Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Panická porucha

Mirka, 30.03.2007 18:31:12, IP: ***.***.237.38, #5576
Ahoj Dáši,už mně je líp,jen se mnou asi zacloumala ta změna času.
Zítra jedeme na chatu a pozítři jdu vozit malou,tak pohoda, Měj se taky!! M
Mirka, 30.03.2007 18:34:44, IP: ***.***.237.38, #5577
Ahoj Teri,i když na ty AD nadáváme asi je to fakt zázrak,když člověku sednou. Jsi jak na novém světě,že?A před měsícem,hrůza. Moc ti to přeji! M
Mirka, 30.03.2007 18:37:46, IP: ***.***.237.38, #5578
Ahoj Alčo,udělala jsi dobře,že jsi šla k doktorovi.Chřipka je prevít. Tak to dobře vylež. Pá! M
Mirka, 30.03.2007 18:43:09, IP: ***.***.237.38, #5579
Andri,já už jsem lepší. Asi mně zaskočila tentokrát ta změna času. Nejsem tady už tak často,protože mám teď pořád cosi na práci.
Přeji ti abys dobře vyřešila ty své problémy a hlavně si to moc neber,ať to pak na tebe nemá blbý dopad,jak vždycky na mně. Držím palce! M
Andrea, 30.03.2007 18:45:17, IP: ***.***.187.55, #5580
Ahoj Julie ted jsem dočetla tvůj příspěvek a velmi mě oslovil.Byla jsem v roce 1993 v Praze na koncertě skupiny Depeche Mode, a stála jsem před vzpuštěním dovnitř úplně ve předu,asi půl hodiny před začátkem se už nátlak davu nedal vydžet a dav mě natlačil na plot, který najednou nevydržel, já se s ním řítila k zemi a celý ten dav po mě přešel.Ze začátku jsem se snažila postavit,ale pořád na mě někdo stál, měla jsem ruce, nohy, hlavu i tělo přiražený k zemi a nemohla jsem se vůbec pohnout.Bojovala jsem asi 10 min., potom už jsem zůstala jen nehybně ležet, a jediné na co jsem myslela bylo, že už vím, jaký je to pocit, zemřít ušlapáním.Chvíli jsem dokonce měla pocit, že se na sebe dívám shora,a že vidím ochranku, která se ke mně snažila dostat.Potom delší dobu se nic nedělo, až jsem jela na Michaela Jacksona,nemohla už jsem být ve předu, jakmile se na mě někdo natlačil,měla jsem tendenci hned razit lokty! Pak se to začalo pomalu rozjíždět,vadily mi tramvaje,supermarkety,vše, kde bylo víc lidí.Nyní beru AD 7 let a měla bych být v pohodě, ale nejsem.Nevěřím davu,bojím se lidí a nemůžu to ze sebe vymazat ani pomocí AD.Dopravními prostředky nejezdím dodnes, a jak ti to píšu, mám husinu po těle!!!! A modlení by mi asi nepomohlo!!!!
Mirka, 30.03.2007 18:48:13, IP: ***.***.237.38, #5581
Karlosi,to je pro PP typické. Udeří,když jsi v klidu a vůbec to nečekáš. Můj psycholog říkal,že to jsou emoce,které v klidu mají prostor a derou se na povrch. Je to bezva,jak jsi to zvládl a ještě chvíli vydrž a budeš v pohodě. M
Mirka, 30.03.2007 19:19:49, IP: ***.***.237.38, #5582
Ahoj Andri,teď jsem se musela smát,i když to k smíchu není. Mně se stalo v mládí to stejné..Za komančů bylo té zábavy málo a když byly v Brně na velodromu skupiny,tak já jako pravá batleska/tak se nám tehdy říkalo/jsem stála s kámoši hned u brány abych chytla místo vpředu.Po stranách stáli policajti se psama. A jak začali otvírat bránu,tak se na nás navalil ten dav za nama a přirazil nás na bránu. A když ji pořádně otevřeli.tak ten dav pochodoval přes nás. Byl to hrůzný zážitek a i když mně ještě nevznikla PP,tak jsem se vyhýbala velkému davu,I za revoluce,kdy jsem chodila na náměstí jsem musela stát na okraji. Jednou jsem šla přes náměstí a dostala jsem se do obrovského davu a než jsem se prodrala,tak jsem myslela,že zešílím. Tak vydíš,že všichni máme nějaké ty negativní zážitky.A já jich mám hodně.Mimo jiné taky těžká havárka,auto našrot. Pak nemá být člověk na stará kolena ze všeho blázen!
Já myslím,že by mi taky modlení nepomohlo ale zkusím. Člověk má zkusit všechno. Tak čau! M
Andrea, 30.03.2007 20:10:35, IP: ***.***.187.55, #5583
Ahoj Miry,myslím si, že to tak máme asi všichni, spíš by mě překvapilo, kdyby někdo s PP něco takového nezažil.Můj psycholog-Kuric-právě říkal, že se takový zážitek člověk snaží rychle zapomenout, jenže ho ukryje hluboko do podvědomí, a ten tam čeká a časem spustí obranu ve formě PP, ale ty ani nemusíš si už pamatovat, před čím utíkáš a proč.Nám taky trvalo několik sezení, než jsme na to přišli, jenže od té doby mám ten zážitek moc živý.I u tebe je možný, že to v tobě dřímalo takhle dlouho, a udeřilo to, až jsi byla přetížená v přechou, samotnej přechod by PP nespustil.Mě tenkrát bylo 17, PP se objevila ve 23, je mi 30 a zdá se mi, že jsem to prožila včera.Ahoj Miry díky za vzkaz, myslím na tebe, at je ti líp a zatím čauky!
Mirka, 30.03.2007 20:18:49, IP: ***.***.237.38, #5584
Andri,to víš ,že to nevznikne z přechodu. Ale v přechodu je organismus tak psychicky oslabený,labilní,že se ti může ten za celý život nastřádaný stres provalit.Ten můj psycholog taky pořád pátral po tom traumatickém zážitku ale já jich mám asi třicet z čeho by to mohlo vzniknout a on neví co si vybrat. Tak měj se taky a pěkný víkend! M
Blanka, 30.03.2007 22:27:14, IP: ***.***.221.40, #5587
Čau Miruš! Teď jsem tady pár dnů nebyla a nestačím to číst... Víš, té kolegyni vcelku věřím, protože ona má epilepsii a tu paniku má k tomu, víš, asi z toho, že se bojí, kdy sebou někde sekne, že jí nikdo nepomůže a tak A prášky nechce, aby je nemíchala s těmi na tu epilepsii. No, to je celkem fuk. Já jsem byla předevčírem na kontrole na imunologii (jsem alergik), protože mě furt bolí krk, ale tak i**otsky, pod spodní čelistí, tak nevím, jestli to mám z té alergie nebo z čeho. Mám na to vcelku vzteka, bo mě to bolí furt - to není ani tak bolest, takový tlak nebo co. Miruš, cvičení je to nejluxusnější, co pro sebe mohu dělat, je to fakt paráda!! Kdybych mohla, tak jsem v tom fitku denně!! A co Ty? Jak je? Jdu si ještě dočíst příspěvky a pak chvíli koukat na bednu. Tak zatím papa. B.
Mirka, 31.03.2007 8:06:08, IP: ***.***.237.38, #5596
Ahoj Blani,je to hrozný,že jak má někdo nějaký potíže,že já jsem to hned měla taky ale je to bohužel tak.S tím bolením krku už jsem si taky užila své.Protože i mého povolání pracuji s metakryláty/to jsou silně čpící karcerogení látky/mám stálé potíže s chrapotem a špatným polykáním. Před 2 roky jsem chodila taky na alergologii a dokonce jsem absolvovala i bronchoskopii. Určitě víš o co jde,vřele doporučuji.Zjistili,že sliznice mám zdevastovaný ale jinak žádná překážka. Přečetla jsem si,že ty nepříjemné pocity v krku a pod čelistí a u uší můžou být taky nervového původu. Tím ale nechci říct,že je to tvůj případ.Můžeš to mít taky od zubů,nech si udělat panoramatický snímek zubů.Taky štítná žláza se může promítat až tak vysoko. Potom jak to máš s osmičkama/zuby,né podprsenka/?Nevylezlé,špatně uložené osmičky můžou způsobovat tlak pod čelistí.Potom to může být i záležitost čelistních kloubů. Mohli ti udělat plombu trochu vysokou a tím ti narušit mezičelistní vztahy.A taky jedna důležitá,neobvyklá věc. Kolegu taky pořád bolelo pod čelistí a zjistili,že má nějaké dlouhé výběžky kosti lební pod ušima. Věděla jsem jak se to jmenuje ale už jsem to zapomněla. Ale já ti to zjistím. Museli mu operativně kousek ucvaknout a měl pokoj.Taky ti to může dělat žaludek. Žaludeční šťávy mohou dělat takovou paseku,až se ti to promítá pod čelist. To měl manžel. Měl žaludeční vřed a když ho to zlobilo,tak měl tlak až do čelisti.Ale může to být fakt i ta alergie. Nedovedu si ale představit,že by někdo z těch výborných doktorů měl snahu a objevil pravou příčinu. Já co jsem si nezjistila sama,tak to mně nezjistili. Boreliozu,plísně v zažívacím traktu,slepák atd.Pak nemá být člověk hypochondr a blázen.
Blani tak jsem tě zavalila fůrou možná nesmyslů ale protože jsem ty potíže taky měla,tak jsem se tím zabývala.
Ta kolegyně je opravdu chudera,nedovedu si představit učit ve škole.mít epilepsii a ještě PP.
A ty jsi fakt dobrá s tím fitkem,jsi ale ještě mladá kočka.Já když jsem chodila před 5 lety cvičit aerobik,tak jsem chtěla stačit mladým holkám,spotila jsem se vždycky jak dveře od chlíva a pak jednou když jsem šla spocená domů a mrzlo,tak jsem si uhnala zápal plic.
To jsem se tedy rozepsala.Manžel ještě spí a já nesmím nic dělat abych milostpána nevzbudila,tak ti píši. Tak pá a měj se! M
teri, 31.03.2007 10:51:14, IP: ***.***.77.228, #5597
ahoj spisovatelky, včera se mi po týdnu opět motala hlava , byla jsem z toho dost rozhozená že se to zase vrací, ale říkám si že beru momentálně tolik léků, že to může být i z toho, ale stejně mi je psychicky hůř :-(

mmch není koncert depeche mode, který bych v čechách neviděla :-)) a ten poslední letos byl úúúžasný :-)

Andrea, 31.03.2007 13:03:46, IP: ***.***.187.55, #5599
Ahoj Teri, tak to ti opravdu závidím, já už nic asi neuvidím, jen kdyby mi asi zahráli doma v obýváku, ale to bych chtěla asi moc. Jinak se ti určitě nic nevrací, tvoje tělo si na ty léky teprve zvyká, a chvíli potrvá než se to ustálí.Píšou 3-6 týdnů.To počasí je taky nic moc, každou chvíli jinak.A navíc těch léků bereš víc, třeba ti to dělají ty antibiotika.
teri, 31.03.2007 13:08:06, IP: ***.***.77.228, #5600
stává se vám, že se vám motá hlava , ale ne motá, já mám pocit jako by se podemnou houpala podlaha , mám pocit , jako když chodím po lodi na vlnách, zažil jste to někdo ??

andrejko pusť si DVD :-))
Andrea, 31.03.2007 13:26:52, IP: ***.***.187.55, #5601
Teri jsem opravdu přibržděná, až ted mi došlo, že ses po mě možná taky prošla, tak nevím, jestli se nemám zlobit!! Ha ha! S tou hlavou to mám Teri úplně stejný už jsem to tu jednou psala. Prvně mi doktorka, 6e to může být od očí, byla jsem na očním, dostala brýle na dálku a houpala jsem se i s brýlema, pak mi zjistila nízkej tlak, piju po ránu kafe, ale motám se stejně.
        Předchozí   1 .. 132133134135136137138 .. 731      Následující
Přidat příspěvek k tématu Panická porucha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.