Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Mirka, 15.03.2007 20:39:02, IP: ***.***.237.38, #4755
A ještě radu: když tě zase chytne ten"nedodech",vezmi si papírový pytlík a dýchej do něj. Anebo pokud budeš doma,vlez do vany a dej si ledovou sprchu,ty potíže ti to dost potlačí.
A než ti zaberou AD nechej si napsat Neurol a vezmi si kousek ráno a večer.
Lucka, 16.03.2007 7:19:32, IP: ***.***.216.192, #4757
Mirko, tak masaz nakonec trochu pomohla, pani rikala, ze mam cely krk a zada zablokovany, ze je pry videt, ze mam nejaky velky stres a tak se mi to usazuje za krkem. Takze aspon neco. Jinak nemuzu najit tu diskusi Antidepresiva a porad se mi nejak nechce brat dvoje ruzne AD....
A cetla jsem si, cos psala Dase, zni to, zes mela vcera hezky den. Tak doufam, ze takovych bude vic a vic :) Hezky patek L.
Mirka, 16.03.2007 8:15:27, IP: ***.***.158.236, #4758
ahoj Luci,dík za přání i já ti přeji jen samé pěkné dny.
.Najít ty AD je jednoduché.Zadej si na SEZNAM!! -Antidepresiva a pak je to myslím druhý odkaz-je tam mimo jiné diskuse. Napiš pak jestli jsi to našla .Jsou tam různé poznatky a pocity při braní AD.
To je fajn,že ti pomohla ta masáž.Zase jsem o něco chytřejší,kdyby se mě ten stres zakousl do krku.
Jinak při mém povolání a věku se mě taky občas něco vyvrbí ale pravda,že velice zřídka.Pomáhá mi dost to chození na velké vzdálenosti a také kolo.
Tak pěkný den akaždý tvůj pokrok nebo radu ale i postěžování úvítáme. M.
Dáša, 16.03.2007 8:55:24, IP: ***.***.96.7, #4759
Ahoj Luci, tak jsem ráda, že ti masáš aspoň trošku pomohla. On ten stres se hodně hromadí právě v těch svalech a blokuje se to. Půjdeš znovu? Možná by to chtělo teď pravidelně. Mně neurolog napsal 20 sezení, jen musím tady najít nějakého maséra.
S doktorkou je to těžký. Oni sami někdy neví-zabírá to fakt individuálně, já když se léčila na migrény, tak to bylo podobně, dostala jsem léky, měsíc je měla zkoušet a když nezabraly, tak vyměnit...Pokud by to šlo, tak zkus třeba doktorku změnit. Luci, tak na sebe dávej pozor a přeji taky pěkný den. Dáša
Dáša, 16.03.2007 9:04:38, IP: ***.***.96.7, #4760
Ahoj Miri, tak to mě moc těší, že ten den včera proběhl dobře. Ta procházka musela být taky moc příjemná. Nejsem si úplně jistá, ale mám pocit, že ten doktor se jmenuje Mastík. Ale nevím, jestli si ho nepletu s jiným doktorem. Já už jich ještě v ČR navštívila hodně... U tvého manžela by to chtělo přijít na to, proč má ty bolesti hlavy. Mně osobně teda taky žádné léky nijak moc nezabraly. Někdy třeba ze začátku braní tak tři týdny a pak se bolesti vrátily. Co mi pomohlo, bylo až tady ve Francii kombinace toho Nocertonu a Dogmatilu. Ale to je teď narušené, jak jsem psala dřív. Já jsem včera pomáhala manželovi něco málo v práci, tak jsem se zaměstnala a bylo to fajn. Už se těším na víkend, že bude trošku odpočinku :-). Přeji pěkný den. Dáša
Lucka, 16.03.2007 9:07:25, IP: ***.***.216.192, #4761
Ahoj Daso, doktorku vymenit zkusim. Zacala jsem brat i ty druhe prasky, ublizit mi to snad nemuze. Blby je, ze jsem na nejakou slozku ze vsech tech, kterych tady pisete vy, alergicka, takze doktorka asi opravdu zkouset musi. Ale nejhorsi je ten pocit pokusnyho kralika.
Co se masaze tyka, tak dneska mam ten krk zase horsi, ale to jsou asi fakt nervy. Objednana jsem kazdopadne znovu, pani rikala, ze to chce nejmin 4x, jak to mam moc zablokovany.Ale ma tam ted nejaky novy pristroj, ktery pomaha celkove regeneraci tela, takze to asi zkusim. Tonouci se stebla chyta :)))
Tak vam vsem krasny a co nejmin ustraseny patek :)
Dáša, 16.03.2007 9:29:59, IP: ***.***.96.7, #4762
Luci, tak to je moc dobře, že na masáž ještě půjdeš. Chce to fakt pravidelně. S těma lékama těžko radit. Každé tělo reaguje na ty různé léky jinak. Ale když to zkusíš, uvidíš, jestli pocítíš úlevu a účinek a podle toho doktorka pak může zase pokračovat dál.
A jak se jmenují ty druhé AD, co jsi dostala?
natt, 16.03.2007 10:17:25, IP: ***.***.120.71, #4763
Dobre tak to moc dekuju za radu urcite se mi to bude hodit, ja v tu chvili vzdycky zacnu tak silene zmatkovat a takhle apson budu vedet jak si trochu pomoct...ted je to druhy den co sem nasadila ten remood(zatim jen pulku, protoze vcera jsem mela hned na zacatek cely a dost to se mnou zamavalo ) vecer si vezmu tedy i kousek neurolu.zatim mi dobre neni protoze to beru v zacatku a mam dost krece v nohou no ale verim ze se to musi zlepsit je to k zblazneni...zase napisu :) sem rada ze sem vasi diskuzi objevila....preji ti moc pekny den a hezky vikend.natt
natt, 16.03.2007 10:34:33, IP: ***.***.120.71, #4764
Záda tak ty me bolej uz naky tri mesice v kuse tak mozna prikladam taky tedy vahu tomu stresu ktery se mi nahromadil..
Lucka, 16.03.2007 11:19:52, IP: ***.***.127.175, #4766
Ahoj Daso, tak sedim v praci a ty zada a krk jsou porad horsi, jako bych je mela ochrnuty nebo co, jde mi to az do brady, takze samozrejme me zase chyta panika...ach jo, to snad nikdy neskonci. Jinak prasky se jmenuji Efectin. Dneska jsem si vzala prvni, tak doufam, ze na to nebudu reagovat stejne jako na Citalopram, to bylo dilo. No tak doufam, ze aspon vam ostatnim bude dneska lip! L.
Lucka, 16.03.2007 11:31:27, IP: ***.***.127.175, #4767
Natt, sice jsem ted psala, ze se mi zada horsi, ale to jsou fakt nervy, oni me ani tak nebolely, jako by tak nejak tuhly. Na masaze si urcite zkus zajit, jestli najdes cas, cloveka to uvolni a zadum ulevi. Chce to delat si maly radosti.
Dáša, 16.03.2007 11:49:32, IP: ***.***.96.7, #4768
Luci, tak to mě mrzí, že ti je zase hůř. Ten lék neznám, tak jsem se koukla na seznam. Je to na léčbu deprese a panických poruch, tak by to mělo snad zabrat. Moc bych ti to přála. Jestli tě chytá panika, zkus si odpočinout, v klidu pomalu dýchat. Jinak ti rozumím, že má člověk pocit, že to nikdy neskončí. Když je líp, člověk si myslí,že už to má za sebou a pak zase něco přijde. Ale nesmíme se vzdávat, určitě se to postupně zlepší. Myslím na tebe. Dáša
Lucka, 16.03.2007 11:58:41, IP: ***.***.127.175, #4769
Dasi, kdyz me ty zada vazne desi, je to pocit, jako by mi na nich nekdo sedel a tlacil na ne, nebli to, jen tak nejak tahne. A ted me samozrejme desi, ze mam nejakou strasnou nemoc, na kterou se neprislo, ochrnu a prestanu dychat. No nic, chce to se nejak uklidnit, jen kdyby ty zaday presly. Pritom mi jinak vubec nic neni, nez jen tohle. No jo, jdu na obed, snad se to zlepsi. Drzte mi palce, L.
Dáša, 16.03.2007 13:54:48, IP: ***.***.96.7, #4772
Luci, tak jsem se znovu dívala na různé příznaky PP a mimo jiné je tam napětí ve svalech, bolesti v zádech, hlavy, svalů, páteře a spousta dalších projevů. Takže ten tlak v zádech může být fyzický projev PP. Určitě nemáš žádnou vážnou nemoc, neboj se.
Ty jsi psala, že chodíš víckrát týdně cvičit. Nemůže to být i z toho? Víš kombinace PP a toho cvičení. To je jen taková úvaha...
Lucka, 16.03.2007 15:09:13, IP: ***.***.127.175, #4781
Asi jo, taky jsem si to cetla, bude to dobry. To jen, jak se porad clovek sleduje, tak ma pak strach. Dekuju hrozne moc za podporu Dasi!
        Předchozí   1 .. 99100101102103104105 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.