Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

teri, 28.03.2007 10:08:37, IP: ***.***.77.228, #5434
ahoj karlosi, proklikej se zpátky jak bylo mně před měsícem, ležela jsem v posteli, klepala se a nebyla jsem schopná vůbec ničeho ..... po měsíci braní AD se vracím zpátky do života, taky jsem zhubla přes deset kilo , vydrž bude líp, protože už 3 dny mi opravdu líp je
Alča, 28.03.2007 10:18:29, IP: ***.***.23.10, #5435
Karlosi pokud ti dělali vyšetření,ekg,eeg atd.tak určitě žádnou nemoc nemáš,takové příznaky má PP.Zkus si o ní něco přečíst,dobreé je třeba na deprese.com,tam jsou informační brožury i k PP a je tam toho hodně,příznaky a příběhy lidí,uvidíš že si budeš říkat,tak tohle jsem přesně já.V době kdy jsem měla PP nejvíc rozjetou,jsem nebyla schopná normálně fungovat,nechodila jsem sama ven,nejedla,hubla.Pořá jsem se pozorovala,viděla jsem na sobě každou nemoc,myslela že mám infarkt pak zase mrtvici,byla jsem i na potovosti,podstoupila řadu vyšetření...Neměj strach,snaž se myslet pozitivně,pokud to aspoň trochu půjde...jestli ti to pomůže tak mě je teď taky špatně,motá se mi hlava,brní mě levá ruka,je mi na zvracení,chce se mi pořád břečet.Třeba ti pomůže když vidíš že v tom nejsi sám.Drž se a kdyžtak napiš:)
Ilona, 28.03.2007 10:29:52, IP: ***.***.25.47, #5436
Ahoj teri, právě jsem chtěla napsat Karlosovi, ať se vrátí v příspěvcích zpátky a přečte si o tobě, jak jsi nebyla schopná vůbec jíst,máme stejné myšlenky,telepatie funguje ,jsem ráda,že ti je fajn pěkný den Ilona
teri, 28.03.2007 10:33:40, IP: ***.***.77.228, #5437
ilonko dík že na mě myslíš :-) já na tebe taky myslím :-)
vrtá mi hlavou co je s tou hankou lůco ozvi se nemáš na ní mail ???
Kamila, 28.03.2007 10:40:09, IP: ***.***.79.173, #5438
Ahoj.Chtěla jsem se zeptat, jestli někdo z vás neví, zda i psycholožka může předepsát léky.Už nevím jak dál, chystám se tam a psychiatr mně už přijde na závažnější poruchy.
karlos, 28.03.2007 10:46:09, IP: ***.***.224.64, #5439
uz to mam vsechno projety.ale vis jak to je cloveku se tomu nechce verit.a hleda v tom neco jineho.proste neco s cim by sel k doktorovi ten mu napsal antibiotika trocha potu a jdes do prace.a ne ze 5 minut ti je hej a hned zas zle.chtel bych jit ven nemuzu rozbusi se mi srdce popadam po dechu a rikam si co kdyz to prave ted semnou sekne.nejhorsi je ze normalni clovek tuhle nemoc nechape vlastne ani ja ji nechapu.chtel bych transplantaci mozku
Ilona, 28.03.2007 10:47:00, IP: ***.***.25.47, #5440
Ahoj Kamčo, už jdu sice ven ,ale ještě ti rychle odpovím,psycholog ti v žádném případě nemůže napsat léky ,to může jen psychiatr,ale pokud máš opravdu závažné problémy, tak se za ně nestyď a neboj se jít k psyhciatrovi, pak ti bude po lécích líp, psycholog nám nemůže ve všem pomoct,je fajn si s ním popovídat,ale léčbu určuje psychiatr ahoj Ilona
Ilona, 28.03.2007 10:48:11, IP: ***.***.25.47, #5441
Ahoj Kamčo, už jdu sice ven ,ale ještě ti rychle odpovím,psycholog ti v žádném případě nemůže napsat léky ,to může jen psychiatr,ale pokud máš opravdu závažné problémy, tak se za ně nestyď a neboj se jít k psyhciatrovi, pak ti bude po lécích líp, psycholog nám nemůže ve všem pomoct,je fajn si s ním popovídat,ale léčbu určuje psychiatr ahoj Ilona
Ilona, 28.03.2007 10:50:46, IP: ***.***.25.47, #5442
Ahoj Kamčo, už jdu sice ven ,ale ještě ti rychle odpovím,psycholog ti v žádném případě nemůže napsat léky ,to může jen psychiatr,ale pokud máš opravdu závažné problémy, tak se za ně nestyď a neboj se jít k psyhciatrovi, pak ti bude po lécích líp, psycholog nám nemůže ve všem pomoct,je fajn si s ním popovídat,ale léčbu určuje psychiatr ahoj Ilona
Ilona, 28.03.2007 10:51:44, IP: ***.***.25.47, #5443
Ahoj Kamčo, už jdu sice ven ,ale ještě ti rychle odpovím,psycholog ti v žádném případě nemůže napsat léky ,to může jen psychiatr,ale pokud máš opravdu závažné problémy, tak se za ně nestyď a neboj se jít k psyhciatrovi, pak ti bude po lécích líp, psycholog nám nemůže ve všem pomoct,je fajn si s ním popovídat,ale léčbu určuje psychiatr ahoj Ilona
Kamila, 28.03.2007 10:53:20, IP: ***.***.79.173, #5444
Díky za radu, ale mám strach z těch léků, co tady popisujete, že je člověku zle...Celkově se bojím, beru Neurol, ale dávky se stále zvyšují, už mě to nebaví...
Alča, 28.03.2007 11:00:26, IP: ***.***.23.10, #5445
karlosi pplně tě chápu,mám teď dny kdy přemýšlím,co dál.zjistila jsem že nežiju ale přežívám a takhle nechci trávit zbytek života.kdyby tak šlo se vrátit a abych si nikdy nepřipustila tu myšlenku že mi něco je že umřu.dokonce jsem jednu dobu přemýšlela o hypnóze ale moje psycholožka-psychiatrička mi řekla,sice budete třeba vědět proč se to stalo a kdo vám zaručí že se to tím spraví.tak má asi pravdu.já první dva roky byla bez ad pak dva roky s ni mi a teď jsem skoro rok bez nich ale asi to nepůjde uvidím.ale věř mi že vím o čem mluvíš.naši mi vyčítají že nechodím někam ven za sportem já bych tak ráda ale jak můžu když mám strach že tam někde umřu že dostanu infarkt že...no mysli na to že ti léky pomůžou a až ti bude líp tak na sobě můžeš pracovat aby to bylo ještě lepší.
Kamila, 28.03.2007 11:05:07, IP: ***.***.79.173, #5446
A ještě mám obavy abych nemusela nastoupit na neschopenku.To si nemůžu delší dobu dovolit.Odepiš Ilonko až se vrátíš a co si o tom myslíš.Díky.
teri, 28.03.2007 11:33:57, IP: ***.***.77.228, #5448
jestli můžu tak ti odpovím já, pokud je ti zle šla bych k psychiatrovi a léky si nechala napsat, protože u mně se to vyhrotilo tak že jsem se komplet složila a měsíc se z toho dostávala, nebyla jsem schopná ani pomazlit se s dětmi ...... toť můj laický názor
Ilona, 28.03.2007 11:45:48, IP: ***.***.25.47, #5449
nejdřív se omlouvám .že jsem zahltila počítač vzkazy,ale nešlo mi to ani za boha poslat,a teď Kamčo k tobě,terka má pravdu, okamžitě zajít za lékařem-psychiatrem,než se to vyhrotí tak,že už to pak nezvládneš,a to se klidně může stát, nestraším tě,jen to tak opravdu je,a i kdybys musela hned na neschopenku,tak te´d v první řadě mysli jena jen na sebe,protože psychika je hnusná věc,jak tady všichni dobře víme,nedá se bohužel ovládat,ale my jsme tady všichni na jedné lodi a jak někdo řekl,velká rodina a to je super,takže buď tady s námi a zkus to Ilona
        Předchozí   1 .. 127128129130131132133 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.