Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Mirka, 22.03.2007 18:22:52, IP: ***.***.237.38, #5180
Ahoj Zdeni, i když jsem v časové tísni, tebe jsem si nechala zvlášť i když nakonec. Když jsi psala poprve, tak jsi napsala,mám rakovinu a já jsem nevěděla,co ti odpovědět. Teď už to vím. Chtěla jsem tě přivítat mezi nás a říct ti,že jestliže jsi po ablaci,tak jsi rakovinu měla ale už nemáš a určitě mít nebudeš. Jistě je to vážný důvod k tomu abys měla psychické problémy,máš na to právo.Ale jak se začneš zotavovat po nemoci,určitě se z toho postupně dostaneš.A jestliže jsi ztratila kamarádky,tak na ně kašly,protože to nebyly kamarádky. Vždy,když se budeš chtít poradit nebo postěžovat si,tak jsi mezi námi vítaná.
A pokud by jsi potřebovala časem rekonstrukci prsu-plastickou operaci,mohla bych ti to zařídit.Problém je,že jsem z Brna a ty asi podle těch Malvazinek z Prahy.Ale i to by šlo vyřešit.
Všichni ti moc přejeme aby jsi se z toho dostala.
Tak už nejsi sama ale máš nás.Tak ber prášky a drž se!! M
Mirka, 22.03.2007 18:30:00, IP: ***.***.237.38, #5181
NO to už snad není pravda-andrea se bojí cestování jako já,jsem kmotr pipla nebo jak říká syn-Jarin.
Mirka, 22.03.2007 18:57:06, IP: ***.***.237.38, #5182
Kamoška ještě nedorazila,tak jsem sem ještě jednou nahlédla.
Ilonko,ještě jsem chtěla odpovědět tobě.Máš pravdu,hodné jsme všechny, akorát nám je to houby platné, protože si nás i přesto osud vyhlídl a obšťastnil nás takovou krásnou nemocí. Ale je pravda,že jsou na světě horší věci,co můžou člověka potkat. I když, toto je hodně blbá věc.
A jinak-na co jsi se chtěla zeptat? Ještě sem dnes jednou mrknu. M
teri, 22.03.2007 19:07:37, IP: ***.***.77.228, #5183
mirko, napsalas to moc hezky !!
a zdeni vítej mezi námi :-)
jsou samé príma baby
určitě dám vědět jak jsem dopadla, veze mně tam manžel vzal si dovolenou , sama bych to nezvládla, ale dneska jsem zvládla vyzvednout malou ze školky a ráno jsem byla na psychiatrii, dala mi prášky a stihla jsem se jí jen zeptat na ten rozhozený menzes a řekla mi že by to nemělo být prášky, nervy ano ale prášky prý ne ... tak nevím
Mirka, 22.03.2007 19:27:18, IP: ***.***.237.38, #5184
Teri, to víš, že to nejsou ty prášky ale nervy. Měla jsi toho málo? Já jsem mívala vždycky m.pravidelné jak hodiny/až do 52/.A jednou když se nám nezadařilo a měla jsem zrovna vysazenou antikoncepci,tak jsem s tak hroznými nervy a obavou čekala m., že jsem myslela, že se zblázním.A těma nervama jsem je dostala o 14 dní později. Takže nervy dělají u těhle věcí hodně. Jinak bezva, že se držíš. M
Ilona, 22.03.2007 19:46:32, IP: ***.***.25.47, #5185
Ahojky všichni,už jsem ráda,že jsem zase tady s váma,dnes jsem měla náročný den.Všechny vás moc zdravím a teri na tvůj dotaz,co učím? Učím angličtinu -dospělé,středoškoláky,vysokoškoláky,děti ze základních škol, moc mě to baví a angličtinou žiju,ta mě taky drží nad vodou.Jsem šťastná,že můžu aspoň učit doma, jinak bych se asi fakt zbláznila,učila jsem na na obrovské základní škole,ale to si už ani neumím představit.Teri,zítra určitě napiš,jak jsi dopadla,budu na teba myslet. ahoj Ilona
Ilona, 22.03.2007 19:50:41, IP: ***.***.25.47, #5186
Miruš,tebe jsem se chtěla zeptat,co říkáš na to, že můj psychiatr mi už 6 let pravidelně předepisuje Neurol,já vím,že už jsem "závislák",víš,co jednou udělal?-ze dne na den mi ho vysadil a nepřej si vidět ,jak jsem dopadla-ty nejčernější myšlenky ,za 14 dní 10 kg dolů,myslela jsem,že zešílím,takže mi ho dává dál,hlavně,že má pacienta,to znamená-sbírá body a tak to je,zajímá mě tvůj názor,jestli si uděláš chviličku čas díky moc Ilona
Alča, 22.03.2007 20:23:15, IP: ***.***.159.48, #5188
Ahoj všem
tak koukám kde je všude serotonin aby se člověk nemusel cpát AD,no a nevím nevím,člově má do těla dostat potraviny s nízkým glykemickým indexem-čočka,fazole,naturální rýže,mléčné výrobky,celozrnné pečivo,ovoce-banány,švestky.Tak nevím kolik by toho člověk musel jíst,tohle všechno jít...no budu pátrat dál a uvidíme.:)
Helena, 22.03.2007 20:27:16, IP: ***.***.24.21, #5189
Ahoj všichni, dnes jsem si zase pročítala tyto stránky a zase jsem se uklidnila, protože vím, že v tom nejsem sama. Chci se vás zeptat: můžu zároveň s antidepresivy a Lexaurinem užívat ostropestřec na detoxikaci? A máte někdo pocit plnosti hlavy a náhlou ztrátu síly?
Mirka, 22.03.2007 20:31:04, IP: ***.***.237.38, #5190
Ahoj Ilonko, tobě se nedivím,protože jsi laik ale tomu tvému "psychiatrovi"by patřilo nakopat do p....e.
Než jsem se odhodlala tenkrát brát AD, tak jsem se dostala do takového stavu, že jsem brala každý den po dobu 3 měsíců taky Neurol. Jak už jsem psala, ne abych byla vysmátá ale abych se neudusila. Měla jsem stavy, jak když mně někdo škrtí a nemohla jsem popadnout dech.Prostě nebyl den abych si nevzala alespoň 0,25 nejmíň a 1 mg. nejvíc. Když jsem ho pak nechtěla ze strachu vzít, tak mně bylo tak blbě, že jsem nevěděla jestli je to PP nebo reakce na vysazení.Ale pak jsem začala brát AD a po 14 dnech jsem bez problému přestala Neurol brát, ale měla jsem už strach.
Ale neboj, ono to nebude tak hustý,jak se prezentuje.Jde o to nezvyšovat dávky. Znám lidi, co to braly taky roky a v pohodě to vysadili. A ty to taky zvládneš.Předpokládám, že po těch letech už bereš větší dávku. Bez AD bys to vysazení nezvládla ale teď tě kryjí.Počkej až budeš opravdu v pohodě a pak teprve začni snižovat.Vždycky po 0,25 a pak čekej až ti bude normálně.Chvilku to bude trvat, možná jen dva ,tři dny, možná týden.A tak po těch čtvrtkách pokračuj až do úplného vysazení.Pozvolna i kdyby to mělo trvat rok a po celou dobu nevysazuj AD.
Ilonko neboj, určitě se z toho dostaneš.Znám jednu pani co jsem se s ní bavila v čekárně u psych.a ta to brala 10 let a dostala se až na 8 mg denně a takto to vysadila.
Dnes jsem se bavila s jednou kolegyní z kliniky, která taky trpěla PP a brala zoloft rok a údajně má rok povysazení pokoj a říkala mně, že je závislá na prášcích na spaní, že bez Stilnoxu nezamhouří oko.A to dělá ve zdravotnictví,takže by o tom měla něco vědět
A k tomu doktorovi bych už nepáchla, jak ti to může vysadit ze dne na den!
Ale uvidíš, když to budeš dělat, jak jsem ti napsala,tak z toho budeš venku. Tak dobrou noc! M.
Mirka, 22.03.2007 20:47:19, IP: ***.***.237.38, #5192
Helo, ten ostropestřec je opravdu výborný, beru ho taky.A není důvod ho nebrat společ.s AD a Lexaurinem, spíše naopak. M
Alča, 22.03.2007 21:19:54, IP: ***.***.159.48, #5194
Miruš máš pravdu,pohodový zážitky ho tam cpou a taky prý líbání:)Já když bylo před pár dny tak krásně,tak jsem si půjčila kámošky měsíčního kloučka a jela na vycházku.nastavovala jsem tvář sluníčku a říkala si to je mi krásně,nic mi není,nemám strach a to jsem byla pěknej kus za městem:)Nebo když se v práci něčemu smějeme jako asi před 14-ti dny,tak to mi až tekly slzy,což se mi dlouho nestalo a bylo mi fajn,neměla jsem vůbec myšlenky na PP.Takže hodně pusinek,sluníčka a smíchu vám všem:)
Ilona, 22.03.2007 21:38:52, IP: ***.***.25.47, #5195
Miruš moc děkuji za obsáhlou zprávu,jsi moc hodná,napsala jsi to dobře,já už někdy nevím, jestli mi je blbě,že zrovna nemám Neurol,nebo jestli je to PP, je to začarovaný kruh,ale už bych nikdy nechtěla zažít to, co se mnou tehdy ten můj psychiatr provedl,mám vyzkoušené,že mnohem lépe se cítím na jaře a v létě,takže zkusím pomalu dle tvé rady vysazovat prášky,až budu celkem v pohodě mockrát děkuji a taky dobrou!
jitka, 22.03.2007 21:51:31, IP: ***.***.83.239, #5196
Na panickou poruchu beru taky cipralex je to léčba na delší dobu tak rok nebo dva a pak pomalu vypouštět, ale ne najednou. Jestli to bereš teprve půl roku a vysadíš tak se ti to automaticky vrátí. Bylo mi vysvětleno, že lečba je delší, ale šetrná rozhodně lepší než-li lexaurin apod.Držím palce už ho beru rok a je to čím dál lepší takže vydrž.
Lucka, 22.03.2007 21:57:59, IP: ***.***.216.192, #5197
Ahoj Miri, jj, doktorka byla rozhodne toho nazoru, ze bez prasku se to zvladnout neda...akorat ona ja spis presvedcena, ze mam uzkostnou poruchu nez PP, tak nevim...No jdu tam zase 2.dubna, tak uvidime. Na jedne strane doufam, ze budu mit zapisu, co nejmin, na druhe bych neco mit mela, aby mi mohla pomoct. Ach jo :)
        Předchozí   1 .. 117118119120121122123 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.