Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Karlos, 30.03.2007 11:27:23, IP: ***.***.224.64, #5555
Nazdar lidicky.tak tu mame poledne a ja si davam opet jogurt protoze nic jineno nejsem schopnej jist snazim se relaxovat ale porad me neco boli hlavne ta hlava uz si pripadam jak hypochondr.ale od pocatku to je uz mnohem lepsi ad 11den a je to znat.neurol uz beru jen obcas na spani.zjistil jsem ze na psychyku je take dulezita kyselina listova a na aritmie a buseni srdce Q-10 a vit.E.ta ze letim do lekarny si to koupit.tak se zatim mejte.zdravim andrejku.
Danny, 30.03.2007 13:22:39, IP: ***.***.44.245, #5558
Ahojda Karlosi chtěla jsem se jen zeptat za co jsi vyměnil Neurol????prosím napiš pa D.
Danny, 30.03.2007 13:23:59, IP: ***.***.44.245, #5559
Ahojda Karlosi chtěla jsem se jen zeptat za co jsi vyměnil Neurol????prosím napiš pa D.
Dáša, 30.03.2007 13:55:59, IP: ***.***.96.7, #5560
Děkuji, Miri, za povzbuzení. Snad to opravdu po vysazení těch léků nebude hrozné.
Mrzí mě, že ti není zrovna nejlíp. Vím, jak to člověka vždycky zaskočí, když ho to chytne po delší době. Myslím na tebe a snad to bude lepší. Opatruj se. Dáša
teri, 30.03.2007 14:05:34, IP: ***.***.77.228, #5561
ahoj holky :-)
všimněte si že už smajlíkuju :-)
Kamčo neodkládej, jsem zářný příklad toho jak se člověk zlepší za měsíc !!
ilonko myslím na tebe a bude líp !!
karlosi vydrž ještě týden nebo 14 dní a budeš v pohodě
já jedu nakoupit, už týden i řídím a je mi fakt podstatně lépe kdyby nebyla rána, řekla bych že skvěle, bohužel rána jsou stále ještě nepříjemná, ale zbytek dne je tisíckrát lepší než před 14 ti dny :-)
moc na vás myslím a díky za podporu
Karlos, 30.03.2007 14:27:50, IP: ***.***.224.64, #5562
ahoj Danny.nevimenil jsem ho za nic.jen uz mi je podstatne lepe tak ze nemam potrebu ho brat ad uz zabiraji je to sakra znat kazdym dnem.az na ten tep ale to se spravi asi opravdu az casem.ale ty rana ktery jsem pretim prozival se s temito nedaji srovnat.snad nam bude jednou vsem dobre.jinak by to stalo za h.... .
Alča, 30.03.2007 14:29:21, IP: ***.***.159.48, #5563
Zdravím všechny,i nově příchozí:)Tak jsem to včera nedala a utekla z práce rovnou k doktorovi ten mi bez diskuzí napsal neschopenku a klid.Chřipka jedna zatracená,včera jsem měla skoro 40 teploty a myslela že je po mě,kdybych nebyla u našich ale sama v nájmu tak bych asi umřela doopravdy.Tak se mějte krásně,dělá se zase sluníčko:) a já jdu do postele,je mi fakt mizerně až mi bude líp zase přijdu:)
karlos, 30.03.2007 14:30:21, IP: ***.***.224.64, #5564
mimochodem mejsem tu jediny chlap?
Andrea, 30.03.2007 15:46:44, IP: ***.***.187.55, #5566
Ahoj Karlosi taky tě moc zdravím.Nemusíš si vůbec připadat jako hypochondr, všichni jsme si tím prošli, takže víme, jak ti asi je. AD ti naplno zaberou asi po 3 týdnech, uvidíš, že pak se budeš cítit mnohem lépe.Ta hlava může být i k počasí, je tam každou chvíli jinak, tak se tím nenech rozhodit.Takže se drž a ozvi se.
Andrea, 30.03.2007 15:48:48, IP: ***.***.187.55, #5567
Ahoj Karlosi taky tě moc zdravím.Nemusíš si vůbec připadat jako hypochondr, všichni jsme si tím prošli, takže víme, jak ti asi je. AD ti naplno zaberou asi po 3 týdnech, uvidíš, že pak se budeš cítit mnohem lépe.Ta hlava může být i k počasí, je tam každou chvíli jinak, tak se tím nenech rozhodit.Takže se drž a ozvi se.
Andrea , 30.03.2007 16:10:18, IP: ***.***.187.55, #5568
Ahoj holky tak koukám, že Alča je nemocná,Teri už je líp a Miry co je s tebou? Já jsem se k té doktorce zatím nedoplazila, takže nic novýho.Máme ted nějaký osobní problémy, tak mám pocit, že mi bude líp, až se to vyřeší, jsem ted pod velkým tlakem, takže nemůžu čekat žádný zazraky. Jinak vás všechny zdravím a mějte se moc fajn.
Julie, 30.03.2007 16:55:26, IP: ***.***.164.181, #5569
ahoj sestro,
náhodou jsem se dostala na tyto stránky - mohla bych poprosit o ten web kde se kontaktují lidé, které uvádíš? Dcera má také psychické problémy a co nejvíce o tom přečtu, tím lépe pochopím co máme dělat dát...
díky
Julie, 30.03.2007 17:06:30, IP: ***.***.164.181, #5570
ahoj Lenko,
mohu poradit? Mně to začalo před mnoha lety když jsme měli havárku, měli jsme prťavé auto a řítila se na nás z protisměru Liazka, narazila do řidičovy strany, odnesl to nejvíc manžel (polámané rameno), já seděla vzadu s dětmi (tenkrát dcera 2,5 roku a syn půl roku), a náš Fiat měl jen dveře vpředu, no a sedačka přede mnou se zasekla, než ji uvolnili lidé zvenku, já byla na mrtvici, co děcka když auto třeba vybuchne - umíte si to všichni představit. A pak už mě dozadu do auta, pokud nemělo i vzadu dveře, nikdo nedostal. Zkusila jsem to několikrát překonat, sedla jsem si dozadu, ale okamžitě to na mě přicházelo, byl to děs, byla bych řvala co to bylo za nepopsatelné napětí. Pak mě to občas chytlo i ve vlaku, nebo v narvaném buse, a najednou mě napadlo začít se modlit - opakovaně jsem jela otčenáš nevím kolikrát a panika zmizela. Fakt nekecám. Loni jsme letěli letadlem a já trnula, co to se mnou udělá, vzala jsem si lexaurin - stačilo. Ani nejmenší pokus o fobii. Další příznaky nemám, jen nesmím být v davu (jako na koncertě Stinga v Bratislavě - musela jsem z davu ven a stát na kraji :-) ve vlaku už je pohoda, ten narvaný bus jsem už dlouho nezažila, tak nevím. Bydlím na malém městě, ale když jedu do Prahy, metro mi nic nedělá. Je to zvláštní, jaké máme různé příznaky. ahoj všichni
Mirka, 30.03.2007 18:18:32, IP: ***.***.237.38, #5573
ahoj Danny,to je fakt zvláštní reakce,to jsem ještě neslyšela. Ale možné je všechno,běž se raději poradit s doktorem.Nemůže to mít souvislost s tím tvým předávkováním? A čím ses předávkovala?
Mně začala panika před 4 roky.Chvíli jsem se léčila a teď funguju tak na 90%,což je obstojné. Ale nevím jak dlouho mně to vydrží. Tak ahoj M.
Karlos, 30.03.2007 18:25:00, IP: ***.***.224.64, #5575
Ahoj lidicky.Tak si tak v klidu lezim koukam na tv a najednou paleni napjeti a typicky pocity na hrudi tesky dech.no me srdce se zas rozhodlo pro rozcvicku ale hned jsem mu utalcipek!podival jsem se na hrudnik a rekl si NE!a ono to preslo.tak ze si jdu dat dechovou terapii na sklidneni.nechapu co to vyvolava vubec na nic jsem namyslel?????????????????????????????????????????????
        Předchozí   1 .. 131132133134135136137 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.