Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

teri, 01.04.2007 11:24:40, IP: ***.***.77.228, #5658
a tu borelu ti z jistili z krve nebo z lumbálky ? a příznaqky jsi měla jaké ??
mě je divné že já bru antibiotika jen orálně a na kapačky mě pošlou až jestli tohle nezabere
spešulka, 01.04.2007 11:37:07, IP: ***.***.133.183, #5660
terko me ji zjistili z krve,mela nejaky hranicni hodnoty=jako že to nebylo hodne,ale teda bylo mi blbe pekne.no a pak nez mi prisli vysledky,tak ja do ty doby jsem se slozila skoro na ulici jak se mi udelalo zle..tak jsem se doplazila na karla a tam doktorka mi udelala CT a nasla mi zanet mozku..protoze jsem si porad stezovala na bolest a blbej pocit v hlave,a tahlo me za krkem.Tak si me nechali v nemocnici a hned mi delali i lumbalku,tam to taky bylo..ale slabe.no a uplne poprve se mi to prihlasilo tak,že me probrnela půlka tela..leva cast,myslela jsem ze mam mrtvici nebo co...a doma u mamky pak jsem mela zanet spojivek,kterej sem v zivote nemela a krk jak na anginu,ani 3 antibiotika mi na to nezabrali.no a od ty doby mam PP---s tim ze to bylo dobry do lonska,v listopadu se mi to vratilo.Doktor rikal ze to mam po ty borelioze,ale ja si taky myslim,ze mozna taky z toho,že jsem dlouho nevedela co mi je,tak jsem se asi dost bala.
teri, 01.04.2007 11:45:04, IP: ***.***.77.228, #5661
"že jsem dlouho nevedela co mi je,tak jsem se asi dost bala."
to je přesně můj případ ..... od ledna mi bylo blbě, kolabovala jsem motala se až mě poslali na psychiatrii, aniž by mi vzali krev ! ne že bych tam nepatřila ale tyhle psychické potíže sem si přivolala z toho jak jsem se bála co mi je ....
chodíš na nějaké kontrolní testy ??
spešulka, 01.04.2007 12:10:04, IP: ***.***.133.183, #5662
na krvi jsem byla akorat v listopadu a bylo to dobry,jinak jsem do ted nebyla.cca 4 mesice to je.ale teda reknu Ti,ze jsem si v zivote nemyslela,ze budu behat k psychiatrovi..ja takovej zivel,vsude jsem byla a byla jsem porad akcni...doufám že nevadí,když Ti tykam.
teri, 01.04.2007 12:18:53, IP: ***.***.77.228, #5664
ne vůbec, nevadí
já byla to samé, proto to mojí rodinu tak šokuje když mě vidí bezmocnou a sesypanou v posteli, v životě mě neviděl nikdy nikdo brečet :-( všichni mě mají za živel, amazonku, které se chodí svěřovat a co jim vždy poradí a najednoumám problém sama se sebou
světlana, 01.04.2007 12:35:28, IP: ***.***.48.245, #5665
Moc děkuji za reakce na mé trable. Ono to přece jenom má různou intenzitu. Já jsem byla v průběhu těch let i tak odvážná, že jsem absolvovala i cestu autobusem sama bez jediné spřízněné duše takřka přes půlku Evropy a cítila jsem se jako hrdina, ja fakt, že ta berlička oxaz. tam byla, ale to, že jsem se odhodlala byl vůbec div světa. Pak zase propad, ale to souvisí opravdu s momentálním stavem duše, ono když je relativně pohoda v mé rodině i já tyto stavy zvládám dost dobře. Ale jakmile dojde k vybočení a je fakt, že idilické to nemáme nikdo, stav se horší. Já jsem se za ty roky naučila se povznášet nad problémy, nadhled je moje heslo, vyhýbám se konfliktním situacím, protože ty to opravdu rozjíždějí, ale vliv má i počasí. Teď zase procházím dost nepříjemným životním úsekem a to je opět reakce. AD jsem také užívala, ale nemohu říct, že by to úplně odeznělo. Mám již před léty diagnostikovánu chronickou neurovegetativní dystonii a to rozklepání včetně problémů na ulici se prostě čas od času dostaví. Také chodím s psíkem, to je opora.
světlana, 01.04.2007 12:45:52, IP: ***.***.48.245, #5666
jsem hrozná, dokonce dělám pravopisné chyby ( idylické), vím, že toto není tak moc důležité, ale asi to o něčem svědčí, děkuji
Andrea, 01.04.2007 13:44:05, IP: ***.***.187.55, #5669
Ahoj Teri, ted jste mě se Světluškou rozhodily, já myslela, že se PP sama nevyskytuje, jen v kombinaci s agorafobii.Tak to jste na tom o hodně líp, protože mě tramvaje, vlaky atd. hodně zlobí, a supermarket zvládnu, ale musím být v dobrém rozpoložení.Jinak ty léky neznám,ale jestli nejsi na léky zvyklá, a ted toho bereš tolik najednou,může to paseku udělat.
teri, 01.04.2007 13:51:17, IP: ***.***.77.228, #5670
andrejko já mám diagnozu úzkostná porucha spojená s PP
Andrea, 01.04.2007 13:52:51, IP: ***.***.187.55, #5671
Ze Speluškou, ne Světluškou, taky už blbnu.Je Světluško pravda, že to mám taky tak, někdy je líp a někdy hůř.Záleží kolik má člověk starostí, když se toho nahromadí moc,pak se to někde projevit musí.To je jasný.Tak a jdu ven, vyvenčit děti!!!
Andrea, 01.04.2007 18:05:22, IP: ***.***.187.55, #5673
Ahoj Teri, tak to koukám. Já agorafobie s PP.A jak se cítíš? Je to lepší?
Andrea, 01.04.2007 18:12:06, IP: ***.***.187.55, #5674
Ahoj Miry tak dnes jsem vše zvládla jak jsem chtěla, ale bylo mi dobře až po 2 neurolech 0,25 mg.Myslíš, že to tak můžu brát těch 10 dní, než se doplazím k doktorce?Manžel nemá dřív volno, takže se tam nedostanu.Jinak jak si prožila dnešek ty?
teri, 01.04.2007 18:42:51, IP: ***.***.77.228, #5679
dobrý podvečer, je mi trochu líp taky mám v sobě dva neuroly 0.25 :-(((
holt to asi bez nich ještě nepůjde

podejte hlášení děvenky jak jste strávily víkend
Mirka, 01.04.2007 19:46:07, IP: ***.***.237.38, #5680
Ahoj Andri,tak manžel promazal kola a jeli jsme na prígl a zahájily kolovou sezonu. Potom jsme ještě jeli do Olympie ale to už autem,před chvíli jsme dojeli. Jinak holky těch Neurolů se zas tak nemusíte bát. I kdybyste ho braly měsíc,dva,tři. Jestli je vám blbě,tak si klidně vezmětetu 0,25 denně.Je to slaboučká dávka,vůbec se nemusíte bát. Tam jde o to aby to člověk nebral roky,pravidelně a hlavně nezvyšoval dávky.A i z toho se dá vybruslit.
Já jsem po tom včerejším gruntinku,měla kondičku na houby,taky jsem nebyla stopro.Fakt asi to jaro s néma všema trochu zamává.
Tak holky držte se,pěkný týden,já se o to taky pokusím.
Pokud se tady objeví,zdravím i nemocného Alouška! M
Mirka, 01.04.2007 19:57:22, IP: ***.***.237.38, #5681
Ahoj Gábi,u tebe to všechno zabralo,jak mělo.Je dobře,že jsi v pohodě.
Já usnu bez problémů ale tak od 2hod spím jako na vodě. Pořád se budím ale naštěstí hned usnu,když se vzbudím.Ale je to spaní na houby a ty sny,hrůza.
To houpání,rozostřené vidění je tipický vedlejší ůčinek AD. I to,že jsi jak v jiném těle. Já jsem byla přímo depresivní.
A na ten tik si kup hořčík a Bekomplex.Tak měj se! M
        Předchozí   1 .. 136137138139140141142 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.