Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Andrea, 24.03.2007 13:38:13, IP: ***.***.187.55, #5286
Ahoj Alčo,musím na tvůj příspěvek reagovat.Zjistila jsem,že jsme všechny skoro stejné,myslím s tím neustálým strachem o své zdraví.Hlava se mi motá děsně,mívám černo před očima a jak kdyby se mi ta hlava nedokrvovala.Původně mi paní doktorka řekla,že to může být od očí,šla jsem na oční,mám brýle na dálku a motám se i s nima.Pak mi změřila tlak,a měla jsem 100 na 70,což není nic moc,takže piju kafčo a motám se stejně.Nádor v mozku mě taky napadl, a manžel mi řekl,že už blbnu,tak jsem nádor dobrovolně vypustila.PP souvisí s tím,že panikaříme,pokud vše nefunguje,jak má a máme sklon,hned vždy za vším vidět,to nejhorší.Zkus si nechat změřit tlak,po ránu si dej kafe, a sleduj v předpovědi počasí biozátěž.Je jasný,že když je 3,do skoku ti nebude.Jsem až do zítra sama doma,jen s nejmenším prckem,tak klidně napiš. Budu se těšit!
Alča, 24.03.2007 14:27:49, IP: ***.***.23.138, #5287
ahoj Andrejko,je moc fajn si mít s kým popovídat.já ten tlak mívám spíš vyšší než nižší takže kafi se spíš vyhýbám.tu biozátěž bych mohla sledovat,jak se před těma čtrnácti dny začalo oteplovat tak mě dva dny bolela hlava,takže to mám možná od toho.ten nádor se taky snazžím vypustit,co bych se zbláznila úplně.já budu večer taky sama doma a je škoda že nemůžu na net to bych si tady mohla s někým povídat a bylo by mi líp.mě teď trápí pokožka,dělá se mi na tvářích takovávyrážka,červené fleky a mrazí mě to ale zároveň je mi zima.doktor mi na to dal mast a léky a už to bylo lepší tak jsem mast od včera nemazala a ono mě to dnesaka zase začíná svědit-to je na tom nejhorší.no budu si muset večer zase namatlat pusu tou mastí.prý to může být taky psychické,ale má to tu více lidí v práci tak je to asi nějaká alergie na klimačku nebo tak,protože doma je to lepší.tak se měj zatím fajn a zase napiš:))
Blanka, 24.03.2007 15:01:41, IP: ***.***.221.40, #5289
Čau Miruš, přesně tak to vidím i já!! Určitě bychom si rozmněly, protože to člověk pozná i z toho psaní, že ten druhý je naladěný na stejnou strunu. Jo, jsem učitelka na 1.stupni, ale trošku "free" učitelka, moje třída je partička (mám teď páťáky), kterou jsem si naučila na můj styl humoru, takže pohodička. Je mi 34, v květnu mi bude 35 a máme jednoho syna v nejlepším věku... Mladému je 14 a půl - p a r á d a ! ! Lehce s ním lomcují hormonky, takže občas je to tady dost drsné... Ale celá famílije jsme veselá kopa, takže se stále smějeme a vymýšlíme různé ptákoviny. A hudbu? V tom nejsi sama... Moji chlapi ji taky poslouchají a taky na plné prdy a hlavně v autě. Já mám zase raději klídek, držím se hesla "ticho léčí". Ale občas, když vyrazíme s kámoškama zakalit, tak mi hlasitá hudba nevadí. Musím s tebou opět souhlasit, Miruš, protože to jsem si taky začala říkat, no a co, tak se vybulím, ať!!A fungovalo to jako nějaké magické zaříkadlo. Vždycky mi přestalo být blbě. Ty, Miruš, já bych to s tím létem neviděla tak černě...Mi taky bylo jedno léto tak úúúúúděsně zle, to když mi to všechno začalo a já měla ty stavy furt, a tak jsem se tenkrát těšila na zimu, kterou (kromě lyžování) moc nemusím, ale blížilo se další léto a jelikož mám prázdniny, tak jsem si nedovedla představit, že je celé prosedím doma. Tak jsem začala spekulovat, jak to udělat, abych se toho horka nebála... Už mnoho let mám kámošku, která je majitelkou solária a já jeho pravidelnou návštěvnicí (i když si furt říkám, že bych tam neměla lozit, že to není dobré na kůži a blá, blá, blá...ale já musím, protože ad1 teplíčko a sluníčko i ultrafialové miluju a ad2 hnědý špek je rozhodně hezčí než bílý špek...), no a tak jí to říkám, že nevím, co budu dělat, atd., atd. a ona mi hlásí, ať to tak nežeru, zalezu do bedny a když mi bude blbě, tak vždycky můžu vylézt. A měla pravdu. První dvacetiminutovka byla trošku trápení, ale pak to jelo, jako za starých časů, no a tím jsem se vlastně připravila na to léto a pak už jsem s tím neměla problém. Hodně vody na pití, hodně oleje na mazání a ležím celý den na slunku jak placka. A navíc ze sluníčka je vitamín D a ten je pro nervičky moc důležitý. Už zase píšu jak spisovatel, takže budu končit. Miruš, psla bych dál, lae nechci tady prudit holky. Tak zatím papa a napiš. B.
Mirka, 24.03.2007 17:19:31, IP: ***.***.237.38, #5292
Teda holky,nádor v hlavě mám asi já.Představte si,že ve čtvrtek jsme přáli s manželem kamošce telefonicky k narozeninám a ona říkala,že se máme v sobotu stavit u ní,má velký byt a pozvala pár přátel,že to oslavíme.Je to taky zubní laborantka a jednu dobu jsme spolu dělali.Manželovi se nechtělo po té včerejší jízdě ale ona si na něho potrpí,tak já říkám,to nemůžeš Evouškovi udělat.Dárek jsem měla ale v tom hnusným počasí jsme honili po Brně kytku aby opravdu byla na úrovni. A když jsme k ni přijeli až na Vinohrady/pro Andreu,ví kde to je/,vylezli z auta,vítr mi zdevastoval deštník za ten kousek k domu. A když nám otevřela,tak ji malíři malovali celý byt a montovali ji novou kuchyň.Ta oslava je až příští týden.Moc jsme se nařechtali ale manžel jen křečovitě.vala nás hrdině dál ale to jsme sam.odmítli. Celou cestu zpět mě spílal. Takže už jsme doma a sobotní odpoledne v p...i.Co já jsem mohla udělat práce. Tak vidíte. M
Alča, 24.03.2007 17:28:13, IP: ***.***.237.38, #5293
Ali,ty druhé jsou tuším mitrální a ty jsou horší ale ty lidi prý o tom ani neví,že prý to nevnímají. Ty ES prý vnímáme jen my-raplíci.Takže naprosto to pusť z hlavy.To ti říkám zcela zodpovědně.Zvlášť po takovém vyčerpávajícím vyšetření.Všechno ostatní co píšeš je od nervů,maxim.připouštím krč.páteř. A o hlavě vůbec nepřemýšlej nebo budeš jak pološílený MixAž si to přečte s odtupem,co psal,tak se tomu zasměje. Nervy s námi dovedou tropit kousky, znám to také. M
Mirka, 24.03.2007 17:46:08, IP: ***.***.237.38, #5294
Anri,já kdybych měla 3 děti a starala se o ně,tak už tu lopatku se smetákem ani neunesu. A to jsi na to sama nebo ti pomáhá tchýně?Obdivuji každého kdo se stará o víc než dvě děti.
Bohužel tato choroba otravuje jak mladé,tak i báby.Nevím jestli to máš poprve nebo opakovaně. Jestli už podruhé,tak ty prášky ber opravdu dlouho.Klidně se toho můžeš po vysazení zbavit.Zná lidi,kteří to brali jednou a po vysazení měli až do smrti pokoj.Takže se neznepokojuj.Tak čau! M
Andrea, 24.03.2007 17:54:15, IP: ***.***.187.55, #5295
Ahoj Mirko,tvůj dnešní cestovatelský zážitek mě opravdu úpřimně pobavil,pokaždé,co si ho dočtu mám slzy v očích.To jste se štrachali v tomto počasí přes půl Brna šalinou a nebo tě manžel pucoval alespon v soukromí v autě!?Musí tě dnes opravdu milovat!Mě by asi omejvali!
Mirka, 24.03.2007 18:00:54, IP: ***.***.237.38, #5296
4au Blani,přečti si tu moji historku s narozeninama,to byl tedy zápich.Manžel čučí ještě teˇ. Ale když jsem říkala,že tam ještě zavolám,říkal,že ji překvapíme,tak překvapili.
Jinak já se taky v létě vyvaluji na slunku na koupališti.Tam to docela zvládám Ale zle mi dělaji auto plus horko. Nebo jiné d.prostředky,Jet v létě v nacpané tramv.,v horku, je pro mně jak přeplavat jezero plné krokodýlů. A ty noci, máme ložnici pod střechou.No už se těším.I když vloni jsem to zvládla v pohodě a škráblo to semnou až v srpnu,kdy se ochladilo.Ale nebylo to tak hrozné, dostala jsem se z toho bez prášků. Tak uvidíme co bude dál. Tak zatím! M
Mirka, 24.03.2007 18:14:24, IP: ***.***.237.38, #5297
Andri.ještě tak šalinou.Jeli jsme autem pro kytku do tesca,je tam v pasáži obchod. Nic se mi nelíbilo,tak do Kauflandu.Pak jsme se stavovali v Židenicích na hřbitově,máti tam měla objednanou kytici na hrob,tak jsem jen měla vyřídit,že se staví až v pondělí,že leje.Paní ve stánku mi nabízela krásné růže ale manžel říkal,že je to morbidní kupovat kytku k nar.na hřbitově.Tak až v Bille na Vinohradech je květinářství a tam jsem koupila fakt krásné ,čerstvé růže na ůrovni.S tím milováním už to není tak horké ale kdyby to přehnal,tak mu neuvařím,nevyperu a shnije špínou. M
Andrea, 24.03.2007 18:36:05, IP: ***.***.187.55, #5298
Ahoj Mirko,neměla jsem moc harmonické dětství,takže jsem se těšila,až si založím vlastní velkou rodinu,kde bude pořád živo.Jenže oba kluci mají Hyperaktivitu s poruchou pozornosti,takže si to -živo- dost užívám.Mamka jak jsem už psala,je na tom hrozně,ale nechci o tom moc psát,abych nevylekala holky.Když není v černovicích,je zalezlá doma.Moje děti viděla hodinu o vánocích a to ji stačí.Je uzavřená ve svým vlastním světě, s nikým nemluví,a když už se ozve,tak jen proto,aby někomu ublížila,je plná nenávisti vůči celému světu,cítí se ukřivděná.První diagnozu měla PP, ted jsou to deprese,čím víc tvrdí,že se uzravuje,tím víc mě děsí,má i sklony k agresivitě,jednou u nás byla i sanitka,protože u nás napadla vllastní mámu.Takže radši končím, dětí bych chtěla klidně i 5,kdyby to bylo kam dávat.Máme 2 plus1,takže 3 děti bohatě stačí.Já se léčím 7 let,mám strach vysadit,ale na druhé straně se bojím,abych nezblbla,jak mamka.Může to mít Miry z těch léků?Bere AD zhruba 20 let vkuse!!!
Mirka, 24.03.2007 18:37:54, IP: ***.***.237.38, #5299
Blani,mně teprve teď došlo,že mi jsme podobné rodiny.V pětatřiceti jsem taky měla jediného syna a měl 15 let.Doufám,že se od něho nedočkáš takových eskapád jako já od mého. Jen když si vzpomenu na ty noci které proflámoval a já čekala jestli mi ho nepřinesou na marách.Protože,kde se něco semlelo,tam musel být on. Jednou měl přeražený nos,pak rozřízlou paži-napadl ho na diskotece borec a rozřízl uraženým kriglem ruku. Nebo ty dny,kdy jezdil po té blbé dálnici na přehlídky a castingy do Prahy a v noci zpět./živil se roky modelingem/.A to od 20 let nebydlel s námi,jinak bych se úplně zbláznila.On mně fest k PP přispěl. Ale nějaký grázl nebo křivák to není.Vždycky hodně sportoval a třeba nikdy ani nekouřil. Měl první výkonnost v judu,dělal aikido,atletiku a už 10let posiluje. Tak jsem si vylila dušičku a jdu chvíli dělat. M.
Ilona, 24.03.2007 18:54:17, IP: ***.***.25.47, #5300
teri ahojky,kde jsi dneska,teprve te´d jsem si přečetla příspěvky a ty nikde,jakpak je,jak jsi prožila sobotu, Tady je hnusně,ale mně je celkem fajn dalo by se říct pohoda, a tobě a všem ostatním ji přeji taky Ilona
Mirka, 24.03.2007 19:06:27, IP: ***.***.237.38, #5301
Andri,já jsem také neměla harmonické dětství. Do 12 let jsem žila moc pěkně,otec se nám věnoval dělala jsem závodně gymnastiku a byla jsem ve škole premiantka.Pak se naši rozvedli a matka se znovu vdala a pa ještě ke všemu začala pít.Zničila nám tím se švicou několik let života,kdy jsme ji dost potřebovali.
Andri,když je to tak ,ber ty prášky pořád a až budeš před přechodem,začni brát hormony.Jen tak se vyhneš tomu aby jsi neskončila jak matka.Tyto věci jsou hodně dědičné.
Matce od kolegyně se v předčasném přechodu/v 38let/objevila paranoidní psychoza.Takže kolegyně začala brát od 45 let pro jistotu hormony,brala je 10 let a prošla to bez úhony.Ale než je začala brát,tak už měla trochu myškyTakže nevysazuj!! M
Mirka, 24.03.2007 19:08:50, IP: ***.***.237.38, #5302
A z těch AD to určitě nemá akorát bez nich by to bylo úplně hrozné. M
Mirka, 24.03.2007 19:18:34, IP: ***.***.237.38, #5303
Ahoj Ilonko,nevím kam jste se všechny poděli? J e fakt,že přes víkend má každý nějaký program a nemá čas sedět u počítače.
Je to bezva,že je ti dobře,já taky vegetuji v pohodě až na tu peripetii s narozeninama. M
        Předchozí   1 .. 122123124125126127128 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.