Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Alča, 19.03.2007 19:46:23, IP: ***.***.23.10, #4959
Štěpánko,když jsem PP měla asi půl roku byla jsem tehdy ještě s VOŠ na několik dní v Itálii,přesně jak píšeš-dívala jsem se po sanitkách jaké mají číslo kdyby náhodou a říkala holkách ,,tak holky víte kam máte volat ju?,,braly to z legrace-já teda moc ne.byla to hrůza 1000 km od domova-fuj.agorafobie je popisována jako strach z otevřených veřejných prostor hypermarkety a tak ale v poslední době se píše už i té "otočené"kdy se člvoěk bojí být sám kdyby se mu něco stalo že mu nikdo nepomůže že umře-přesně já:)
Lenka N., 19.03.2007 19:52:33, IP: ***.***.22.63, #4960
Dekuji Ali za radu. Ja jen, ze muj pritel si mysli, ze PP netrpim a to proto, ze normalne sednu do auta a jedu. i kdyz se podvedome bojim, coz priznavam. A taky proto, ze kdyz se mi stane ataka, jestli se tomu tak rika, tak to trva jen par vterinek a ne dlouhych nekolik minut. Jsem bezradna proto, ze nevim, i kdyz tady na netu je spousta informaci. Ale problem je v tom, ze ted delsi dobu neziju v CR, a mluvit o necem v cizim jazyce, kdyz to nedokazu vysvetlit ani ve svem rodnem jazyce. Je fakt, ze mi bylo spatne i v letadle, pred vzletem, ale jen minutku. A taky se mi to stalo v aute, kdyz jsem ridila a bojim se z toho duvodu ze se to muze stat znovu a ja bych mohla ublizit jinym kolem mne. Ted treba musim autem pryc, ale jsem v pohode. I kdyz to v podvedomi stale je. L.N.
Mirka, 19.03.2007 20:15:09, IP: ***.***.237.38, #4962
Ahoj všichni,já jsem dnes absolutně neměla celý den nakouknout na internet.V práci fofry,odpoledne návštěva. Ráno jsem byla po půl roce na kontrole na psychině/nechci ztratit kontakt,kdybych zase potřebovala/a s doktorkou jsem si trochu pokecala a poptala se na nějaké věci co tady probíráme a z toho co mi řekla jsem udělala závěr,který vám tady naoíši.
S panickou poruchou sama boj nevyhraješ.Je to prostě,tak jako u depresí,úbytek serotoninu v mozku.Můžeš s tím buď bojovat,což nevede k vyléčení,u silnějších jedinců k přežívání se střídaním relativního klidu a pak zase atak a ti slabší do toho zabředají čím dál víc.Anebo můžeš zvolit léčbu AD.Po vysazení jsou i jedinci,kteří mají do smrti klid.Ale většině při nakupení stresu zase začne haprovat serotonin a octne se zase v tom.Ale je ještě možnost po vysazení AD,kdy je serotonin v pořádku,začít s otužováním těla aby se stalo odolným proti stresu.Prostě se na tu paniku nachystat aby nedošlo zase k úbytku serotoninu.A to tak jak to dělá Blanka: cvičit,naučit se dechová cvičení,učit se asertivitě,brát dostatek Bvitamínu,hořčíku atd. a hlavně naučit se na určité životní peripetie s nadhledem.T o je cesta jak se z toho dostat.
Napsala jsem to hodně zmateně,protože jsem neměla čas si to trochu sesumírovat v hlavě ale doufám,že to pochopíte.
Lucko,nenech se zaskočit,občas ti to zablbne,je to ještě moc brzy aby Efect.zabral.
Dáši-dnes fajn den-návštěva mladí,jsou krásná rodinka,měla jsem z nich radost.
Štěpánko,raději bych brala dál AD,když si nejsi jista,že bys zvládla vysazení.
Anna-já jsem mívala opačný problém,tlak mi neklesl ale hodně stoupl.
Natt-je dobře,že bereš Remood,který se ti už osvědčil,víš,že zabere.

Držte všichni palce Mixovi,odlétá zítra do Afriky.Tak všichni čau!
Mirka, 19.03.2007 20:24:40, IP: ***.***.237.38, #4963
Vždyť jsem říkala,že to bude zmatené.Dnes jsem ani neměla čas si pořádně přečíst všechny příspěvky,i když mě to moc zajímá.Nebyla jsem na netu jen od včerejška a hledím jak blázen,co je tady příspěvků.Je to myslím nejnavštěvovanější diskuse na netu-česko.
Tak se mějte,jdu čučet na bednu a konečně si natáhnout kosti.
n, 19.03.2007 20:48:59, IP: ***.***.237.38, #4964
m
Alča, 20.03.2007 9:07:38, IP: ***.***.23.10, #4983
Ahoj Leni.Já jezdím 50 km do práce a taky musím sednout do auta a jet.Ataka může podle mě trvat jen pár vteřin,záleží jak se k tomu postavíš.Když si řekneš nic to není jsem v pořádku a snažíš se myslet na něco jiného,tak to trvá chviličku.Když se ale lekneš a začneš přemýšlet co by to mohlo být tak adrenalin udělá své a trvá to dýl.Nejsem lékař a myslím že právě on by ti měl určit diagnózu.Sem do diskuze píše hodně lidí i z ciziny tak si myslím že bys to zvládla taky říct co máš za problém.Kdyžtak písni.Hezký den!
Ilona, 20.03.2007 9:33:01, IP: ***.***.25.47, #4988
Ahojky teri,jak se dneska máš,jaké je u vás počasí,u nás do rána napadlo tolik sněhu,a to počasí taky hodně na člověka působí,jsem dneska hodně unavená,už se moc těším na jaro,doufám,že Ti je už líp.taky zdravím všechny ostatní a taky Mirku,teď jjsi asi v práci,tak Ti napíšu večer,potřebuji nějakou informaci díky Ilona
natt, 20.03.2007 10:06:21, IP: ***.***.120.71, #4991
ahoj Leni mam podobny problem mam PP take mi to zaclo tim ze jsem zacala dusit, bolelo me u srdce, najednou jsem mela tlak v hlave, byla jsem neustale unavena , hledala jsem vsude mozne na internetu veskery priznaky vsemoznejch chorob a nakonec jsem zjistila ze mam snad uplne vsechno tak jsem sla k doktorce a vsecky testy byli v poradku nikoho nenapadlo ze to je od nervu az pak me mamka rekla at zkusim psychiatra ze za to nic nedam a ten mi zjistil prave PP a muj pritel sice kdyz mam tenhle stav tak me utesuje a ze to bude dobry ale kdyz jsem mu davala cist clanky o PP tak taky mi nic na to nerekl , kdyz mu rikam ze jsem byla u doktora a vypravim mu jaky to bylo a co jsem rikala tak mi na to nic nerekne:( a casem jsem si ja osobne vypestovala PP proti nemu kterou mam ted asi 10 dni a i presto jak ho miluju mam najednou pocit ze mu musim rict ze se s nim chci rozejit , pritom si to vsugerovavam a to tim ze ve me vyvolal to ze projevuje o mou nemoc tezky nezajem.....asi bych ti doporucila abys neudelala stejnou chybu jak ja a vubec ted nemysli na to jak na to reaguje tvuj pritel, hlavne se starej o to at se zlepsis ty a at si v pohode a zkus si s nim treba jen promluvit o tom jaky ten tvuj stav je a ze bys byla rada aby te pochopil....hlavne si nevsugerovavej nic vuci svemu priteli jinak pak budes trpet tim stylem jak ja ....
Mirka, 20.03.2007 10:32:09, IP: ***.***.158.236, #4993
ahoj Ilonko,měla jsem teď v práci chvíli čas,tak jsem mrkla na počítač.Co potřebuješ? Jestli budu vědět,ráda odpovím. M
teri, 20.03.2007 10:35:32, IP: ***.***.77.228, #4994
ahoj Ilonko a holky, od včera beru tu plnou dávku AD včera mě to totálně položilo spala jsem až do odpoledne, dneska je to trošku lepší ale musela jsem si stejně vzít ráno neurol jsem hrozně rozklepaná
teri, 20.03.2007 10:36:06, IP: ***.***.77.228, #4995
ahoj Ilonko a holky, od včera beru tu plnou dávku AD včera mě to totálně položilo spala jsem až do odpoledne, dneska je to trošku lepší ale musela jsem si stejně vzít ráno neurol jsem hrozně rozklepaná
Alča, 20.03.2007 10:42:15, IP: ***.***.23.10, #4996
Ještě jednou hezký den všem.Chtěla jsem se zeptat,jestli někdo pozorujete nějakou změnu v souvislosti s menstruačním cyklem.Já si teď dvakrát menses oddálila a je mi hůř tak nevím jestli to nemohlo být třeba tím,jak se ty hormony blázní.Díky za radu:)
Mirka, 20.03.2007 10:50:32, IP: ***.***.158.236, #4997
Ahoj Teri,myslím,žr velký vliv má to pitomé počasí,jsou to hrozné výkyvy.Vezmi si Neurol a vydrž.M
Mirka, 20.03.2007 10:53:24, IP: ***.***.158.236, #4998
Alčo,to si piš,že hormony na to mají vliv a velký.Mně se to všechno objevilo až v souvislosti s klimakteriem.M
m, 20.03.2007 10:56:05, IP: ***.***.158.236, #4999
n
        Předchozí   1 .. 108109110111112113114 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.