Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Mirka, 18.03.2007 12:54:11, IP: ***.***.237.38, #4856
Ahoj Štěpánko,klidně mi můžeš tykat,tady si všichni tykáme.
Tak jak píšeš ty i u mně hraje asi dost roli dědičnost.Babička byla velký hypochondr a stále naříkala na bolesti hlavy.Matka kdysi měla také nějaké problémy,které po rozvodu s otcem/bylo mně 12 let/řešila nějakou dobu alkoholem.Naštěstí už je to hodně dávno ale myslím,že to muselo mít nějakou příčinu.
Jak to tady tak pozoruji,tak asi ta hormonální změna,ať už je to v těhotenství nebo v klimakteriu s námi asi udělá své.
Jinak,jak píšeš,i já jsem citlivá povaha,která do sebe vždy nasávala problémy a neštěstí druhých.Navenek to na mně není vidět,protože jsem vždy byla veselá a společenská.
Myslím,že by jsi mohla druhé dítě mít ale až trochu odroste holčička aby ten stres co je spojený s péči o dvě malé děti zase neudělal své.
Moc ti držím palce! M
Mirka, 18.03.2007 13:02:20, IP: ***.***.237.38, #4858
Teri,myslím,že jsi si to namyslela dobře.Dober ATB,chvíli počkej a pak si nech udělat kontrolní odběry. A pak kdyby ti bylo pořád blbě,tak bych se to pokusila u někoho na úrovni domluvit na tu lumbálku.To se přeci dělá až když antibiotika nezaberou a pacient má stále potíže? Jinak na doktory mám podobný názor ale proboha,vždyť jsi v Praze.To tam nenajdeš někoho,kdo by tě dal do kupy? M.
TERI, 18.03.2007 13:06:04, IP: ***.***.142.106, #4861
Mirko jak vidíš tak ne , neptej se kolik jsem už oběhla doktorů !! pokud nemáš někoho známého nebo nezaplatíš tak není šance, já už bych i klidně někomu zaplatila ale zase není komu, je to začarovaný kruh
ale jsem ráda že Mix je v pohodě, nejvíc tu naříkal, spoléhám na zabrání AD, fakt se modlím
Mirka, 18.03.2007 13:07:31, IP: ***.***.237.38, #4862
Ahoj Irčo,všichni tě určitě chápeme a přejeme ti aby ti Seropram rychle zabral. Je fajn,že je u tebe maminka,protože 3 děti to musí být hrozný zápřah,nedivím se,že jsi se z toho psychicky zhoupla.
Tak přeji brzké uzdravení! M
Mirka, 18.03.2007 13:35:00, IP: ***.***.237.38, #4865
Ahoj Anno,děkuji ti za tvoji,jako vždy,přínosnou radu.Na to co jsi napsala mám naprosto stejný názor jako ty. Závidím ti,že jsi se dostala do stádia,kdy tě po této stránce PP neomezuje.Ale jak píšeš,postavit se tomu je jediná cesta. Vypozorovala jsem také,že je pro mně dobré v těchto situacích pít.Ale kdyby se jednalo u mně jen o ojedinelé záchvaty paniky,tak to člověk vydýchá a ustojí.Ale já mám neustálý nepříjemný pocit stísněnosti,který mi udělá z takové cesty spíš nepříjemný zážitek. A člověk by měl cestovat pro radost.Možná je to spojeno s ošklivou autonehodou,která se nám stala v Buchlovskýck kopcích,když jsme se vraceli s manželem a sy nem z Velké Fatry.Bylo to v roce 1990 a auto bylo na střeše a úplný vrak.My jsme vyvázli zázrakem bez vážnějších úrazů. Po tomto jsem nerada jezdila v autě ale byl to jiný strach,jako s PP. Přispěl k tomu taky škaredý záchvat,který jsem měla loni v létě,kdy jsem s plným žaludkem a ve velkém horku vracela z chaty.Samozřejmě,že oba tyto faktory byly příčinou ztíženého dýchání,což u mně vyústilo až v paniku. Bohužel jsem nemohla cestou zastavit/frekventovaná silnice,serpentýny/tak jsem to vydýchávala půl hodiny až do Brna a myslela jsem,že se vysvleču z kůže.Domu jsem přijela naprosto vyřízená a od té doby mám tyto problémy,co se týče cestování.Jak píšeš,kratši vzdálenosti zvládám,i cestu na chatu ale do delšího cestování se mi nechce. Ale budu to muset začit řešit,protože bysme s manželem teď mohli hodně cestovat A je škoda,že kvůli mně to vše padá. Ale já to určitě postupně zvládnu,jak to ostatatní.
Nějak jsem se zase rozkecala,takže ahoj a měj se pěkně! M
Mirka, 18.03.2007 13:43:58, IP: ***.***.237.38, #4866
Ahoj Lenko,když se vrátíš hodně pozadu,tak tuším na straně 134,je přesný popis PP v příspěvku od Anny.Také když si přečteš pocity ostatních,tak bys měla být doma.Jinak,když si zadáš na seznam panická porucha a odklikneš česky,tak tam toho máš o PP fůru. Ahoj! M
Mirka, 18.03.2007 14:00:33, IP: ***.***.237.38, #4867
Luci,ozvi se,je ti blbě nebo jsi jen přes víkend někde? M
teri, 18.03.2007 14:07:33, IP: ***.***.142.106, #4868
jsi mne předběhla, taky jsem se chtěla zeptat jak je Lucce ????
Mirka, 18.03.2007 14:34:47, IP: ***.***.237.38, #4869
LENCE-tak jsem byla úlně mimo,je to strana 64
lucik, 18.03.2007 18:02:16, IP: ***.***.250.94, #4882
Ahoj holky,jsem ráda že jsem našla tyto stánky.Mám asi podobné problémy jako vy.Stává se mi,že je mi šíleně zle-skoro kolaps.Něco se mi stane a já si hned vsugeruju že to bude zase.Jednou se mi udělalo slabo v tramvaji,a teď pokaždé když jedu tak se třepu a uplně si vynutím že mi je zase zle zacne mi byt slabo a tak.Brala jsem Coaxil bylo mi celkem v poho,ale ted mi ho vysadili a jsem v te depresi zpatky.
lucik, 18.03.2007 18:30:25, IP: ***.***.250.94, #4883
Ahoj holky jsem rada,ze jsem nasla tyto stranky, moznost si s někým o svých pocitech popovidat.
lucik, 18.03.2007 18:30:53, IP: ***.***.250.94, #4884
Ahoj holky jsem rada,ze jsem nasla tyto stranky, moznost si s někým o svých pocitech popovidat.
lucik, 18.03.2007 18:34:14, IP: ***.***.250.94, #4885
Ahoj chtela bych se s vámi podelit o své problémy ale nejak mi zde nejde přidat příspěvek.
lucik, 18.03.2007 18:36:12, IP: ***.***.250.94, #4886
Ahoj chtela bych se s vámi podelit o své problémy ale nejak mi zde nejde přidat příspěvek.
lucik, 18.03.2007 18:36:42, IP: ***.***.250.94, #4887
Ahoj chtela bych se s vámi podelit o své problémy ale nejak mi zde nejde přidat příspěvek.
        Předchozí   1 .. 103104105106107108109 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.