Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Lenka N., 21.03.2007 1:24:23, IP: ***.***.2.23, #5074
A jeste jedna otazka....asi uz jsem otravna, ale ja mam ted jenom Vas holky.... Ja byla na ruznych testech u doktora uz pred par lety, kdyz mi nic nenasli. Myslite ze mam nejdrive podstoupit znovu vysetreni, nez si najdu psychiatra, ci psychologa, ci koho to vlastne potrebuji na pokec a rady??? L.N.
Diky Dasi, jsem klidnejsi, ze vim o nekom kdo se leci v cizine. L
Mirka, 21.03.2007 6:58:10, IP: ***.***.158.236, #5075
Ahoj Popelko,děkujeme za tvůj příspěvek.Potvrzuje to co mi řekla ta psychiatrička-na počátku AD a pak na sobě pracovat.Je výhoda,že jsi to měla jen jednou,to je ještě dost velká šance se z toho dostat.Tak přeji,ať ti to vydrží,jsi dobrá. M
Mirka, 21.03.2007 7:00:29, IP: ***.***.158.236, #5076
Ahoj Teri,je to bezva.Zase někdo z našeho spolku,kdo se vrací do normál.života. Tak ať je to čím dál lepší.M.
Mirka, 21.03.2007 7:07:56, IP: ***.***.158.236, #5077
Ahoj Andreo,jaké léky jsi brala a kolikrát se ti to vrátilo? M
Mirka, 21.03.2007 7:10:05, IP: ***.***.158.236, #5078
Ahoj Ilonko,ty musíš být moc hodný člověk,podle tvých příspěvků a přejeme i tobě aby ti bylo jen dobře. M
Mirka, 21.03.2007 7:13:35, IP: ***.***.158.236, #5079
Alčo,máš pravdu.Ač na AD všichni nadáváme a snažíme se je obejít,nejde to bez nich. Dělej všechno pro to ať si to teď vybojuješ!Držím palce a taky se pokouším. M
Dáša, 21.03.2007 9:14:57, IP: ***.***.96.7, #5081
Ahoj Miri,
myslím,že jsi odepisovala na příspěvek té druhé Dášky, co sem píše. Ale to nevadí :-).
Ta Dáša 2 psala o tom, že má problémy s ataky v noci, to jsem nepsala já.
Ale musím říct, že poprvé v Česku jsem to taky tak měla. Nemohla jsem usnout, a když jsem chtěla spát, měla jsem šílený tlaky v hlavě a měla jsem strach usnout. V noci jsem si občas pouštěla televizi,abych nemyslela na úzkosti. Teď s tím v noci problém nemám, je to spíš, jak už se holky tady zmiňovaly, že se těším, až si lehnu a člověk si může odpočinout. I když to bylo hodně silné před lékama, teď už i během dne je to o hodně lepší. Jinak jak jsi psala o tom odloučení od rodiny, určitě to tak je. I když mám moc hodného manžela, život tady je fajn, jeho rodina taky, získávám tady přátele, ale vnitřně určitě doznívá ten stres z odjezdu a opuštění rodiny a přátel. Já jsem hrozně citlivá osoba, tak to určitě tak je. Tak zatím pá a zase se ozvi. Dáša
Jnna, 21.03.2007 9:25:41, IP: ***.***.68.94, #5082
Ahoj holky, nemáte někdo zkušenosti s psychoterapií. O co vůbec jde a jak probíhá?
Beru Cipralex a jedna soukromá psycholožka mi napsala, že by mě to pomohlo, ale nevím, jestli mám na to chodit, hodina stojí 500 kč, tak abych nevyhodila zbytečně peníze. Nejste někdo z okolí Pardubic ?
Dáša, 21.03.2007 9:38:13, IP: ***.***.96.7, #5083
Ahoj Teri, tak to je naprosto úžasný, co se ti včera podařilo vykonat. Moc ti to přeju.
Snad už to bude lepší a lepší :-).
Opatruj se. Dáša
Dáša, 21.03.2007 9:47:16, IP: ***.***.96.7, #5084
Ahoj Andri, já PP mám asi zhruba dva roky. Rok jsem se léčila, po té už to bylo dobrý, tak jsme léčbu s doktorkou ukončily. V létě jsem měla ale dost změn v životě-svatba, stěhování se do jiné země, zvykání si na nový život apod. tak se mi to v prosinci vrátilo. A z příspěvků dalších lidiček taky jde vidět, že se PP vrací. Asi by pro tebe bylo dobré navštívit znovu doktora a poradit se, jak dál. A ty jsi ty léky vysazovala sama nebo po dohodě s doktorem? A jestli to bylo po dohodě s doktorem, co ti říká na to, že se ti PP vrací?
Opatruj se. Dáša
Dáša, 21.03.2007 9:54:42, IP: ***.***.96.7, #5085
Ahoj Luci, děkuju za pochvalu :-). Jak se daří dneska? Celkem tě obdivuju, že vytrváváš v tom cvičení, ale asi je to tak dobře. Ten můj psychiatr mi říká, že je potřeba se situacím vystavovat a když to zvládneme, jsme posílení pro další situaci a tak pomalu postupně získáváme sebevědomí, že tu PP můžeme překonat. Jsem ráda, že ti léky zabírají. Klidný den. Dáša
teri, 21.03.2007 10:03:46, IP: ***.***.77.228, #5086
dobré ráno, holky díky moc za podporu jste tu fakt úžasné !!! nebýt vás , tak bych nevěřila že mi kdy bude líp ! a líp mi je dneska jsem si poprvé ráno nevzala neurol , brala jsem ho jen ráno a dnesk ho nepotřebuji, odpoledne půjdu pro malou do školky, ležet přes den ještě musím kvůli těm antibiotikům ale opravdu je mi líp a mám z toho radost, takže antidepresiva zabraly po 3 týdnech a něco .....

podejte hlášení jak je vám ... doufám že všem lépe
Andrea, 21.03.2007 10:06:28, IP: ***.***.187.55, #5087
Ahojky, tak na tvuj dotaz:brala jsem 2 roky Deprex a Neurol,pak jsem byla pul roku v pohode,pak jsem do toho spadla znovu.Mam Zoloft a Neurol skoro 5let a mam pocit,Že mi to uŽnezabira.
Andrea, 21.03.2007 10:27:18, IP: ***.***.187.55, #5088
Ahoj Dáši,já byla byla taky v pohodě,pak jsem otěhotněla a v 16.týdnu po odběru krve jsem zkolabovala na ulici.Byl to jeden z mých nejhorších zážitků. Lidi mi nepomohly a koukaly na mě,jak na opilou.Hned jsem léky nasadila znovu,a mám strach je vysadit.Nosím sebou kromě pití i jídlo,mám strach,abych někde neomdlela hlady.Od té doby uplynulo 5 let,zvládla jsem ještě jedno těhotenství,ale s lékama.Podle doktorky vysazovat můžu,ale stahuje se mi žaludek,jsem po ránu rozklepaná,spíš mám pocit,že mi ty léky už nezabírají.
Ilona, 21.03.2007 10:30:35, IP: ***.***.25.47, #5089
Ahoj Miruš,děkuji za tvou zprávu,nevím ,jestli jsem moc hodný člověk,jak píšeš, ale mám moc ráda lidi a moc ráda pokud to jde jim pomáhám,alespoň v rámci možností,jak jsem už psala,jsem šťastná,že jsem narazila před časem na tuto diskusi,protože od té doby jsem úplně jiná,lepší a to díky vám všem!
        Předchozí   1 .. 112113114115116117118 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.