Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Lola, 02.04.2007 16:11:43, IP: ***.***.188.173, #5734
Prosim Vás, když máte panickou ataku, kolik míváte tepů? já to mám, jak kdyby mě někdo honil... kolem 150 jednou snad i 180.. ale trvá to většinou jen 1-5 min... pak se bud osprchuju ledovkou nebo vemu prasek ne uklidneni a pak dobry.. pritom se bojim, že to to srdce nevydrží.. máte s tim někdo zkušenost??? je to u PP normální???
Mirka, 02.04.2007 19:03:19, IP: ***.***.237.38, #5737
Jitko,já jsem AD vysadila úplně ale do půl roku po velkém stresu se mi to vrátilo zpět.Ale protože jsem ty AD moc špatně snášela,tak jsem už nic nebrala a teď jsem absolutně bezevšeho. Tak pětkrát do měsíce si ale musím vzít čtvrtku Neurolu,když se zhoupne počasí nebo mám moc náročný den.
Vegetuji tak na 80ˇ%.Celkem plnohodnotně ale vyléčená se necítím. Ale já mám ataky většinou v létě,protože jsem v létě před 4 roky zkolabovala a měla poprve PP. Tak myslím,že si se mnou v létě užijete.
Ale přesto ti můžu říct zcela popravdě,že bez AD bych se z toho nedostala ani na tu úrove%n kde jsem.
Myslím,že existují dvě možnosti. Buď brát AD nebo se nechat na 6 neděl přijmout do psych.léčebny a tam tě údajně vyléčí psychoterapií.
Nevím,co ti poradit ale možná brát ty AD tak dlouho,jak to zvládneš i když je to nepříjemné. Musíš pak volit co je pro tebe snesitelnější,jestli stav bez nich nebo s nimi.Nepočítej tu chvilku mezi vysazením,to je nachvíli.
Tak ahoj a poraď se ještě s někým. M
Mirka, 02.04.2007 19:16:02, IP: ***.***.237.38, #5738
Ahoj Lolo,bohužel,je to u PP normální.Já jsem po těle cítila,že mně začaly tachykardie a jak jsem si začala počítat tepy,tak se mně začaly zrychlovat a dostala jsem se do paniky. Hrůza vzpomínat!Srdce vydrží víc než si myslíš.A když jedeš na kole tak máš tep až 240 a taky to vydrží.Uvolni se ,odveď myšlenky a pravidelně ne moc hluboko,pomalu dýchej,ono to přejde.
Ještě by ses divila co všechno je u PP normální. Tak drž se,M
Mirka, 02.04.2007 19:19:15, IP: ***.***.237.38, #5739
Jo a ještě by ses divila,kam mě až vylítl tlak. A to buď ještě ráda,že nemáš "kravaty". To se ti stáhne krk a nemůžeš dýchat. Víš houby co je PP.
Mirka, 02.04.2007 19:25:58, IP: ***.***.237.38, #5740
Jo a ještě by ses divila,kam mě až vylítl tlak. A to buď ještě ráda,že nemáš "kravaty". To se ti stáhne krk a nemůžeš dýchat. Víš houby co je PP.
Mirka, 02.04.2007 19:34:55, IP: ***.***.237.38, #5741
Teri,už se ti to trochu zlepšilo? Možná by sis měla sehnat nějakého jiného doktora nebo s něký to zkonzultovat. Mně připadne,že těch prášků bereš nějak moc. Já už bych z toho byla grogy. Musíš mít dobrý organismus. Ozvi se,jak je. M
Andrea, 02.04.2007 20:29:31, IP: ***.***.187.55, #5743
Ahoj Miry dnes jsem se cítila super a zvládla vše bez Neurolu,dokonce víc než jsem čekala.S tím tlustochem to mám úplně stejný, je zvláštní, jak to v těch našich makovičkách šrotuje, že? Ale nevím, jestli si má člověk připadat vyléčený, když ví, že tohle nikdy nedokáže.I když ponorka a pyramida to spíš pátří ke klaustrofobii, a tu má kde kdo, že? Já taky.Miry neznáš ty léky, co bere Teri? Já mám strach, aby nebyla předávkovaná těma antibiotikama.
Andrea, 02.04.2007 20:34:37, IP: ***.***.187.55, #5744
Teri přečti si příbalový letáky všeho, co bereš, ale důkladně!!!!!
Alča, 02.04.2007 20:38:13, IP: ***.***.159.48, #5745
ahoj všem tak už je mi o něco líp.psala jsem a nějak se to vymazalo a teď už nevím co všechno jsem tam měla:(miri já mám teď taky ty extrasystoly-asi to dělá to jaro.ale já už jsem zvyklá.ta ruka mě nebrní jako normálně od páteře spíš to jde jako od lokte taková slabost a divná necitlivost-asi nerv nebo co.to mi vadí a taky to motání hlavy,až si říkám,že mám v hlavě nádor a ten to všechno způsobuje i pp.ikdyž já už ani nemívám ataky pp,spíš se tak nějak bojím pořád.teri to houpání podlahy mám taky,ne že bych nemohla vůbec chodit ale tak nějak pořád trochu.tak si užívejte sluníčka ať máte dost serotoninu,já půjdu až se uzdravím.mějte se krásně!
teri, 02.04.2007 20:56:23, IP: ***.***.77.228, #5746
ahoj holky, díky za povzbuzení, je mi pořád stejně, ty příbalové letáky jsem četla a tlouct by se to nemělo, už jsem fakt dost vykolejená , ted večer se to trochu zlepšilo že jsem i na chvíli vstala
srdeční problém nemám, měla jsem je na začátku, neustále jsem měla na ruce tlakoměr, ale vždycky když jsem si myslela že mám snad infarkt tak tlakoměr ukázal naprostý opak a normální hladinu tak mě to nějak uklidnilo že už tyhle srdeční potíže nemám ,možná to utlumily i ty AD
světlana, 02.04.2007 22:06:24, IP: ***.***.48.245, #5747
Před chvílí jsem dorazila z práce a venčila jsem psa, dnešek byl celkem dobrý. Andri, dovolím si to oslovení, letos mi bylo 58 let, přiznávám, že jsem hodně dlouho také vůbec nežila, možná víc než těch 7 let. Ono se to nějak ustálilo, neboj do těch pyramid bych také nevlezla, ani katedrálu sv. Pavla v Londýně jsem nezdolala (točité schody, výšky), ale opravdu se dá cestovat, je sice pravda, že trajekt jedině s práškem na spaní, letadlo s práškem na uklidnění, ale nedávno jsem byla jenom tak na skok v Paříži, vůbec se mi do toho nechtělo, ale musím mít vedle sebe prostě blízkou osobu jako takovou jistotu.
A to jsem opravdu na tom byla tak šíleně, blbě, že jsem se rouhala a chtěla jsem mít ty nejhorší nemoci jenom tu svou ne. Ono to určitě půjde, dle mé zkušenosti to prostě pořád není ono, ty pochybnosti mám téměř denně, srdce mi také utíká rychleji než by mělo atd.
Lola, 02.04.2007 22:52:42, IP: ***.***.188.173, #5753
jo jeste muj poznatek s AD... brani Cypralexu jsem zacla znat uz po 31 dnu... tak ten zacatek berte co nejstatecneji... :-( to je boj... jinak jak jsem psala o tom, ze nemuzu chodit ani do skoly... tak studium prerusuju.. ale uz se necejtim tak hrozne, kdyz mam vyjit ven.. ikdyz prelidneny mista, obchody atd s tim jeste bojuju.. snad se to taky brzo podda.. nekdy mam chut jit behat nebo tak neco.. ale kdyz si predstavim, ze zacnu cejtit tep... tak si to hned rychle rozmyslim..
Světlana, 02.04.2007 23:27:01, IP: ***.***.48.245, #5754
Mirko, poprvé asi v 25 letech, dostala injekci na uklidnění, pak jsem měla klid, nepřikládala jsem tomu žádnou váhu, další PP v 36 letech, ale to se pak rozjelo, agorafobie, umírání v práci, doma, pláč, naprostá nemohoucnost.
Hospitalizace v PL, tam jsem to velice špatně snášela, prostě ty léky mi absolutně neseděly, léčbu jsem nedokončila, stala jsem se v37 letech babičkou. To mi také nedodalo, ale nějak jsem si myslela, že to půjde. Tak aspoň ambulantní léčba. Občas je mi předepsán Serlift. Teď je mi 58, kdyby nebylo té agorafobie, kterou už tak nějak beru a občasných migrén, tak to docela jde. S tou agorou je to fakt jak kdy a tak nějak musím stále plánovat, kdy se odhodlám opustit rodinný nebo pracovní přístav. Někdy ještě teď se rozklepu minutu před definitivním odchodem třeba z práce a musím počkat až zabere lék. Tak už asi dobrou noc a pokud možno klidnou i když úplňkovou. S.
Danny, 03.04.2007 9:44:19, IP: ***.***.44.245, #5758
Ahoj Mirko děkuji,že jsi odepsala beru Neurol třikrát denně 0,5 ,ve čtvrtek jdu k doktorce tak se poradím,mě nic jiného,ale nesedi všechno mi přijde strašně silný.Mám strach,mám strach ze smrti je mi teprv 21
Karlos, 03.04.2007 10:39:16, IP: ***.***.224.64, #5759
Ahoj Danny.chtel bych ti jenom ric ze prozivam to sami je mi 22 a pred mesicem jsem jeste byl naprosto fizicky a psichycky na vrcholu.chodil na parby tancil v praci podaval perfektni vykony a kouril marihuanu.A ta me znicila.pokles serotoninu v mozku deprese a hlavne to ze nam pocit ze uz to neroschodim a ze umru bojim se tak smrti ze me to snad zabije to je paradox.ze?ze zacatku jsem ani nejedl,nepil,jen lezel jak nrtvola,stale si hlidam tep jak d**il.porad mam pocit extrasistolu nemuzu dychat.chce se mi brecet.Me chlapovi.nechapu tu nemoc.jsem na dne more a nemuzu se dostat na horu.jinak tu davku neurolu co beres bych nevzlad staci mi jeden a jdu radsi spat jak mi je blbe.ad deru 15 den.je to zhat hodinku je dobre a pak bych si nejradsi rozbyl hlavu o zed.ma pritelkyne to nechape nevzlada to stejne jako ja.ale je dulezite u sebe nekoho mit.doufam ze taky mas nejakou dusicku vedle sebe.jinak zdravim vsechny.
        Předchozí   1 .. 139140141142143144145 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.