Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Mirka, 03.04.2007 20:14:06, IP: ***.***.237.38, #5806
Ahoj Dáši,na embolii se vykašli,není důvod aby jsi ji měla.
Možná se ti to zhoršilo,že jsi snížila ten zoloft? To se vždycky na přechodnou dobu zhorší,než si tělo zvykne na menší dávku. A taky to jaro,to bývá vždycky zhoršení.
Teď bude hezky a budeš si užívat procházek u moře a cestování po okolí. Máš strašně bezvadné vyhlídky.Věřím,že to vše tě úplně uzdraví. Tak se měj !! M
Mirka, 03.04.2007 20:19:09, IP: ***.***.237.38, #5807
Ali,rozhodně si pro nějaké prášky zajdi,ten život je o ničem.Zkoušela jsi to už dost dlouho.Zkazíš si jaro a léto. Pá!M
Alča, 03.04.2007 20:23:05, IP: ***.***.159.48, #5808
Ahoj Miri,když tak přemýšlím tak já asi taky ne,nebo už jsem to zapomněla.S tím nádorem máš pravdu,musím věřit,že jsem v pořádku.Taky si říkám,že v tom mozku máme něco špatně:)že to není samo sebou.Je fajn,že takhle vegetuješ s vínkem:)Moc ti to přeju a samozřejmě všem ostatním taky:)Krásný večer!
Mirka, 03.04.2007 20:24:57, IP: ***.***.237.38, #5809
Mám názor jak Andri,těch prášku je moc,budeš z toho grogy.Brala bych Citalec a tak 6neděl Rivotril. Ten Prothazin jen na noc,jestli nespáváš. Ale ten bych brala chvilku. M
Sol, 03.04.2007 20:52:38, IP: ***.***.104.131, #5810
Ahojte kolegové a kolegyňky. Hlásím se jako nový případ s PP. Poprve se mi udělalo takhle špatně teprve před měsícem - a o téhle diagnóze jsem se dozvěděla přesně v den svých narozenin. Přitom AD beru z jiných důvodů už 10 let.. Osud je potvůrka podšitá:-( Přeji hodně sil - určitě to ustojíme!!!
Alča, 03.04.2007 20:56:13, IP: ***.***.159.48, #5811
Pěkně tě vítáme,já mám pocit,že za chvíli budou mít pp všichni,aspoň nás na ní bude víc:)
Sol, 03.04.2007 21:21:55, IP: ***.***.104.131, #5813
Děkuji, děkuji. Je moc příjemné vědět, že jsou lidé kteří pro tohle mají pochopení - a nebudou mě považovat hned za blázna;-) Mám naštěstí taky velmi dobrou psychiatričku - vždycky rozdávám úsměvy na všechny strany ještě dva týdny po její návštěvě:-) Nepřestávám věřit, že to pevnou vůli zvládnu - i když teď když někam jdu, tak s sebou beru pití, léky, kontroluju jestli jsou otevřená okna.. no možná od toho bláznovství tak moc daleko nejsem;-) Přeji krásné jarní dny!
Andrea, 03.04.2007 21:42:53, IP: ***.***.187.55, #5815
Ahoj holky, myslíte, že se sem za chvíli ještě vlezem? Začínám v tom už mít pěknej zmatek, ale je fajn, že víme, že je nás víc.Tak všem dobrou noc, a at je vám zítra všem líp.
Světlana, 03.04.2007 22:09:45, IP: ***.***.48.245, #5816
Ahoj Mirko, já bych řekla, že po přechodu, který u mně proběhl dokonce tak, že jsem ani nepostřehla, že něco takového existuje, je mi neskonale líp. Když dnes zírám na displej, konstatuji, že jsem si také od bušení, svírání hlavy jako obručí, tlaky na hrudi, zkoumání svého tepu, o nosu jsem vždycky říkala, že mám pocit, že ho mám secvaknutý kolíčkem na prádlo, nemohla jsem vůbec dýchat, mravenčení, trnutí, tetanickými křečemi, pocity, že oko mám někde místo lokte a palec u nohy někde za uchem (jako kdybych vylezla z kubistického Picassova obrazu) prošla opravdu vším. Nevím, nedokážu říct, jestli ta pohoda je konečná, já mám opravdu zkušenost tu, že nejsem 100% OK, ale je tady snad opravdu ta pomoc, že když cítím, že by snad zase nějaký horor měl vypuknout tak fakt ten oxazepam a opravdu jenom čtvrtku a zase je na chvíli klid. Ale ten přechod Ti to samozřejmě dělat může, to jsou přece takové podobné situace. A ještě vzkaz všem: neztrácejte naději, určitě vám bude líp!
Světlana, 03.04.2007 23:02:05, IP: ***.***.48.245, #5818
Ahoj, tykání je bezva, nemám s tím problém. Já jsem prožívala největší muka,když bylo mému synovi 6 a více. Ležela jsem neschopna jakéhokoliv výkonu, totálně vyčerpaná a hlavně mi bylo úplně všechno jedno. Když už jsem se odhodlala, že s ním půjdu do kina (měli jsme ho pod nosem), po 10 minutách s tepem aspoň 180 jsem se vůbec nevím jak doplazila domů. A tak vypadal
můj život, z práce denodenně mně doprovázel manžel, ale neexistovala jakákoliv zastávka v obchodě. Veškeré nákupy obstarával on. Ale já si myslím, že se Ti to určitě aspoň nějak upraví, nevyčítej si nic, to není naše slabost, prostě je to nemoc a léčba holt trochu trvá.
Kamila, 04.04.2007 6:08:21, IP: ***.***.66.228, #5819
Ahoj Andrejko, brala jsem asi rok Neurol.Zezačátku 0,25 tak 2-3 denně a nyní 0,5 tak 3-4 denně.Stav se nelepší, jen zvyšuju dávky.Zkouším i přírodní preparáty - nic moc, asi jsou na mě slabý.Ještě mám dotaz a ty jsi z velkého města?Že se divíš, že mám strach navštívit psychiatra.Ale každopádně díky za povzbuzení, taky chci být jako dřív, jen tu odvahu...
Mirka, 04.04.2007 7:06:52, IP: ***.***.158.236, #5820
ahoj Světlano,musím doufat,že je to všechno k přechodu.Je fajn,že ty to už máš všechno pod kontrolou.Protože,to fakt bývají hororové stavy. Tak se měj,ať ti to vydrží!M



.
Mirka, 04.04.2007 7:13:46, IP: ***.***.158.236, #5821
Ahoj Kamčo,ty jsi klasický případ toho o čem tady pořád mluvíme, jak si člověk může vypracovávat závislost na Neurolu.Nejhorší je,když se začnou zvyšovat dávky. To tě doktorka nepoučila ? A že ti to píše?
Ale ty čtyři půlky ještě není tak hrozné ale měla by jsi rychle jít k psychiatrovi,nechat si napsat AD a až se ti udělá líp,tak to začít pomaličku po čtvrtkách vysazovat.
Nemyslím to tak abych dělala chytrou nebo tě poučovala ale je to tak.
Tak ahoj a fakt to řeš!! M
Blanka, 04.04.2007 9:24:51, IP: ***.***.57.226, #5822
Čau Miruš, přeji pěkný den, i když je venku vcelku hnusně. Nějak jsem teď nestíhala a opět koukám, jako blázen... Je tady stále více lidí! Myslím si, žePP bude mít za chvíli každý v ČR! Dost mě dostal ten příspěvek od Jaromíra... Měl by pochopit, o čem to je! Proboha, kdyby měl každý chodit na CT mozku, tak všichni svítíme jak N.Y. v noci!!! Miruš, doufám, že se večer dostnu k PC a napíšu více. Zítra už mám volníčko, tak se těším!! Zatím papa
teri, 04.04.2007 9:43:01, IP: ***.***.77.228, #5823
ahoj všichni,
ten stav když člověk jen leží a je mu všechno jedno a nejradši by nebyl, jsem si zažila před 3 týdny, teď se to pomalu zlepšuje ale vím o čem to je ...
mirko ty antirevmatika mi nasadili právě proto, aby se to nedostalo do kloubů, já tomu moc nerozumím ale tohle mi přijde docela logické
vítám nové přírustky ....
co se týče neurolu opravdu s ním velice opartně já už beru jen půlku 0,25 ráno
tohle bych nepodceňovala a začala pracovat na vysazování, ale nejdřív si nech napsat AD a počkej až zaberou
        Předchozí   1 .. 142143144145146147148 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.