Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

spešulka, 16.03.2007 15:17:35, IP: ***.***.133.183, #4782
ahojky luci,mě taky tahne celej krk a leva strana,chystám se na odblokování k doktorce...zlobí mě celej trapézovej sval...cítím i pálení kolikrát...to jsou zaťatý svaly.A někdy mi to šlo ze začátku i do ruky,že me pripadala takova přeleželá.
Blanka, 16.03.2007 18:21:38, IP: ***.***.221.40, #4785
Čau Danco,léky určo celý život brát nebudeš muset. Já jsem AD vysadila (pomalu a postupně) po roce a čtvrt a zatím to funguje bez nich. K AD jsem nikdy nebrala žádné pomocné léky, jako Neurol či Lexaurin. Nevím, jestli sis četla i další příspěvky, ale já jsem zastáncem teorie, že když donutíš hlavu, ať toho nechá, tak to půjde i bez AD. Nevím, čtu si všechny zdejší příspěvky a člověk se tomu nesmí poddat... Měj se. B.
dáša 2, 16.03.2007 18:33:34, IP: ***.***.169.245, #4786
ahoj všem,už dlouho jsem nepsala,naposledy při atace po kavě,myslela jsem,že se to vrátilo,ale vy jste mě uklidnily,je mi lepe,už dojdu v pohodě do města,sice mi sem ta ztuhne krk při takové té uzkosti,když čekáte,že to přijde,ale to se dá,píšu to proto,že jsem četla lucčin příspěvek,mně se to stává běžně,stačí jen pomyslet na něco negativního a cítím,jak mi tuhnou svaly na krku,je to tlaková bolest,jde to i do uší,a ten pocit,že neseš něco těžkého na krku,je fakt hnus,ale říkám si ,je to jen uzkost,ale dost nepříjemná,někdy si říkám,že všechny tyhle bolesti a divný stavy jsou k něčemu dobrý,copak jsme dřív mely radost z toho,že se nám podařilo dojít třeba do obchodu,to asi ne,cooo,alespon ja se raduji z každého krůčku,kterej zvladnu sama a bez paniky,jde to pomalu,ale my všichni si prostě věřit musíme,protože tehle divná a omezující panika,nás nesmí dohonit,alespon já jsem začala bojovat,beru i ad,bez těch to nejde,je to taková berlička,ale zbytek záleží na nás,nekdy je líp a nekdy hůř,a ted k mému dotazu,taky vypadáte po ad tak divně,já mám vaky pod očima,které jsem dřív neměla a pořád takový lesklý a unavený oči,dost mě to štve,a hlava mě bolí taky pořád,na spáncích,taková ošklivá tlaková bolest,jakoby vas nekdo provrtával,tak se mějte všichni zatím moc pěkně
teri, 16.03.2007 18:50:03, IP: ***.***.77.228, #4787
tak z dnešního odborníka je taky velké kulové, jsem fakt už zoufalá, odborník mě poslal na lumbální punkci, jenže jsem zjistila, že to tam dělají ještě starou metodou, takže jsem to odmítla, nenechám se zmrzačit, takže jsem tam, kde jsem byla na začátku, líp mi je už odpoledne, dopoledne ještě proležím ale odpoledne už se pohybuji, ale deptá mně že nikdo naprosto nemá zájem mne léčit, léčbu jsem si naordinovala sama dle internetu, takže s tím prostě budu pokračovat a kašlu už na doktory , fakt jsem totálně bezradná , léky si zaplatím ze svého
spešulka, 16.03.2007 18:57:59, IP: ***.***.133.183, #4788
ahojky..také mam porad skleneny oci a kolikrat se pristihnu,jak jsem mimo chvilkama,jako kdyz se se mnou vsechno houpe.a nekdy me poboliva hlava,a v noci se casto budim.
dáša 2, 16.03.2007 19:24:46, IP: ***.***.169.245, #4789
ahojte,spešulko,jakoby si mi psala z duše,a co deláš pro to,aby ty oči nebyly tak skleneny,já si připadám ,jakobych měla teplotu,ale nemam, a v noci taky spím trhaně,jak dlouho to máš s tema očima,me to strašne stve,ale asi je to unavou a tema ad,jiné vysvetlení nemám,terezko,já žasnu,jak dnes funguje dnešní zdravotnictví,jsem zdravotní sestra,ale na mateřský,a vůbec se mi do oboru nechce vracet,to si udelala dobře,že si lumbálku odmítla,bylo by ti po ní ješte hůř,můj strýc má také l.boreliozu už 15let,přišli na ní až po roce,atb bere pořád,začalo mu to kloubama,ale jinak je docela v pohodě,hlavně psychika udělá moc,on si to nebere,tobě asi ty nervy k tomu všemu nepomůžou,ba naopak,snaž to brát trochu s nadhledem,uvidíš,že až ti zaberou ad,tak ti bude lépe,vnímáš to ted určite všechno intenzivněji,než kdybys netrpěla panikou
Ilona, 16.03.2007 19:54:58, IP: ***.***.25.47, #4791
Ahoj teri,snad to není ani možné,aby se ti někdo pořádně nevěnoval,přece není možné,aby sis sama musela všechno vyčíst na netu a pak se pokoušet sama léčit,to Tě plně chápu,že jsi naprosto bezradná a vůbec nevím,co k tomu říct,už jsem zapomněla jaké vlastně bereš léky,jestli se ti chce,tak mi napiš,díky Ilona
Mirka , 16.03.2007 20:08:22, IP: ***.***.237.38, #4792
Ahoj Dáši,dnes jsem měla celý den takové fofry,že jsem se dostala k počítači až teď.Díky za snahu pomoci tomu manželovi s bolestmi hlavy.Teď ho dva dny nebolela,takže mu otrnulo a nikam ho asi nedostanu,tak na to kašlu.
Dnes byl velice pohodový den,ikdyž jsem ho měla nabitý.Musela být nějaká dobrá konstalace,jsem na to moc vnímaváZítra se chystám na chatu,doufám,že počasí ještě chvíli vydrží.
Taky se moc těším na víkend.Tak se měj pěkně,zase se ozvu. M.
Mirka , 16.03.2007 20:08:55, IP: ***.***.237.38, #4793
Ahoj Dáši,dnes jsem měla celý den takové fofry,že jsem se dostala k počítači až teď.Díky za snahu pomoci tomu manželovi s bolestmi hlavy.Teď ho dva dny nebolela,takže mu otrnulo a nikam ho asi nedostanu,tak na to kašlu.
Dnes byl velice pohodový den,ikdyž jsem ho měla nabitý.Musela být nějaká dobrá konstalace,jsem na to moc vnímaváZítra se chystám na chatu,doufám,že počasí ještě chvíli vydrží.
Taky se moc těším na víkend.Tak se měj pěkně,zase se ozvu. M.
Lucko, 16.03.2007 20:21:14, IP: ***.***.237.38, #4794
Věř,že je to vše od nervů,vím to podle sebe.Záda a krk máš namožený z cvičení a také ze sezení v práci.Člověk který není neurotik si řekne: bolí mně záda a krk,je to otravné ale není to nic vážného,zkusím na to nemyslet.Ale panikář jako my už si myslí,že má bůhví co a postupně se tak vyštengruje,že má pocit,že je to hrozné,že už to prostě nevydrží,že se zblázní.To je bohužel ta naše nemoc.
Snad ti ten efectin dobře zabere,je to jedno z nejmodernějších antid.čtvrté generace.Tak vydrž,držím palce! M
Mirka, 16.03.2007 20:35:28, IP: ***.***.237.38, #4795
Ahoj Blanko,myslím,že tobě se vyplatilo,že jsi prášky brala tak dlouho.Slyšela jsem,že správně by se měly brát AD u PP alespoň 2 roky.A většina z nás tady je brala kratši dobu a doplatila na to recidivou.Není to jejich chyba ale neschopnost doktorů.
Takže donutit hlavu se ti povedlo až po dost dlouhém braní AD,jinak by to asi nešlo.
Ale máš pravdu,bohužel jen přes AD cesta nevede.Chce to pochopit podstatu nemoci ,něco si o tom přečíst.A taky pokud možno nedostat se do vypjaté stresové situace. Já jsem teď bez léků,vpohodě ale vůbec bych si netroufla říct,že navždy.
Držím ti palce,ať to tobě vydrží !
Mirka, 16.03.2007 20:44:01, IP: ***.***.237.38, #4796
Ahoj Teri,na žádnou lumbálku nechoď.Dober antibiotika a počkej až ti úplně zaberou AD.
Potom si nechej znovu udělat krev na borelie.Když nebudeš mít potíže a krev bude v pořádku,tak se na to vybodni.Nevím,odkud jsi.Kdybys byla z okolí Brna,tak bych ti doporučila výborného odborníka,v případě,že by to ještě nebylo v pořádku.
To přeci není možné aby na tebe tak kašlali!M
Blanka, 16.03.2007 21:11:53, IP: ***.***.221.40, #4797
Čau Miruš, jo, vyplatilo, to určitě. Taky jsem je nechtěla brát tak dlouho a doktorovi jsem říkala už po čtvrt roce, ať mi je vysadí, ale on řekla, že ne. Potom jsem je chtěla vysadit před prázdninama, tak to zase namítal, že učitelkám v žádném případě AD na prázdniny nevysazuje, takže se to oddalovalo, oddalovalo, až jsem ho pak ukecala na snižování dávek a to jsem ho musela jo přemlouvat. Já bych je ještě nevysadila, nevadila mi, ale dost jsem po nich tloustla a to je pro mě něco děsného... Takže teď piju namíchané bylinky a čistím tělo od léků, chodím doplňovat hormon štěstí do fitka 2-3x týdně a snažím se stále myslet pozitivně. Už se dostávám do stadia, že bolí hlava, no a co, každého bolí hlava, někde píchá, noa co, ať, však to přejde, atd. Tak jen doufám, že mi to vydrží FURT!! Ale někdy mi taky zabyde šoufl, ale tak si řeknu, že to přejde a je klid. A teď je navíc už tak krááááásně, to ani nejde, aby si člověk připouštěl nějaké děsy!! Taky mi moc kdysi pomohlo solárko (už se chystám) a kolečkové brusle, na kterých taky jezdím stále. tak, Miruš, jsem se zase rozkecala, takže končím. Měj se krásně na chalupě a úúúúúúúúžasný víkend!!!!!!!!! Papa B. PS:už se mi to nechce číst, oml.se všem za chyby.
Blanka, 16.03.2007 21:16:52, IP: ***.***.221.40, #4798
Jo, ještě jsem si znovu přečetla Tvůj příspěvek a máš, Mirko, pravdu!! Velice důležité je to, že si člověkmusí načíst co nejvíce literatury, aby pochopil "vo co gou" a pak je schopen překecávat hlavu. Zlatý doktor Praško!!
Lucka, 16.03.2007 21:22:36, IP: ***.***.216.192, #4799
Tak Efectin jsem si dneska vzala poprve a je mi z nej na zvraceni, mota se mi hlava, spatne vidim a mam navaly horka. Vsechno jsou to vedlejsi ucinky, o kterych pisou v pribalovym letaku, ale stoji to za starou belu. Jinak krk porad pokracuje, neboli to, jenom tlaci, jakoby mi nekdo drzel krk v dlanich a tlacil. No jednoduse receno, dnesni den je na.....
Jinak Teri vydrz, urcite se musi najit doktor, co ti pomuze. Odkud vlastne jsi?
A Mirko s Dasou, moc vam dekuju, to jak mi vzdycky odpovite a podporite me, mi hrozne pomaha! Moc vam obema dekuju. Preju krasny vikend vsem. L.
        Předchozí   1 .. 100101102103104105106 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.