Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Mirka, 01.04.2007 20:14:10, IP: ***.***.237.38, #5682
Ahoj Blani,já neví jak se to stalo ale teprve teď jsem objevila tvé psaní.
Já jsem dnes byla taky aktivní a zahájila jsem sezonu na kole. Bylo to fajn,akorát po včerejšku kondička na houby. Ale stejně na starou babu jsem prožila dost aktivní víkend.
Ty to s tvýma chlapama taky nemáš lehký. Ale je fajn,že mladý sportuje alespoň nemá čas na blbiny To víš ty diagnozy mám v malíčku,jsem s tím pověstná a kupodivu se mi to většinou povede. Jednak dělá člověk na klinice a potom hypochondr si občas něco postuduje i když poslední dobou už to není mé hobby. Tak se měj pěkně a pěkný týden!!!M Někdy se ozvi!
světlana, 01.04.2007 21:31:33, IP: ***.***.48.245, #5683
celé je to běh na dlouhou trať, byly doby, kdy jsem bez doprovodu nebyla schopna udělat ani krok, ale abych řekla pravdu ten supermarket je stále velký problém a sama si tam vůbec netroufnu, dokonce i delší stání na jednom místě je tragedie, ale nějak jsem si za ty roky zvykla, i když je to pořád nějak provizorně. Roky jsem nevěděla co je to divadlo, kino, jít na koncert, ale postupně to zase začalo jít, samozřejmě jenom na kraj řady, blízko východu, tu možnost úniku si vždy hlídám, ale už to jde, ale vždy s určitou přípravou, nikdy bezprostředně. Snažím se ty zoufalé pocity překonat, miluji jazz a vážnou hudbu a ono s pomocí toho oxazepamu to jde zvládnout, přece žít se musí,potýkám se s tím už 22 let. Zažila jsem si stavy téměř až do bezvědomí, ale v současné době by to určitě nikdo na mně nepoznal, že mám tyto problémy.
Alča, 01.04.2007 21:33:58, IP: ***.***.159.48, #5684
Ahoj všem,tak je mi o něco líp ale pořád mě brní a bolí levá ruka tak jako od lokte,tak nevím jestli nějaký skříplý nerv.Miri děkuji za pozdrav:)Mějte všechny fajn týden a pohodové dny!
Mirka, 02.04.2007 7:44:37, IP: ***.***.158.236, #5685
ahoj Světlano,to hlídání únikových cest znám. Taky musím všude sedět na kraji.Byly doby kdy jsem taky u pokladen supermarketu málem zkolabovala. A nejhorší byly dopravní prostředky.
A chtěla jsem se zepta,tobě AD nezmněnily stav? Vždyť takový život je na nic. Já jsem brala velice krátce AD ,jednu dobu po nakupení stresu se mi to vrátilo ale teď úplně normálně vegetuji akorát na dlouhodobou cestu do zahraničí si ještě netroufnu,i když chci to zkusit. A chtěla jsem se zeptat,kolik je ti let? Mě to totiž postihlo až v přechodu. Tak měj se ! M
Mirka, 02.04.2007 7:49:39, IP: ***.***.158.236, #5687
Ahoj Ali,ta ruka ti brní od krční páteře. Velice dobře to znám. Zvlášť,když teď hodně ležíš,tak je to na tu krční páteř záběr. Tak ahoj a doufám,že je to lepší M
Ilona, 02.04.2007 9:03:10, IP: ***.***.25.47, #5689
Ahojky holky,Miruš tebe taky moc zdravím ,tak vidím,že s tou únikovou cestou nejsem sama, i když rodina to abslolutně nechápe, v létě mě vzali do Tesca a já se pořád motala v obchůdcích poblíž východu,ale jak to hnusně funguje,jen jsem se posunula kousek dál, už to tady bylo,ten hrozný strach,takže jsem ráda,že s tím taky máte zkušenosti,včear byla moje rodina nakupovat v Ostravě-samozřejmě samé markety a ono pořád nepochopí, že to pro mě nemá cenu, že bych jim to jen zkazila,protože by se mnou pořád musel někdo být poblíž východu, ono to zní až komicky, ale bohužel, je to tak, přeji vám všem krásný den,tady máme nádherně ,ahojl Ilona
Miruš a ty jsi stejěn dobrá, že už podnikáš výlety na kole, loni jsem taky jezdila, pak se zhoršilo, tak doufám, že si ještě na kole zajezdím pěkný den Ilona
Jitka, 02.04.2007 9:34:44, IP: ***.***.165.9, #5692
Mám zvláštní problémy, beru AD a když jsem si ho zapomněla vzít jeden den tak se mi psychicky dost ulevilo. Potom jsem si ho vzala a zase bečivky, špatná nálada, nechutenství. Je to normální?
Danny, 02.04.2007 10:00:00, IP: ***.***.44.245, #5695
Ahoj Mirko omlouvám se,!!!že píšu až tet,ale jsem na netu pouze v týdnu,......Předávkovala jsem se před osmi měsíci pervitinem tim hnusným svinstvem a pak ještě Taurynem (energetickými nápoji),budu si to vyčítat do konce života to vím jistě,každopádně jsem čistá,mam tet takový strach ze smrti,že trpím PP,mužu si za to sama já vím,měla jsem pak stavy sebepoškozování a podřezala jsem si ruku tak a je to venku to jsem Já Danny,,,,,nebýt mé rodiny a některých lidí okolo tak bych svuj život vzdala,,,přiznávám,že jsem tu být nechtěla,ale tet se peru o každý nový den......,ale PP mi to sakra stěžuje.((,Děkuji jestli odpovíš.?
Danny, 02.04.2007 10:06:24, IP: ***.***.44.245, #5697
Ahoj Jitko a copak bereš za AD?já jsem na Neurolu 0,5 třikrát denně,nic jiného mé tělo necchce,je možný,že máš prášky moc silný pa Danča
Jitka, 02.04.2007 10:13:25, IP: ***.***.165.9, #5698
Beru Efectin a denně bohužel dva lexauriny. Předtím jsem brala apo-parox a bylo mi po něm zle. Já docela těžko prášky snáším. Tak jsem ho vysadila a než mi naběhl trochu ten efectin tak mi bylo psychicky o hodně líp, přestala jsem brečeta a mít smutnou náladu. Jinak beru noveril na zklidnění žaludku a ten je v pohodě. Já si to fakt neumím vysvětlit, protože už se takhle léčím 1,5 roku a žádná antidepresiva mi nepomohla.
Danny, 02.04.2007 10:31:19, IP: ***.***.44.245, #5699
Lexauryn mi taky skusili dát,ale bylo mi po něm hrozně,ležela jsem po něm v posteli a nemohla nabrat dech a znova mě odvezli na akutní,já se léčím osum měsícu a taky nic moc se nezlepšilo a copak je příčinou že máš tyhle stavy jestli mužu,???
Jitka, 02.04.2007 10:41:42, IP: ***.***.165.9, #5700
Dančo, a zkoušela jsi ty brát nějaká antidepresiva?
teri, 02.04.2007 10:43:09, IP: ***.***.77.228, #5701
holky jak to zvládáte ? chodíte do práce, do školy ? já jsem skoro měsíc nevylezla z bytu a mám strach že už normání život nikdy nezvládnu ?
Jitka, 02.04.2007 10:45:22, IP: ***.***.165.9, #5702
Já jsem se začala léčit s depresema a úzkostí. Dlouho jsem nevěděla co mi, všechny možný vyšetření a pak konstatovali, že to bude psychika. No a začala serie antidepresiv a zkoušení a pořád skoro žádný výsledek. Plácám se v tom pořád.
Danny, 02.04.2007 11:08:47, IP: ***.***.44.245, #5705
Nějak to zvládat musím udelala jsem maturu tet jsem v práci holky zrovna mi je blbě,žaludek,motá se mi hlava fuuj snad to rozdejchám........makám tet ve fitku.
        Předchozí   1 .. 137138139140141142143 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.