Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Ilona, 21.03.2007 10:33:29, IP: ***.***.25.47, #5090
Ahoj teri,ani nevíš,jak ráda čtu tvoje řádky,ale hlavně jejich obsah ze včerejška a dneška,je to úžasné,a kdybychom ti to řekli před týdnem,tak bys tomu nevěřila,jak dneska na tom budeš mám radost i za tebe a hlavně se drž a zůstań tady s námi Ilona
teri, 21.03.2007 10:39:29, IP: ***.***.77.228, #5091
Ilonko určitě zůstanu :-) moc díky za podporu !! jsem za vás moc ráda !!!!
jen se modlím aby to tak už zůstalo
Dáša, 21.03.2007 11:14:21, IP: ***.***.96.7, #5094
Andri, já beru taky Zoloft, v Česku jsem k němu brala ještě Rivotril. Teď ve Francii mám znovu Zoloft a Lysanxia. To je něco podobného jako Neurol nebo ten Rivotril. Já jsem se Zoloftem celkem spokojená, i když nevím, jestli ho budu brát delší dobu, jak to bude probíhat. Teď, jak se mi to vrátilo, ho mám teprve druhý měsíc. To muselo být pro tebe opravdu hodně náročné-jak jsi zkolabovala. A když ty léky bereš, tak ti je líp? Nebo máš ty problémy jen po vysazení?
Dáša
Mirkaah, 21.03.2007 12:17:28, IP: ***.***.158.236, #5096
Ahoj Dáši,máš pravdu,já jsem omylem odepsala té druhé Dáši,jsem stará popleta.A jinak ti musím napsat,že dnes ráno jsem zažila šok.Udělalo se mi blbě,jako by to na mně šlo.Nebylo to nějaké intenzivní ale ani ve snu bych to nečekala.Tak jsm si vzala 0,25 Neurol a popřemýšlím,co dál. Včera jsem se dost rozčílila -smanželem a s řidičem v trolejbusu.Byla jsem vzteklá,že jsem myslela,že mně klepne.Tak jestli to není reakce. Tak se měj!! M
Lucka, 21.03.2007 12:18:43, IP: ***.***.127.175, #5097
Ahoj Dasi, no klepu tady do dreveneho stolu :), ale zda se, ze ty prasky skutecne zacinaji zabirat. Kez by to vydrzelo. Cviceni se fakt vzdat nechci, zjistila jsem, ze spinning mi nic nedela, nejhorsi je z nejakeho duvodu posilovna. Ale drzim! Zitra mam tu odbornici na uzkostnou a panickou poruchu, tak jsem zvedava. Preju ti krasny den.

A Teri, to je super!!!! Vidis, presne jak tady psala tusim Ilca, pred tydnem bys nam to neverila! Uz to bude jenom lepsi. Jsi dobre, vydrz.

Hezky a klidny den Vam vsem!
Mirka, 21.03.2007 12:20:28, IP: ***.***.158.236, #5098
Sežeň si někoho,kdo má smlouvu s pojišťovnou.Je jicj dost. M
Lucka, 21.03.2007 12:57:53, IP: ***.***.127.175, #5100
Ahoj Miri, jak uz jsem psala Dase, po spinningu mi nic neni, po posilovne hruza. Zitra vsechno zkonzultuju s odbornici a vsem vam podam hlaseni :)
Mirka, 21.03.2007 13:40:34, IP: ***.***.158.236, #5102
Ahoj Andreo,Doufám,že ten Neurol už těch pět let nebereš pravidelně? Nezlob se ,že pořád vyzvídám ale chci ti pak k tomu něco napsat. M.
Alča, 21.03.2007 13:45:01, IP: ***.***.159.48, #5103
Krásný den všem!Koukám,že od včerejška mám co číst:) to je moc fajn.Já mám dneska celkem fajn den,vysávala jsem a dokonce si u toho zpívala.Snažím se zaměstnat myšlenky,abych nemyslela na to,kde mě píchá nebo svírá nebo že mám vysoký tep.Byla jsem na masáži a paní je super,prootže se zabývá i reiky a takové věci mě baví tak si vždkycky suprově popovídáme a mě je líp.A teď odpoledne jedu za kámoškou na kafe.Chce to pořád něco dělat a nepřemýšlet.Jo a jak tady holky píšou-H2O je super-když je mi blbě tak se napiju a pomáhá.Tak se mějte krásně a fajn klidný den!
Jana, 21.03.2007 14:00:40, IP: ***.***.68.94, #5106
Pro Mirku. Nevíš o nějaké dobré terapeutce ?
Renka, 21.03.2007 14:27:35, IP: ***.***.109.6, #5108
Dobrý den,prosím o radu. Už skoro celý rok mě trápí padání vlasů, půl roku mám zvýšenou teplotu (37 - 37,5), ale podle krve,moči,rengenu plic,srdce a sono břicha jsem v pořádku.Dále mě trápí - pokusím se to popsat:zničeho nic se mi vyrazí pot na celém těle, rozbuší se mi srdce, nemůžu dýchat a mám křeče v celém těle.Zkusila jsem si vzít Diazepan, který mám od známého a pomohl mi. Nosím ho teď všude sebou, prtože ho nemít, tak asi umřu.Při tom záchvatu nemohu skoro ani mluvit. Zajímalo by mě co je to za nemoc a kam mam jít k doktorovy. Někdy mě také pálí pod očima, rty a jazyk.Přemýšlím o psychyatrovi, nebo neurologovi - nevím.Obvodní mě nikam neposlal, mam přijít za čtvrt roku znova na krev, dřív ne, pojišťovna by se asi neproplatila.Zajímalo by mě,jestli někdo s panickou poruchou trpí zvýšenou teplotou a padáním vlasů.Díky..............
Mirka, 21.03.2007 14:46:17, IP: ***.***.158.236, #5110
Ahoj Renko,ty příznaky vypadají na PP ale měla jsi udělanou krev na štítnou žlázu? To padání vlasů a bouchání srdce by mohlo být i k tomu.
Taky hladina hořčíku dělá svoje. Ale ten tvůj obvoďák nestojí za nic nebo jsi to patřičně nevylíčila.
šla bych tam znovu a žádala širší vyšetření a když nic nenajdou,tak ať tě pošle na psychiatrii.
Nechápu,jak tě může poslat s teplotou 37,5 do práce.Nervy dělají hodně ale ta teplota mi nesedí.
Běž znovu k doktorovi a nenech se odbýt! Jsou to prevíti. Hodně štěstí. M
Mirka, 21.03.2007 14:50:35, IP: ***.***.158.236, #5112
Jani,nevím odkud jsi,já jsem z Brna. U toho psychologa jsem byla podruhé ale má strašné termíny.čekala jsem na první návštěvu 3 měsíce a pak zase 3měsíce,tak neví jestli toto k něčemu bude a to dělám ve zdravotnictví. M
Andrea, 21.03.2007 15:24:20, IP: ***.***.187.55, #5113
Ahoj Mirko,vůbec se nezlobím,vím,že je Neurol návykový,takže ne pořád.Přestěhovala jsem se z většího města do menšího, a vždycky když jedeme do hypermarketu,nebo něco vyřizovat mám s tím problém a ten Neurol si vezmu.Bydlela jsem v Brně a poprvé jsem se vrátila do normálu brzy.Trénovala jízdu tramvají,autobusem a vše bylo v pohodě. Jenže ted bydlím ve městě,kde nejsou ani tramvaje,ani autobusy s krátkýma zastávkama.Jestli mi rozumíš,jsem doma,nebo kolem baráku,pak jedeme jednou za týden do Brna a mám z toho dost.Najednou se mi zdá to Brno nějaký větší a zmatenější.Takže do Brna bez Neurolu ani za nic.Zatím čauky,jdu nacpat děti,brzy se ozvi.
Andrea, 21.03.2007 15:25:08, IP: ***.***.187.55, #5114
Ahoj Mirko,vůbec se nezlobím,vím,že je Neurol návykový,takže ne pořád.Přestěhovala jsem se z většího města do menšího, a vždycky když jedeme do hypermarketu,nebo něco vyřizovat mám s tím problém a ten Neurol si vezmu.Bydlela jsem v Brně a poprvé jsem se vrátila do normálu brzy.Trénovala jízdu tramvají,autobusem a vše bylo v pohodě. Jenže ted bydlím ve městě,kde nejsou ani tramvaje,ani autobusy s krátkýma zastávkama.Jestli mi rozumíš,jsem doma,nebo kolem baráku,pak jedeme jednou za týden do Brna a mám z toho dost.Najednou se mi zdá to Brno nějaký větší a zmatenější.Takže do Brna bez Neurolu ani za nic.Zatím čauky,jdu nacpat děti,brzy se ozvi.
        Předchozí   1 .. 113114115116117118119 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.