jakou nemoc jsi tam chytl? kakací?
Porouchaní jsme teď na jaře skoro všichni,jak jsi si jistě všiml. Tak čau a je fajn,že jsi se ozval. M
lena, 04.04.2007 10:40:50, IP: ***.***.51.166, #5829
ahojky, podobými stavy trpím již přes dva¨roky, ze začátku byly dny kdy jsem neměla sílu ani vylézt před dům..postupem času jsem se dokázala přemoci a jet tramvají nebo jít nakupovat.vystát v obchodě velkou frontu jsem zvládla asi po půl roce.jet metrem po roce.najíst se v restauraci jsem dokázala asi jen 3x...celkově jsem paniku potlačila na minimum, ale nejsem schopná se přes den najíst..hned když si uvědomim, že budu muset ven mezi lidi s plným žaludkem udělá se mi špatně..řešení - celý den nejíst nebo nikam nechodit..jsem z toho zoufalá, protože to nedokážu překonat a chovat se normálně
Mirka, 04.04.2007 10:44:11, IP: ***.***.158.236, #5830
Ahoj Blani,ráda tě tu vždycky vidím.Mám taky dojem,že je nás fakt hodně a ti co nemají naši diagnozu,tak mají jiné. Jak si člověk teď něco přečte tak už vidím kolem sebe,že málokdo je normální.To nemyslím teď mi na netu,my se k tomu otevřeně hlásíme.
Jinak navzdory hnusnému počasí alespoň v Brně jsem docela v pohodě ač mně odpoledne čeká obvyklý náročný nákup v Tescu. I jeden koš navíc pro tchyni.
Tak doufám,že se ještě večer dostanu k netu .Pá!! M
jaromir, 04.04.2007 10:45:49, IP: ***.***.126.155, #5831
Čau Zdendo!
Dík za odpověď.Potěšilo mně, že jsi absolvoval ta neurologická vyšetření, o tom jsem mluvil že řada příspěvků toto neobsahuje prostě nikoho z doktorů ani nenapadne vyloučit vady v mozku.Mně v těchto diskuzích toto chybí a proto púořád tápu jaké vyšetření je na co.I když na internetu se dá ledacos zjistit.Čili lumbální punkce je na zánětlivá onemocnění, to není můj případ, protože to bych měl příznaky stále.Dále tomograf MR mozku (magnetická rezonance) to je asi na cévní poruchy tedy jako ct to znamená migréna.Mnoho pisatelů tu uvádí lék rivotril to je na epilepsii tedy eeg vyšetření.Taky mám za sebou jedno vyšetření a to ct mozku negativní přesto mně trochu pomahá lék na migrénu imigran (volně prodejný). Nechám si asi udělat eeg a nebo předepsat rivotril chci zkusit jestli by mně to pomohlo.Teď to možná vypadá, že jsem hypochondr. Ale mně to nevadí už jsem vyloučil migrénu a zánět až vyloučim špatné magnetické přenosy to je eeg tak se smířím s tím, že jsem v ....... tedy bez objektivní příčiny i když už navštěvuju psychiatra přesto to chci vědět a to mluvíme jenom o diagnostice léčba to je úplně něco daleko nebezpečnějšího a složitějšího.Toto co jsem tady uvedl by nám pacientům, kteří díky těmto problémům velice těžko žijeme měli zprostředkovat doktoři a ne, že na to přicházím jako samouk a díky této diskusi, tady bych chtěl poděkovat všem kteří poskytují rady,tedy i Tobě.Jak jsem uvedl pro mě je to celoživotní téma.Nevěřím, že všichni co tady píši mají jakousi duševní poruchu tedy něco co nemá objektivní poruchu v mozku.Můžeš namítnout náklady na vyšetření, ale když někdo jako já chodí přes rok k psychiatrovi tak to taky není zadarmo.Tím nechci schazovat schopnost serotoninu to je asi malý zázrak i já cítím, že mně je líp, ale mně v této diskusi chybí poznatky lidí z těch vyšetřeních co jsem popsal výše a pouze amatérsky.
Mirka, 04.04.2007 10:48:02, IP: ***.***.158.236, #5832
Ahoj Vlasti,to jsi udělala fakt dobře a uvidíš,že to ted bude čím dál lepší.Tak se drž!! M A bereš nějaké léky? M
Andrea, 04.04.2007 11:26:07, IP: ***.***.187.55, #5834
Ahoj Kamilko já jsem z Tišnova,ale bydlela jsem v Brně, takže k doktorce jezdím do Brna.Podle statistiky trpíPP 10 procent naší populace, tzn. 10 lidí ze 100, to jde, ne?? Tak proč se za to stydět, každý zažil nějakou tu úzkost, stres, vyčerpání.Jsou lidé, které to nerozhodí a jsou lidé, kteří se se stresem hůře vyrovnávají, a to jsme my.Mě ušlapali na koncertě a od té doby se lidí a stísněného prostoru bojím,a nevím, proč bych se za to měla stydět.PP je podle mě trochu přehnaný pud sebezáchovy, víc se o sebe bojíme,a za to se taky stydět nemusíme.Každý jsme prožili něco, co PP vyvolalo,někdo tu psal autohavárie apod.Nepřipadám si horší a ty nesmíš taky.Určitě se objednej a napiš
Andrea, 04.04.2007 11:34:23, IP: ***.***.187.55, #5835
Panická porucha znamená, že člověk panikaří v situacích, kdy jiný ne. Co chceš zkoumat v mozku? Smím vědět kolik ti je let? a jak dlouho to řešíš?
Andrea, 04.04.2007 11:40:58, IP: ***.***.187.55, #5836
Ahoj Teri,jak ti je? Ještě se motáš, nebo je to lepší?
mix, 04.04.2007 11:54:31, IP: ***.***.90.178, #5837
Tu kakačku jsem chytl hned při příletu do Keni a mám jí dodnes :-)) Jinak to tam bylo parádní, ale 14 dnů je moc. Bylo šílený horko a nádherně teplej oceán, kolem 30 stupňů. Jinak mi bylo špatně hned druhej den, ale asi z jídla, protože jsem nebyl jedinej. Zapoměl jsem doma Dogmatil, kterej mi předepsal psichyatr a asi v pátek to na mě dolehlo, úzkost, motání hlavy, špatně, fuj, ale asi to bylo i nervozitou před tím zpátečním letem, měl jsem strach, že to spadne atd. No a taky jsem si myslel, že jsem tam chytl nějakou těžkou žloutenku a a zimnici, atd.. Ale prej to k tý mojí úzkostný poruše patří. Jinak jsem chtěl napsat i z Afriky, ale když jsme dorazily k internetu do města, tak zrovna nešel v celé Keni proud :-((
Mirka, 04.04.2007 11:56:01, IP: ***.***.158.236, #5839
andri,tak to jsi napsala přesně. Pěkný den! M
Andrea, 04.04.2007 12:17:21, IP: ***.***.187.55, #5840
Ahojky ségra byla loni v Egyptě, a tu kakačku jak ty píšeš, dostala hned po příletu. Prý se tomu říká nemoc na uvítání turistů, takže je to normální. Jinak co černošky?
Mirka, 04.04.2007 12:29:20, IP: ***.***.158.236, #5843
Mixi,páni,Keňa,tak to byla těžká exotika. Stejně jsi dobrý,že jsi to zvládl a bez Dogmatilu. Já bych tam v tom horku zkolabovala. Mám na horko fobii.
Aco hlava? Bolí tě ještě? M
        Předchozí   1 .. 143144145146147148149 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.