Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Mirka, 29.03.2007 16:57:46, IP: ***.***.237.38, #5518
Ahoj Alčo, když tak hrozně kašleš, měla bys si sehnat nějaké kapky na kašel a když tak jít k doktorovi,ať si nevykašleš zápal plic,jak já jednou. Dovedu si představit,jak ti asi bylo, já se taky hned jak nemůžu popadnout dech hroutím,je to má citlivá stránka. Tak to skus vyležet a uvidíš. Tak ahoj a ozvi se,jak je! M
IVA, 29.03.2007 18:40:24, IP: ***.***.84.21, #5520
4ROKY ME TRAPILY ZACHVATY PANIKY.VZDY TO ZACLO ZAVRATI,BUSENIM SRDCE A NASLEDOVALO ZVRACENI ,PRUJEM A POCITY DUSNOSTI.TYTO ZACHVATY SE ZPOCATKU OBJEVOVALY JEDNOU ZA MESIC,POZDEJI SE CETNOST ZVYSOVALA A PRUBEH ZHORSOVAL.VZDY JSEM MELA POCIT ZE MI SELHAVA SRDCE.POKAZDE MI NA POHOTOVOSTI REKLI ZE MI NIC NENI,A JA SI PRIPADALA JAKO HYPOCHONDR.PO VESKEREM ORGANICKEM VYSETRENI,DOSLI LEKARI K ZAVERU ZE JE TO PSYCHICKA PORUCHA.NASADILI MI CITALEK,KTERY JSEM UZIVALA DVA A PUL ROKU.ZA CELOU DOBU UZIVANI SE U MNE ZACHVAT NEOBJEVIL.NEKOLIK MESICU JSEM BEZ LEKU A VEDU PLNOHODNOTNY ZIVOT BEZ POCITU UZKOSTNEHO STRACHU.PROSIM VAS VSECHNY,CO TRPITE TOUTO PORUCHOU,NEPODLEHEJTE ,MEJTE SILNOU VULI A VIRU.TATO NEMOC S POMOCI ANTIDEPESIV A PSYCHIATRA LZE VYLECIT.NEJSTE JINI,I KDYZ SE TAK CITITE.MATE PRAVO CITIT SE STASTNI,A VERIM ZE TO DOKAZELE.
Zdenda, 29.03.2007 18:42:10, IP: ***.***.120.179, #5521
Danny,nevěš hlavu.Na mě za dva roky vyzkoušeli asi pět druhů antidepresiv.Jsou dny,kdy se cítím v pohodě a z toho to nestojí za nic.To už asi k těmto potížím patří.Po AD nemám bušení srdce,třesy a pocit na omdlení,nicméně jsem unavený,malátný a pocit motáka v hlavě.K tomu mě bolí nohy.Vše psychického původu.Bojuj,čekej,chce to trpělivost.Já si říkám,že jsou horší nemoci i když tohle pěkně otravuje život.Okolí to kolikrát ani nechápe.Už jsem psal,kdo nazažil,nepochopí.Já byl naivní,když mi řekli,že je to od nervů,tak jsem si myslel,že mi dají léky a budu za chvíli v pohodě.Není to bohužel chřipka ale "kurevsky" těžký bágl.Zdravím Tebe a všechny v diskusi.Přeji ať je lépe.Zdenda
Mirka, 29.03.2007 19:22:28, IP: ***.***.237.38, #5522
Ahoj Ilonko,už jak jsem přišla z práce,tak jsem ti chtěla napsat ale zvládla jsem jen Alču a přijeli mladí. Malá je hrozně milounká micinka a já bych ji sežrala.Mladí byli v pohodě ale ve mně pořád hlodá ten strach,že mladej zase něco vyvede.Já jsem taková blbá povaha,že si pořád musím z něčeho dělat hlavu.
Jinak nejsi sama,co nejsi ve své kůži. Já jsem teď od pondělka byla nanic,až dnes první den to jde. Ale naříkali všichni i psych.zdraví lidi.Tak asi to byl přece jen zlom.Tak se měj pěkně,snad to s nama bude lepší. M
Mirka, 29.03.2007 19:33:31, IP: ***.***.237.38, #5523
Ahoj Dáši,přečetla jsem si tvůj příspěvek a je to moc fajn,jak píšeš,že máš bezvadného manžela. Mohla by jsi být vlastně dokonale šťastná. Žiješ v krásném městě u moře, v pohodě ale člověk musí mít vždycky něco co mu nedovolí bt úplně v pohodě. Ale já si myslím,že ty máš všechny podmínky se PP zbavit. Jen co se dokonale "aklimatizuješ.
Jinak jsi si určitě přečetla,že já nic moc. Doufám,že nebude konec mého klidu.
Dáši,neboj se,že až vysadíš prášky,tak to nezvládneš. Zvládneš,protože pak už nebudeš mít nahromaděný žádný stres. A až příjde malé,tak budeš úplně někde jinde.
To je fajn,že je u vás pěkně,tady dnes byla kosa. Tak pá! M
Mirka, 29.03.2007 19:49:34, IP: ***.***.237.38, #5524
čau Karlosi,fakt se nevzrušuj. Tak jak to popisuješ,je to klasika. Prošli jsme si tím všichni. Ber ty AD a za chvíli budeš v pohodě.
Někdy mně mlátilo srdce tak ,až mně to vzbudilo. A nejen to ale i v noci. Stačilo aby něco v bytě kleplo a mně mlátilo srdce,jak o závod. Teď když ti to píši,tak mně vynechává srdce,mám extrasystoly a nic si z toho nedělám,ono to přejde.
S těma betablokátorama jsem psala opatrně proto,ne že by byly navykový ale jsou pak potíže s vysazením,že srdce na to reaguje moc bouřlivě.Já bych to zatím nebrala,počkala bych až zaberou AD a pak ti přestanou ty tachykardie-rychlý puls. Ale nejsem doktorka,jen zubní lab.,tak ať ti blbě neporadím
Zadej si na seznam extrasystoly a hned první odkaz je tam diskuse,tak si přečti nějaké ty poslední příspěvky. Píší tam i o braní betabl. Tak držím palce a vydrž,brzy bude líp!! M
Ilona, 29.03.2007 19:51:30, IP: ***.***.25.47, #5526
Miruš .děkuji za odpověď,ale dneska jsem fakt jak přejetá parním válcem a tu malinkou ti závidím, já už se vidím až budu jednobabička ,jak já budu to malé rozmazlovat,doufám, že zítra mě čeká lepší a pohodovější den a to přeji vám všem a tobě Miruš,taky se drž,ať nás ta PP úplně nedostane a nezničí ahoj Ilona
Mirka, 29.03.2007 19:55:47, IP: ***.***.237.38, #5529
Teri,je to fantastické jaký jsi udělala pokrok.A bude to čím dál lepší.
S tím tlakoměrem jsi jak já. Měla jsem období,že jsem si jak pako buď měřila puls nebo tlak. Obětovala jsem prachy a koupila si kvalitní tonometr a když jsem měla tlak v pohodě,tak mně to uklidňovalo.
Je bezva,že máš vyřešenou neschopenku,měla jsi z toho pořád obavy. Tak si to teď všechno užívej a dáš se naprosto do kopy. čau! M
Mirka, 29.03.2007 20:03:38, IP: ***.***.237.38, #5532
Ahoj Danny,tady ty "kravaty"v autě dobře znám. Je to něco.Taky mně to dělalo v dopr.prostředcích.
Ten Cipralex ber pravidelně. Ze začátku ti bude blbě ale za npár týdnů ti to zabere a bude ti fajn. Ten Neurol si k tomu ber ze začátku a až ti bude o.k.,tak ho vysadíš a budeš užívat jen Cipralex. Tak vydrž! Cipralex má výhodu,že je narozdíl od Neurolu nenávykový ale chvíli trvá než zabere.
Takže víru nestrácej a poctivě ber Cipralex!!! M
Mirka, 29.03.2007 20:07:17, IP: ***.***.237.38, #5533
Ahoj Ivo,moc děkujeme za příspěvek a přejeme ti aby se ti to jak nám některým nevrátilo a byla jsi stále v pohodě !! M
Kamila, 30.03.2007 7:33:34, IP: ***.***.82.173, #5542
Ahoj Ilonko, tak jsem se ještě nerozhoupala, ale asi fakt nebude vyhnutí.Mně je blbě, jen když přestane účinkovat Neurol, to je fakt nepříjemný.A já blbá jsem si myslela, že mně pomůže.Tel.číslo na psychiatričku mám, jen se objednat.Díky za podporu a někdy ahoj.
Andrea, 30.03.2007 9:17:42, IP: ***.***.187.55, #5547
Ahoj všichni, tak jsem tu dny nebyla a vidím, že jste nezaháleli, ještě nemám všechny příspěvky dočtené. Všimla jsem si, že se tu objevila nová jména, vítám Kamču a Karlose.Jinak všem krasný den!!!!
Danny, 30.03.2007 9:34:14, IP: ***.***.44.245, #5548
Ahoj Andrejko,tobě taky krásný den,jsem tet v práci je mi teprv 20 a už mám takovéhle problémi jsem ráda,že poznávám,že vtom nejsem sama,prosím jestli jste někdo z okoli Děčína dejte vědět,Děkuji Danny
IlIlona, 30.03.2007 9:45:56, IP: ***.***.25.47, #5549
Ahojky všichni,taky přeji všem krásný den a máme před sebou víkend,takže přeji pohodu
Kamčo, já vím, že se ti do toho vůbec nechce a plně tě chápu, ale sama víš,že takhle se asi špatně funguje,takže se toho neboj, určitě se objednej a uvidíš,,že jen první návštěva ti bude trochu nepříjemná,ale potom už budeš ráda,že se ti ulevilo,a budeš to brát úplně normálně jako kdybys šla k zubaři moc ti držím palce ! Ilona
Danny, 30.03.2007 9:45:57, IP: ***.***.44.245, #5550
ahoj MIrko moc ti Děkuji že jsi mi odepsala,jsem ráda za tvou reakci,toho Cipralexu se,ale hrozně bojím byla jsem po něm uplně mimo,nejdřív jsem začala slintat což mi přišlo vctipný,:)pak nastoupilo sucho v ustech motáni hlavi,přišla jsem si jak po flašce alkoholu a na závěr jsešm nemohla vubec mluvit.........:( Dnes jdu ke své doktorce rak se poradím.....a jak pak je tobě????jak dlouho se léčíš?pa Danny
        Předchozí   1 .. 130131132133134135136 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.