Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Mirko, 22.03.2007 9:10:05, IP: ***.***.220.97, #5158
ahoj lenko mam uz dva roky strasny depky a panickou hruzu z lidi byl jsem normalni clovek a ted si pripadam jako ocejchovanej clovek jsem videt na dalku a nejhorsi na tom je ze nekteri lide te prosti odsunou jinam
mirko, 22.03.2007 9:17:34, IP: ***.***.220.97, #5159
vis muzu osobe rict ze mam pevnou vuli kouril jsem od 14let do 30 a ted uz nema potrebu kourit prestal jsem v roce1990 na Silvestra ale s psychikou je to neco jineho mam uz 2 roky deprese a panickou hruzu chodim k psychiatrovi bral esprital asentru ted beru selift a neuron mam rodinu a chci zit ale je to tezky nesmis vysadit jinak je to zakerny
teri, 22.03.2007 9:26:40, IP: ***.***.77.228, #5160
štěpánko, to že ti někdo neodpoví , já beru AD 3 týden a jsem v tomhle směru nezkušená, postihlo mě to cca před dvěma měsíci poprvé, takže si netroufnu dávat někomu rady a taky sbírám informace od zkušenějších
Ilonko díky za to , jak na mě myslíš, určitě je mi podstatně líp a to co jsi mi psala mi říká i manžel, že se nesmím nechat rozhodit, když se to na chvíli zhorší

Zdenka, 22.03.2007 9:34:17, IP: ***.***.67.81, #5161
mé potíže nastaly v době kdy jsem se rozváděla ,ale k lékaři jsem nešla styděla jsem se že nemohu do obchodu,MHD. Teprve když jsem postiupila operaci prsu ablaci a dostala důchod řekla jsem si že už to tak dál nejde šla jsem k lékaři a dostala ciprlex aneurol prášky na spaní a .rivenol ted jsem štastná když ujedu MHD na Malvazinky to jsem na sebe hrdá.Protože jsem sama nemám ani rodiče a v době chemo jsem ztratila plno kamarádek oto hůř vše ted snáším nemam to s kým probrat ti co se stím nesetkaly to nechápou. Dík že jsi se mě ozvala je to pro mě fakt povzbuzení a to že se o mě zajímá někdo .Na počítač se dostanu v práci kde vypomáhám v neziskovce do které dojdu i pěšky.Jestli se mě ozveš budu moc štastná.

Ilona, 22.03.2007 9:38:55, IP: ***.***.25.47, #5162
Ahoj Štěpánko,dneska mám trochu více času,tak ti píšu,jesm tady taky teprve chvilku,asi 14 dní a žádná pravidla tady nejsou,prostě píšeš,jak se cítíš,co prožíváš,těch příspěvků je opravdu hodně,takže se stane,že někdo reaguje na ten předešlý nebo někomu odpovídá už víckrát,ale to neznamená,že bys neměla psát dál, jak jsem psala, už jen to,že jsme všichni na jedné lodi s tou PP nás strašně moc spojuje,takže určitě piš dál a bu´d tady s náma Ilona
Ilona, 22.03.2007 9:42:51, IP: ***.***.25.47, #5163
teri,jsem ráda,že je ti celkem fajn,víš,chtěla jsem ti ještě napsat,jak tady všichni píšou o tom pitném režimu,tak ti taky poradím,je to vynikající způsob jak se uklidnit,když jdu ven tak bez pití už nechodím několik let,to mě naučil můj psychiatr,když to na mě přijde,pomalinku po troškách okamžitě nějakou tekutinu a pomalu dýchat a věř,pravdu to pomáhá,mám to několikrát vyzkoušené ahojky Ilona
Lucka, 22.03.2007 12:23:39, IP: ***.***.72.14, #5167
Ahoj rodino :) tak jsem dneska byla u te odbornice a mam z toho takovy neurcity pocit. Vysvetlila mi, ze u normalniho cloveka je hladina uzkosti 0% a tak, kdyz dostane strach, zvysi se asi ke 20%, u nas je pry hladina porad zvednuta na tech 20 a proto to pak splha az k panice. Z 90% mi ji pry pomuzou snizit leky, z 10% terapie, ktera pak pomuze i tomu, aby se to nevracelo. Mam si ted 14 dni zapisovat vsechny situace, kdy dostavam strach, psat, co se mi v te chvili honi hlavou a na kolik procent je to blizi stavu, kdy mi bylo nejhur. Od toho se pak pry odrazime dal, abychom zjistili, proc se mi to deje. Takze zatim nic moc poznatky....ale budu vam prubezne psat, jak se to vyviji.
Tak hezky a klidny den vsem! L.
Kája, 22.03.2007 12:44:22, IP: ***.***.220.216, #5168
Aho,už je to třičtvrtě roku,co díky panické poruše beru CITALEX a zatím se vůbec neodvažuji zeptat se lékařky,kdyže bych jej už měla vysadit. Po pravdě řečeno-nechci ho ani vysadit,protože ty stavy před tím,než jsem zkolabovala a potom,co jsem zkolabovala s šíleným strachem,neskutečně vysokým tlakem a depresí byly hrozné.Po braní CITALECU se začal stav postupně normalizovat,ale stále se cítím o volných dnech,kdy nejsem v práci a mezi lidma dost hodně špatně,tělo mi odmítá poslušnost a mám jedinou touhu zalézt po deku a spát.Ale oproti tomu,co bylo,se to nedá srovnat.,Taky mám stavy někdy hůř,někdy líp,ale zaplaťbůh pominuly výkyvy nálady nahoru a dolů,někdy jsem jakoby zabalená do těžké vaty,ale přes to všechno nesympatické to jde,jenom doufám,že nebudu muset brát třeba silnější léky,to by se asi mým játrůmm nelíbilo...držím palce všem,co mají psychické problémy a odhodlali se jít na psychimu a bojují.
Kája, 22.03.2007 12:45:52, IP: ***.***.220.216, #5169
Aho,už je to třičtvrtě roku,co díky panické poruše beru CITALEX a zatím se vůbec neodvažuji zeptat se lékařky,kdyže bych jej už měla vysadit. Po pravdě řečeno-nechci ho ani vysadit,protože ty stavy před tím,než jsem zkolabovala a potom,co jsem zkolabovala s šíleným strachem,neskutečně vysokým tlakem a depresí byly hrozné.Po braní CITALECU se začal stav postupně normalizovat,ale stále se cítím o volných dnech,kdy nejsem v práci a mezi lidma dost hodně špatně,tělo mi odmítá poslušnost a mám jedinou touhu zalézt po deku a spát.Ale oproti tomu,co bylo,se to nedá srovnat.,Taky mám stavy někdy hůř,někdy líp,ale zaplaťbůh pominuly výkyvy nálady nahoru a dolů,někdy jsem jakoby zabalená do těžké vaty,ale přes to všechno nesympatické to jde,jenom doufám,že nebudu muset brát třeba silnější léky,to by se asi mým játrůmm nelíbilo...držím palce všem,co mají psychické problémy a odhodlali se jít na psychinu a bojují.
Lenka N., 22.03.2007 15:26:30, IP: ***.***.36.54, #5172
Ahojky Vsichni, libi se mi ze jste tady vsichni takova rodina. A kdyz jsem si tak procitala clanky, je fakt, ze Mirka dokaze moc dobre poradit. I kdyz na me bylo i zapomenuto, ale je tu toho hodne, uplne to chapu. Ale s jednim Miri nesouhlasim a to, ze nemas rada kdyz prijde nekdo novy a pta se co je to PP atd... Vzpomen si jak to bylo u tebe, urcite jsi se snazila hledat informace vsude, i kdyz uz davno vedela c to vlastne je, nebo ne? Nekdy si clovek neni jisty, jindy tomu nechce verit jako ja. A i kdyz toho tady je spousta o PP, prece jen od lidicek, kteri tim trpi, se to jiste posloucha trosicku lepe... A taky novy clovicek, potrebuje vzdy obrovskou podporu od kookoliv, ale to je jen muj nazor.Tak holky jen tak dal, at jste vsechny OK.Clovek muze jen dekovat, kdyz na vas VSECHNY natrefi.L.N.
Andrea, 22.03.2007 15:36:57, IP: ***.***.187.55, #5173
Ahoj Zdenko,jseš šikula.Já mam hodnýho a obětavýho manžela,který mě vozí všude autem,což nemusí být vždy výhoda,naučila jsem se,že je mi po boku a moc na to spoléhám. Tramvají jsem nejela 6 let,a z vlaku mi naskakuje husí kůže,jen když ho slyším.Jak už jsem jednou psala utekla jsem před PP z Brna do Tišnova,kamarádky tu taky nemám a když s někým mluvím náhodou na ulici,mám strach,že mě hned ta potvora PP překvapí.A tak je to pořád,když jdu do školy,na třídní schůzku,nebo pro toho menšího do školky,čekám,že se nějak ztrapním.Co tvoje děti,ty to nechápou?Je pravda, že mě říká celá moje rodina,že co beruAD,jsem přibržděná,a že je na čase se odbrzdit. To je,vid?
Alča, 22.03.2007 16:14:00, IP: ***.***.159.48, #5175
Hezký den všem.Doufám,že se máte všichni moc fajn a že ta troška sluníčka co dneska svítila vám dodala energii,mě se teda trochu motala hlava a pak i bolela ale svedla jsem to na to,že se začíná oteplovat a bude líp:)
Lucko s tím deníkem je to zajímavé,já si občas taky něco napíšu-jen tak pro sebe,ale ne pravidelně,tak to pro tebe bude třeba přínosné.Mějte se fajn!
teri, 22.03.2007 16:36:51, IP: ***.***.77.228, #5177
tak vás jdu děvčátka pozdravit, zítra jsem objednaná k nějakému doktorovi na homolku tak doufám že tam nedopadnu jako vždycky , zatím mne žádný doktor neléčil :-(

ilonko chtěla jsem se zeptat co učíš ??
Mirka, 22.03.2007 17:50:19, IP: ***.***.237.38, #5178
Ahoj holky,zdravím vás dnes všechny ještě jednou,rychle jsem si přečetla příspěvky ale štve mně,že nemám čas vůbec vám každé odpovědět,musím rychle uklidit,protože mám binec a za chvíli přijde kamoška.Je nás už fůra a to je fajn.
Tak jenom rychle :
Anno-dík,tvé hodnocení mého stavu je přesné,napíši ti zítra k tomu ještě delší povídání.
Luci-takže to vypadá,že ta tvá terapeutka taky vychází z toho,že na počátku by měli být AD?
Lenko-já jsem se asi neobratně vyjádřila,nemyslela jsem to tak.
Štěpánko-fakt smekám,jak můžeš takhle vůbec fungovat s těmi potížemi a starat se o 3 děti.
Ilonko,dík ,dobrá rada,přidám ještě k Blančiné radě s pitím to dýchání.Blani-já s tebou taky ráda komunikuji,sálá z tebe optimismus a naděje pro všechny,že toho lze dosáhnout.
Teri,dej nám pak vědět,jak jsi dopadla Nahomolce.
Tak se mějte,zítra bych měla mít víc času,manžel jde s chlapama na kulečník a na pivo,tak pokud se k nám nenahrnou zase kámošky,měla bych mít čas. M
MIrka, 22.03.2007 18:07:07, IP: ***.***.237.38, #5179
Holky,já si to teď posobě pročítám a zjistila jsem,že už jsem k té PP ještě blbá. Andrea má přeci tři děti a né Štěpánka,ta má jednu holčičku a chtěla by ještě jedno děťátko a má hrůzu z cestování jako já.
Alčo-jestli se ti podaří tam ten serotonin dodat bez AD,tak by to byla bomba.Psycholog říkal,že to jde ale jak být positivní a šťastný,když je člověk zdeptaný z atak.
Kájo-o svá játra se neboj,mají velkou regenerační schopnost a raději brát prášky,než blbnout.
Holky už je nás fakt hodně a vidíte,jak jsem se spletla a přitom čtu každý příspěvek pečlivě a přemýšlím o každém z nás.M
        Předchozí   1 .. 116117118119120121122 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.