Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Renka, 22.03.2007 22:41:44, IP: ***.***.139.157, #5198
Díky za každou radu, jsem už z toho nešťastná.Se štítnou žlázou se léčím,mám hodnoty na hranici, takže to padání vlasů je asi k tomu. Hlavně mě šlo o to, jestli člověk s panickou poruchou má teplotu (půl roku 37- 37,6),protože když mi pošle můj doktor na psychyatrii s tím,že mám teplotu a asi to mám psychycký tak abych věděla, že to od psychyky nemůže být. Poslal by mě tam,jen aby se mě zbavil. Někdo mě poradil,že to můžou být chamýdie,už jsem o tom četla,jenže se bojím, že mi tady asi na to nepřijdou.Vezme mi krev jen tak co musí a vše je O.K. Ani se mi tam nechce jít,řekl,přijďte za čtvrt roku,takže když se tam objevim dřív,bude asi koukat,co tam asi chci.Taky řekl,že má asi 2 pacientky,které taky mají teplotu a možná je to normální,nebo se to samo časem srovná. Tak jak se mi tam asi může chtít jít s tím samým problémem. A teď když mu ještě budu radit,jestli mi udělal testy na chlamýdie. Nemám zatím tu sílu a odejí od něho někam jinam.Tak prosím-máte někdo teplotu,když vás trápí PP ? Jsem ráda,že to alespoň můžu někomu napsat,doma už moje problémy znají nazpaměť a tak už mě to nabaví je tím moc zatěžovat.Přeji moc zdraví.Zdraví Renka..
Mirka, 23.03.2007 8:15:01, IP: ***.***.158.236, #5202
Ahoj Ilonko,jasně, počkej až budeš fakt v pohodě, nějaký měsíc navíc, to už je jedno. A nedělej si hlavu, určitě to půjde.Taky jsem si ten pocit částečně prožila a přečti si co o tom psala Anna.M
Mirka, 23.03.2007 8:19:20, IP: ***.***.158.236, #5203
Ahoj Jitko, jasně léčba ,když už přes prášky, tak jedině přes AD. Lexaurin jedině nárazově, krátkou dobu pod lék.dohledem nebo na příležitostnou výpomoc.
A to, že to bereš dlouhodobě je dobré, jak jsme se dopátrali, krátkodobá léčba vede k recidivě. Tak ahoj M.
Mirka, 23.03.2007 8:23:18, IP: ***.***.158.236, #5204
Ahoj Luci, přeji ti přesevšechno málo zápisů.
Většina z nás má asi generalizovanou úzkostnou poruchu, která občas vyústí až v paniku ale to spíš u těch, kteří ještě neví o co kráčí Tak pěkný den! M
Zdenka, 23.03.2007 9:29:49, IP: ***.***.67.81, #5205
díky že jsi se ozvala.To víš děti už mají své rodiny takže mám 3 vnoučata.Je to opravdu výhra mít někoho po boku.Myslela jsem že bych si našla přítele,ale jak mu budu vysvětlovat své trable nebo že nemám prso.Ted se mě k tomu všemu přidala lymfatická ruka a já musím každý týden na masáže.Jezdím až do centra ještě že jsem dostalaZTP tak si sednu.Doma toho moc neudělám a nákupy to také není žádná sláva víš ono se to dobře říká těm co nic podobného neprožili,já ted byla na kontrole na onkolog. tak se zatím nic neděje,ale ta nejistota mě ničí.Tak ti přeju krásný víkend a bud statečná
Lucka, 23.03.2007 9:40:47, IP: ***.***.127.175, #5206
Ahoj holky, tak dneska mam zase spatny den. Kamaradce se vcera narodil syn a ja jsem noc probrecela, ze me se to nikdy nepodari, ze skoro ve triceti jsem jeste porad sama. No a je to zase vsechno zpatky. Ach jo. No jen jsem si chtela postezovat. Tak aspon vam ostatnim hezky den!
Andrea, 23.03.2007 9:55:25, IP: ***.***.187.55, #5207
Ahoj Lucko,nic si z toho nedělej,on ten pravej na tebe taky někde čeká,někdy to trvá trošku dýl,než se objeví,takže nepropadej depresím,setři slzy a běž mu naproti.
Dáša, 23.03.2007 10:24:49, IP: ***.***.96.14, #5210
Ahoj Andri,
já s tím Zoloftem nemám dlouhodobou zkušenost. Brala jsem ho rok, pak vysadila a teď po půl roce ho beru druhý měsíc. Tak ti moc poradit nemůžu, jestli se dá na AD vytvořit návyk...Jinak já se do Francie přestěhovala za manželem. Je tady moc krásně, je to jihovýchodní pobřeží, takže moře, palmy apod. Ale asi bude trvat ještě nějakou dobu, než si úplně zvyknu a zaběhne se nějaký režim. Dlouho jsem čekala na doklad o pobytu, ten už mám, jsem na úřadě práce a uvidím, co bude dál. Tak na sebe dávej pozor. Dáša
Dáša, 23.03.2007 10:30:53, IP: ***.***.96.14, #5212
Ahoj Miri, jak se cítíš dneska? Tak jsi podle toho, co jsi napsala, měla opravdu náročnější týden. U mě celkem OK. Ale cítím, jak jsem si zvykla, že každý večer si vezmu ten prášek Lysanxia a že kdybych si ho nevzala, tak mám strach, že mi zase bude hůř...V pondělí jdu na kontrolu k psych., tak se ho chci zeptat, jak dál postupovat s tímto lékem. Jinak jsem několikrát v týdnu byla v Toulonu se známýma, cesta autobusem proběhla dobře, procházka městem taky. U přístavu je každé dopoledne trh se zeleninou. To je moc fajn. Taková správná atmosféra :-). Tak přeji co nejklidnější den. Dáša
P.S. A moc tě, Miri, chválím, že tak vytrvale podporuješ všechny lidičky co jsou tady. Já si to pročítám, někdy jsem na počítači víc, někdy míň. A jak píšeš, někdy má člověk víc času reagovat na příspěvky, někdy míň. Jsi moc hodná, že tak všechny pořád podporuješ.
Andrea, 23.03.2007 10:32:24, IP: ***.***.187.55, #5213
Ahoj Zdeni chápu tvé obavy a strach z nového vztahu,ale i ti chlapi jsou rozdílní,a někteří citlivější,než si dokážeš představit,jen se o tom nesmíš bát mluvit.Vím,že se mi to dobře radí,a hůř se to realizuje,např.já řekla manželovi hned na prvním rande,že mám PP,a že mu možná uteču,ale,že bych se zas vrátila.Začal se mě na to hned vyptávat,mě se ulevilo,už jsem neměla pocit,že se ztrapním.Je pravda,že,co se týká prsu,je to o něco těžší,je to intimnější,a asi se nehodí o tom mluvit na první schůzce,v tomto ohledu nevím,jak bych se chovala,ale vypozorovala jsem,že studnice moudrosti je tu Mirka.Určitě se přidá a poradí.Zatím ahojky a mysli na to,že nic není tak černý,jak vypadá.
Dáša, 23.03.2007 10:37:59, IP: ***.***.96.14, #5214
Ahoj Luci, moc mě mrzí, že se cítíš hůř.
Luci, jednou jsem to už myslím psala, že jsem taky dlouho čekala na toho správného. Vdávala jsem se v loni v létě a to mi bylo skoro 31. Taky jsem se kvůli tomu trápila, že jsem sama. Neznám všechny okolnosti v tvém životě, ale snad ti můžu trošinku porozumět. Moje mamka se mě snažila vytrvale povzbuzovat a říkala mi, abych se neupínala na to, že někoho potkám. Abych dokázala žít sama za sebe, dělat si radost z malých věcí a že to pak přijde samo...Něco na tom asi je. Měla jsem jednu známost, která nevyšla a dlouho mi trvalo se z toho dostat. Moje spolubydlící mi hodně pomohla a já si pak říkala,že musím zabojovat, tak jsem si pročítala různé knížky-mě hodně baví psychologie, vztahy apod. A zjistila, jsem, že musím na sobě zapracovat, abych byla připravená na dobrý, pěkný, zdravý vztah. Ale to byl můj případ. U tebe to samozřejmě může být jinak...Luci, nevzdávej se. Teď je hlavně důležité, aby ti bylo líp, co se týká PP a pak to ostatní :-). Opatruj se. Dáša
Lucka, 23.03.2007 11:04:01, IP: ***.***.127.175, #5219
Ahoj Dasi, Andri, dekuju. Ja se vetsinu casu drzim, ale pak to na me vzdycky nejak sedne. Zase to bude lepsi. Moc diky za podporu :)
Alča, 23.03.2007 11:11:07, IP: ***.***.23.10, #5220
Ahoj Lucko,nic si z toho nedělej.mě je dneska taky hůř,ne nějak hrozně ale jsem taková nervózní a snažím se ty zlý myšlenky zahnat.letos mi bude 25 a taky jsem sama,ono to chce svůj čas.Tak se drž:)
Andrea, 23.03.2007 11:50:44, IP: ***.***.187.55, #5221
Ahoj holky, to dělá hodně to počasí,když je venku,tak,jak dnes je mi taky tak nějak smutněji,ale jak vyleze sluníčko hned se zdá být vše veselejší.Takže nepropadejte špatné náladě,máme tu jaro!
Ilona , 23.03.2007 12:07:52, IP: ***.***.25.47, #5223
Ahojky všichni i při tak hnusném počasí,je fakt,že to počasí má na nás větší vliv ,než na ostatní,ale pořád pršet nebude a bude zase fajn,já vím,že když se nám udělá hůř,hned máme strach,aby se zase všechno to hrozné nevrátilo,ale je fajn,že jsme tady a povídáme si spolu a tím nás to povzbuzuje ,teda mě určitě ano,všem vám přeji moc fajn den !
teri a na tebe myslím, jak ti dneska je a jak jsi dopadla, až budeš mít čas ,určitě napiš
Miruš a tobě pěkný pracovní den a nepřepínej se ,mysli taky někdy na sebe mějte se hezky Ilona
        Předchozí   1 .. 118119120121122123124 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.