Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Mirka, 24.03.2007 8:31:07, IP: ***.***.237.38, #5267
Ahoj Blani,myslím,že bysme si rozumněli, ty jsi taky taková veselá kopa. Možná je to taky tím, že narozdíl od holek, nám už je líp, tak ono se to pak směje.Pravda,že když jsem v tom lítala,tak naštěstí se mně nepřidružily deprese ale moc vychechtaná jsem nebyla.
Však počkej, přijde léto a ono mně zase zmehne. Vždycky jsem léto milovala ale teď je to mé nejkrizovější období.
Kolem snašina porodu se mi ještě ke všemu vyvrbily extrsystoly,to je taky dobrý, to ti jakoby vynechává srdce a opravdu ti několikrát do minuty vynechá tep. A pomohlo mně.že jsem si řekla"no a co maximálně můžu chcípnout",kluk už je ženatý,užila jsem si dost. A člověče ono to do týdne bylo pryč. Na tom by se taky možná dalo stavět, s léčbou.Ale pravda,nemohou si mladé holky s malými dětmi říct"no a co umřu".
Já jsem taky mašírovala po dvoře, když mně to chytalo,nevydržela jsem na místě.
Blani ty jsi ,myslím,učitelka_A kolik ti je a kolik máš dětí?Mám pocit,že vy jste s manželem dvojice jako my s tím rozdílem,že můj manžel netipuje ale čučí do novin nebo poslouchá hudbu.A to takovou jako můj syn a má to na plný prdy.Tak si dovedeš představit,jak to u nás vypadá a jaká jsme dvojka,Ale přes všechny peripetie jsme spolu 32 let,tak už to snad spolu nějak dokroutíme. TAk zatím a ozvi se někdy! M
Mirka, 24.03.2007 8:48:05, IP: ***.***.237.38, #5270
Ahoj Andri,nejsi vůbec netaktní, klidně se ptej na cokoliv, odpovím ti. Je mi 53,jsem už stará ploutev i když si vůbec nepřipadám.Ale prostě jsem.
Máš pravdu,taky jsem to četla,že u tak starých se to nevyskytuje.Mně hrklo v kuli vyloženě,když na mně šel přechod.Nebrala jsem žádné hormony a ono to s psychikou pěkně zamává.Klaustrofobii a arachnofobii jsem měla vždycky ale toto na mně přišlo před padesátkou,když se mně nakupilo moc problémů a ono máš taky v přechodu plno příznaků jako tachykardie,motolice,slabosti a na to má hypochondrická dušička začala reagovat úzkostí. Tak to asi vzniklo.
Ke Kuricovi nechodím ale vím o koho jde.Je to takový sympatický borec,tuším z Černovic.Taky jsem o něm uvažovala ale nakonec jsem zvolila jednoho blíž domova abych nemusela dojíždět v přecpaných šalinách.Napsala bych ti jak se jmenuje ale nechci,kdybych se musela uchýlit k pomluvám
Bydlení v Tišnově je pěkné,že? Krásná příroda.Já bydlím v Žabovřeskách a chatu máme kousek od Macochy. Takže to k sobě nemáme daleko.
Tak čau a pěkný víkend!
Alča, 24.03.2007 8:58:32, IP: ***.***.23.138, #5271
Ahoj Andrejko,nevadí že tě tak oslovuju?Já jsem z Dačic,nevím jestli je znáš,je to kousek od Telče.A v podstatě tam pořád bydlím,napůl tam a napůl v Jihlavě.tomu rozumím mě by do velkého města nedostal asi nikdo-třeba Praha to je moje noční můra:)Krásný den
Mirka, 24.03.2007 9:01:47, IP: ***.***.237.38, #5272
Ahoj Zdeni,když mně to chytalo, tak jsem měla několik triků. Buď jsem si vlezla pod ledovou sprchu ale to pak bylo tak často,že jsem se tak otužila,že jsem několik let ani nesmrkla. Navíc ty by jsi z toho mohla přijít o mléko. Potom jak píše Blanka,napít se vody a taky dýchat ale spíš do břicha aby se ti nepřekysličil mozek a to máš pak pocit na omdlení.Chce to taky naprosto odvést myšlenky.Takže třeba sčítej velká čísla. Co mně tedy pomohlo a hodně dlouho,že když to na mně jednou šlo,tak jsem si lehla,uvolnila se a snažila se prožít to co se semnou vlastné děje.Ono se to stupňovalo, já jsem se snažila být v klidu a ono to začalo brzy odcházet a já jsem si řekla"vždyť to nebylo tak hrozný".A přestala jsem se bát.A ono to postupně vymyzelo.
Ale myslím,že bude nejlepší,až přestaneš kojit,vzít si AD.Protože by jsi si ani v pohodě neužila děťátka.A kdybys to nemohla vydržet,tak už přestaň kojit a vezmi si prášky,ať se ti to nerozjede do velké psychozy. Tak držím palce a napiš! M
Alča, 24.03.2007 9:06:09, IP: ***.***.23.138, #5273
Ahoj všem
Mirko zase jsem si s chutí přečetla tvé příspěvky,hlavně tu o těch extrasystolách,mám je totiž taky-diagnóza na kardiologii.ale říct si že přinejhorším chcípnu:)to jsem nikdy neuměla,protože tu chci nějaký ten pátek zůstat.U mě to v podstatě těma extrasystolama začalo,mi tam vynechalo bylo vymalováno.V dnešní době mi spíš vadí motání hlavy a tak.to vynechávání u srdce mívám nepravidelně,někdy to až zabolí ale už jsem si tak nějak zvykla-ono taky nic jiného nezbývá.Kardiolog mi tenkrát řekl až budu mít dvě tři děti a jiné strosti že mě to přejde tak uvidíme.Krásný den všem!
Mirka, 24.03.2007 9:06:47, IP: ***.***.237.38, #5274
Ježíš,už zase studnice moudrosti boduje-vymyzelo,no to je něco.Mirka
Alča, 24.03.2007 9:13:09, IP: ***.***.23.138, #5275
Ahoj Zdeni,
já mám ty úzkosti pět let.A teď je to skoro rok co neberu AD.Ale poslední týdny se mi to zhoršuje.Pro mě je důležité být v pohodě jak mám důvod se stresovat tak je to horší.Snažím se jíst vitamín B a pít hořčík.Ale jestli je něco zaručeného-nevím,ale myslím že ne.Zrovna po tom pátrám,abych nemusela znovu bát AD.Tak když na něco přijdeš tak napisš:)Hezký den!
Mirka, 24.03.2007 9:17:57, IP: ***.***.237.38, #5276
Ahoj Ali,zdravím tě do tvé osamělosti. Vzpomněla jsem si ,že jsi psala,že budeš dva dny sama v podnájmu.
Kousek od Telče jsem byla ještě za studentských let na brigádě na bramborách.To se tenkrát tak dělalo za mých mladých let aby mohli jezedáci do hospody,tak sevyvezli děcka ze škol na pole,tam nás vyklopili z vlečky a museli jsme jum sklidit úrodu.
Vím,že je tam pěkný zámek,kde tehdy natáčeli film,takže jsme viděli herce Kopeckého,Turzonovovu atd.Bylo to tam moc fajn.
Pro mně byl vždycky sen bydlet v Praze,Prahu miluji a když tam jedu vždycky jdu nahoru na hrad a baví mně ten šum. Naposledy jsem tam byla na výstavě o KarluIV. Letos se tam chystáme zase.
Tak se měj pěkně a ahoj ! M
Mirka, 24.03.2007 9:24:56, IP: ***.***.237.38, #5277
Ali,to víš,že já to taky nemyslím tak doslova,ještě bych si tu nějaký ten pátek pobyla. Ale byla jsem na to už tak naštvaná,že jsem si to řekla a ono to FAKT pomohlo. Měla jsi dělaného holtra?Já ano a ES mi naštěstí zachytil a četné,takže jsem nebyla prohlášená za hypochondra. Tak čau! M Manžel už se hrabe po flámu z postele,tak jdu dělat nebo jak mně uvidí u počítače,tak si zase zaťuká na čelo.
Alča, 24.03.2007 9:26:12, IP: ***.***.23.138, #5278
Ahoj Miruš,ty jsi zlatíčko.Teď už jsem zase v práci tak to jde.V noci jsem usnula u televize,rozsvíceno a s telefonem v ruce-hrůza.Vzbudila jsem se ve čtyři a nebylo mi dvakrát dobře.Ale říkala jsem si co naděláš,jsi tu sama,tak co.Naštěstí jsem pak usnula.Takže zase další den k dobru:)Ty brigády musely být fajn,já to znám jen z filmů-brambory a nebo chmel,za nás už to nebylo-škoda.Telč je pěkná,ale Dačice taky,kdybych mohla tak bych tam zůstala,ale není tam práce.To tě ovdivuju,že jsi vždycky chtěla bydlet v Praze,mě se líbí Praha z filmů jako je Hříšní lidé města pražského,jak ještě jezdily koně a žádný auta.cekově se mi ta doba líbí,jak měl každý své řemeslo a nebylo to jak dnes-samý manageři a tak.já pořád říkám že mi tahle doba nevyhovuje.Ale s tím nenadělám nic.:)Tak měj krásný den,snad už se nám ukáže sluníčko a bude teploučko:)
Alča, 24.03.2007 9:29:14, IP: ***.***.23.138, #5279
No taky koukám že mi ta gramatika jde -samý manageři-to je krása:))))
Alča, 24.03.2007 9:38:15, IP: ***.***.23.138, #5280
Měla jsem Holtera-dvakrát poprvé nic neukázal a když mi ho dali po druhé tak i stím měřením tlaku což mi byl fajn zážitek takhle v noci když to nafukovalo a pípalo:) Tam se nějaké extrasystoly ukázaly a prý jsem si měla zvyknout.Taky mi dělali sono a dali mě na takovýto lehátko jak tě přikurtujou a je to někaký vyšetření jak splupracuje srdce a nervy,což bylo taky ok ale vylezlo jim tam nějaké vysoké spektrum těch nervů,tak pý jsem abnormálně vnímavá,více jak jiní lidé,takže já to mám taky potvrzený,pak se divím úzkostem když jsem taková citlivka:)Jediný čemu nerozumím je když jsem byla u jednoho kardiologa tak ten řekl když vám to srdce vynechává tolikrtá denně tak je to blbost-nervy-páteř.A u toho druhého kde mi dělali všechna ta vyšetření tak tam řekli že ty extrasystoly jsou ještě v normě za ten den,že kdyby jich bylo více muselo by se to léčit lékama,takže z toho jsem byla docela vedel,úplně opačné názory ale snažím se věřit tomu druhému doktorovi:)Tak jdu taky něco dělat,zatím ahoj a omlouvám se za chyby snažím se psát rychle:)
Mirka, 24.03.2007 12:31:01, IP: ***.***.237.38, #5281
Ali,ráno jsem vypnula počítač,jinak bych nic neudělala.Teď jsem celá upocená z úklidu a vaření,tak než se vysprchuji,rychle ti odepíši.
Jdeme popřát kamošce k padesátinám a vzhledem k manželovu stavu po včerejšku se moc nezdržíme na oslavě.Já skoro nepiji,tak už to není ono.
Záleží na tom jaký druh ES ti zjistili. Ty komorové co jsem měla já jsou neškodné akorát otravné. Mě to vynechávalo tak čtyřikrát do minuty a pořád.Někdy se to tak nakupilo,že jsem musela pokašlávat a byla dušná. Ale když vím o co jde,tak z toho nepanikařím.Mně vadí co se týče dýchání ta kravata,protože mi není jasný o co kráčí.Naštěstí už ty ES nemám.Ach jo,nemáme to lehký.
Ten bzučák na 24 hod,jsem měla taky. Já už jsem měla všechno včetně bronchoskopie,takže kdyby se někdo potřeboval zeptat,s důvěrou se obraťte. TAk ahoj,možná večer.
Dívám se,že už se někteří vytratili -Natt,štěpánka,Lenka,Hanka atd. Buď už je jim dobře,nebo nemají čas,nebo jsem je vypudila svýma proslovama.
Alča, 24.03.2007 12:44:01, IP: ***.***.23.138, #5283
Miruš toje jasný že u toho nemůžeš sedět celý den.nevím jaké exrasystoly mám a jaké jsou ty druhé?a ty jsou nebezpečné?tak to tě čeká celkem fajn den,já už taky skroro nepiju,není pak dobře a moje stavy jsou horší.já jsem neměla moc vyšetření,ale jak se mi poslední dobou motá hlava,tak nevím.není to takové to klasické od nervů to už znám.tohle je jiné,třeba když jdu do schodů nebo když dosednu k počítači nevím,jeslti to třeba nesouvisí s tlakem nebo abych tak měla nějakej nádor v mozku co?:)Uvidíme.Tak měj fajn den a když budeš mít čas tak zase písni,budu se těšit:)
Andrea, 24.03.2007 12:48:42, IP: ***.***.187.55, #5284
Ahoj Mirko!to jsi mě docela rozhodila,žila jsem v bláhovém přesvědčení,že se mi PP sama po 50 ztratí,jako mávnutím kouzelného proutku,když to do té doby nezvládnu sama,a ono nic.To znamená, že i když nad ni na chvíli člověk vyhraje,tak ta potvora čeká,a jakmile má možnost,tak udeří.Má cenu tedy vysazovat léky a čekat,kdy to příjde?Já osobně,když si vzpomenu,jak jsem nebyla schopna vynést smetí apod. mám z toho strach už ted.Mám 3 děti a nemůžu si dovolit selhat.Kuric je fajn,ale mám to ted daleko,takže chodím hodně málo,ale jinak můžu určitě doporučit.V Tišnově nikdo není, takže dojíždět musím.Chatu u Macochy bych brala!!! Tak zatím ahoj!
        Předchozí   1 .. 121122123124125126127 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.