Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

mirka, 04.04.2007 21:05:19, IP: ***.***.237.38, #5882
Andri,tak to ti tedy nezávidím,tyvypasené miluji obzvlášť.
Nakoukla jsem sem,protože jsem vám všem ještě chtěla napsat,co jsem dnes vyčetla v lékařské knize,co jsem vloni dostala. Lékařské knihy,vhodné dárky pro hypochondry. Cituji:"Trpíte li symptomy úzkosti,které nemůžete zvládnout,vyhledejte lékaře,aby vyloučil možnéorganické nemoci.Nadměrná činnost štítné žlázy,hyper-nebo hypocalemie/příliš mnoho nebo příliš málo vápníku/,tachykardie/rychlý srdeční tep/,hypoglykemie/nízká hladina krevního cukru/a DALŠí NEMOCI mohou mít někdy stejné příznaky jako úzkostné poruchy"
A teď bych chtěla vidět kolika z vás tato vyšetření udělali,než řekli,že jste nervák,máte PP a nasadili antidepresiva. Je to bordel. Tak všem dobrou noc!! M
mirka, 04.04.2007 21:07:02, IP: ***.***.237.38, #5883
Andri,tak to ti tedy nezávidím,tyvypasené miluji obzvlášť.
Nakoukla jsem sem,protože jsem vám všem ještě chtěla napsat,co jsem dnes vyčetla v lékařské knize,co jsem vloni dostala. Lékařské knihy,vhodné dárky pro hypochondry. Cituji:"Trpíte li symptomy úzkosti,které nemůžete zvládnout,vyhledejte lékaře,aby vyloučil možnéorganické nemoci.Nadměrná činnost štítné žlázy,hyper-nebo hypocalemie/příliš mnoho nebo příliš málo vápníku/,tachykardie/rychlý srdeční tep/,hypoglykemie/nízká hladina krevního cukru/a DALŠí NEMOCI mohou mít někdy stejné příznaky jako úzkostné poruchy"
A teď bych chtěla vidět kolika z vás tato vyšetření udělali,než řekli,že jste nervák,máte PP a nasadili antidepresiva. Je to bordel. Tak všem dobrou noc!! M
Mirka, 04.04.2007 21:12:01, IP: ***.***.237.38, #5884
A je tam toho ještě hodně,každý den vám něco napíši. M
Andrea, 04.04.2007 21:27:27, IP: ***.***.187.55, #5885
mě! a glykemku mám o dost vyšší, tak ji budem opakovat za měsíc.Jan ten vápník mi nedělala. Byla jsem u PL zhruba 3 týdny zpátky, kvůli tomu motání hlavy, a když chvíli nejím,mám strašný křeče v břichu, jako bych měla každou chvíli omdlít hlady.Dělala mi KO, jaterní testy, cholesterol, glykemku, štítnou žlázu, moč+sediment. Takže já jsem čistokrevnej nervák!
mix, 04.04.2007 21:37:10, IP: ***.***.90.178, #5886
Teď zase koukám strašíte mě :-) . Já mám za sebou taky kompletní KO + moč a doktorka říkala, že jsem v pohodě že je to psychika....
Mirka, 04.04.2007 21:38:45, IP: ***.***.237.38, #5887
Tedy Andri,to jsem se zasmála. Já mám dojem,že jsem taky čistokrevný rapl. Ale co ta tvá glykemka?A co ty ostatní onemocnění,jak píšou? No?
Blanka, 04.04.2007 22:01:37, IP: ***.***.221.40, #5889
Miruš, kdybys sem ještě náááááááááááhodou nakoukla, zak tě zdravím!!! Zdaréééééééééééc!!! Teď jsem si přečetla všechny nové příspěvky a musím NUTNĚ napsat p.Jaromírovi - ten je jasný!! Papa
Blanka, 04.04.2007 22:08:14, IP: ***.***.221.40, #5890
Milý Jaromíre, netápej na co jaké vyšetření je - je to zcela zbytečné!! Podle tvého příspěvku jsi opravdu v ..... bez objektivních příčin!! Nic si z toho nedělej!!!
Světlana, 04.04.2007 22:09:55, IP: ***.***.48.245, #5891
Ahoj Mirko, ta euforie, že je mi lépe, je spíš přání než fakt. Zrovna dnes to vůbec nebylo dobré. Já totiž, když vyjdu na ulici začnu mít pocit naprosté opuštěnosti a nestability a chce se mi brečet, šíleně se musím soustředit na každý krok, což mně maximálně vyčerpává, mezi chodci zkoumám, koho poprosit, když už bych to nemohla sama zvládnout, nebo koukám, kam zalézt, do kterého vchodu a tam tu krizi nějak překonat, ale to jsem ještě nikdy neudělala. No prostě dnes to byl zase jeden z těch super výkonů. Ale po příchodu domů jsem se zklidnila, rozhození lehce přetrvávalo, tak jsem zvědava jak zítra. A to mně čeká dost náročný den v práci. Dobrou!
Světlana, 04.04.2007 22:22:33, IP: ***.***.48.245, #5892
Štítnou žlázu dokonce 2x, poprvé opravdu v začátcích před těmi zhruba 20 lety, podruhé asi před třemi lety, protože jsem šíleně zhubla.
teri, 04.04.2007 22:37:15, IP: ***.***.77.228, #5893
"čistokrevnej rapl" mně fakt rozesmál :-)))

jinak mirko, obvoďák mně léčí protože na infekčním mi řekli že ty testy nic neznamenají a že mi blbě určitě není od toho a poslali mě na lumbálku bez jaké koliv léčby ačkoliv ty testy jsou jasně pozitivní v akutním stádiu
nechat si píchaqt do míchy aniž bych zkusila normální léčbu jsem odmítla, tak se se mnou rozloučili , tak vypadá infekční odd ... konkrétně v krči
Andrea, 05.04.2007 8:44:35, IP: ***.***.187.55, #5896
Ahoj Světlanko, nech si něco napsat, vždyt ty nežiješ, sle jen přežíváš. Dej vědět, jak si zvládla dnešek!
Andrea, 05.04.2007 8:52:25, IP: ***.***.187.55, #5897
Dobré ráno všem! Miry ještě jsem si vzpoměla, že manželova maminka má něco se srdíčkem,vysokej krevní tlak a tachykardii. Na srdíčko bere léky, i na tlak a na tu tachykardii ji předepsali a ted se podrž.. Neurol a to denně!!!
Dáša, 05.04.2007 10:13:41, IP: ***.***.96.14, #5898
Ahoj Miri, tak to je fajn, že má manžel chvíli pokoj. U mě to asi taky souvisí často s počasím. Cítím to na sobě.
Dneska jdu tady do nemocnice na jedno vyšetření během spánku, jestli netrpím spánkovou apnoe a z toho ta hlava, únava apod..Budu tam přes noc a ráno jdu zase domů. Tak snad to psychicky zvládnu. Jinak dneska zatím je to celkem OK :-). Miri, přeju klidný den a dávej na sebe pozor. Dáša
mix, 05.04.2007 16:08:12, IP: ***.***.180.188, #5905
dneska to tady nějak zlobí....
        Předchozí   1 .. 146147148149150151152 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.