Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Alča, 24.03.2007 19:19:59, IP: ***.***.23.138, #5304
No odopoledne mi bylo celkem fajn-jsem mezi lidma no.Ještě přežít ten večer o samotě-dávají Angleliku tak se budu koukat.Ten Mix mě nějak hodně rozjetou PP?to je on jak odjel do Afriky?
Alča, 24.03.2007 19:21:13, IP: ***.***.23.138, #5305
No odopoledne mi bylo celkem fajn-jsem mezi lidma no.Ještě přežít ten večer o samotě-dávají Angleliku tak se budu koukat.Ten Mix mě nějak hodně rozjetou PP?to je on jak odjel do Afriky?
Mirka, 24.03.2007 19:30:37, IP: ***.***.237.38, #5306
Jo,je to on, co pořád psal,že má nádor v hlavě a že pořád brečí.Já se mu ale neposmívám,protože jsem si jednou vsugerovala,že mám rakovinu konečníku,protože pokaždé stolici jsem měla plnou mísu krve.Chodila jsem s tím asi pět let,protože jsem se bála jít k doktorovi.Nakonec jsem skončila na operaci,měla jsem po těžkém porodě,špatně zašitý konečník a ono se to pak provalilo a taky haemeroid.A to jsem ještě byla normální.Dnes bych z toho byla zase dýchavičná. M
Mirka, 24.03.2007 19:52:46, IP: ***.***.237.38, #5307
Podívej se na Angeliku a běž brzy spát.A kdyby ti bylo úzko,napiš,já ještě kolem desáté kouknu na net. M
Alča, 24.03.2007 19:56:57, IP: ***.***.23.138, #5308
Tak to já mít tak jsem blázen hotovej.No nic já jdu domů teda do podnájmu tak mi držte palečky ať mi není špatně a zvládnu nto tam sama.A snad zítra zase tady mějte se krásně ahojky všem:)
Ilona, 24.03.2007 19:58:51, IP: ***.***.25.47, #5309
Ahoj Miruš,víš jak to je přes víkend,dopoledne vaření,odpoledne jsem měla návštěvu,tak jsem se tady dostala až teď večer,ale musím říct,že tvoje narozeninová příhoda nemá chybu,fakt jsem se zasmála,doufám ,že i ty jsi v pohodě ,zjistila jsem ,že přes víkend mám pomalu méně času než přes týden moc zdravím a hezký víkend Ilona
Mirka, 24.03.2007 20:09:54, IP: ***.***.237.38, #5311
Ilonko,já jsem si to myslela.Je to jasné.Zvlášť vy holky s dětma. Já už to budu muset taky trochu omezit i když si s vámi moc ráda pokecám.A manžel už na to začíná být alergický,když mně vidí u počítače. ty,Teri,Dáša,Lucka jste se ozvali nedávno ale někteří lidi se vypařili. Natt,Lenka,Štěpánka. Možná už je jim líp,to hodně lidí přestane psát.
Ale hlavně by mně zajímalo,co je s Hankou.Kdoví,jestli se nešla léčit. Myslím,že už taky musí mít problém s benzodiaz., brala to ještě za totality,to žádná pořádná AD nebyla,jenom nějaké lomcováky ,které tě úplně vyřídily nebo pak ty návykové.
Tak dobrou a já ještě kolem 10 mrknu. M
Andrea, 24.03.2007 21:44:06, IP: ***.***.187.55, #5315
Ahoj Miry ještě mi řekni jaký hormony,jsou na přechod jiný,než u antikoncepce?Já vím zní to divně,ale antikoncepci neberu,jsem po ní dost naměkko!Jinak holky všem krásný sny a zatím
Mirka, 24.03.2007 22:23:51, IP: ***.***.237.38, #5317
Andri,když jdeš do přecodu,tak ti přestávají pracovat vaječníky a přestává se tvořit hormon estrgen a to způsobuje všechny ty přechodové potíže-návaly,pocení,srdeč.arytmie,deprese,úzkosti atd. Proto se estrogen dodává do těla tabletami
,spec.náplastmi atd. A zlepšuje to celkový stav,potíže ustupují na snesitelnou míru.Ale na to ještě nemysli,je to ještě daleko. A některé ženské přejdou přechod jak nic,vůbec žádné potíže nemají.
Žij jenom přítomností a raduj se z dětí.Já se taky snažím,užívám si svoji miloučkou vnučenku a nebudu přemýšlet,co semůže stát.
Tak dobrou noc a ať se ti nezdají tak pitomé a živé sny jako mně. M
Blanka, 24.03.2007 23:22:57, IP: ***.***.221.40, #5318
Miruš, u tvého příspěvku s narozeninama jsem se posmála, to je dost dobré!!! Náš syn taky sportuje, chodí na základce do sportovní třídy a už dlouho hraje florbal. Já věřím, malé děti malé starosti a velké děti ještě větší starosti. Na druhou stranu ti syn určitě nedělal jen starosti, ale i radosti. Pokud se tak dlouho věnoval modelingu, tak na něj určitě jsi pyšná a vůbec na všechno, co v životě dokázal. Náš mladý je teď v tom věku, kdy mluví, nemluví, nic se mu nechce, prostě puboš! Ale jinak je moc fajn, tak jen doufám, že mu to vydrží!!! Dneska jsem si dala pěkný oraz! Celé odpoledne jsem problunckala po obchodech a po kámoškách, tak jsem unavená jak kotě. Jdu se hodit k bedně. Tak dobrou. B.
Alča, 25.03.2007 8:59:30, IP: ***.***.23.138, #5321
Dobré ráno všem.Tak jsem to zase přežila-jako vždy:)Angelika byla moc pěkná,byla jsem jak Škopková ze Slunce seno..:))Pak jsem hodinku kecala se spolubydlící která tam nečekaně byla no a pak jsem se ještě dívala na televizi,protože nemůžu dřív usnout.A nevím proč budím se zase ve čtyři.Takže teď jesště do večera a mám dva dny volno,už se těším,dělá se hezky:)Miruš já bych sem klidně přišla v deset ale zatím nemám v podnájmu internet,až ve čtvrtek ale protože jsem dávala na reklamaci notebook tak to vidím tak za měsíc:(ach jo když se daří tak se daří...Tak krásný sluníčkový den!
Andrea, 25.03.2007 11:05:07, IP: ***.***.187.55, #5322
Ahoj Alčo,je vidět,že je nás víc,co máme Angeliku spojenou se ˇSkopkovou,taky jsem si na ni hned vzpomněla.Dnes mě chytl jarní úklid,tak zatím čauky,čauky
teri, 25.03.2007 11:21:04, IP: ***.***.142.106, #5323
ahoj holky, jdu vás jen na skok pozdravit nejsme doma, tedy vy jste toho nakecaly :-) je mi líp dneska zvládám bez neurolu a opravdu se cítím líp, napíšu večer
mirko ty seš kousek :-) pobavila jsi mně

lucko, ty máš mail na hanku ? nechceš jí zkusit napsat co s ní je ?? ráda bych to věděla .....
Štěpánka, 25.03.2007 17:20:04, IP: ***.***.225.145, #5327
Ahoj holky,už jsem tu pár dní nebila a už utoho serim 2hodiny a jestě jsem to za ty 2-3dny nestihla ani přečíst,teď jdu cvičit,ale večer na to ještě sedn.Dnes je tak krásně že mě to uplně nabíjí energií.Chtěla jsem jen napsat jak jsem to pročítala a tys ta Miruš psala jak sis mě spletla s Anreikou,tak kromě toho že ona má tři děti a jen jedno je to skoro stejné ja se taky bojim cestovat i když se mi to hodně zlapšilo ted po roku braní AD,tak to tam pořád je.

Andri,tobě bych doporučovala určitě změnit doktora,protože to už se snad ani nevidí takovy doktor,on myslím žije jestě n´ěkde v 80letech.Dnes je spousta doktoru kteří tě vyslechnou a spravně poradí.

Teri i když stí memáš moc zkušeností jak píšeš,tak budu vždy ráda za každou radu.


Zbytek dopíšu večer.Š
Štěpánka, 25.03.2007 17:24:45, IP: ***.***.225.145, #5328

No nic teď už jsem jak Mirka né Andri,ale Ilčo.
Toje tak když toho čtu víc dohromady.
        Předchozí   1 .. 123124125126127128129 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.