Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

natt, 20.03.2007 11:11:33, IP: ***.***.120.71, #5000
Tak dnes me osobne je stridave oblacno kdyz se rano probudim je to nesnesitelne a pak kdyz si zacnu rikat ze to bude dobry vsecko ze se to zlepci tak se uklidnim, jedine kdy mi je skvele je ve spanku dycky se tesim az si hned pujdu lehnout, jenze clovek prece nemuze svuj zivot jen propspat aby zapomnel na spatny pocity :( holky mate nekdo taky problem i s tim ze skoro nic moc nejite? ja mam tak stazeny zaludek ze temer nic nejim a jinak jsem pritom velky jedlik i pri me mini vaze 49 kg (mam rychly metabolismus) , jenze jestli takhle nebudu vubec jist tak co ze me zbyde :(
Alča, 20.03.2007 11:20:25, IP: ***.***.23.10, #5001
Ahoj Mirko díky za radu.Dneska je mi už o něco lépe-snad to vydrží.Bylo by fajn kdyby se to srovnalo ale jestli jsem si to rozhodila tak že budu muset brát zase prášky tak se na sebe pěkně naštvu:)Ono mi možná bylo hůř i fyzicky díky těm hormonům a to se pak podepsalo i na psychice.No nevím když je to lepší tak pak přijde něco co mě zase shodí zpět-třeba včera mě zabrněla pusa a jazyk-na chviličku a mě nenapadlo nic jiného než si vzpomenout na mrtvici ach jo.Vždycky si říkám,co si mám říct,od čeho se mi to stalo,abych se nebála?..Ale v té hlavě už je to bohužel zapsané.Hezký den všem
teri, 20.03.2007 11:28:35, IP: ***.***.77.228, #5002
natt já mám za měsíc 11 kilo dole, ne že by mi to nějak vadilo ale do jídla se vyloženě nutím a při tom jsem byla takový gurmán :-(
teri, 20.03.2007 11:31:07, IP: ***.***.77.228, #5003
jen se chci ještě zeptat, od té doby co beru AD se mi totálně rozhodil menzes a dost mě bolí prsa je to normální ????
Ilona, 20.03.2007 12:18:23, IP: ***.***.25.47, #5005
ahojky teri,to nevadí,že tě to tak rozhodilo,když jsem začala brát AD,spala jsem pořád,ve dne v noci,ale asi za týden se to ustálilo,a ten Neurol zatím určitě ber,ten třes se časem taky zklidní,já Neurol beru pořád,a co se týče menzes,to můžou rozhodit samotné nervy víc než tabletky,mi tehdy řekl psychiatr,že v mém stavu ,v jakém jsem byla,totálně mimo, jsem menzes mohla ztratit úplně,to dělá všechno ta nervová soustava,máme ji děsně citlivou na všechno napiš a drž se osatní taky zdravím!
teri, 20.03.2007 12:25:59, IP: ***.***.77.228, #5006
Ilčo díky moc za trpělivost co se mnou máš, opravdu díky
natt, 20.03.2007 12:38:38, IP: ***.***.120.71, #5007
teri presne tak no ja se do toho musim taky uplne jen prinutit abych proste si rekla ze musim neco snist ale mam tak stazenej zaludek :(...ty jo 11 kilo to je hrozne moc , to bych byla uplne pruhledna, ztratit treba takhle moc na vaze ....
Ilona, 20.03.2007 12:43:01, IP: ***.***.25.47, #5009
teri,nemusíš děkovat,dělám to velice ráda a jsem ráda,že jsme tady a držíme při sobě,je to naprosto perfektní,kdykoliv budeš chtít tak piš ,všichni jsou fajn a určitě jsou rádi,že si můžeme radit a předávat zkušenosti s tou naší "hnusou PP" AHOJKY
Lucka, 20.03.2007 12:44:23, IP: ***.***.127.175, #5010
Teri, tak doktorka ma tenhle tyden bohuzel dovolenou :( mrzi me to, snad pristi tyden. Jinak s tou nechuti k jidlu to mam taky, jen bohuzel nehubnu (a potrebovala bych to, z tech predchozich AD mam 11 kilo nahore). Menzes a ty prsa, presne jak pisou holky, mas ted proste vsechno rozhozene, chce to vydrzet to nejhorsi, nez zacnou poradne zabirat AD, uvidis, ze se pak vsechno pomalu upravi. Hlavne si to chce rikat, ze brzo bude dobre. Ja vim, ze se to lip pise nez dela, ale pujde to. Drzim palecky!!!
Evca, 20.03.2007 12:51:36, IP: ***.***.123.132, #5011
Ahoj holky,chtela jsem se zeptat,na co vlastne trpim,i kdyz nejste doktori,ale mozna mate to same. Od 8 mesicu mam takove stavy,jakobych byla mimo a tresou se mi ruce.Deje se mi to vetsinou kdyz nekam jdu,nebo v obchode,nemuzu se soustredit na to co nakupuju,ale na to,ze urcite za chvili omdlim.Je to hrozny silny pocit.Uz vubec nemuzu jit nekam,kde je moc lidi.Z toho mam uz jak to pisu husinu.Mam Neurol 0,5,s tim to docela jde,jen jak mam dostat menstr.,tak ani to nezabira.Trpim PP nebo spise Agorafobii nebo soc.fobii nebo cim?Diky.
Evca, 20.03.2007 12:52:08, IP: ***.***.123.132, #5012
Ahoj holky,chtela jsem se zeptat,na co vlastne trpim,i kdyz nejste doktori,ale mozna mate to same. Od 8 mesicu mam takove stavy,jakobych byla mimo a tresou se mi ruce.Deje se mi to vetsinou kdyz nekam jdu,nebo v obchode,nemuzu se soustredit na to co nakupuju,ale na to,ze urcite za chvili omdlim.Je to hrozny silny pocit.Uz vubec nemuzu jit nekam,kde je moc lidi.Z toho mam uz jak to pisu husinu.Mam Neurol 0,5,s tim to docela jde,jen jak mam dostat menstr.,tak ani to nezabira.Trpim PP nebo spise Agorafobii nebo soc.fobii nebo cim?Diky.
Lucka, 20.03.2007 12:59:33, IP: ***.***.127.175, #5013
Ahoj Evco, podle toho co pises to na PP vypada, agorafobie je prave strasne casto spojena s PP. Neurol ti ji nevyleci, asi by bylo dobry zajit k nejakemu psychiatrovi a poradit se. Antidepresiva na to zabiraji a dokazi to vylecit. Drzim palce!
Dáša, 20.03.2007 14:17:50, IP: ***.***.96.7, #5014
Ahoj Luci, od nás do Toulonu to není daleko. Je to v rámci MHD, ale i tak občas cítím malou úzkost. Včera to proběhlo dobře. Říkala jsem si, že musím být v klidu a jakš takš to fungovalo. A jak je tobě, dneska? Tady u nás se taky hrozně ochladilo, je tady šílený studený vítr.
dáša 2, 20.03.2007 14:25:24, IP: ***.***.169.245, #5015
ahoj holky,já už to tady vůbec nestíhám,je fajn,že se to tu tak pěkně rozjelo,vždycky se chci na něco optat a někdo mě předběhne,to stou menstruací máte ppravdu já vždycky tak týden před ní už cítím zhoršení,nemluvě o tom,když se mi to zpozdí,taky mi docela vadí teplá koupel,ale poslední dobou mě cosi divného chytá v noci,může být pp i v noci,když usnu,tak jakoby mám pocit,že chvíli nedýchám,bolí mě na prsou a pak mě tuhnou nohy ...,ad beru,
Dáša, 20.03.2007 14:28:08, IP: ***.***.96.7, #5016
Ahoj Leni, já trpěla PP v Česku, pak jsem léčbu ukončila. V létě jsem se přestěhovala do Francie a v prosinci se mi to rozjelo znovu. Jak píšeš, je těžké vysvětlit v jiném jazyce,co se děje, ale dá se to. Já musela jít znovu k doktorovi, sama už jsem to fakt zvládnout nemohla, tak mi manžel našel jednoho psychiatra. První návštěva byla trošku náročnější-mluvit ve franc.ale celkově to dopadlo dobře. Panická porucha je velice známá v celém světě, takže určitě bys to mohla zvládnout vysvětlit. Určitě ti doktor může pomoct a nasadit správné léky. Dáša
        Předchozí   1 .. 109110111112113114115 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.