Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Lucka, 19.03.2007 12:03:22, IP: ***.***.127.175, #4926
Ahoj Alco, mam taky ty otocenou agorafobii, bojim se byt sama, takze te obdivuju, ze zvladas ten podnajem. Ja jsem se prestehovala k nasim, tam mam aspon trochu lepsi pocit. A k tomu, co to zpusobilo, to mohlo byt cokoliv, ale s dobrou doktorkou se na to da prijit. Obdivuju te, jestli to zvladas bez leku, ja jsem s tim pres mesic bojovala, ale pak uz to neslo. Takze o nich urcite pouvazuj, pomuze ti to i v tom, ze kdyz ti bude zle, reknes si, ze uz jenom docasne, nez ty prasky zaberou. Drzim palecky! L.
natt, 19.03.2007 12:08:43, IP: ***.***.120.71, #4927
ahoj Lucko, jo to mas pravdu v jednu chvili si rikam je to pryc a najednou to zas prijde, ten prokletej stav. Zacinam se to ted snazit ovladat a rikat si jen si to vsugerovavas bude to dobry, obcas mi to pomuze, obcas neudela nic a propadnu tomu ale jak rikas jedine silna vule a ty prasky. a taky neco delat nemam vubec chut do zivota presne jak tady ted bylo zminovany v nejakym prispevku pripadam si ze jen prezivam a jak mi nejde najit ta prace to me teda taky zabiji.......a tobe je ted jak Lucko?
natt, 19.03.2007 12:09:33, IP: ***.***.120.71, #4928
ahoj Lucko, jo to mas pravdu v jednu chvili si rikam je to pryc a najednou to zas prijde, ten prokletej stav. Zacinam se to ted snazit ovladat a rikat si jen si to vsugerovavas bude to dobry, obcas mi to pomuze, obcas neudela nic a propadnu tomu ale jak rikas jedine silna vule a ty prasky. a taky neco delat nemam vubec chut do zivota presne jak tady ted bylo zminovany v nejakym prispevku pripadam si ze jen prezivam a jak mi nejde najit ta prace to me teda taky zabiji.......a tobe je ted jak Lucko?
Alča, 19.03.2007 12:15:27, IP: ***.***.23.10, #4929
Ahoj Luci,no já obdivuju sama sebe že jsem to dotěď zvládala,každým dnem mám pocit že to nezvládnu a že už to nevydržím.Je možný že se to s těma práškama dá zvládat jen na čas,že se zase projeví nedostatek toho serotoninu v mozku.Nejhorší je že teď pracuju na směny takže jedu pryč a vím že za dva nebo tři dny jsem doma,ale v polovině dubna bych měla nastoupit do nové práce-od pondělí do pátku a to mě ničí už teď.Chci tu práci dělat,připadá mi zajímavá,tahle současná mě ubíjí,ale to že nebudu doma ale celý týden sama..me už teď ničí..nevím co dělat..Možná by bylo lepší ty prášky brát.co mi to způsobilo nevím a doktorka to asi taky nezjistí ikdyž jinak je moc fajn.a tobě to pomohla zjistit?můžu vědět kolik ti je?a jak dlouho máš PP a agora?Díky a měj se zatím krásně!
Lucka, 19.03.2007 13:02:43, IP: ***.***.127.175, #4930
Ahoj natt, dneska je to zrovna spatny, castecne to asi delaji ty novy prasky nez si na ne zvyknu, ale nestoji to dneska za nic. Neustale se mi vraci ten strach a ne a ne se ho zbavit. A v praci to neni uplne lehky, kdyz jsem ucitelka a musim se na lidi usmivat. No jo, uzila jsem si klidny vikend, tak to asi muselo prijit. Ale nevadi, zase to prejde! Musi! S tim prezivanim to chapu, ale rikam si, ze je to docasny a prijde doba, kdyz zase budem zit naplno!
Lucka, 19.03.2007 13:13:03, IP: ***.***.127.175, #4931
Alco naopak, me prace hrozne pomaha, nejhorsi je, kdyz ma clovek cas soustredit se jen na sebe. Prace te aspon trochu rozptyli a odvede myslenky. A sama nebudes, v praci budou novi lidi a bude to dobry, uvidis. A co se prasku tyka, bez tech ja bych to nedokazala, beru je teprve tri tydny, takze jeste nestihly poradne zabrat, ale uz jen ten pocit, ze pro zlepseni neco delam mi pomaha. Doktorka mi doporucila nejakou psychoterapeutku, ktera by mi mela pomoct zjistit, proc se mi to deje. Takze az budu vedet vic, podelim se. Je mi 28 a PP mam asi dva mesice. Tak se drz, bude zase lip, uvidis :)
Dáša, 19.03.2007 13:58:27, IP: ***.***.124.143, #4933
Ahoj Luci,
tak jsem ráda,že jsi měla fajn víkend, ale mrzí mě, že dneska je ti zase hůř. Ty stavy strachu můžou být opravdu tím, že ještě neúčinkují úplně ty léky. Jinak já taky měla ty stavy, že jsem měla velký strach zůstat sama. S lékama je to teď lepší, ale pořád mám pocit, někde hluboko uvnitř, že ta úzkost tam je, ale musím si říkat, že je vše v pořádku. Určitě to, Luci, s lékama bude lepší a lepší. Opatruj se. Dáša
Lucka, 19.03.2007 14:07:02, IP: ***.***.127.175, #4934
Ahoj Dasi, no doufam, zatim mam jeste porad nejaky ty vedlejsi ucinky toho Efectinu, jsem jak prastena pres hlavu a do toho ty navaly strachu, uff. No jo, jak uz jsem tady dneska nekolikrat psala, bude lip :) A jsem rada, ze tobe ty prasky pomohly, budu doufat, ze zaberou i me. Opatruj se, jak ke vlastne ted v Francii? Ja bych tak nekam jela, uplne daleko a vsemu tomu ujela :) skoda, ze to nejde.... Tak pa L.
Dáša, 19.03.2007 14:18:28, IP: ***.***.124.143, #4935
Jo jo, tomu rozumím. Občas jsem to dřív taky tak měla-od všeho odejít...Ono, jak je toho hodně nakupeného, tak ta psychika reaguje a brání se. Tady byl moc krásný víkend-sluníčko, teplo. Dnes je zataženo a víc zima. Mám pocit, co mám informace z ČR, že to počasí je tak zhruba podobný. Letos ta zima byla mírná všude. Mě čeká odpoledne cesta autobusem do Toulonu, není to daleko, ale jak jsou plný autobusy, tak je to někdy náročný. Ale když to zvládnu, zase budu mít dobrý pocit,že to jde a bude to lepší a lepší. Luci, tak přeji hodně sil do práce a myslím na tebe. Dáša
Alča, 19.03.2007 14:19:36, IP: ***.***.23.10, #4936
Luci o to práci ani tak nejde budu mít hodně nového co se učit a určitě nebudu mít čas se pozorovat ale jde spíš o ten čas po té práci,co tam v bytě budu dělat,takhle jsem zvyklá když dělám na směny že po dvou dnech jedu domů takhle budu celý týden sama.Já jsem uplně na začátku taky chodila k psychoterapeutce ale nikam to nevedlo bez prášků- jen mi to bílilo peněženku.Možná by pomohla kineziologie ale to je dost drahá záležitost.Uvidíme v dubnu co mi řekne doktorka.Tobě držím palečky aby prášky zabraly a bylo ti líp.Zatím ahoj a přeji klidný den,ne jak ten můj:))
teri, 19.03.2007 14:40:22, IP: ***.***.77.228, #4937
ahoj holky,
dneska jsem si vzala první plnou dávku AD a do teď jsem byla v posteli jak přejetá parním válcem, nejradši bych jen spala a pritom už jsem byla před tím docela aktivnější, neustále zívám a spala bych , je to od toho ??? uááááá kdy už mi ty prášky zaberou
Ilona, 19.03.2007 15:19:49, IP: ***.***.25.47, #4939
Ahoj,teri,víš ,že pořád čtu tvoje příspěvky adržím Ti palce,ale víš my s tou naší nemocí se tak upínáme na každičkou chvilku,kdy to zabere,já vím ,jak mi teď psyhiatr nasadil ten Cipralex,nasadil mi ho v prosinci,a teprve te´d jsem pocítila jakousi úlevu,víš je to opravdu individuální a na každého to působí jinak ,jen čekat a nezbláznit se,úplně tě chápu,tím vším jsem si prošla,veř mi, že bude líp! Ilona
Lucka, 19.03.2007 15:28:38, IP: ***.***.127.175, #4940
Dasi, tak budu drzet palecky, at cestu zvladnes, nevim, jak je to daleko, ale vim, jak me dava zabrat ta trasa Praha-Kladno, takze na tebe budu moct myslet. Urcite to zvladnes!

Alco, no asi to nebude uplne lehky, ale brzo si tam najdes pratele a pak se to bude dat. Rozhodne to chce kus odvahy, ale o tom to prave je, ne? :)

Teri, ja jsem od patku na novych prascich a jsem na tom podobne, takze vydrz. Kdyz jsem zacinala v listopadu brat Mirzaten, prvni tri dni jsem doslova prospala. Ale zabral, nebyt toho, ze jsem hrozne pribirala, nemenila bych. Jaky AD vlastne mas? Jo a k doktorce, zitra tam volam, takze snad mi neco poradi.

Hezky den vam vsem!!
teri, 19.03.2007 15:33:56, IP: ***.***.77.228, #4941
Ilonko díky za podporu !! určitě je mi líp než před těmi 14 dny, to jsem nemohla ani vstát z postele, ale tak ráda bych měla zpátky svůj původní život :-(((
no těší mne že v tom nejsem sama, ve čt jdu k psychiatrini tak vyfasuji další prášky, chci se zeptat, ta moje mi jen napíše prášky , zeptáse na reakce, ale to je všechno v podstatě nějaké moje pocity neřeší měla by ? nebo je od toho psycholog ??
jinak jsem se dohodla s obvoďákem na dalším měsíci antibiotik , sice mi to dalo práci , ale bojím se něco zanedbat a odborného doktora , který by mne chtěl léčit jsem nesehnala, tak se fakt léčím podle internetu a co kde pochytím od známých .... snad už bude líp
všem tady držím palce ať je vám lépe !!!!!
teri, 19.03.2007 15:36:23, IP: ***.***.77.228, #4942
mám dalsan
        Předchozí   1 .. 106107108109110111112 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.