Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Alča, 04.04.2007 17:04:46, IP: ***.***.159.48, #5863
Dáši tak ti nevím jestli jsem to měla číst:(před dvěma měsíci jsem spadla ze židle a narazila si nohu a doťeď to pobolívá a mám tu holeň tmavší-to místo a mám tam pod kůži bouličky,tak si říkám aby se z toho něco neudělalo:(Snad ne,nesmím na to myslet.nejhorší jsou právě ty případy z okolí,ach jo.Tak se měj krásně a mysli na samé hezké věci:)
Dáša, 04.04.2007 17:29:47, IP: ***.***.124.143, #5864
Ali, to mě mrzí, že teď možná budeš mít větší strach. To se moc omlouvám.
Určitě v té noze nic nemáš. Snaž se taky myslet na pěkné věci. Opatruj se. Dáša
teri, 04.04.2007 18:31:06, IP: ***.***.77.228, #5867
ježiš to se tu teď budeme strašit navzájem :-)
dopoledne jsem probrečela, odpoledne jsem se vzchopila a motanice nemotanice jsem vylezla s holkou před barák na písek a hodinu jsem tam s ní poseděla na lavičce takže aspoň něco, já stále doufám že po dobrání léků to musí odeznít jinak už nevím
miruš já ty léky prostě doberu tak jak mi je napsali a pak pokud to nebude dobré tak holt budu opravdu asi muset hledat nějakého odborníka i když zřejmě placeného , normální doktoři nemají zájem léčit

Mirka, 04.04.2007 18:43:12, IP: ***.***.237.38, #5869
Ahoj Leno,navštívila jsi už psychiatra?Nebo se léčíš jen tak sama? M
Mirka, 04.04.2007 18:58:07, IP: ***.***.237.38, #5870
Ahoj Jitko,to jsem ráda,že se mi ozval někdo jako já. Já už jsem myslela,že jsem nějaký unikát,protože jsem četla,že je to onemocnění,které postihuje zpravidla mladé lidi. Já jsem to dostala zhruba v tvém věku i když jsem taky naprosto přesně men.až do 52let. Ale to tělo už je vlastně v údobí,kdy začnou blbnout hormony. Jsou tam velké výkyvy v hormonální hladině. Teď,když už jsem mimo provoz,tak mám pocit,že je to daleko lepší,že už se to nějak ustálilo. Ale uvidíme.Já nemám vůbec žádné přech.potíže,návaly,horko atd.,jenom tu psychiku. Já jsem říkala,že kdybych měla to pocení,tak by ta pára ze mně vyšla ale takhle jsem jak papiňák a tlačí mně to na mozek.
Jitko,tak uvidíme,jak to s náma dopadne. Ale těš se až přestaneš men.,tak to bude lepší. Tak zatím! M
Mirka, 04.04.2007 19:01:39, IP: ***.***.237.38, #5871
Jo a kdybych byla v té fázi jako ty,určitě bych si vzala substituční terapii-hormony.Možná bych nebyla takový Matouš.
Mirka, 04.04.2007 19:16:05, IP: ***.***.237.38, #5872
Ahoj Ali,určitě jsi udělala dobře s těma lékama. Já to taky nesnáším ale bohužel je to asi pro nás jediná možnost,jak žít trochu jako člověk. Já vás všechny cestovatele obdivuji,toto je má slabá stránka.Možná bych to zvládla ale dopředu bych byla tak otrávená,že bych z toho nic neměla.
Já vím,co tím Jaromír myslí,on by chtěl vědět přesně co mu v té hlavě nebo kde,nepracuje,že má takové stavy.Já si myslím,že to by měla ukázat mag.rezonance. Viděla jsem jednou v televizi dva obrázky mozku,jeden depres.člověka a jeden zdravého a bylo tam jiné zabarvení. U toho nemocného dochází k zpomal.přenosu mezi neurotrans.,je to prostě o chemii. Jenže takhle se s námi nikdo nebude zabývat,máznou nám prášky ať je potřebujeme,nebo ne.
Tak ahoj! M
Mirka, 04.04.2007 19:22:51, IP: ***.***.237.38, #5873
Andri,máš pravdu,on nějaký takový přístroj existuje ale je to drahé a složité vyš.,k tomu my se nedostaneme. Neměří to možná serotonin ale nějaký obraz o té poruše to dává.
Mimochodem,máš i arachnofobii? Já děsnou. V neděli budeme gruntovat s mátí chatu a to je vždycky něco. Řveme jedna přes druhou,vyklidíme vše do posledního hřebíku ven,vše vydrbeme. To děláme každý rok před sezonou,jinak bysme tam nepáchli. M
Mirka, 04.04.2007 19:26:23, IP: ***.***.237.38, #5874
Ali já jsem taky doma i v práci slyšela,že se babrám v nemocech.Ale to asi souvisí s tím naším onemoc. Teď,když je mi dobře,tak si na nic nevzpomenu. On by si to každý musel zkusit. M
Mirka, 04.04.2007 19:36:20, IP: ***.***.237.38, #5875
Ahoj Dáši,teď má manžel chvíli klid. Ale vykoumali jsme jednu věc,co máme barometr. Mně je blbě s poklesem tlaku a ho bolí hlava s vzestupem Jsme to mi ale rodinka.
Já jsem myslela,že už bereš tu menší dávku.Já vím,že ono se to řekne,nevšímat si těch špatných věcí ale to si člověk nemůže pomoct.Mně se vždycky udělá fyzicky blbě. Tak si toho nevšímej. Před chvíli jsem měla serii extrasystol ale nepřestala jsem psát a ono to přestalo. Nechápu vůbec,proč to mám.
Dáši a na tu embolku se vykašli,protože úplně stejné procento pravděpodobnosti je,že tě zítra něco zajede a to by se člověk musel zbláznit úplně. Tak pá a měj se ! M
Mirka, 04.04.2007 19:42:35, IP: ***.***.237.38, #5876
Ahoj Ilonko,máš pravdu,já na to taky kašlu,že jsem stará rašple ale hlavně aby člověk byl v pohodě. Užila jsem si mládí a všech radovánek až až.Teď už se ráda pasuji do role babičky a budu si užívat vnučku. Zítra jedeme s manželem vozit,snacha si chce v klidu umýt okna. Tak si zahrajeme na rodiče.
Těch 46 ještě ujde ale po té padesátce už jde člověk trochu dolů.
Tak pá a měj se! M
Mirka, 04.04.2007 19:49:06, IP: ***.***.237.38, #5877
Ali,já mám dnes taky extrasystoly ale prd si z toho dělám.Hodně našich úzkostí je z nevědomosti. Já ,že dělám ve zdravotnictví,tak mám přece jen o něčem šajnu. Ale člověk který neví o co jde se k smrti vyděsí a to pak vede k PP. M
Mirka, 04.04.2007 19:58:32, IP: ***.***.237.38, #5878
Teri,udělej to jak píšeš a uvidíš. Jak dlouho ještě budeš ty ATB brát?
To bych se na to podívala abych si platila nějakého odborníka. Uhodila bych na obvoďáka aby mi napsal doporučení k odborníkovi na infekční nemoci. Ještě jsem neslyšela aby obvoďák léčil aktivní boreliozu. To jste v tom hlavním městě nějak pozadu.
Teri uvidíš až půjdeš na kontrolní odběry,třeba už to bude o.k. A když ne tak bych to teprve rozmázla. Tak ahoj! M
Mirka, 04.04.2007 20:04:42, IP: ***.***.237.38, #5879
Tak a končím,protože se mi už z toho psaní motá palice. čau všichni, Mirka
Andrea, 04.04.2007 20:44:22, IP: ***.***.187.55, #5881
Ahoj Miry, my máme chatu v Mariánském údolí v Líšni, a znám to. Pavouky nemusím, jsem tam celou dobu jak na trní. Jsou tam občas takový velicí a tuční, mám husinu až na zadku, jen když si na to vzpomenu. Máme jet ted na velikonoce, tak se na to musím psychicky připravit.Je tam i hodně klíštat a jiné havětě, tak mám radost.Zatím čauky a jsem překvapená, ze začátku jsem si myslela, že jsem starší ročník a koukám, že archivních ročníků na těchto stránkách přibývá.( HAHA)
        Předchozí   1 .. 145146147148149150151 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.