Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Alča, 27.03.2007 13:27:25, IP: ***.***.159.48, #5404
ahoj Andri,léky už skoro rok neberu.Teď už je to lepší ale to dopoledne jsem myslela,že se zblázním.Teď jdeme do města nakupovat tak snad to bude ok,pak napíšu:)
Dáša, 27.03.2007 14:21:21, IP: ***.***.96.14, #5407
Ahoj Miri, tak včerejší návštěva u psychiatra byla celkem rychlá. Ptal se, jak je, tak jsem řekla, že to celkem jde, ale že spoléhám hodně na pomoc léků. Pak mi řekl, že mám pokračovat ve cvičeních-tzn.být v situacích, kdy nám není dobře, správně dýchat a zvětšit tak sebevědomí, že to můžeme zvládnout. Takže v podstatě stejný jako minule. Ten lék Lysanxia mám zatím brát pořád, prý nemusíme s vysazováním spěchat, ale kvůli migrénám mi snížil Zoloft,což jsou antidepresiva. Nebudu brát 50 mg, ale 25 mg. Tak jsem zvědavá co to udělá. Dneska jsem zase byla na masáži a bylo to moc příjemné.
Tak se,Miri a i ostatní opatrujte. Dáša
teri, 27.03.2007 14:28:25, IP: ***.***.77.228, #5408
máte pravdu rána jsou hrozná ale opoledne už je to ok ..... třetí den, nechci to zakřiknout :-)
po jaké době se vysazují AD ??
tedy ne že bych je chtěla vysadit :-) jen si všímám že jsou tu holky co už je neberou tak mě zajímá za jak dlouho je budu vysazovat třeba já
Ilona, 27.03.2007 17:32:38, IP: ***.***.25.47, #5412
Ahoj teri,mám radost,že už jsi tak v pohodě,to je moc dobře,ale s těmi AD to je trochu složitější, trvá dlouho dobu,než zaberou,a mají se brát alespoň půl roku po úlevě,to jsem se dočetla tady v knize o PP,takže s tím ještě moc nespěchej,ono se to bude zlepšovat čím dál tím víc,ale ještě je ber,drž se Ilona
Andrea , 27.03.2007 22:13:11, IP: ***.***.187.55, #5421
Ahoj holky kam jste se dnes všechny poděly?
Alča, 27.03.2007 22:24:23, IP: ***.***.159.48, #5422
Ahoj Andri
taky jsem koukala že je tu dneska "klid".Asi je všem líp když svítí sluníčko:)Já chtěla s někým přes den hodit řeč a nikdo tu nebyl ale to je dobře,kdyby už všem bylo pořád dobře:)
Mirka, 28.03.2007 7:42:15, IP: ***.***.158.236, #5425
Ahoj holky,mám vás ráda a ráda s vámi poklábosím ale jak píše Andrejka se zlepšením počasí je to teď časově náročnější. Včera jsem byla po práci u psychologa,kde se nic převratného nestalo,co bych vám napsala. Já nevím,já asi nejsem tip na léčení psychologem i když bych ráda byla.Pak pro mně přijel manžel a jeli jsme do Ikei,protože něco sháníme. Pak jsme se stavili i v Siku,takže jsme přijeli až pozdě a už jsem mu připravila jen něco na zob a svalila jsem se ,protože už jsem toho měla za celý den dost.
Ilonko,je to fajn,že se pořád držíš a děkuji za přání pěkných dnů.
Teri,jak píše Ilonka s tím vysazováním velice opatrně! Já už jsem to tady někde psala ale: při první epizodě vysadit Ad až 6-8 měsíců po odeznění posledních příznaků. Při recidivě 2-3 roky po odez. posled. příznaků. A pokud je to po třech a více epizodách,tak až několik let,někdy až napořád. To nejsem tak chytrá ale vyčetla jsem to u psych.v letáku v čekárně. Tak s rozvahou! Já jsem to vysadila strašně brzy a taky jsem měla do půl roku recidivu.Teď sice vegetuji bez prášků ale v létě očekávám,že se AD nevyhnu.Jinak je výborné jak ti je !! M
Ali,nic si z toho nedělej,já jsem se taky svezla . Není mi po těle. Špatně spím a ta rána. Nevím,co tak zčista jasna. Jak už jsem psala kdyby ti bylo moc často tak blbě,vezmi si prášky.
Dáši,ozvi se ,jak ti je po snížení zoloftu. Počítej,že se trošku zhoupneš,nenech se tím zaskočit.Bereš to teprve chvíli ale co se dá dělat.Jinak uvítáme tvé reference o Toulonu atd. Kde jsi byla,co jsi viděla,atd. Tak aŤ je ti O:K: M
Androušku,držím palce ať je ti dobře,jak vidíš zamávalo to krásné počasí s náma všema. A z manžela já si prd dělám,budu si s váma psát pořád,jak budu já chtít. Tak pá! M
Holky,moc by mně zajímalo co je s Luckou. Byla to fajn holka. Buď je ji moc dobře nebo blbě. Nebo našla lásku a nemá čas,což by bylo fajn.Snad se neurazila,jak jsem ji to napsala o těch chlapech ale já jsem to,že jsem ji sprdla myslela dobře,že se taková pěkná kočka nemusí trápit sama,když takový jak já si taky bez probl.našly.
A taky by se měl vrátit Mix_ Tak se ozvi!
Hanku už ani nevyzývám,ta se nám ztratila. Holky tak ahoj,Dnes máme nákupní den a pak tchyni tak nevím jestli zvládnu net. Všem jen to nejlepší!!!!! M
Ilona, 28.03.2007 8:07:43, IP: ***.***.25.47, #5426
Miruš,ahoj,a ahojky samozřejmě všichni,jen ti chci napsat,že si tě vážím za to, že se snažíš každému opdovědět,i když vím,že sama musíš být taky hodně vyčerpaná,takže opět ti přeji krásný a pohodový den a šetři se! všem krásný den Ilona
Alča, 28.03.2007 9:08:42, IP: ***.***.23.10, #5427
Ahoj všem a krásný den.Miruš jsem teď jak na houpačce,jeden den si říkám že to bez AD zvládnu a pak si říkám,že vlastně jen přežívám ale nežiju,tak nevím.Za týden jdu po dlouhé době k doktorce tak uvidíme na čem se domluvíme,sama si zatím léky brát nebudu.Ty rána jsou hrozná,vlastně celá dopoledne,nevím proč.A k tomu na mě asi něco leze,začínám kašlat,od toho mě bolí na hrudníku a taky ruce mě bolí-snad to bude dobrý nerada bych lehla s chřipkou.S tím vysazením asi jsem to tenkrát udělala špatně,loni v zimě se mi začalo dělat líp tak jsem brala už jen malé množství a v červnu jsem je vysadila úplne,asi to bylo moc brzo.A teď mám strach že se to vrací.Když jsem jela dneska ráno do práce tak mě dorazil můj taťka když řekl že se mám zase začít léčit,že takhle nemůžu nikam jezdit,že taková jsem už jednu dobu nebývala,vím že to myslí dobře ale tím mi moc nepomohl,mě je pak všechno líto.No jdu něco dělat,ale nemám vůbec sílu a náladu.Mějte se fajn
Blanka, 28.03.2007 9:22:07, IP: ***.***.57.226, #5428
Čau Miruš! Ta rána, to je z toho pitomého přetáčení času. Já jsem v pondělí taky zaspala do práce. Moje tělo sice vstalo v šest, no ale na hodinách už bylo sedm... Naštěstí jsem to stihla, takženebyl prů..r!! Myslím, že jsme na tom všichni stejně. Máš pravdu, že s pěkným počasím ubývá příspěvků, ale lepší je být venku, než sedět doma u PC. Já jsem včera přišla opět totálně zplavená z fitka, takže píšu alespoň kousíček teď v práci. Včera jsem šla z práce s jednou mladší kolegyní a tak jsme kecaly o tom, že mi vadí ta kilča navíc (ona je úplně hubeňoučká), a že jsem to přibrala z braní AD a nakonec z ní vypadlo, že má taky PP!! To už snad má fakt každý!!! No a ona je zářný příklad toho, že to jde i bez AD. Má to již několik let a žádné prášky na to nebere... Tak zatím papa B.
Karlos, 28.03.2007 9:45:12, IP: ***.***.224.64, #5429
Zdravim vsechny.chtel taky prispet do diskuse.je to asi tak mesic co se mi zhroutil zivot.stalo se to zejsem byl na neschopence s klasickou virozou.ale uz jsem ji nejak nepocitoval.kdyz nahle vecer kdyz jsem se spat jsem mel takovi sepjaty pocit na hrudi rozbusilo se mi srdce poleval me studeny pot a mrzli me nohy.rikal jsem si co to je ted asi umru.asi po pul hodine utrpeni se to uklidnilo a ja usnul.kdyz jsem se rano probudil mel jsem neznane pocity neovladatelne.klepani buseni srdce pocit ze me neposloucha mozek nechut cokoliv delat apatie pocit ze je konec.vecer se to vyhrotilo a skoncil jsem na pohotovosti.po par vysetreni ekg.eeg.me doktor predepsal ad beru je teprv 8den a porad nic.schodil jsem 10kilo neman chut k jidlu atd.
Alča, 28.03.2007 9:51:25, IP: ***.***.23.10, #5430
Ahoj Karlosi,vítej mezi námi:) Ono chvilku trvá než AD zaberou,osm dní je opravdu málo.Snaž se uklidnit a říkat si že až zaberou tak ti bude líp.Mě zabraly až za několik týdnů,ale tím tě nechci strašit.Tak se drž a uvidíš bude to lepší:)
karlos, 28.03.2007 9:56:21, IP: ***.***.224.64, #5431
Ptam se je to opravdu ta nemoc nebo mam nador ci nejakou jinou nenoc.kolikrat si vemu treba i 2 neuroli a nic.jinak beru sertralin snad je uciny.nic me tak nestve jako to ze nemam chut k jidlu.snad se to zlepsi.je to opravdu to nejhorsi co me potkalo.zlata chripka.odpovezte mi prosim.
karlos, 28.03.2007 10:06:10, IP: ***.***.224.64, #5432
Diky za uvitani.Alco to nechutenstvi je normalni?Jim jen sami jogurty.a je pp jako deprese
Ilona, 28.03.2007 10:07:30, IP: ***.***.25.47, #5433
Ahojky Karlosi, taky tě mezi námi vítám,snaž se trošku uklidnit,nádor určitě nemáš,a my všichni, co tu jsme ,jsme si ty pocity hrůzy,které te´d prožíváš,zažili, pokud ti můžu poradit, buď tady s náma,alespoň zpočátku,než se sklidníš,zatím to všem hodně pomáhá,že tady jsme a diskutujeme o našich zdr, problémech. 8 dní na AD je staršně málo, musíš být trpělivý-zabírají za 4-6 týdnů,všichni jsme to zažili to zoufalé čekání, ale přijde to,uvidíš drž se Ilona
        Předchozí   1 .. 126127128129130131132 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.