Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Mirka, 07.04.2007 7:37:12, IP: ***.***.237.38, #5974
Marti,máš pravdu,tahle nemoc způsobuje člověku opravdu muka.
Svého času jsem taky uvažovala o hospitalizaci,protože strašně špatně snáším antidepresiva. Bylo mně řečeno,že za 6 neděl by mně dali v léčebně dohromady aniž bych je musela grát. Byla bych moc ráda,kdyby jsi napsala,co si o tom myslíš? Trpím PP.
Jinak ti ze srdce přeji aby jsi se z toho dostala,protože vás matky s dětmi tahle nemoc musí zasahovat nejvíc. M
Mirka, 07.04.2007 7:41:55, IP: ***.***.237.38, #5975
Ali,já si z toho taky dělám trochu legraci ale já jsem pak o tom přemýšlele a něco na tom fakt bude. Dnes už mně od rána otravuji ES a vůbec jsem nějaká mimo. Možná je ti ze strachu,jak dnes zvládnu tu oslavu. Bude to moc náročné,být celý den v pernamenci a chystat spustu věcí. Ach jo,co je pro jiné radost,pro nás starost. M
Mirka, 07.04.2007 7:47:12, IP: ***.***.237.38, #5976
Ahoj Světlano,vím ,že někdo tady ten serlift bral. Každopádně něco ber,vždyť takový život není nanic.
A tu slabost atd. jsem měla taky. Je to tipický projev neuroveg.systému,což je u těchto chorob normální. Tak ahoj a pěkné?svátky. M
Mirka, 07.04.2007 7:49:02, IP: ***.***.237.38, #5977
Vypínám počítač a dnes se k němu asi už nedostanu. Všem moc pěkný den !!! M
Alča, 07.04.2007 10:11:42, IP: ***.***.159.48, #5979
Ahoj Miri,mě už to fakt připadá zvláštní,ale mě taky od rána zlobí es.Pod hrudní kostí mám takovou jako tíhu,a jsem taková jako přidušená a do toho to občas přeskočí.Teď mě to zlobí každý den,fakt nevím.Ale už mě to začíná otravovat:(
MARE, 07.04.2007 10:47:04, IP: ***.***.139.25, #5980
Milá mirko,to je těžké ti poradit,každý to tam snáší jinak.Já když to utrpení tam vidím každý den tak mě to neprospívá cítím moc s druhými lidmi.Ale to že tě daji ůplně dohromady to tak není,je to dlouhý proces..Vypadá to tak ,že ti nasadí ad a terapie ve skupince,cvičí se tam na míčích ,musíš se zapojovat do ergoterapie atd..Lidičky jsou tam bezvadný což je logický,protože ví co je to deprese.Jsem na karláku na otevřeném odd,ty ostatní ani nechci připomínat ..NEVÍM PROČ NESNÁŠÍŠ AD ALE OPRAVDU NEVÍM CO TI PORADIT,
TO MĚ JE LÍTO ALE OPRAVDU TO NENÍ TAK ,ŽE SE PAK ZA TEBOU ZAVŘOU TY VRATA A BUDEŠ O.K.JSOU
TAM LIDI KTER SE TAM VRACÍ...JESTLI SI VE STAVU ŽE NESPÍŠ,NEJÍŠ, JEN LEŽÍŠ ATD TAK BYCH TI TO DOPORUČILA.
TO JSEM TI ASI NEPOMOHLA,PROTOŽE TO CHCE ASI VYZKOUŠET..JÁ S AD PO
4 TÝDNECH NEPOZORUJI VELKOU ZMĚNU.VČERA JSEM MĚLA KRITICKÝ DEN TAK JSEM PROSTĚ VOLALA K BOHU,PROŽÍVÁM OPRAVDU MUKA..I PŘESTO ŽE JSEM VĚŘÍCÍ MĚ TOHLE POSTIHLO.DNES SE MOHU SOUSTŘEDIT TAK ODEPISUJI .M










Dáša, 07.04.2007 10:49:16, IP: ***.***.124.143, #5981
Ahoj Miri, tak jsem návštěvu nemocnice zvládla celkem dobře. Sestřičky tam byly moc hodné a milé. A dobře se s nima komunikovalo. Výsledky budou za dva týdny, to budeme ale zrovna v Česku. Takže až po příjezdu zpět do Francie budu vědět co a jak. Jinak já si myslím, že tím netrpím. Nemám všechny příznaky, ale ty, jak to popisuješ a co jsem si o tom četla, tak by to docela mohla být apnoe u tebe. To vyšetření ve spánkovém centru by bylo možná fajn. Když tím člověk trpí, pak dostatne takový přístroj, který ti pomáhá dýchat. Tady svítí teď hezky sluníčko, pomalu bych měla začít dělat něco v domácnosti. Manžel mi teď jel pro nové léky, tak zítra začnu brát ten snížený Zoloft, tak uvidím, jak to bude účinkovat. Moc hezkou sobotu přeji. Dáša
Zdenda, 07.04.2007 10:53:30, IP: ***.***.120.179, #5982
Jaromíre,mě vyloučili těmi neurologickými vyšetřeními nějaké závažné nervové onemocnění, jako je roztroušená skleroza.Nemám organický nález a vše je v psychice.Dlouho jsem to nemohl pochopit a snad tisíckrát si pokládal otázku,zda lékaři něco nepodcenili.I tato diskuse mě ubezpečila,že vše je od nervů.Na přístupu doktorů záleží hodně.Nemám taky zrovna nejlepší zkušenosti. Člověk si připadá jako kus v továrně.Zdravím.
Dáša, 07.04.2007 11:02:22, IP: ***.***.124.143, #5983
Miri, pak jsem si dál přečetla z tvých příspěvků, že budeš mít náročný den.
Tak ti moc přeji, aby to bylo co nejmíň stresové a abyste si jako rodina mohli pěkně popovídat a být spolu.
Dáša
Sol, 07.04.2007 11:09:11, IP: ***.***.104.131, #5984
Já se od rána klepu jako ratlík.. a to jsem chtěla jít nakupovat do supermarketu.. snad to zvládnu aspoň odpoledne.. Hezký den všem!
Janča, 07.04.2007 11:13:57, IP: ***.***.48.70, #5985
Nazdárek,jsem na vašich stránkách poprvé,ale je mi jasný,že PPtrpím a to už 20let.Začalo to vdětství , po prvním porodu se mi začaly ataky stávat stále častěji.Nikdy jsem nic nebrala.Snažím se vše zvládnout,ale někdy je to opravdu hrozné.Má dcera má také podobné potíže i má matka,myslím že je to dědičné.Držím všem palce!!
Zdenda, 07.04.2007 11:15:33, IP: ***.***.120.179, #5986
Mare,včera byl Velký pátek a Bůh ani vlastního Syna neušetřil utrpení.Kdysi jsem slyšel,že být křesťanem neznamená být "pojištěn" proti utrpení.Sám mám zkušenost,když jsem prosil Boha o pomoc v kostele,tak mě pokaždé přepadl záchvat paniky.Mnohdy mě záchvat přepadl právě tam.Věta na pozbuzenou.Bůh na nikoho nenaloží víc,než je schopen unést.Nevěřící prosím o strpení a toleranci při čtení tohoto příspěvku.Zdravím a přeji,aby přišlo po Velkém pátku utrpení nedělní ráno radosti a štěstí.Zdenda
Sol, 07.04.2007 16:08:53, IP: ***.***.104.131, #5989
Juchůůů!!! Zvládla jsem nakoupit v tom obrovském supermarketu, který nesnáším, protože mě z něj už jednou odvážela sanitka... Sice jsem měla pocit, že je tam nesnesitelně vydýchaný vzduch, musela jsem se držet košíku abych nespadla a ještě teď je mi nazvracení, ale zvládla jsem to!!!!
Marta, 07.04.2007 18:52:22, IP: ***.***.139.25, #6001
Díky Zdendo.Dnes mi je lépe,já vím ,že se to právě nevyhybá věřícím..Také ti přeji krásné
prožití velikonoc.Marta
Andrea, 07.04.2007 19:17:04, IP: ***.***.187.55, #6005
Ahoj Miry, napiš, jak jsi dnes zvládla ten nápor příbuzenstva. Já vyhodila kluky na chatu, a jsem doma sama s Aničkou, a pořádně si vychutnávám to ticho a klid. Jen tady občas něco poklidím, ale jinak učím malou chodit. Udělala dnes 4 kroky bez držení, ale je potvůrka lenošná, po čtyřech jí to jde rychleji, tak se jí po dvou moc nechce!
        Předchozí   1 .. 150151152153154155156 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.