Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Mirka, 01.04.2007 8:09:54, IP: ***.***.237.38, #5642
Ahoj Juli,možné je že to máš něco v návazností na ty uši. Běž na ORL a oni tě pošlou na Neurologii a budeš mít jasno. Nejvíc člověka ničí ty pochybnosti.Ale ty nervy jsou fakt prevít. Můžou s člověkem pěkně zacvičit a způsobovat řadu problémů s kterými by jsi to nedávala do souvislosti.Každopádně to rychle řeš ať se ti to nerozjede.My jsme si tady prošli peklem. Jestli se chceš svěřit se stresem,třeba se ti uleví. Jestli ne,je to tvoje věc.
Tak pá a držím palce!! M
Mirka, 01.04.2007 8:16:07, IP: ***.***.237.38, #5643
Ahoj Světlano,to co popisuješ,je jasná agorafobie. Prošli jsme si tím všechny.Nepravidelně braný Oxazepam tě nevyléčí.Chtělo by to nárazovku pod vedením doktora ale nejlépe AD. Jestli budeš chtít zase jako člověk,tak se tomu stejně nevyhneš. Já jsem to oddalovala rok a půl a přes velké snahy jsem se nehnula z fleku. Jeden,dva dny dobře,naděje,že je to pryč a pak prásk. Běž si pro AD,za měsíc ti zaberou a prožiješ si pěkné jaro a léto. Tak držím palce! M
Mirka, 01.04.2007 8:24:22, IP: ***.***.237.38, #5644
Ahoj Teri napiš jestli je dnes líp. Ptala jsem se,protože mám pocit,že už ty ATB bereš nějak moc dlouho,jestli s tebou necloumá to. Nejez sladké,omez i bílé pečivo. Já když jsem brala ATB na zánět žaludku,tak jsem si zaplísnila celý zažívací trakt a dodnes s tím mám potíže.A to jsem brala koňské dávky 14 dní.
Jinak jsem se včera přecenila s tím úklidem. Celý den jsem se nezastavila a večer jsem měla extrasystoly/naštěstí na ně prdím/,v noci hrozné sny a ráno jsem stávala jak žebračka. Ty rána hrůza,člověk musí vylézt a rychle se rozhýbat. Teri,tak snad dnes bude líp,napiš! M
Mirka, 01.04.2007 8:50:41, IP: ***.***.237.38, #5645
Holky,máte někdo taky tak živý a pitomý sny? M
teri, 01.04.2007 8:52:11, IP: ***.***.77.228, #5646
líp mi není :-(
už jsem fakt zoufalá
spešulka, 01.04.2007 9:53:53, IP: ***.***.133.183, #5647
zdravim holky,tak se take pripojuji k debate.Je mi nastesti dobre,akorat mivam taky takovy pocity chvilkama,ze se zhoupnu a mam rozmazany videni.Beru 6 tyden Cipralex a je mi oproti zacatku skvele.Vysadila jsem uz uplne Xanax,kterej jsem brala jen kdyz mi bylo blbe.Ten neberu urcite uz 14 dnu.Akorat se mi stava,ted posledni 3 dny,ze se casto budim v noci,nebo nemuzu spat...je to mozne???jo a asi tyden mam tiky v oku--ve víčku.mejte se,a ať je lepe.gábina
Jana, 01.04.2007 10:15:18, IP: ***.***.142.30, #5648
Mám živý a pitomý sny, a pak ani nevím jestli se mi to zdálo nebo ne. Někdy si myslím, že jsem úplný magor.Četla jsem si těď posledních pár příspěvků a všem držím palce, já jsem ze začátku, když jsem začala brát AD nebyla schopná vůbec napsat,nic mě nebavilo a netěšilo. Teď jsem v pohodě, ale připadá mi, že jsem jiná. AD beru zač. 4 měsíce. Čaute všichni.
Andrea, 01.04.2007 10:32:17, IP: ***.***.187.55, #5649
Ahoj Světlanko,máš pravdu, jedná se o agorafobii, a bez AD víc nezvládneš. Máš uzavřený kruh, a z něj jen těžko vycházíš.Taky si pamatuju období, kdy jsem nedošla k popelnicím, ale musíš se snažit toho zvládnout každý den trošku víc, ne jen stejná cesta do práce a z práce, může se totiž stát, že onemocníš, zůstaneš pár dní doma, vypadneš ze stereotypu, a budeš se potom bát jít před barák, Vím o čem mluvím, mám 3 děti apřed měsícem jsem měla jedno po druhém nemocný, zavřela jsem se doma na 5 týdnů a ted venku prožívám neskutečná muka! A to beru AD 7let!!! Snažím se jít každý den trochu dál, a vyloženě už se vidím doma v bezpečí. Taky se doma cítím líp, ale to nestačí,běž si pro AD a trénuj, nebo to lepší nebude!
Andrea, 01.04.2007 10:36:38, IP: ***.***.187.55, #5650
Ahoj Teri, podívej se na letáčky všech léků, já mám pocit, že se ti to mlátí. Já když brala antibiotika, musela jsem AD vysadit. Tak se na to mrkni!
Andrea, 01.04.2007 10:42:02, IP: ***.***.187.55, #5651
Ahoj Miry, už je to trošku dnes lepší, ale už se těším za doktorkou, až mi vymění léky. Ted jsem tu psala tuším Světlance, že jsem měla dlouho nemocný děti, takže se t
Andrea, 01.04.2007 10:52:38, IP: ***.***.187.55, #5652
Ahoj Miry,ted jsem tu psala tuším Světlance, že jsem měla dlouho nemocný děti, a nevylezla ven, takže ono je možný,žezas bude chvíli trvat, než se do toho dostanu, nemám vyloženě záchvaty, spíš se venku cítím nejistě a už se vidím doma.Ale ty léky si vyměnit nechám. Na očním už jsem byla, brýle mám, ale to zaostření patří podle mě k tomu strachu.To zas přejde, jinak všem krásný den.Jo ještě co si myslíš o těch Teršiných antibiotikách? Podle mě je bere moc dlouho, jsou to taky silný léky, a zdá se mi, že ji to možná dělá to motání. Co myslíš?
teri, 01.04.2007 10:57:31, IP: ***.***.77.228, #5653
já sama nevím hledala jsem a netu všechny ty léky co beru a mlátit by se to nemělo
dalsan - ad
klabax - antibiotika
plaquenil - antirevmatikum na to aby borela nepřelezla do kloubů
betaserc - na závratě ten jsem vysadila, bylao mi fajn a včera jsem si ho zase vzala doufám že zabere
a na víc mě začalo i přes tu šílenou dávku antibiotik bolet v krku a mám rýmu je to normální ??
jinak beru spoustu vitamínů snad všechny co existují a ty prášky neberu najednou vždycky je tam mezinima aspoň 3 hodiny odstup
včerejšek jsem probulela v posteli manžel byl celkem bezradný :-(
teri, 01.04.2007 11:00:25, IP: ***.***.77.228, #5654
jinak jak dlouho jste braly na tu borelu antibiotika vy ?? spěšulka jí tuším měla ??

a agrofobii si naprosto nedokážu představit , to musí být příšerný pocit, na to žádné léky na uklidnění nezaberou ?? nebo AD ?? jako že by to tu věc potlačilo stejně jako třeba PP ??
spešulka, 01.04.2007 11:10:39, IP: ***.***.133.183, #5655
ahojky teri...ja jsem byla v nemocnici na infekcnim s boreliozou..tam mi davali 3 dny neco do kapacky a pak na me chodili s penicilinem do zadku 3 tydny jeste.pak co me pustili tak uz jsem doma nic nebrala.akorat v loni jsem dostala zihadlo od vcely a mela jsem tam takovej velkej flek tak jsem sla k doktorce radsi..dala mi ant.Doxybene a po tech mi bylo strasne zle od zaludku,tak jsem je brala jen 12 dni a pak jsem je prestala brat.doktorka rikala ze to staci jako prevencea pak jsem byla na krvi a byla negativni na borelie.Mela jsem zase strach,protoze jsem nikdy takovou reakci na vcelu nemela.Ta musela byt pekne jedovata.Jo a uz mam letos i ockovani na encefalitidu za sebou,radsi.
spešulka, 01.04.2007 11:13:59, IP: ***.***.133.183, #5656
no tu agorafobii si taky nedovedu predstavit....ted sice nejak funguju a existuju,ale s ní bych asi uz byla vyrizena.
        Předchozí   1 .. 135136137138139140141 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.