Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Dáša, 21.03.2007 16:00:34, IP: ***.***.96.7, #5116
Miri, jejda, tak to mě mrzí, že tě to chytlo.
To rozčilení to být může...A není to i tím, že hodně pomáháš, víš, snažíš se všechny povzbuzovat atd. Abys ze sebe nevydávala víc než můžeš...To je jen takové zamyšlení. Já to tak dělala dlouhou dobu-pořád jsem vydávala a nečerpala a pak se to různě hromadilo až se to rozjelo...Miri, tak na sebe dávej pozor a dej zase o sobě vědět. Dáša
teri, 21.03.2007 16:13:30, IP: ***.***.77.228, #5118
mirko drž se mně je dneska taky hůř než včera ale dopoledne to bylo celkem dobré až teď jsem si odpoledne musela vzít neurol

Zdenka, 21.03.2007 16:54:38, IP: ***.***.67.81, #5120
Jsem začátečník na počítači.Mám rakovinu.
Jak jsem pročítala vaše příspěvky zjistila jsem
kolik nás je co máme tyto problémy.Mám 3 dospělé děti,ale ti to nechápou.Tak jsem na práškách asnažím být statečná bohužel někdy
to nejde.
Zdenka, 21.03.2007 16:55:29, IP: ***.***.67.81, #5121
Jsem začátečník na počítači.Mám rakovinu.
Jak jsem pročítala vaše příspěvky zjistila jsem
kolik nás je co máme tyto problémy.Mám 3 dospělé děti,ale ti to nechápou.Tak jsem na práškách asnažím být statečná bohužel někdy
to nejde.
Ilona, 21.03.2007 18:45:25, IP: ***.***.25.47, #5123
Ahojky všichni,ahoj Miruš a teri ,nebyla jsem tady od rána,tak si to pomalu pročítám,teri,tobě chci napsat,ono ty výkyvy budou ještě dlouho,ale zapamatuij si te´d ,co ti napíšu,vždycky si vzpomeň,že už jsi byla pro malou ve školce,byla jsi v Tescu,a říkej si ,no a co,to je jen dneska ,zítar to ¨bude lepší,uvidíš,že to pomůže,víš kolikrát já jsem byla na vrcholu blaha,jezdila k vodě,lítala pom mat¨rketech a najednou bez varování "hnusná PP" udeřila,a tak mi vždycky pomáhá myslet na to,kdy jsem byla v pohodě,ještě ty výkyvy budeš mít,to tě nestraším, jen chci,abys byůla připravená a nemusela se zbytečně bát drž se a napiš,jestli se ti chce Ilona
Pro Mirku, 21.03.2007 19:13:10, IP: ***.***.109.165, #5124
Mirko já jsem z Pardubic, co jsem se dívala na netu, tak tam jsou dost soukromí a za uhradu, vezmou tě ovšem brzo. Já jezdím k doktorce do Prahy, tak se ji zkusím zeptat, zda by mě to na PP pomohlo.
Mirka, 21.03.2007 19:56:16, IP: ***.***.237.38, #5125
Ahoj Andry,já už jsem se fakt lekla,že bereš ten Neurol pravidelně těch 7 let. To bys byla nahraná. Ale když jen občas,tak to je v pohodě.A úplně tě chápu,že jsi vyšla s tím cestováním ze cviku. To je taky má slabina,já si nejsem v dopravních prostředcích úplně jista do dneška,i když už běžně jezdím.
A taky,když máš malé děti,tak to člověku moc času na nějaké trénování nezbývá.
Já když mám před sebou nějakou hodně stresovou situaci,tak si taky 0,25 Neurol vezmu.
Ale jedna pravda je,že když jsem brala před 2 roky AD,tak jsem neměla potřebu vzít Neurol nikdy.
Možná by jsi měla říct doktorce,ať ti dá jiná AD,že tě tato neuzdravila.Protože vysadit AD můžeš až nějakou dobu po tom co jsi v naprosté pohodě. A když nejsi po tolika letech,tak jsou naprd.Tak čau a mějse! M
Mirka, 21.03.2007 20:11:23, IP: ***.***.237.38, #5127
Ahoj Dáši,možná máš pravdu,trochu se mi toho teď nakupilo, máti má ischias,tak jsem jela k ní pak pořád kolem tchyně.Ale byla to jen ráno v práci taková krátká epizoda ale to víš trochu to podlomilo mé sebevědomí. Ale odpoledne jsem opět dělala bez problémů velký nákup v Tescu-jeden plný koš nám a jeden tchyni.Včera jsem byla u toho psych. a pak letěla do města.Předevčírem ti mladí,letěla jsem z práce rychle jim něco nachystat na jídlo. Takže jsem tenhle týden uskákaná jak chocholouš.
Dáši,doufám,že ty se pořád držíš! Já už jsem si něco užila,na mně už tak nezáleží ale vy jste mladý holky a máte život před sebou a měly byste žít v pohodě.
Tak ahoj! M
Mirka, 21.03.2007 20:16:57, IP: ***.***.237.38, #5128
Dík Teri.To víš,že to trochu otřáslo mým sebevědomím Ale byl děsný pokles tlaku už včera i dnes a ono to asi na mně došlo až dnes a budu muset asi trochu zvolnit tempo.Už zase toho začínám mít nějak moc. A taky jestli mě nezablbly mé přechodové hormony. Tak ahoj ! M
Mirka, 21.03.2007 20:24:18, IP: ***.***.237.38, #5129
Andry,neboj se na AD si nemůžeš udělat návyk.Ten by sis udělala jen pokud bys k tomu jedla nahusto ten Neurol,jinak ne. Neboj! M
Mirka, 21.03.2007 20:27:51, IP: ***.***.237.38, #5130
Ilonko,dík za povzbuzení. Bohužel jak píšeš je to zákeřná choroba,člověk neví kdy to udeří.M
Andrea, 21.03.2007 20:29:18, IP: ***.***.187.55, #5131
Ahoj Mirko,chtěla jsem se zeptat,jestli to tvé jméno je tu jednou,nebo,jestli jste tam 2.Podle toho co jsem tu četla,jsi z Brna a pracuješ ve zdravotnictví?Já jsem z Brna utekla do Tišnova,a jsem zdravotní laborantka na mateřské dovolené.Ty léky budu nějak řešit.Možná,že už mám vypěstovanou závislost.Zatím čauky
Andrea, 21.03.2007 20:30:05, IP: ***.***.187.55, #5132
Ahoj Mirko,chtěla jsem se zeptat,jestli to tvé jméno je tu jednou,nebo,jestli jste tam 2.Podle toho co jsem tu četla,jsi z Brna a pracuješ ve zdravotnictví?Já jsem z Brna utekla do Tišnova,a jsem zdravotní laborantka na mateřské dovolené.Ty léky budu nějak řešit.Možná,že už mám vypěstovanou závislost.Zatím čauky
Andrea, 21.03.2007 20:37:33, IP: ***.***.187.55, #5133
Ahoj Zdenko,můžeš mi napsat něco víc?
Mirka, 21.03.2007 20:46:33, IP: ***.***.237.38, #5135
Andry,všimla jsem si,že někde na začátku je taky nějaká Mirka ale jenom myslím dvakrát.
Já jsem zubní laborantka.Tohle pitomý povolání se také podepsalo na mých nervech.
Myslím,že ta zdravotní laborantka taky není med.
A závislost určitě nemáš.Určitě máš jako zdravotník přehled a s tím Neurolem jsi nějak moc neblbla.
Ono je to těžké,je to lék který opravdu rychle zabere a člověku ihned umožní fungovat normálně.
Já jsem ho svého času taky brala ,
ne abych byla nadopovaná ale abych vůbec mohla fungovat a nezbláznila se.M
        Předchozí   1 .. 114115116117118119120 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.