Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Alča, 23.03.2007 14:19:41, IP: ***.***.23.138, #5226
Co je to dneska za den?:( Před obědem mě začalo tak jako pálit u žaludku a pak mě brněla levá ruka a bylo mi divně-no a já se hned viděla s infarktem.Holky ja se asi zblázním snažím se být silná ale dneska to fakt nejde.Už mám strach abych si od těch nervů nezpůsobila něco doopravdy.No tak aspoň vám krásný den a víkend-já mám pracovní:(
teri, 23.03.2007 14:30:51, IP: ***.***.77.228, #5227
no dopadla jsem tak, že mě objednali na magnetickou rezonanci a dali mi vitamíny, já už nevím jestli se mám smát nebo brečet, rezonance je na květen , lumbálku jsem zatím odmítla , pokud beru antibiotika, myslím že je zbytečná a nebyla by objektivní a jít na ní několikrát se mi fakt nechce, takže jsem tam kde jsem byla, tak budu brát ještě měsíc antibiotika a uvidíme jestli se dám dohromady i bez doktorů

Lucko nešil je ti "teprve" 30 ne "už" !!!!! spousta času na všechno ......

Mirko a Ilonko, vy jste tady taková moje dvě sluníčka :-)

Zdenko když ti bude smutno hned piš, je tu spousta lidí co tě podpoří !! každý tu máme svoje trápení a holky jsou úžasné
teri, 23.03.2007 14:31:54, IP: ***.***.77.228, #5228
no dopadla jsem tak, že mě objednali na magnetickou rezonanci a dali mi vitamíny, já už nevím jestli se mám smát nebo brečet, rezonance je na květen , lumbálku jsem zatím odmítla , pokud beru antibiotika, myslím že je zbytečná a nebyla by objektivní a jít na ní několikrát se mi fakt nechce, takže jsem tam kde jsem byla, tak budu brát ještě měsíc antibiotika a uvidíme jestli se dám dohromady i bez doktorů

Lucko nešil je ti "teprve" 30 ne "už" !!!!! spousta času na všechno ......

Mirko a Ilonko, vy jste tady taková moje dvě sluníčka :-)

Zdenko když ti bude smutno hned piš, je tu spousta lidí co tě podpoří !! každý tu máme svoje trápení a holky jsou úžasné
Mirka, 23.03.2007 16:13:20, IP: ***.***.237.38, #5229
Ahoj Renko, jestli některá z holek mívá k PP teplotu,tak se ti určitě ozve.Mě se to ale nezdá. Šla bych prostě k tomu doktorovi a rázně bych mu řekla,že nejsem schopna normálně žít s teplotou a že žádám širší vyšetření. Nevím jaká jsi povaha ale já bych si to určitě vynutila, protože když já má jednou
za uherský rok přes 37,tak jsem na úmrť.
A ty psychic.problémy máš taky od té štít.žlázy.Tak se nenech odbýt! M.
teri, 23.03.2007 16:31:12, IP: ***.***.77.228, #5230
renko nevím jestli mají holky teplotu, nicméně já se léčím na boreliozu a teplotu zvýšenou mám, doporučila bych ti, nechat si udělat komplet virologii a serologii u imunologa, můžeš mít viry, bakterie, třeby i chlamydie se tak projevuje
Mirka, 23.03.2007 16:32:22, IP: ***.***.237.38, #5231
Ahoj Lucko a Alčo, vůbec se nevzrušujte,že ještě nemáte chlapa. Má nejbližší kolegyně, fešná ,moderní ženská čekala na svého vyvoleného až do 35,pak šup dvě děcka po roce a vůbec nic nezmeškala.
Stejně to nemůžu pochopit, jak mladý pěkný holky si nemůžou nabalit chlapa. Já jsem mívala prý pěknou postavu, manžela jsem nabalila na minisukně.Mívala jsem dlouhé rovné,černé vlasy,snědý tip a obličej spíše škaredý, díky propadlejším tvářím.Takový tip jak se říká zajímavý aby se neurazilo. Proč to ale píši.Manžel je velký fešák dodnes a těch chlapů co se mě pletlo do cesty.Byla jsem vždycky sebevědomá a nepřipustila si,že bych byla horší než ostatní a okolí tě tak potom bere.
Takže holky do toho,Lucko ty taková krasavice/někdo to tady psal,já jsem to nemohla najít/bys mohla mít určitě mužský na každém prstě. Ale musíš chtít.
škoda,že nebydlíte blíž, v partičce mého syna by se nějací fešáci na ženění našli.
Takže holky, můžu vás litovat kvůli PP ale kvůli tomuto né. tak čau M.
Mirka, 23.03.2007 16:41:34, IP: ***.***.237.38, #5232
Ahoj Dáši,byl to jen zkrat,od té doby dobrý.Tak uvidíme.Však si přečti, co budu psát Anně.
Fakt ti závidím ty procházky po Toulonu,trhy s rybama a zeleninou.To musí člověk pookřát.
Dáši, já mám taky přes všechno lítání víc času jak vy mladé.A taky už mám nějaký ten rok a trochu zkušeností,tak bych byla ráda, kdybych vám jen o pět procent mohla pomoct, vše je dobré. Ale jak začne být pěkně,už bude kolo a času málo,což mně mrzí. Tak pá! M
Mirka, 23.03.2007 16:46:50, IP: ***.***.237.38, #5233
Ahoj Andri nebo Andry? Vidíš,jak jsem blbá a né studnice moudrosti. Ukázala jsem to manželovi a zasmáli jsme se. Nejsem moudrá ale dříve narozená,což přináší přeci jen nějaké zkušenosti.Radit já umím ale sama jsem se taky třásla jak ratlík.
Tak dík a ahoj ! M
Alča, 23.03.2007 16:48:40, IP: ***.***.23.138, #5234
Ahoj Mirko,díky za podporu,nevím jak Lucka,já teď nikoho nehledám,starám se sama o sebe a potřebuju se dát dohromady než přijde vztah.vidím kolem sebe lidi,co jsou na tom mnohem hůř a tak si snažím říkat,že nemám proč kňourat,ikdyž vím že proti rozjeté PP nepomůže si něco přikazovat.ale já už bych ji teď měla mít pod kontrolou tak si musím poručit:)Taky jsem se chtěla zeptat,je tu někdo z vysočiny nebo aspoň kousek odtud?:)
Mirka, 23.03.2007 16:50:54, IP: ***.***.237.38, #5235
Helčo,to není velká dávka,to nebude problém,zvlášť jestli jsi to nebrala dlouho.Dělej to,kak jsem napsala Ilonce,Záleží taky jestli jsou to půlky zr 3 mg nebo 1,5. Ale i tak by to neměl být problém. TAk ahoj! M
Mirka, 23.03.2007 17:00:40, IP: ***.***.237.38, #5236
Ilonko,díky za pěkné psaní. Už zase funguji ale teď ty 3 dny to není úplně stopro Ale jsou děsné výkyvy tlaku.Ale kdyby bylo pořád tak, tak je to zlaté.
Přeji aby ti bylo fajn,máme před sebou víkend,což je fajn.
Moc tě obdivuji,že jsi tak dobrá,že vyučuješ řeči.Já umím jen trochu německy, bohužel jsem ještě vyzobla ve škole ruštinu. Ale stejně nikam s těma mýma myškama v hlavě necestuji ale i tak by to mělo patřit k úrovni člověka, umět víc řečí. Tak ahoj! M
Mirka, 23.03.2007 17:07:30, IP: ***.***.237.38, #5237
Alčo,nevzrušuj se, žaludek mně dnes taky pálil, je jaro,mám zase trocu "rozbouřené šťávy". Ruka-krční páteř,taky to v práci míváme. Takhle si to řekni a myšlenky odvedeš. Infarktem-přivedeš paniku. Toto se mi náhodou dařilo.Myslím to odůvodnění. Ale je to taky tím,že jsem zdravotník a taky jako správný hypochondr mám přehled o nemocech. Toto si vysvětlím, mně bere ta "kravata"pod krkem. čau! M
Mirka, 23.03.2007 17:18:20, IP: ***.***.237.38, #5238
Teri čau, já nechápu co pořád mají s tou lumbálkou.Napřed ti mají zkontrolovat jak ti zabrala ATB -z krve a potom snad, když to tam pořád bude podívat se do mozkomíšního moku, jak moc je to rozlezlé. Znám plno lidí, kteří si přeléčili bor. a nic jim nedělali. Akorát jedné kamošce, která měla flek,šla na kontrolu a oni ji řekli,že to nic nebude. A ona se po půl roce úplně vyvrátila a zkolabovala a potom ji začali teprve vyšetřovat a léčit. Díky ní jsem se dostala do paniky při svém prvním záchvatu. Jak jsem vám popisovala,tak se mi to léto tak začala točit hlava a já jsem to zvládala až do té doby,než jsem si řekla"teď zkolabuji jak Alča"/na dovolené jsem byla plná klíšťat,tak mě to napadlo/ a to byl konec. Od té doby mně to začalo.
A teri,kdo ti řekl,že máš brát ATB ještě měsíc? M
teri, 23.03.2007 17:28:53, IP: ***.***.77.228, #5239
přesně moje řeč !!!!! nechápu proč mě chtějí pořád posílat na invazivní vyšetření, na víc, když to není momentálně ani průkazné
já mám navíc k těm borelám i pozitivní nějaké další viry ...
antibiotika jsem si na další měsíc naordinovala sama :-) dle internetu radši víc než míň a obvoďák mi je napsal
potřebuji poradit, po dobu braní antibiotik budu mít neschopenku ale co pak ? protáhne mi jí obvoďák na psychické problémy ?? o práci stejně přijdu , pracovala jsem 14 dní a naznačili mi že jsem skončila , že jsem ve zkušebce .... tak potřebuji poradit v tomhle stavu bych stejně do práce nemohla
Mirka, 23.03.2007 17:32:24, IP: ***.***.237.38, #5240
Máš pravdu Alčo,ty ve svých 25 nemáš teprve nic zmeškáno. Dej se do kopy a pak uvidíš. Syn se po bouřlivém životě oženil minulé léto ve svých 31 a snaše bylo 28. Braly se po roční známosti.Bydlel od 20 let sám a před snachou vystřídal 3 vážné známosti se kterými bydlel /6,3 a 1a půl roku/ Tak toto ty klidně můžeš vypustit a o nic nepříjdeš. Akorát mně to stálo nervy,když se rozcházel,ke všem holkám jsem přilnula a byla nešťastná. Tak ahoj! M
        Předchozí   1 .. 119120121122123124125 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.