Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Dáša, 17.03.2007 19:28:51, IP: ***.***.124.143, #4829
Ahoj Miri, tak jak bylo na chatě? Už jste se vrátili? My dneska jsme tady měli moc pěkně, sluníčko, teplo. Já teď měla taky dva dny téměř bez bolesti hlavy, teď mě to trochu zase začíná, ale dá se to...Jinak občas pocítím tlak na hrudi,ale ty léky mi moc pomáhají. Tak přeji klidný večer. Dáša
Dáša, 17.03.2007 19:32:03, IP: ***.***.124.143, #4830
Luci, jsem moc ráda, že tě to psaní povzbuzuje. Jak to jde s tím novým lékem? Jak se cítíš? Dáša
Dáša, 17.03.2007 19:38:33, IP: ***.***.124.143, #4831
Ahoj Teri, já absolvovala lumbálku před několika roky v Brně na infekčním-podezření na boreliozu. Před tím jsem se dočetla, že existují speciální jehly a 3 hodiny poté už se mohlo vstát. Na mě a dalších 2 je použily. Vím,že se dají i koupit a nebylo to tak drahé. Ale já nic nakonec platit nemusela. Dalo se to zvládnout.2 holky, co tam se mnou byly opravdu boreliozu měly a absolvovaly léčbu antibiotiky-ale infuze. Je fakt, že to rozhodnutí je na tobě, někdy to může pomoct, někdy ne. Opatruj se. Dáša
joe, 17.03.2007 19:48:50, IP: ***.***.208.209, #4832
Dříve, než se rozhodneš navštívit psychiatra, doporučuji prostudovat si něco o homeopatii a alopatii, tedy o dvou zásadně rozdílných přístupech k léčbě. Podle toho, který z obou směrů ti bude dávat smysl, doporučuji vyhledat příslušného odborníka. Není lékař jako lékař a psychiatr jako psychiatr. Já osobně bych psychiatra volil až v případě, že selže vše ostatní (psychoterapie, psychosomatický přístup a pod.)
Štěpánka, 17.03.2007 20:54:08, IP: ***.***.225.145, #4833
Dobrý večer Mirko,jste hodná že jste nspsala,já už vnic takového nedoufám že by se to někdy zlepšilo,psychyatryčku navštěvuji už tak těch 5let,chodim i k psychologovi a pokaždé když vysadím prášky,pdotýkám pomalu tak se všechno vrátí.A někdy i hůř.Unás je to asi dědičné,trpěla tím babička ,moje matka,ale obě ataké až pzději,asi až po dětech.Mám 15ti měsíční holčičku a hrozně se bojím že to bude mít takéa ta pravděpodobnost je velká!CHtěla bych ještě jedno dítě i když vím jak mě to celé těhotenství rozhodilo,ale když vidím malou tak to chci podstoupiz znovu.Kamarádka si ze mě děká srandu a říká že si to splním a pak skončím někde v léčebně a ona mi tam bude nosit banany.Ja mam hrozně citlivou povahu,až přecitlivělou,takže to všechno vipliva stoho.Taky bych chtěla aby to vůbec nebylo ,ale je to tak a jak už jsem psala ikdyž to ten život hrozně znepříjemnuje tak jsou na tom lidi i hůř.Mějte se taky moc pěkně a dík za pvzbuzení Š
Irena , 17.03.2007 21:25:12, IP: ***.***.156.245, #4834
Anno,i já se omlouvám,to že jste to myslela dobře mi došlo až jsem se uklidnila.Jsem ze všeho tak vyděšená,že už u nás musí být i moje mamka,jako psychická opora.Snad to bude dobrý,vrátila jsem se k seropramu tak čekám až zabere. mějte se krásně.
teri, 17.03.2007 22:49:23, IP: ***.***.142.106, #4837
dášo já se té LP nebráním, nicméně obvyklý postup se takový, že tě přeléčí , počkají měsíc na výsledky a pokud nebudou ok tak tě pošlou na tu LP , za prvé se bojím že ty výsledky co by udělali v pondělí byly ovlivněné dlouhodobým braním antibitik a za druhé nechápu jak jsou všichni laxní při tom prvotním zaléčení ifekce, já mám protilátky aktivní takže akutní infekci, prostě těm doktorům nevěřím ani pozdrav, pokud mě někdo bude chtít na tu LP poslat až ukončím tu prvotní léčbu a budu si moci zaplatit tu šetrnou jehlu, tak to podstoupím ale až v momentě, kdy budu mít jistotu že tahle léčba nezabrala, prostě se léčím sama a do toho se psychicky sypu :-(( mám pocit že každý doktor ke kterému přijdu se mně sanží jen co nejrychleji vylifrovat tak, abych se už k němu nevracela :-(
Lenka N., 18.03.2007 1:02:34, IP: ***.***.45.221, #4838
Ahoj lidicky, tak jsem tady pred par dny zabrousila, protoze si sama se sebou nevim rady. Chtela bych Vas poprosit o radu. Prijde mi, kdyz ctu vase radky, ze mam podobny problem, ale taky ne. Protoze nektere priznaky se shoduji a nektere zase ne. Nevim na koho se mam obratit. A to i hlavne proto, ze nejsem v CR. Muzete mi nekdo pomoci, kde bych sehnala vice informaci o PP? Nebo muzete mi je dat nekdo sam, prosiiim... diky Lenka N.
Anna, 18.03.2007 3:50:20, IP: ***.***.100.76, #4842
Pozdravujem, Mirka, je ozaj dobre byt spat vo vlastnom malom svete. Cestovanie uz nie je vobec problem, dokonca ma tesi. Vsetkymi prostriedkami a aj soferujem na velke vzdialenosti - aj celodenne cesty, len pritom tak kazde 2 hodiny mam pauzu a oddych.
Ten stav co popisujes, to som presne rovnako mavala v dvoch obdobiach, ked som mala velmi vyvinuty stav PP. Velmi zle to bolo najprv doma na Slovensku ked som bola okolo 30. Vtedy som obmedzila zivot na totalne minimum, do prace a domov, tak asi na 2 roky. A potom som pokracovala vo vsetkom uplne normalne. Cestovala som aj do cudziny - a neskor sem, do USA. Potom pred 15 rokmi zomrela mama a ja som sa s tym nemohla zmierit a problemy sa vratili. Vtedy mi zase cestovanie robilo problem. To som uz vedela, ze musim s tymi stavmi napatia zit, uz som z nich nemala strach. Velke cesty som nerobila, len priblizne do 50 km, vzdy som mala pri sebe pohar s vodou a slamkou a casto som cestou prehltala po troche vodu - to som soferovala. Pominulo to asi po roku. Odvtedy som vela cestovala a tie vyrazne stavy napatia sa neobjavili. Dokonca ma cesty tesia.
Ustupuje to pomaly a myslim, ze velku ulohu zohrava sustavne si opakovat : to pominie, to je len docasne, nesmiem sa toho bat.
V literature je vzdy uvadzane, ze lieky vsetko nevyriesia, treba ku nim pripojit aj bud terapiu alebo vlastne usilie pracovat na svojej mysli a mozem povedat, ze u mna to bola pravda. Lieky zastavia zachvaty ale strach musi clovek prekonat sam.
Skutocne mozes mat plnu doveru, ze po nejakom case sa budes citit dobre. Ale nenut sa robit vacsie cesty, kym necitis, ze je to lepsie. Daj tomu cas.

Anna, 18.03.2007 4:46:05, IP: ***.***.100.76, #4843
Irenka, nemajte strach. Vy budete uplne v poriadku. Mate skutocne dobru lekarsku opateru a podporu rodiny. Teraz uz len potrebujete nadobudnut doveru, ze sa zase budete citit dobre. Preliecenie Seropramom je dobra vec. Clovek je potom v celkovo lepsej situacii. A neobavajte sa, vy nebudete potrebovat lieky dlhodobo. Teraz mate zle obdobie, ale to sa bude zlepsovat. Ked vam vychadza cas, citajte tunajsie prispevky. Ked budete vidiet, akymi situaciami prechadzaju ini, porovnate si to so svojimi pocitmi a doda vam to istotu. Bolo by velmi potesujuce pocut, ze sa citite lepsie.
mix , 18.03.2007 10:01:33, IP: ***.***.90.178, #4847
Ahoj, dostal jsem ještě k AD Dogmatil. Ty AD zabraly asi po 6 týdnech, cejtím se ohodně moc líp, ještě to není uplně, ale to snad přijde.... Jinak to tady přeju všem... Držte se!!!!! A děkuju za strpení a podporu :-)
mix, 18.03.2007 10:06:31, IP: ***.***.90.178, #4848
Dík moc, zofalý jsem byl, hodně, o to větší mám radost, že je to lepší. V úterýb odlítám do Afriky na 14 dní, tak se od tamtud ozvu... Mějte se a uzdravte se !!!
Ilona, 18.03.2007 11:36:21, IP: ***.***.25.47, #4853
Mixi,tak to je úžasná zpráva,že už jsi na tom tak dobře,to mám radost,drž se určitě ti budeme všichni držet palce,ať už je to jenom lepší a ozvi se nám! Ilona
Mirka, 18.03.2007 11:51:32, IP: ***.***.237.38, #4854
Ahoj Mixi,hned jak jsem přijela z chaty,pustila jsem si počítač a uviděla tu úžasnou zprávu,že jsi v pohodě.Fakt mně to strašně potěšilo.Takže ti to klasicky zabralo -po 6 týdnech.A teď už to bude čím dál lepší.Moc ti to přeji,zase jeden z nás se vrátil do normálního života.V té Africe si to užij a určitě dej vědět jak tam je.Budu moc zvědavá.Tak ahoj,ať ti to vyjde! M
Mirka, 18.03.2007 12:36:07, IP: ***.***.237.38, #4855
Ahoj Dáši,na chatě nic moc,v sobotu byla neskutečná zima.Máme chatu kousek od Macochy,tak to víš tam je ještě chladněji.Ale
museli jsme ořezat stromy.
.Jinak tento víkend jsem se necítila až tak moc v pohodě.Jednak jsem měla fofry a navíc asi na mně působily zase ty výkyvy počasí a dost možná i hormonální.Ale i tak je to ještě zlaté.
Jsem moc ráda,že ti léky pomáhají a jistě jsi se dívala,že i ostatní se z toho pomalu vyhrabávají.
Napiš,jak je u vás. Musí to být bezvadné bydlet kousek od francouzské riviery,Monte Carla,Avignonu,od moře.Napiš,jestli jsi už vše navštívila a kdy začíná sezona pro koupání v moři.Myslím,že jsi měla štěstí,že život prožiješ zrovna tam.Jestli ti to nepříjde moc zvědavé,napiš,jak jsi se seznámila s manželem Tak ahoj! M.
        Předchozí   1 .. 102103104105106107108 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.