Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

karlos, 28.03.2007 11:53:55, IP: ***.***.224.64, #5450
Doktor mi rekl ze mam ty stavi z nizkeho stavu serotoninu v mozku.mam i hypotezu z ceho to asi mam.pred tim vsim ikdyz toho moc nebylo jsem kouril marihuanu nevim jestli s ni mas nejake skusenosti ale myslim si ze z toho mam znacny pokles serotoninu a tudiz tyhle stavi.jeste k tomu jsem prestal kourit tak ze to ma take vliv na psichyku.tak ze doufam ze se to zlepsi.(kez by to tak bylo)s tvimi rodici to chapu u me je to stejny.
Kamila, 28.03.2007 11:57:21, IP: ***.***.79.173, #5451
A mohla bys mi prosím stručně popsat, co se děje, když vkročíš do ordinace?A ty jsi brala co za léky, nebo ještě bereš a jak tak dlouho trvá než zaberou?Díky.
Ilona, 28.03.2007 12:11:00, IP: ***.***.25.47, #5452
Kamčo,když jsem já šla poprvé k psychiatrovi, tak jsem měla představu,že mi dají kazajku a zavřou do blázince,přišla jsem do čekárny a divila jsem se,že jsem tam byla skoro nejstarší-tehda mně bylo 33 let,samí mladí,sympatičtí lidé,byla jsem na tom velice špatně,že jsem dokonce uvažovala o sebevraždě,a tehdy ,když jsem poprvé mluvila s psychiatrem,jsem od tama odcházela jako znovuzrozená,nasadil mi spoustu léků a mně ta návštěva strašně pomohla,ale jednu důležitou radu ti chci dát, já jsem byla k němu naprosto otvevřená,řekla jsem mu opravdu všechny moje hrozné myšlenky a pocity ,ono je to totiž dost důležité,takže Kamčo, neboj se tam jít,je to lékař,jako každý jiný a je tam od toho,aby tě vyslechl,a začal léčit.Já beru Neurol a Cipralex,ten beru 4.měsíc a začíná to být o hodně lepší,ale toto onemocnění je běh na dlouhou trať,takže mít trpělivost,i když to není jednoduché,pokud tě ještě něco zajímá,klidně se ptej,ale neboj se tam jít Ilona
Karlos, 28.03.2007 12:18:32, IP: ***.***.158.236, #5453
Akoj Karlosi, v prvé řadě ti musím říct,že jsi přestal s tou marjánkou.Ne aby tě napadlo s tím tady v tom srabu začít. To už se pak do toho uvrtáš totálně.Na nádory zapomeň,to už jsme tady taky jednoho měli a dnes si užívá v Africe.Ty hnusy co máš jsme si zažili a zažíváme mi všichni,tak ti nezbyde nic jiného než to vydržet,než nastoupí účinek i když je to žívot na H. Zdar a sílu! M
Mirka , 28.03.2007 12:23:37, IP: ***.***.158.236, #5454
Ali,jsem taky rozštelovaná, včera mně řekl psycholog,že mi těžko zvládáme tyto přechody na jiný čas a naše tělo je vyvedené zmíry.A ty na nic nečekej,poslechni rodiče a starou zkušenou kamarádku/to jsem já /a klusej si pro léky.čím dřív,tím líp. Máš před sebou krásné dny,ať z nich něco máš! M
Mirka, 28.03.2007 12:28:31, IP: ***.***.158.236, #5455
Kamčo,ty vůbec na nic neček a utíkej co nejrychleji na psychiatrii. Když vkročíš do ordinace,tak se neděje nic převratného. Doktorka se tě zeptá na potíže a ty ji je řekneš a už tím se ti uleví. Budeš brát Ad a brzy zase budeš jak před tím. A s tím zvyšováním Neurolu se můžeš dostat do velkých potíží Tak běž co nejdřív a budeš zase v pohodě!! M
teri, 28.03.2007 13:13:24, IP: ***.***.77.228, #5457
Kamčo ty AD jsou podtstaně lepší než neurol, já už neurol beru jen symbolicky půlovinu 0,25 dopoledne .....
mám tedy větší strach z neurolu než z AD !!
psychiatr tě vyzpovídá, rodinnou anamnézu , poslechne si co tě trápí a navrhne léčbu a dá ti léky .....
Kamila, 28.03.2007 13:16:14, IP: ***.***.78.32, #5458
Už aby to bylo.Dříve jsem bývala úplně jiná.Nebála jsem se tak všeho, společenská,teď bez prášku nemůžu prakticky nikam jít.Jíst ve společnosti, začnu se klepat.Je to děs.
Alča, 28.03.2007 13:29:24, IP: ***.***.23.10, #5460
Ahoj Miruš díky za podporu,je zvláštní že odpoledne je už líp,Příští týden jdu k doktorce tak uvidíme,nechci už brát remood po něm jsem přibrala 15 kg.Vím že na každého zabírá něco jiného ale co myslíš jaká ad všeobecně byla nejúčinější?díky za radu
Karlosi to je jasné můžeš si to všude přečíst ža marihuana krade serotonin tak se drž protože to bude v pohodě,přestal jsi hulit a ty AD pomůžou za chvíli si myslím že na tom budeš nejlíp:)
Mirka, 28.03.2007 13:32:13, IP: ***.***.158.236, #5461
ahoj Blani, je to fakt,že to má moc lidí. Mám vypozorováno,že nejohroženější živočišná skupina jsou učitelé,podnikatelé a v těsném závěsu jsou zubní laboranti. Už za komoušů jsme dělali normy a je to stálá honička s čekajícím pacientem za zadkem. jsi hvězda,že chodíš cvičit,je to to nejlepší co pro sebe můžeš udělat.
Na tu kolegyni moc nedej,lidi nazývají PP různé potíže nebo ani nepřiznají,že AD berou,protože jim to připadá jako slabost. Víš sama jak ti bylo než jsi začala AD brát a že je to nad lidské síly. I když vyjímky můžou být. Je to zvláštní,že někdo potom přibere,já jsem zhubla. Tak čau! M
natt, 28.03.2007 16:02:52, IP: ***.***.120.71, #5470
ahuj lidicky ty jo nebyla jsem tu peknou dobu protoze mi nebylo dobre byla jsem na tom vazne bidne protoze po zacatku remoodu jsem myslela ze se zblaznim, ted je mi mnohem lepe nekdy to na me prijde a chci jen rychle jit spat at na to nemyslim ale myslim ze se to zacinam ucit aspon uplne malinko ovladat a bojovat s tim doufam ze mi to vydrzi ale nebudu si nic nalhavat vim ze v poradku nejsem a ze me hlavne drzi v pohode, AD Remood a Frontin....zatim preji nadherny den ja si jdu precist vsechny ty vzkazy co jsem promeskala:)
Alča, 28.03.2007 17:04:48, IP: ***.***.23.10, #5471
Ahoj natt,to je fajn že je ti už líp,určitě to bude už jen lepší,mě tenkrát remood pomohl se dostat z nejhoršího.Tak si užívej sluníčka:)
Vendula, 28.03.2007 17:46:30, IP: ***.***.96.38, #5477
Ahoj,
před pár lety jsem měla panickou poruchu. Trvalo skoro dva roky, než jsem se s ní poprala. Pak už se téměř nevrátila, psychické potíže se dostavily ještě 2x v jiné podobě. Jednou jako fyzické vyčerpání, podruhé jako středně silná deprese.
Ze záčatku se asi musí každý prokousat, resp. protrpět někam sám. Něco pochopit o sobě i o ní. Ale nedám dopustit na kognitivně behaviorální terapii. Absolvovala jsem ji ve 2005 a od té doby jsem jako vyměněná. Občas se mi sice něco děje, ale je to mnohem slabší - a hlavně - poradím si s tím. KBT probíhá v Psychiatrickém centru Praha Bohnice, 2 měsíce, ambulantně. Dozvěděla jsem se, co mi je, proč mi to je, co s tím dělat, jak to dělat,...Nahlédla jsem pod pokličku věcí, které jsem nechtěla vidět. Jelikož jsem na to nebyla sama, bylo to v poho. Fakt super. Škoda že trvalo několik let než jsem se tam dostala. Musela jsem skončit na pracovní neschopnosti, aby mi to nabídli.
Karlos, 28.03.2007 19:25:32, IP: ***.***.224.64, #5479
tak to doufam ze to bude tak jak rikas.dneska jsem byl u doktora obvodaka je to super doktor hned prisel na mou diagnozu.napsal mi betablokator na ten rychlej tep kterej od te doby mam porad kolem 80-90 v klidu nic moc na pocit a kdyz me to chytne tak to je jak lokomotiva.s toho jsem spatnej nevim jestlito je z deprese nebo necim horsim.
Alča, 28.03.2007 19:37:57, IP: ***.***.23.10, #5480
Tak to máš dobrého doktora ten můj stojí za... když mi bylo divně při zátěži a chtěla jsem po něm zátěžové ekg,tak mi řekl že by to pojišťovna nezaplatila a že jsem jen netrénovaná.Já mám tep někdy 58 někdy 100 takže taky na nic,takovej kolísavej.Ale to všechno umí nervy.Buď rád že máš dobrého lékaře který ti pomáhá,kdybys měl něco vážného,určitě by to zjistil:)
        Předchozí   1 .. 128129130131132133134 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.