Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Žužu, 26.03.2007 20:37:17, IP: ***.***.198.79, #5365
Ahoj všichni, beru cipralex 3 roky. Myslela jsem si, že jsem už vyléčená, a tak jsem se se svým psychiatrem domluvila, že bych postupně snižovala dávky a potom přestala úplně. Ale ouha ! Jsem 12 den bez AD a je mi hrozně. Všechno je to najednou zpět. Máte někdo podobné zkušenosti ? Můžete mi poradit, jak z toho ven ?
Blanka, 26.03.2007 20:55:51, IP: ***.***.221.40, #5367
Ahoj Žuzu, nic si z toho nedělej, to je úplně normální, že po vysazení AD ti může být znovu špatně, ale nezoufej, brzo to přejde!! Musíš jen vydržet!!
Blanka, 26.03.2007 21:04:20, IP: ***.***.221.40, #5368
Čau Miruš! Jo, myslím si, že jsme celkem pohodová famílie. Mladý je taky v poho (relativně), ale zrovna před chvilkou jsme se rafli, protože on totálně ignoruje školu (naštěstí není úplně blboučký, i bez učení má jedničky a dvojky) a donutit ho něco udělat, to je nadlidský výkon!! Takže sedí v pokojíku a domalovává výkres a myslím si, že je nas...ý, že nemůže zírat na bednu!! No, ať tady ostatní neprudím... Jdu se dát dokupy, bo jsem před hoďkou dorazila z fitka a ještě jsem se nedostala do koupelny. Tak, Miruš, krásný zbytek večera a zase příště papa. B. Jo, a ze syna si nedělej starosti... Já když jsem byla čerstvě vdaná, tak manžel šel kalit a říkal, že se vrátí za chvíli a občas dorazil i za dva dny...ale vyrostl z toho - ha,ha. Pokud je snacha v poho, tak to určo pochopí... Papa
Andrea, 26.03.2007 21:18:06, IP: ***.***.187.55, #5369
Ahoj holky tak jsem ten den "blbec"nějak přežila,a doufám, že se zítra vzbudím do lepšího rozpoložení.Přeji vám hezký zbytek večera ...Tak dobrou a čauky
Alča, 26.03.2007 22:52:12, IP: ***.***.159.48, #5370
Ahoj Miruš jsi skvělá jak odpovídáš všem.No já nevím jestli to třeba není ten žaludek a ne ty etrasystoly,jsem měla večer hlad a najedla jsem se a pak to začalo měla jsem nafouklé břicho a "přeskakovalo" mi tam tak nevím.Nebudu na to myslet,protože dneska už to bylo dobrý,tak musí být dobře.Jinak jsem si dvakrát už dala ty kapičky tak uvidíme.Ty AD už fakt nechci.Krásnou noc a super zítřek všem:)
Mirka, 27.03.2007 7:37:56, IP: ***.***.158.236, #5385
Ahoj Žužu, já když jsem brala AD, tak se mi po vysazení naopak udělalo dobře.
Každý jsme ale jiný a vnímáme to jinak.Tři roky jsou dostatečná doba aby jsi byla v pořádku. Možná je to ale jen první náraz po vysazení a jak si organismus zvykne, začne se to zlepšovat. Když tak se poraď ještě s do ktorem. Držím palce a ozvi se ! M
Mirka, 27.03.2007 7:44:23, IP: ***.***.158.236, #5386
Ahoj Blani,děkiji za povzbuzení. Jsem teď od té doby co se změnil čas jakási celkově rozhozená, jak když mávne proutkem.špatně spím, mám živé a blbé sny a ráno mám pocit ,že se nevyhrabu z postele.Tak nevím co to na mně leze.Jak kdyby se o mně pokoušela depka.Přes den to pak rozchodím ale ty rána.No,doufám,že to přejde.Tak čau, je to fajn,že ty jsi v pohodě,važ si toho! Mně možná rozhodil ten náš pacholek. M
Mirka, 27.03.2007 7:51:41, IP: ***.***.158.236, #5387
Ahoj Andri,nic si z toho nedělej, já se nevím proč od pondělka taky necítím dobře.Nejhorší jsou pro mně ranní stávání, s čimž jsem nikdy neměla problém. Tak nevím,co se z toho vyklube.Doufám,že dnes ti už bude líp,ozvi se! M
Mirka, 27.03.2007 7:57:10, IP: ***.***.158.236, #5388
čau Ali, já se ti nedivím, já AD strašně špatně snáším.Pokud funguješ bez,tak vydrž. Ale kdyby ses nějak začala horšit, tak si je raději nasaď,ať se moc nerozjedeš!
Je to zajímavé,že já jsem měla taky ES v návaznosti na jídlo. Ale jestli ti to už přešlo,tak se tím nezabývej. To víš, je jaro a to se duševní potíže zhorší,tak uvidíme co to s námi udělá. Pá! M
Ilona, 27.03.2007 9:39:36, IP: ***.***.25.47, #5390
Ahojky všichni,s tím vstáváním budeme asi na tom všichni stejně,taky jsem úplně nemožná.
Miruš,tobě moc děkuji za povzbuzení,víš jak to je, někdy líp,někdy hůř,ale hlavně ,že už máme sluníčko, drž se
teri a co ty,ani ses neozvala, jakpak se daří,je už líp,zajímá mě to,tak určitě napiš,nic si z toho nedělej, já jsem taky děsně unavea to nic nedělám Ilona
teri, 27.03.2007 11:04:58, IP: ***.***.77.228, #5392
ahojky :-)
hlásím že je mi druhý den docela dobře, zvládla jsem úklid a obstarání domácnosti a dětí, snad už se to proboha zlepší na pořád, odpočívám jen dopoledne, dneska jdu poprvé s malou ven odpoledne tak mi držte palečky ozvu se večer
myslím na vás
Alča, 27.03.2007 11:06:18, IP: ***.***.159.48, #5393
Ahoj všem
tak nevím pořád jsem říkala že když svítí sluníčko je líp,ale dneska je hrozně.nevím proč ale od rána se mi točí hlava a je mi tak divně.tlak mám celkem v normě,tak nevím.uvidíme.mějte se krásně-hlavně líp než já:)
Andrea, 27.03.2007 12:58:26, IP: ***.***.187.55, #5401
Ahoj holky,vy padá to, že ten ranní přibrždenejstart máme všechny. Teri ted už to bude jenom lepší,uvidíš, začneš toho zvládat čím dál víc,držím ti dnes pěstičky,at to dnes zvládneš!
Andrea, 27.03.2007 13:03:27, IP: ***.***.187.55, #5402
Ahoj Alčo uniklo mi, jestli bereš léky a kdyžtak jek dlouho.Ale může to být jen chvilkový, já se takhla cítila včera.Tak nezoufej a měj se krásně!
Andrea , 27.03.2007 13:07:19, IP: ***.***.187.55, #5403
Ahoj Miry,tobě moc děkuju za podporu,ani nevíš, jak mi to pomáhá.Přečti to manželovi, at ví, že to sezení u počítače k něčemu je, a at se na tebe nezlobí!
        Předchozí   1 .. 125126127128129130131 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.