Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

teri, 05.04.2007 21:00:29, IP: ***.***.77.228, #5934
tak si alčo trošku vymýšlej řekni žes měla klíště v září a že od té doby tě bolí klouby test ti prostě udělat musí i kdyby nechtěl
Alča, 05.04.2007 21:22:11, IP: ***.***.159.48, #5936
No Teri ja si vymýšlím dost teď s tím nachlazením a dutinama.Navíc neumím lhát a vymýšlet si.No uvidíme jak to bude jestli to není tou chřipkou.Tak krásnou dobrou noc!
mix, 05.04.2007 22:03:55, IP: ***.***.180.188, #5937
Já jsem zase v tom strachu asi zpátky, nevím... sestra mi tvrdí, že jsem to v Africe aasi přehnal s alkoholem a vrátilo se mi to :-(((( A já už se cejtil tak docela dobře, tak jsem i pil a to byla asi chyba, už zase trpím......... Ach jo :-((
Erika, 06.04.2007 8:37:58, IP: ***.***.228.98, #5939
Ahoj lidičky taky máte někdo problém jako já?Strach že se vám něco stane,pocit na omdlení,pocení rukou motání hlavy atd....stává se mi to vždycky když mě napadají divné myšlenky.Už mám tenhle stav tři roky, když jsem s přítelem tak jsem v naprosté pohodě i s rodinou se cítím OK ale když tenhle stav přijde tak to stojí za to. Vždycky se musím okřiknou že to bude zase dobrý a je to během pár sekund pryč ale už mě to štve a nevím co s tím...žádné léky neberu ani u psychologa jsem nebyla....
Andrea, 06.04.2007 10:24:23, IP: ***.***.187.55, #5941
Ahoj Miry,já bydlela v Brně v Bohunicích, tak to je náhoda.Včera jsem se holky dívala na spektru dávaly léčení fobií pomocí virtuální reality, a byl to mazec. Normálně ti dali helmu na hlavu a pouštěli ti tam situace, kterých se bojíš např. divadlo, letadlo, supermarket,vlak apod. Bylo to tak realistický,úplně super. Ale u nás asi takovýho něco neexistuje, nebo jste o tom někdo něco slyšel? Já bych to zkusila. A ještě, neměli by jsme ty stránky nějak vymazat a psát zas od 1? Fakt se to seká. Rozumíte tomu někdo?
Andrea, 06.04.2007 10:33:14, IP: ***.***.187.55, #5942
Ahoj Teri,jsem ráda,že už je ti líp. Jestli se ti motá hlava od léků, pocit na omdlení, a ne z tlaku, tak sebou praštit nemůžeš. Aspon mi to tak říkala má psychiatrička, souvisí to prý s tím počátečním strachem, a jak to budeš postupně překonávat, měla by ta motanice za chvíli vymizet.A je vidět, že to asi funguje,jsem ráda, že jsi zvládla písek a myslím, že za chvíli zvládneš i delší procházku. Uvidíš!
teri, 06.04.2007 11:37:00, IP: ***.***.77.228, #5943
z tlaku to není ten mám v pohodě
dneska mi volali z práce, že mi posílají výpověď :-(

Andrea, 06.04.2007 12:14:31, IP: ***.***.187.55, #5944
Ahoj Teri nic si z toho nedělej, i když si myslím, že si to přece nemůžou dovolit. Jak dlouho jsi na neschopence a jak dlouho jsi tam pracovala?
teri, 06.04.2007 14:14:21, IP: ***.***.77.228, #5945
no právě že můžou jsem ve zkušební době mám odpracováno 14 dní smůla no .......
Alča, 06.04.2007 15:58:28, IP: ***.***.159.48, #5948
Ahoj Teri,z toho si nic nedělej,až ti bude dobře,tak si najdeš novou práci a lepší:)Důležité je aby ses dala dohromady a cítila se lépe:)Hezký den
Mirka, 06.04.2007 16:21:34, IP: ***.***.237.38, #5949
Ahoj Teri,je to blbé ale nedá se nic dělat.Když jsi sotva lezla po bytě,tak nemůžeš jít do práce. Je to smůla,že jsi byla v záruce.Ale snad pak něco najdeš. Teď se soustřeď aby jsi byla zdravá. M
Mirka, 06.04.2007 16:35:20, IP: ***.***.237.38, #5950
Ahoj Andri,mladí bydlí na Koniklecové,to budeš znát. Já bydlím v Žabinách,každý pořád jaká je to lokalita ale řeknu ti,že bych šla zfleku bydlet na ten Kameňák. Mně se tam děsně líbí.Včera jsme šli s malou procházkou nahoru kolem té rezervace s koniklecama a byla to nádherná procházka.
Jinak mně mrzí,že jsem neviděla ten pořad ,muselo to být zajímavé. Ale nevím jestli bych do toho šla abych nezcvokla úplně.
S těma stránkama je to fakt nějaké divné. Nevím ale co s tím.Chtělo by to asi nějak umazat. Těžko se na to dostává a skáče mně to na Annu.Já jsem diletant,moc počítači nerozumím. Zeptám se mužského,on na počítači projektuje.
Tak Andri zatím,večer se ozvu.Mužský jde na kulečník a já bohužel nemohu s babama,protože zítra mám doma oslavu.Přijde rodina,mužský má 54 a máti 73. Tak Máry bude péct dvě kačeny a všechno na zítra chystat. Ach jo,radši bych vyrazila s kolama do Lednice,je tam nějaká slavnost jarní otevření Baťova kanálu atd. Vidíš,že to nemám lehké. Zatím Pa! M
Mirka, 06.04.2007 16:43:32, IP: ***.***.237.38, #5951
Ahoj Ali,víš ,že jsem ti říkala,že jsem hypochondr. Já ti hned stanovím diagnozu.Pravda je,že už jsem ve svém okolí vyhlášený diagnostik.A někdy se strefím dřív než ti slavní doktoři. život mně naučil.
Ale v tvém případě je to určitě ke chřipce a taky ty naše nervy můžou způsobit cokoliv. A taky jaro. Takže se nevzrušuj. A je ti už líp? Pá večer. M
Mirka, 06.04.2007 16:49:00, IP: ***.***.237.38, #5952
Tak mužský teď dorazil a když jsem se ho ptala,co s těma stránkama,tak mně sprdl,že jsem to celé popsala já a že neví co s tím. Takže já se fakt budu muset mírnit s těma proslovama. Teri mně už říká spisovatelka.
Mirka, 06.04.2007 16:53:39, IP: ***.***.237.38, #5953
Mixi,myslím,že to s tebou nebude tak hrozný když letíš do Keni a ještě tam paříš. Já se považuji proti tobě za pohidového člověka ale to bych nezvládla a ač jsem holdovala alkoholu,tak co mám PP,nepiji skoro vůbec,protože nevydejchávám poalkoholový stav,byť po malém množství. A jak je ? M
        Předchozí   1 .. 148149150151152153154 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.