Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Mirka, 31.03.2007 13:38:37, IP: ***.***.237.38, #5602
TERI A ANDREJCE
čau holky,nečučte doma a běžte ven. Já jsem se dnes pěkně doběhla. Ráno se mračilo a já jsem odmítla jet s manželem na chatu,jel sám a já jsem se pustila do velikonočního úklidu.,páč jsem měla doma bordel.Teď toho lituji,protoře mně volal ,jak je tam krásně.
Teri,s tou motolicí se nezalamuj,jednak houpl tlak nahoru,vysadila jsi Neurol nebo co jsi brala a jedeš už jen na AD,tak ono se to ještě trochu zhoupne,jak píše Andri.
Mám dnes uklízecí náladu,což není často tak toho využiji a jdu pokračovat. Jen jsem na chvíli zapnula počítač a hned ho vypínám,neboť má spisovatelská ruka se už zase rozepisuje. Páčko večer! M
teri, 31.03.2007 14:09:01, IP: ***.***.77.228, #5603
a jak ses s tím dá fungovat ??
dneska jen ležím protože jakmile se zvednu tak se houpu, a z toho mám už zase depku jak vrata a to mi bylo už pět dní tak dobře :-((((
Ilona, 31.03.2007 14:18:55, IP: ***.***.25.47, #5604
Ahoj teri, nevím,jestli ti to pomůže,ale já netrpím na bolesti hlavy,což už šílím dva dny a ta houpačka dneska, nejsem se schopná pohybovat ani po bytě,takže to vemem tak ,že to dělá to počasí, taky vůbec nevím ,co se děje a jsem z toho značně nervozní, ale pij hodně tekutin,to určitě a snaž se trochu pohybovat po bytě,poněvadž pak budeš úplně odrovnaná,zkus to a pak napiš Ilona
Andrea, 31.03.2007 14:22:49, IP: ***.***.187.55, #5605
Dá Teri,nenech se tím vůbec rozhodit,nevšímej si toho říkej si, že se ti nic nemůže stát, a i kdyby si měla opravdu pocit, že spadneš, tak si říkej, že se zase zvedneš,nic horšího se opravdu nestane.Nikdy jsem se opravdu neskácela!Hodně mi venku pomáhá kočárek, opírám se o něj. A doma si říkám, že je to jedno,mám stav, kdy mám úplně černo před očima, ale pokračuju v tom, co jsem dělala, a ono to odezní. Ted poslechnu Mirku, a jdu vyvenčit děti. Tak zatím papa.
teri, 31.03.2007 14:36:35, IP: ***.***.77.228, #5606
ilonko to se fakt nedá chodím tak, že se držím zdi, houpu se jak na lodi
probrečela jsem hodinu nad tím jak je mi zase blbě :-(((
Blanka, 31.03.2007 14:49:24, IP: ***.***.221.40, #5607
Ajoj Miruš!! Teď jsem na chvíli dosedla k PC a zase poběžím, neboť se chystám trochu uklízet a před chvílí jsme se od rána od sedmi teprve vrátili, protože maldý měl zápas a to my tam vždycky s rodičema chodíme dělat pořádný kotel, ať se hochům lépe střílí góly. Teď chlapi oba zase vypadli, tak jsem tady paní svěho času, ale musím jít něco dělat, bo tu mám bordel, fuj!! A hlavně musím umýt balkón, nebo´t tam chci pověsit těch dvacet dresů (se vždycky střídáme v praní a kluci pak soutěží, kdo z mamin nejvoňavěji pere - ha,ha... puboši). No, Miruš, ty jsi hvězdoslava s těma diagnózama - půl doktora!! Mockrát děkuji za vyčerpávající info, myslím si, že to budou buď ty zuby nebo ta "alegorie". S osmama problém nemám, ale zubíky mám poničené neb vše dobré mi ukradl mlaďas - do porodu jedna plomba a teď už abych šetřila na protetiku... No nic, dneska nebudu za spisovatelku, jdu makat. Miruš, ještě jednou dík za rady a já jdu prát dresy do voňava, ať vyhraju soutěž o nejlepší "pračku". Zatím zdarec a hezký zbytek soboty! Papa B.
Blanka, 31.03.2007 14:57:26, IP: ***.***.221.40, #5608
Teri, nic si z toho nedělej!!! Já jsem to mívala kdysi taky. Nic s tím nenaděláš, to fakt přejde samo!!! To se dobře druhému radí, když to zrovna neprožívá, ale já jsem si v takových stavech vždycky lehla k bedně (kromě pití mé oblíbené H2O) a čučela bezmyšlenkovitě na nějaký film. Až od toho odpoutáš myšlenky, tak to přejde!! Zkus to! Pa B.
Ilona, 31.03.2007 15:35:29, IP: ***.***.25.47, #5610
teri,nebreč,já vím, že to sjou hrozné stavy,ale prosím tě ,vydrž to, myslím na tebe určitě se ozvi večer ,jak ti je Ilona
světlana, 31.03.2007 16:41:15, IP: ***.***.48.245, #5611
je to téměř můj každodenní problém, přesně tento stav, pro mé nejbližší příbuzné naprosto nesdělitelný pocit, takže se užírám a bojím sama, naštěstí mám velmi blízko do práce, ale i to mi někdy připadá jako bych zdolávala Mount Everest, sucho v ústech a nedostatek kyslíku. Poslední metry překonám nějak, pak pocit bezpečí, ale odpoledne tentýž problém a pak už raději jsem doma i když tam to také někdy houpe.
teri, 31.03.2007 17:03:12, IP: ***.***.77.228, #5612
bože jak se s tímhle dá žít ?? vždyť beru všechny léky jak mám, tohle fakt nezvládám, to přeci nemůže být trvalý stav ??? ty to máš světlanko každodenně ??
nezabere na to neurol nebo něco ???
Ilona, 31.03.2007 17:24:38, IP: ***.***.25.47, #5614
teri, snaž se trošinku uklidnit a nesoustřeď se tak na to, já vím , že to je blbá rada,ale zkus jak teď tady někdo psal si pustit jakýkoliv film nebo hudbu a zaměstnej mozek něčím jiným to je te´d momentálně moje léčba po dohodě s mojí psycholožkou, léčím se hudbou,protože ji miluju ,takže poslouchám mé oblíbené skladby a divila by ses, jak to funguje,poslouchám ,dám si to celkem nahlas a mozek opravdu funguje tak, že se soustředí na něco jiného,neboj, se ten stav přejde, i když je hnusný!!!!!! Ilona
Mirka, 31.03.2007 17:41:12, IP: ***.***.237.38, #5615
Teri,udělej pokus,vezmi si Neurol 0,25. Jestli ti pomůže jsou to nervy. M
Mirka, 31.03.2007 17:43:42, IP: ***.***.237.38, #5616
Ahoj Světlano. Bereš nějaké prášky? M
Mirka, 31.03.2007 17:48:50, IP: ***.***.237.38, #5617
Ahoj Ilonko,ty jsi takový dobrý duch této linky smutku,jak tomu říkám.
Já jsem dnes celý den uklízela,jsem ráda,že to mám hotové ale škoda dne,když bylo venku tak pěkně.
Jakou hudbu posloucháš? M
teri, 31.03.2007 17:50:53, IP: ***.***.77.228, #5618
no to já právě nechci, od včera ho neberu, je fakt že jsem se motala už včera, nemůže to být reakce na vysazení ??? toho neurolu ??
        Předchozí   1 .. 133134135136137138139 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.